رفتن به مطلب

مشكل در find match دوتا٢

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

من به يه مشكل داخل بازي دوتا٢ خوردم اونم اينكه يه اكانت اصلي داشتم بعد يه اكانت جديد ساختم يه چند روز داخلش بازي كردم؛بعد ديدم از استيم اكانته بن شد؛يه اكانت جديد باز ساختم باز بن شد؛حالا به اين مشكل خودم كه اكانت جديد هم ميسازمfind match بازي پيدا نميكنه;اكانت اصليمم خيلي طول ميكشه تا گيم پيدا كنه؛يكي گف اي پي بن شدي؛خاستم ببينم كسي اطلاعي داره ممنون

لینک به دیدگاه

تا جایی ک من میدونم سیستم بن ای پی هنوز تو استم و  valve نیومده

احتمالا شما دبی رو انتخاب میکنید ریجن های دیگه بزنید سریع تر پیدا میکنه

لینک به دیدگاه

در ۲۲ دقیقه قبل، Mehdi۷۵۷۵ گفته است :

سلام 

من به يه مشكل داخل بازي دوتا٢ خوردم اونم اينكه يه اكانت اصلي داشتم بعد يه اكانت جديد ساختم يه چند روز داخلش بازي كردم؛بعد ديدم از استيم اكانته بن شد؛يه اكانت جديد باز ساختم باز بن شد؛حالا به اين مشكل خودم كه اكانت جديد هم ميسازمfind match بازي پيدا نميكنه;اكانت اصليمم خيلي طول ميكشه تا گيم پيدا كنه؛يكي گف اي پي بن شدي؛خاستم ببينم كسي اطلاعي داره ممنون

سلام داش

BoosTer یا Smurf پلیر که نیستی ؟!

--------------------------------------------------------

اگه چنین باشه . شما هر کاری کنی باز بن میشی ! تا وقتی که یا با قند شکن ای پی رو عوض کنین یا حداقل یه هفته ای از دوتا بکشین بیرون ...

من الان خودم اکانت ام مال 2013 هستش و old Gamer حساب میشم . تا الان چندین بار اخطار BoosTer یا Smurf player High skill گرفتم :|

و برعکس به طرز عجیبی ReporT های که میکنم سخت گیرانه پیگیری میشه و طرف بن ... :|

اگه نت جواب میده پیشنهاد میدم سرور Se asia (سنگاپور) بازی کن حرف نداره !

لینک به دیدگاه

یه فایلی هست توی فولدر استیم اولش ssfn داره  باید اونو پاکش کنی - اطلاعات اکانت هایی که با یک سیستم بخصوص ساخته و لاگین شدن رو توی خودش دخیره میکنه و تحویل استیم میده و فک میکنه که میخوای اسمورف کنی ( حالا با هر رنکی ) بنت میکنه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

دلایل دیر پیدا کردن مچ
اولیش با اختلاف زیاد کنداکت بسیار پایین زیر 6هزار هست که حداقل 10 دقیقه باید منتظر باشید. اکانت 3000 که دستم بود فک کنم 23 دقیقه صبر کردم فایند کنه.

اگر کنداکتتون پایینه بهتره رویه بهتری رو تو بازی در پیش بگیرید که هم فضای بهتری برای بقیه بسازید هم فکر خودتون راحت باشه.

دومیش نت با پرش پینگه. اگر نتتون پینگش استیبل نیست و یهو از 70 میره رو 150 و یهو میشه 90 بعد 200 این هم تاخیر میندازه تو روند فایند.

این دو مورد رو بررسی کنید اگر اوکی باشن احتمالا هرجا فایند بدید زیر 1 دقیقه پیدا میشه.
موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...