رفتن به مطلب

استفاده از دو اینترنت با کارکرد متفاوت

Alireza13ALIR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من میخوام از دو اینترنت در کامپیوتر برای کارهای مختلف استفاده کنم میشه یه راه حل بدید
اینترنت لن رو به مرورگر و اینترنت گوشی رو به نرم افزار دیگه
ایا نرم افزاری در این رابطه دارید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شما میتونید با تعریف کردن روتینگ روی سیستم عاملتون این عمل رو انجام بدید

اگه استفاده از اینترنت گوشی، فقط برای همون نرم افزار هست، آیپی هایی که اون نرم افزار استفاده میکنه رو باید پیدا کنید. بعد توی دیفالت روت (default route) های سیستم، اون آیپی هارو وارد کنید که از طریق آدابتوری که اینترنت گوشی روی سیستم اومده، ارسال و دریافت بشن

اینجوری هنگام درخواست ارسال/دریافت هر پکتی از اون آیپی نرم افزار، اولویت استفاده از اینترنت گوشی هست، البته باید روت های دیگه رو از آدابتوری که اینترنت گوشی رو ارائه میده پاک کنید تا هیچ پکت دیگه از اون خارج و دریافت نشه. بقیه درخواست ها هم از اینترنت دیگه تبادل میشن.

توی لینوکس میتونید با استفاده از wireshark یا برنامه های مشابه، آیپی هایی که اون نرم افزار خاص استفاده میکنه رو شناسایی کنید، بعد توی ترمینال روی روتینگ هاتون اون ایپی هارو تعریف کنید

اگه توی ویندوز این کار رو میکنید، "تعریف روتینگ در ویندوز" رو گوگل کنید تا به نتیجه برسید(راستش من تو ویندوز بلد نیستم چجوریه :) )

لینک به دیدگاه

با برنامه forcebindip می تونید این کار رو انجام بدید

آموزش استفاده 

http://hassansh.ir/?p=502

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...