رفتن به مطلب

نسخه بتای iOS 6 برای دانلود

روبیک
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

908f0aa14e28a7787ea97c33a675cf3e.jpg            

در حالی‌که روز دوشنبه بعداز ظهر نسخه‌ بتای نگارش ششم سیستم عامل iOS اپل، با حجم 322 مگابایت برای دانلود در اینترنت بارگذاری شد، در وب‌سایت رسمی توسعه دهندگان این شرکت خبری از این نسخه نبود و در نتیجه جزییات زیادی در مورد آن در دسترس نیست.

با توجه به اطلاعات کمی که در اختیار است، می‌دانیم که نسبت به نسخه‌ای که در کنفرانس خبری این کمپانی معرفی و در اختیار توسعه دهندگان قرار داده شده تا قبل از ارایه رسمی آن در پاییز امسال نرم‌افزارهای کاربردی خود را روی آن مورد آزمون قرار دهند، این نسخه کمی کامل‌تر شده و ایرادات آن تا حدی برطرف شده است.

لازم به ذکر است که این نسخه با نسل دوم و سوم آی‌پد، 3GS iPhone ،iPhone4 و4s و هم‌چنین آی‌پاد نسل چهارم سازگار است. همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره شد، این نسخه از سیستم عامل اپل با پیشرفت‌های چشم‌گیری نظیر حذف سرویس نقشه‌های گوگل و جایگزینی آن با سرویس نقشه‌های اختصاصی اپل، یکپارچه‌سازی فیسبوک درون سیستم عامل، افزودن برنامه کاربردی Passbook و بهبود عملکرد Siri به‌زودی برای استفاده عموم ارایه خواهد شد.

فائزه کیارش پور

لینک به دیدگاه

گلاب به روح استیو، این رقیبش مایکروسافت وقتی سیستم عامل میده همچین زندگی رو زیر و رو میکنه. اینترفیس و کور، نحوه اجرا و خلاصه همه چیز کما بیش دستخوش تغییرات میشن.

ولی اپل همونی که هست هست، اسمش میره بالا؛ 4، 5، 6؛ ولی فقط 2، 3 تا چیزش عوض میشه و بس. همون ریختی که بود هست. آدم از قیافه ویندوز میفهمه چه ویندوزیه، ولی این iOS یه ریخته همش.

B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نفرما آرمین خان نفرما :D

2 3 تا چیز نیست بابا :lol: چون این نوع طراحی طرفدار های اپل رو تشکیل میدن نباید تغییرش بده حداقل به این راحتی :D

البته شما با نصب کردن Cydia دنیای آزادی رو مشاهده خواهید کرد :) نوع طراحی و اصلا اینترفیس رو میشه زیر و رو کرد :wacko: !

منتهی دیگه جیل بریک و به عبارتی هک میشه!

لینک به دیدگاه

بعضی ها تغییر رو دوست دارند اما همه نه ، من دوست ندارم وقتی به کار با اینترفیسی عادت کردم زیاد تغییر کنه ، این هم خیلی سلیقه ایه ! حرف شما درسته ، تغییر خاصی در ظاهر نمیکنه . B)

من اینطور که اپل رو شناختم دیدم که در حد نیاز همه مردم امکانات روی محصولاتش میزاره ، اگه چیزی زیاد طرفدار نداشته باشه خیلی هم بهش فکر نمیکنه ... :huh:

من امیدوار بودم در نسخه ۶ بشه از گوگل مپ استفاده کرد که فهمیدم میشه ، اگه نمیشد ، اصلا فکر آپدیت نمی افتادم چون این مپ برام خیلی کاربرد داره . ;)

لینک به دیدگاه

نفرما آرمین خان نفرما :D

2 3 تا چیز نیست بابا :lol: چون این نوع طراحی طرفدار های اپل رو تشکیل میدن نباید تغییرش بده حداقل به این راحتی :D

البته شما با نصب کردن Cydia دنیای آزادی رو مشاهده خواهید کرد :) نوع طراحی و اصلا اینترفیس رو میشه زیر و رو کرد :wacko: !

منتهی دیگه جیل بریک و به عبارتی هک میشه!

البته دانیال جان؛ Cydia یه چیز غیر رسمیه؛ مطمئنم قبول داری که محصول اپل به حساب نمیاد. (*)

من ipod touch 4 دارم؛ و فعلا اورجینال نگهش داشتم. اولش ios 4 داست؛ بعد به 5 ارتقا دادم؛ ولی در کل ios تغییر آنچنانی نکرد. من دوسش دارم؛ شکی نیست ولی وقتی میگن سیستم عامل جدید؛ من تشنه ی یه تغییر گنده ام. نه فقط برداشتن یه MAP؛ یا اضافه کردن یه برنامه به اسم siri. اینا تغییرات کوچیک هستن.

حالا نمیدونم؛ شاید مایکروسافت مارو بد عادت کرده. @};-

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

بعضی ها تغییر رو دوست دارند اما همه نه ، من دوست ندارم وقتی به کار با اینترفیسی عادت کردم زیاد تغییر کنه ، این هم خیلی سلیقه ایه ! حرف شما درسته ، تغییر خاصی در ظاهر نمیکنه . B)

من اینطور که اپل رو شناختم دیدم که در حد نیاز همه مردم امکانات روی محصولاتش میزاره ، اگه چیزی زیاد طرفدار نداشته باشه خیلی هم بهش فکر نمیکنه ... :huh:

من امیدوار بودم در نسخه ۶ بشه از گوگل مپ استفاده کرد که فهمیدم میشه ، اگه نمیشد ، اصلا فکر آپدیت نمی افتادم چون این مپ برام خیلی کاربرد داره . ;)

در مورد اینکه خیلی ها با تغییر کلی - دراماتیک - حال نمیکنن، حرفت رو قبول دارم، ولی پیشرفت زمانی حاصل میشه که از اون قالب بیرون بیایی. که البته بازم بحث سلیقه میاد وسط.

در کل حرف شما رو میپذیرم، ولی البته اپل خیلی جاها مردم رو تشنه نگه میداره، مثل بلوتوثی که رو سیستم هست ولی تو بحث sharing به هیچ کاری نمیاد. @};-

امیدوارم از ios 6 بیشتر لذت ببریم همه. @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...