رفتن به مطلب
  • 0

درخواست راهنمایی برای خرید موبایل تا 7 میلیون

Abolfazl.D
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان عزیز من قصد خرید موبایل تا بوجه 7 میلیون دارم

خدمت سربازی هستم نوع استفادم از موبایل بیشتر برای تماشای فیلم سریال هست کاربری دیگه ای ندارم انچنان مثلا داشتن باتری بادوام کیفیت دوربین بالا سایر ملاک هام برای خرید موبایله

نوع برندش برام مهم نیست اول قصد داشتم تا 4 تومن موبایل بخرم که هزینه کمتری کنم اما از اونجا که من گوشیمو برای مدت زیادی میخوام استفاده کنم و حداقل تا 4یا 5 سال اینده قصد تعویض ندارم

پس از نظر تکنولوژی بروز باشه موبایلی که میخرم برای همین بوجه رو افزایش دادم اما اگه موبایلی با بودجه پایین هست که امکاناتش تا 4 سال اینده جوابگو باشه بهم معرفی کنید حتما

همچنین من بچه شهرستانم مازندران بابل الان خدمت تهران هستم میخواستم بدونم تو تهران جایی هست از نظر قیمت فروش موبایل خیلی مناسب باشه من تو تهران بخرم کسی جایی میشناسه یا قیمتها تو شهرستان یا تهران فرقی نمیکنه انچنان ؟

لینک به دیدگاه

24 answers to this question

Recommended Posts

• 2

اگر دنبال یه گوشی بی دردسر میگردی سری های a سامسونگ خوبه

شیائومی رابط کاربریش پر از باگه و خیلی اذیت میکنه

وان پلاس هم خوبه رابط کاربریش

از نظر کیفیت ساخت هم همشون در یک رده اند  { هم قیمت ها }

لینک به دیدگاه

• 1

شیائومی MI 11 LITE سمت REDMI نرو
y8p صفحه نمایش oled داره توی این رنج قیمت فقط همین مورد oled هست
Moto G9 Plus نسبت همرده های سامسونگ خیلی بهتره و یه چیز خاص و سلیقه ایه
به نظرم اینترنتی خرید کنید قیمتای مغازه با سایت ها بعضا یک میلیون تفاوت دارن

لینک به دیدگاه

• 1

سلام.به نظر من هیچی نوکیا نمیشه.من مثلا یکی بگه فلان گوشی خوبه تا دست خودم نیاد نظر خاصی بهش نمیدم.خیلی وقت پیش گوشی دوستم شیائومی بود انگار پلاستیک بازیافتی بود.گوشی فامیلمون a21s بود که گوشی نسبتا خوبی حساب میشه.ولی دوربینش طبق دید من اندازه 16 دو سال پیش نوکیا بود.رابط کاربریش هم رنگ لعاب خوبی داشت اما یه سری ایرادات بهش میگیرم یکیش مثلا وقتی از صفحه اول منو برنامه ای پاک میشه از صفحه دوم خود به خود نمیاد جاش.(حالا شاید آپدیت های جدید بهترش کنه).نوکیا هم الان گفته گوشی xr20 4 سال پچ امنیتی ماهانه دریافت میکنه.من خودم که فک نکنم هیچ وقت شیائومی بگیرم ولی اگه مثلا وسیله ای باشه که نوکیا نداشته باشه و برند بهتری هم نباشه سامسونگ رو جز خوب ها میدونم.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

• 1
در ۱ ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

یک سوال چرا بدون v.pn نمیتونم تو مرورگرها چیزی سرچ کنم حتما باید روشن باشه

مشکل شایع همیشگی که مردم نمی دونن شما فک کنم proxy و port رو از acces point حذف نکردید

لینک به دیدگاه

• 0
در ۵۸ دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام ابولفضل

ببین redmi note 10 هست گوشی خوبیه سخت افزارش خوبه کیفیت صفحشم سوپر امولد هست ( البته به سوپر امولد های سامسونگ نمیرسه )

یه مورد دیگه هم هست poco x3 که اونم گوشی خوبیه فقط کیفیت صفحش جالب نیست و یکم تو ذوقت میزنه البته که ۱۲۰ هرتزه و روونه .

سلام میلاد جان ممنون از راهنماییت 

poco x3 فامیلم خرید میگفت گوشیه خوبیه redmi note 10 همونجور گفتی کیفیت صفحه بالاتری داره فکر کنم من که میخوام فیلم ببینم انتخاب خوبی باشه (البته من که فیلم حداکثر کیفیت 720 دانلود میکنم فکر نمیکنم زیاد تغییر کنه )

همین تفاوتها بین مدلهای مختلف مویایلها باعث شده نمیدونم چه مدلی بخرم بهتره به نظرت خرج کنم بیشتر برای موبایلهای که از اینترنت 5G پشتیبانی میکنن؟

لینک به دیدگاه

• 0

درود شما که دوست داری فیلم ببینید حتما صفحه نمایش super amoled تهیه کنید دوست عزیز کیفیت صفحه نمایش گوشی های رنج 5 تا ۷ میلیون اکثرش FHD هست پس بهتر هست فیلم کیفیت ۷۲۰ رو کنار بگذارید و شروع کنید به دانلود کیفیت ۱۰۸۰ اما شما که دوست داری آینده نگرانه خرید کنی و گوشی تقریبا توی همه زمینه ها بالانس باشه مدل mi 11 lite 4g با قیمت ۷۲۵۰ قابل خرید هست که مدل خوبیه صفحه نمایش ۹۰ هرتز super amoled دوربین 64 مگاپیکسل و عمر باتری خوب مشخصه های اصلی mi 11lite هستن من خودم الان ۲ ساله mi 9t دستمه دست برادرم mi 9 lite هست و گوشی قشنگ تا ۲سال اپدیت رو دریافت می کنه و باگ خاص و اذیت کننده ای من ندیدم بعد ۲ سال دیگه خبری از اپدیت نیست ولی گوشی کاملا سالم و سرحال می تونه سالیان سال برات کار کنه سامسونگ رو توصیه نمی کنم چون این قیمت مدل به درد بخور نداره اگر بودجت بالای ۱۰ تومن بود a72 گوشی خوبیه

لینک به دیدگاه

• 0
در ۲ ساعت قبل، Ehsan.k گفته است :

4 تا 5 سال ؟

داداش با این وضعیت شما برو سراغ A52 که بودجه بالایی هم باید بگذاری ولی خب تا 3 تا اندروید رو میگیری و قشنگ 4 سال رو جواب میده

بعد از این همه گوشی عوض کردن دارم میگم به هیچ عنوان سراغ شیائومی نرو و پولت رو دور نریز

اگر پولت برات ارزش نداره آره برو بخر ولی اگر ارزش داره فقط سامسونگ - وان پلاس

من صحبتی که میکنم بر اساس تست های بیشمار گوشی هاست که انجام دادم

از عمه و خاله و پسر خاله و دختر دائیم نشنیدم که گوشی خوبیه یا بد

یکم بیشتر توضیح میدی که چرا شیائومی ارزش پول رو نداره؟ منظورت تو همه رده‌هاش هست؟ 

لینک به دیدگاه

• 0

M32 هم یه نگاهی بنداز نسخه هند باتریش قوی تره

لینک به دیدگاه

• 0

سلام.

من هوآوی y8p دارم و واقعا گوشی خوبی هست. مهم ترین مزیت هاش برای من وزن پایین و محکم بودن هست. گوشی مقاومی هست. کلا گوشی های هوآوی محکم ترند احساس میکنم.

خواهر زاده ام هم poco x3 داره و از نزدیک باهاش کار کردم و اونم عالیه.

همسرم هم nova 7i داره که دوربین ش واقعا عالیه و خیلی خیلی سریع شارژ میشه.

البته گوشی های هواوی گوگل پلی ندارن که تنها مشکلی که من داشتم دریافت نکردن نوتیفیکشن های اسلک بود که قیدش رو زدم چون خیلی هم مهم نبود.

اینها تجریبات من بود گفتم باهاتون در میون بزارم. 

لینک به دیدگاه

• 0
در در ۱۴۰۰/۵/۲۳ در ۱۹:۴۸، Abolfazl.Ganji گفته است :

خدمت سربازی هستم.....

با گوشی گرون نری پادگان که ممکنه بگیرنش ازت(دژبان)

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۹ دقیقه قبل، Ehsan.k گفته است :

😆🤣😆🤣

چی میگی پسرم ؟

اپل رو که صفحه نمایشش رو سامسونگ میزنه و دوربینش رو سونی

سامسونگ دقیقا" چیش رو بقیه براش میزنن ؟

وقتی میخوای صحبت کنید با رفرنس صحبت کنید که بعد خوندن نظرت نگم آقا با کیا شدیم هشتاد تا

البته من همیشه گفتم با سهامدار شیائومی وارد بحث شدن باعث افت ضریب هوشی خود من خواهد شد

فقط مهندس شیائومی چیش رو خودش میزنه ؟

یحتمل باطری قلمی های آلکالاینی که میزده الان کرده باطری گوشی هاش

یا مثلا" دمپایی پلاستیکی کارمنداش رو آب کرده شده بدنه گوشی هاش؟

آره خب بخوایم حساب کنبیم شیائومی با آب کردن دمپایی پلاستیکی های هندی به خود کفایی رسیده

شرکت ها تا وقتی خریدارن بدون علم دارن یکه تازه بازار هستن

شرکتی که زیر سایه تحریم یک شرکت چینی دیگه رشد کرده اسمش چیز دیگه ای هست

من مسیر بازار رو تعیین نمیکنم ولی خب حساسیت دارم به توهمات

آقا بیاید بگید به به چه چه بدون دلیل خوبه 

نباشید مثل عزیزی که میگه واووو دوربینش 108 مگاپیکسله 

یعنی اون عزیز اصلا نمیدونه محدوده دیافراگم چی چی هست فکر میکنه پیکسلش بالا باشه میشه خدا

برید بالا بیاید پایین شیائومی اننتهاش گوشی باشه واسه بیخ دیواری که در آخرین خرید هم متوجه شدم آپشن های بهتری برای بیخ دیواری پیدا میشن

پس در همون حد براش هزینه باید بشه

هر زمانی شیائومی توانست تبلیغات رو از محیط کاربریش حذف کنه . هر زمان شیائومی توانست یک پترن در مورد آپدیت هاش بده که خریدار بدونه چی داره میخره با چقدر ساپورت

هر زمانی بعد از آپدیت چندین مشکل در گوشی پدیدار نشد که بیای بگی اصلا" برای چی آپدیت کردم

اون زمان میشه اومد گفت این شرکت میشه رو خرید گوشیش فکر کرد

شما الان میدونی از سامسونگ گوشی بخری 2 سال و یکسری خاص هم 3 سال که البته قرار هسست بشه 4 سال آپدیت میگیرید

و تا 4 سال هم همه آپدیت امنیتی میگیرن و زمان شروع آپدیت ها هم قشنگ یک نقشه و زمان دریافت رو میگذاره که زودتر هم میگیرید نسبت به اون زمان

و خب قیمت های نزدیک به واقعیت طرف گوشی 150 دلاریش رو تو ایران داره اندازه گوشی 180 دلاری سامسونگ فشار میده

البته اگر طرفدار فشار هستید که دیگه صحبتی نمیمونه

سعی کنین متن و متوجه شین بعد جواب بدین... میگم همه برندها مونتاژ کارن در اصل.متوجهین؟حتییییی اپل و سامسونگ...

در جواب جمله اولتم شما ادب نداری دلیل نمیشه منم مث شما باشم.نماینده خانوادتون هسین.سعی نکنین تربیت خانواده رو زیر سوال ببرین

با عرض پوزش از حضار

موفق باشین

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، Ma۳۰ha۱۳۶۹ گفته است :

سعی کنین متن و متوجه شین بعد جواب بدین... میگم همه برندها مونتاژ کارن در اصل.متوجهین؟حتییییی اپل و سامسونگ...

در جواب جمله اولتم شما ادب نداری دلیل نمیشه منم مث شما باشم.نماینده خانوادتون هسین.سعی نکنین تربیت خانواده رو زیر سوال ببرین

با عرض پوزش از حضار

موفق باشین

عجیجم این جدیدی ها چقدر کیوت هستن 😍

لینک به دیدگاه

• 0

سلام دوستان چند وقتی هست redmi note 10 خریدم گوشی خوبیه اما اینترنت بخوام سایت باز کنم نیاز به شبکه شخصی انتقال داده داره حتی سایتهای داخلی این مورد طبیعیه؟ 

از شانس گندم باز تو اوج گرونی وقتی دلار رفت بالا خریدم هنوز چند روز هم نگذشته قیمتها اومد پایین میتونستم گوشی بهتر بخرم حیف شد

لینک به دیدگاه

• 0

اپدیت کردی؟ منم امروز اپدیت کردم کلا قاطی کرد برنامه ها رو به زور باز میکنه

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

درود

حقیقت اینه که بازار موبایل ما الان سه قطبی شده.

برند لاکچری ها اپل
برند میانی/لاکچری سامسونگ
برند  کارایی به قیمت شیائومی

تعداد محدودی هم از برند نوکیا(بیشتر رده پایین ها رو هدف گرفته)، موتورولا، ال جی، وان پلاس و هواوی(آنر) در بازار وجود داره.

در مورد قیمت و کیفیت اپل صحبتی نیست. با محدودیت ها و مزایای خاص خودش.

در مورد سامسونگ هم واقعیت اینه که در رده های پایین با تراشه اگزینوس نمیتونه در مقابل تراشه های کوالکام در یک رده قیمتی خودی نشون بده. حتی در رده ی متوسط/ دقیقا چیزی که باعث محبویت شیائومی در بازار ما شده.
برای مثال شما با 8.5 میلیون تومان میتونی poco F3 از شیائومی رو بخری در جایی که نزدیک ترین محصول از نظر سخت افزار به این اسمارت فون از سامسونگ S20 FE 5G هست که دوبرابر این مدل قیمت داره!؟

این رو هم بگم اوایل که خودم شیائومی خریده بودم یا به کسی توصیه می کردم تاسف میخوردم ولی با یه رده پایین مثل Redmi Note 8 بعد از دوسال واقعا هنوز مشکل جدی ندیدم و ندارم.

درسته رابط کاربریش خیلی دلچسب نیست و یا کیفیت صفحه اش به محصولات سامسونگ نمیرسه ولی هرچی باشه در رده قیمت خودش واقعا توجیه پذیر هست.

وقتی یکی با 4 میلیون تومان میخواد که اسمارت فون همه چیز تمام بهش معرفی کنم گزینه ای جز redmi 9T دارم؟ بالانس کیفیت صفحه، دوربین، باطری، بهینگی سخت افزار، در دسترس بودن لوازم و ...
برای 5 میلیون تومان redmi note10 یا شش میلیون poco X3 Pro. برای من مدلی از سامسونگ یا هر برند دیگه ای بگید که از نظر سخت افزار و کارایی به قیمت مشابه این مدل ها باشه؟

لینک به دیدگاه

• 0
در در ۱۴۰۰/۶/۲۵ در ۲۱:۴۵، Miad۰۰۷ گفته است :

اپدیت کردی؟ منم امروز اپدیت کردم کلا قاطی کرد برنامه ها رو به زور باز میکنه

آره آپدیت کردم کلا نمیتونم مرورگر باز کنم برای همین آپدیت حذف کردم 

راستی گوشی شیامی این حالت خودکار که موقع تایپ متن کلمات اشتباه درست میکنه چطور میشه غیر فعالش کرد 

من می‌خوام یه چیز بنویسم خودش خودکار متن نوشتند عوض می‌کنه خیلی جاها خوب کارایی داره اما بعضی جاها رو مخه

لینک به دیدگاه

• 0

دوست عزیز بازار تغییر خاصی درش اتفاق نیفتاده توی این مدت کم صرفا مدل redmi note 10 pro قیمتش حدود 500 تومن کم شده و این گزینه رو هم می تونید بهش فکر کنید مدل 64 گیگ 7100 و مدل 128 گیگ 7700 اگر می تونید صبر کنید و فکر خرید چیز بهتری هستید حداقل باید تا عید منتظر بمونید موفق باشید ظاهرا دوستمون خریدشون رو کردن مبارکشون باشه

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

آره آپدیت کردم کلا نمیتونم مرورگر باز کنم برای همین آپدیت حذف کردم 

راستی گوشی شیامی این حالت خودکار که موقع تایپ متن کلمات اشتباه درست میکنه چطور میشه غیر فعالش کرد 

من می‌خوام یه چیز بنویسم خودش خودکار متن نوشتند عوض می‌کنه خیلی جاها خوب کارایی داره اما بعضی جاها رو مخه

سلام برید تو تنظیمات/زبان /کیبورد /کیبورد نصب شده،در تنظیمات کیبورد اگه زبان منو انگلیسی هست auto correction رو غیر فعال کنید

لینک به دیدگاه

• 0
در در ۱۴۰۰/۶/۲۸ در 18:16، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز بازار تغییر خاصی درش اتفاق نیفتاده توی این مدت کم صرفا مدل redmi note 10 pro قیمتش حدود 500 تومن کم شده و این گزینه رو هم می تونید بهش فکر کنید مدل 64 گیگ 7100 و مدل 128 گیگ 7700 سایت دیجی کالا اگر می تونید صبر کنید و فکر خرید چیز بهتری هستید حداقل باید تا عید منتظر بمونید موفق باشید ظاهرا دوستمون خریدشون رو کردن مبارکشون باشه

من که گوشی خریدم اونم تو اوج گرونی مدل ۱۰ معمولی گرفتم ای کاش کمی زودتر می‌خریدم یا کمی صبر میکردم مدل ۱۰ پرو میخریدم

در در ۱۴۰۰/۶/۲۸ در 18:16، matrix.trixx گفته است :

یک سوال چرا بدون v.pn نمیتونم تو مرورگرها چیزی سرچ کنم حتما باید روشن باشه

لینک به دیدگاه

• -1

سلام ابولفضل

ببین redmi note 10 هست گوشی خوبیه سخت افزارش خوبه کیفیت صفحشم سوپر امولد هست ( البته به سوپر امولد های سامسونگ نمیرسه )

یه مورد دیگه هم هست poco x3 که اونم گوشی خوبیه فقط کیفیت صفحش جالب نیست و یکم تو ذوقت میزنه البته که ۱۲۰ هرتزه و روونه .

لینک به دیدگاه

• -1

4 تا 5 سال ؟

داداش با این وضعیت شما برو سراغ A52 که بودجه بالایی هم باید بگذاری ولی خب تا 3 تا اندروید رو میگیری و قشنگ 4 سال رو جواب میده

بعد از این همه گوشی عوض کردن دارم میگم به هیچ عنوان سراغ شیائومی نرو و پولت رو دور نریز

اگر پولت برات ارزش نداره آره برو بخر ولی اگر ارزش داره فقط سامسونگ - وان پلاس

من صحبتی که میکنم بر اساس تست های بیشمار گوشی هاست که انجام دادم

از عمه و خاله و پسر خاله و دختر دائیم نشنیدم که گوشی خوبیه یا بد

در در ۱۴۰۰/۵/۲۴ در 16:28، jetalpha گفته است :

یکم بیشتر توضیح میدی که چرا شیائومی ارزش پول رو نداره؟ منظورت تو همه رده‌هاش هست؟ 

ببین قلب گوشی رابط کاربری هست

شما سخت افزار بنداز بهترین وقتی قرار هست آپدیت به سختی براش بدی

و وقتی بدی پر از باگ و در مواردی بیای بگی آقا فلان مدل ها فعلا آپدیت نکنن که اگر بکنند هارد میپره یا گوشی میره تو ریکاوری

این یعنی فقط مفتی دادن به شما باید استفاده کنید

شیائومی مونتاژ کار هست خب مسلما همه چیزش ساخت سامسونگ و سونی هست 

فقط یک وظیفه داره و اون هم مچ کردن اینها با هم توسط رابط کاربری

که همین یک مورد هم از پسش بر نیومده

اینکه در ایران و هند و چین پرفروش شده دال بر خوبی یک برند نیست

شما ببین در چه کشورهایی فروش بالا تجربه کرده 

کشورهایی که مردمش یک سری چیزها براشون آرزو داره میشه

تا قبل تحریم ها کسی شیائومی نگاه میکرد آخه ؟

همه اپل - سامسونگ و اهل دل ها سونی

گوشی برای بیخ دیواری هم دیگه هووآوی و بعدش آنر

کی آخه شیائومی رو نگاه میکرد ؟

حالا یکسری دوست دارن از خریدشون دفاع کنند اون بحث دیگه ای هست 

من همیشه میگم بحث وقتی عقلانی هست که مستند باشه نه اینکه طرف در کل عمرش پول های تو قلک و یارانه رو جمع کرده Poco X3 گرفته

خب معلومه این خودش رو پاره میکنه که صداش تا ثریا برسه

البته من که میگم سامسونگ مسلما سامسونگ هم آشغال داره ولی خب هر چه قدر پول بدی هست دیگه

ولی در کل با توجه به تست هام کلا میگم آشغال سامسونگ بخر ولی استرس این رو نداشته باش که ای وای من در لیست آپدیت هستم و کی میاد وای چرا نمیاد

حالا که اومد چرا دوربینش از کار افتاده چرا Dual Apps ندارم دیگه و بعد ببینی ای بابا شیائومی تو توئیتر گفته فعلا " آپدیت نکنید 😅

در 20 ساعت قبل، Ma30ha1369 گفته است :

شیاِئومی مونتژکار هست!!!!

مگه برندهای دیگه همه چیشون از خودشونه!؟

خود آیفونش خود سامسونگش و .. همشون مونتاژ میکنن بحث سر بهنرین کانفیگ ک ب مبلغ پرداختی بیارزه هست و کیفیت ساخت اینا ک این مورد بله به برند مونتاژ کننده برمیگرده و مهمتر از همه رابط کاربری ک هر برندی برای خودش یک مسیری داره و رابط کاربی خاصی  و باید ببینی با کدومش نزدیکتری.

😆🤣😆🤣

چی میگی پسرم ؟

اپل رو که صفحه نمایشش رو سامسونگ میزنه و دوربینش رو سونی

سامسونگ دقیقا" چیش رو بقیه براش میزنن ؟

وقتی میخوای صحبت کنید با رفرنس صحبت کنید که بعد خوندن نظرت نگم ....

البته من همیشه گفتم با سهامدار شیائومی وارد بحث شدن باعث ....

فقط مهندس شیائومی چیش رو خودش میزنه ؟

یحتمل باطری قلمی های آلکالاینی که میزده الان کرده باطری گوشی هاش

یا مثلا" دمپایی پلاستیکی کارمنداش رو آب کرده شده بدنه گوشی هاش؟

آره خب بخوایم حساب کنبیم شیائومی با آب کردن دمپایی پلاستیکی های هندی به خود کفایی رسیده

شرکت ها تا وقتی خریدارن بدون علم دارن یکه تازه بازار هستن

شرکتی که زیر سایه تحریم یک شرکت چینی دیگه رشد کرده اسمش چیز دیگه ای هست

من مسیر بازار رو تعیین نمیکنم ولی خب حساسیت دارم به توهمات

آقا بیاید بگید به به چه چه بدون دلیل خوبه 

نباشید مثل عزیزی که میگه واووو دوربینش 108 مگاپیکسله 

یعنی اون عزیز اصلا نمیدونه محدوده دیافراگم چی چی هست فکر میکنه پیکسلش بالا باشه میشه خدا

برید بالا بیاید پایین شیائومی اننتهاش گوشی باشه واسه بیخ دیواری که در آخرین خرید هم متوجه شدم آپشن های بهتری برای بیخ دیواری پیدا میشن

پس در همون حد براش هزینه باید بشه

هر زمانی شیائومی توانست تبلیغات رو از محیط کاربریش حذف کنه . هر زمان شیائومی توانست یک پترن در مورد آپدیت هاش بده که خریدار بدونه چی داره میخره با چقدر ساپورت

هر زمانی بعد از آپدیت چندین مشکل در گوشی پدیدار نشد که بیای بگی اصلا" برای چی آپدیت کردم

اون زمان میشه اومد گفت این شرکت میشه رو خرید گوشیش فکر کرد

شما الان میدونی از سامسونگ گوشی بخری 2 سال و یکسری خاص هم 3 سال که البته قرار هست بشه 4 سال آپدیت میگیرید

و تا 4 سال هم همه آپدیت امنیتی میگیرن و زمان شروع آپدیت ها هم قشنگ یک نقشه و زمان دریافت رو میگذاره که زودتر هم میگیرید نسبت به اون زمان

و خب قیمت های نزدیک به واقعیت طرف گوشی 150 دلاریش رو تو ایران داره اندازه گوشی 180 دلاری سامسونگ فشار میده

البته اگر طرفدار فشار هستید که دیگه صحبتی نمیمونه

ویرایش شده توسط EHSANRF
حذف موارد توهین آمیز
لینک به دیدگاه

• -1
در ۱۶ ساعت قبل، Ehsan.k گفته است :

ببین قلب گوشی رابط کاربری هست

شما سخت افزار بنداز بهترین وقتی قرار هست آپدیت به سختی براش بدی

و وقتی بدی پر از باگ و در مواردی بیای بگی آقا فلان مدل ها فعلا آپدیت نکنن که اگر بکنند هارد میپره یا گوشی میره تو ریکاوری

این یعنی فقط مفتی دادن به شما باید استفاده کنید

شیائومی مونتاژ کار هست خب مسلما همه چیزش ساخت سامسونگ و سونی هست 

فقط یک وظیفه داره و اون هم مچ کردن اینها با هم توسط رابط کاربری

که همین یک مورد هم از پسش بر نیومده

اینکه در ایران و هند و چین پرفروش شده دال بر خوبی یک برند نیست

شما ببین در چه کشورهایی فروش بالا تجربه کرده 

کشورهایی که مردمش یک سری چیزها براشون آرزو داره میشه

تا قبل تحریم ها کسی شیائومی نگاه میکرد آخه ؟

همه اپل - سامسونگ و اهل دل ها سونی

گوشی برای بیخ دیواری هم دیگه هووآوی و بعدش آنر

کی آخه شیائومی رو نگاه میکرد ؟

حالا یکسری دوست دارن از خریدشون دفاع کنند اون بحث دیگه ای هست 

من همیشه میگم بحث وقتی عقلانی هست که مستند باشه نه اینکه طرف در کل عمرش پول های تو قلک و یارانه رو جمع کرده Poco X3 گرفته

خب معلومه این خودش رو پاره میکنه که صداش تا ثریا برسه

البته من که میگم سامسونگ مسلما سامسونگ هم آشغال داره ولی خب هر چه قدر پول بدی هست دیگه

ولی در کل با توجه به تست هام کلا میگم آشغال سامسونگ بخر ولی استرس این رو نداشته باش که ای وای من در لیست آپدیت هستم و کی میاد وای چرا نمیاد

حالا که اومد چرا دوربینش از کار افتاده چرا Dual Apps ندارم دیگه و بعد ببینی ای بابا شیائومی تو توئیتر گفته فعلا " آپدیت نکنید 😅

شیاِئومی مونتژکار هست!!!!

مگه برندهای دیگه همه چیشون از خودشونه!؟

خود آیفونش خود سامسونگش و .. همشون مونتاژ میکنن بحث سر بهنرین کانفیگ ک ب مبلغ پرداختی بیارزه هست و کیفیت ساخت اینا ک این مورد بله به برند مونتاژ کننده برمیگرده و مهمتر از همه رابط کاربری ک هر برندی برای خودش یک مسیری داره و رابط کاربی خاصی  و باید ببینی با کدومش نزدیکتری.

لینک به دیدگاه

• -2
در ۳۷ دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام میلاد جان ممنون از راهنماییت 

poco x3 فامیلم خرید میگفت گوشیه خوبیه redmi note 10 همونجور گفتی کیفیت صفحه بالاتری داره فکر کنم من که میخوام فیلم ببینم انتخاب خوبی باشه (البته من که فیلم حداکثر کیفیت 720 دانلود میکنم فکر نمیکنم زیاد تغییر کنه )

همین تفاوتها بین مدلهای مختلف مویایلها باعث شده نمیدونم چه مدلی بخرم بهتره به نظرت خرج کنم بیشتر برای موبایلهای که از اینترنت 5G پشتیبانی میکنن؟

اینها 5G نیستن

برای فیلم همون redmi note 10 بگیر پوکو ازیتت میکنه

در 16 دقیقه قبل، hosin گفته است :

اگر دنبال یه گوشی بی دردسر میگردی سری های a سامسونگ خوبه

شیائومی رابط کاربریش پر از باگه و خیلی اذیت میکنه

وان پلاس هم خوبه رابط کاربریش

از نظر کیفیت ساخت هم همشون در یک رده اند  { هم قیمت ها }

سری A باتری زیاد خوبی نداره سری M عالیه ولی 4G+ نمیشه ‌.

اگه با همون 4G خالی میتونین کنار بیاین m31 یا m31s هم خوبن فقط نمیدونم الان نوشون چنده

در 7 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود شما که دوست داری فیلم ببینید حتما صفحه نمایش super amoled تهیه کنید دوست عزیز کیفیت صفحه نمایش گوشی های رنج 5 تا ۷ میلیون اکثرش FHD هست پس بهتر هست فیلم کیفیت ۷۲۰ رو کنار بگذارید و شروع کنید به دانلود کیفیت ۱۰۸۰ اما شما که دوست داری آینده نگرانه خرید کنی و گوشی تقریبا توی همه زمینه ها بالانس باشه مدل mi 11 lite 4g با قیمت ۷۲۵۰ قابل خرید هست که مدل خوبیه صفحه نمایش ۹۰ هرتز super amoled دوربین 64 مگاپیکسل و عمر باتری خوب مشخصه های اصلی mi 11lite هستن من خودم الان ۲ ساله mi 9t دستمه دست برادرم mi 9 lite هست و گوشی قشنگ تا ۲سال اپدیت رو دریافت می کنه و باگ خاص و اذیت کننده ای من ندیدم بعد ۲ سال دیگه خبری از اپدیت نیست ولی گوشی کاملا سالم و سرحال می تونه سالیان سال برات کار کنه سامسونگ رو توصیه نمی کنم چون این قیمت مدل به درد بخور نداره اگر بودجت بالای ۱۰ تومن بود a72 گوشی خوبیه

این mi11 lite 4G هم خوبه میتونین تهیه کنین صفحش ۱ میلیارد رنگه با ۹۰ هرتز .

فقط ضعفش باتریشه که چون سربازه بخواد تو شارژ بزنه یکم ازیت میشه .

اگه بودجت روی ۹ تومن ۱۰ تومنه میتونی a72 بگیری . البته که من بودم m51 روی اون بودجه بر میداشتم که کیفیت صفحه بهتر و باتری غول داره

اگه بتونی بودجه رو تا ۸ برسونی m31s هم در صورتی که پیدا کنی گوشی خوبیه

لینک به دیدگاه

• -3

داداش هرچی میخری سعی کن تکنولوژی صفحه اش oled باشه با بودجه ۷ تومنی نصبت کارایی به قیمت گوشی های شیااومی از سامسونگ خیلی بهتره،سمت poco x3poro نرو صفحه نمایشش خیلی پایینه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...