رفتن به مطلب

1 بوق ممتد و 2 بوق کوتاه، بالا نیامدن سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان
مشکلی که هست کیس رو جابجا کردم و الان موقع روشن کردن بوق میزنه و روشن نمیشه، کارت گرافیک رو دوباره جا میزنم فرقی نداره
البته مشکل از وقتی یادمه هست که کارت 750 ti مارک arktek گرفتم بوجود اومده
یکبار قبلا هم اینجور شد و کل کیس رو باز کردم از اول بستم درست شد
احتمال داره مشکل از کارت باشه؟ فن کارت میچرخه و حدودا 4 ماهی بیشتر نیست از دیجی گرفتم

لینک به دیدگاه

سلام بوغ رم هست اگه ۴ تا بزنه مال گرافیکه . رمارو در بیار اسلات عوض کن یه بایوس هم کلیر کن ( پاور رو ۰ کن و باتری رو ۱۰ ثانیه در بیار )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۵۲ دقیقه قبل، Mansbrz گفته است :

سلام دوستان
مشکلی که هست کیس رو جابجا کردم و الان موقع روشن کردن بوق میزنه و روشن نمیشه، کارت گرافیک رو دوباره جا میزنم فرقی نداره
البته مشکل از وقتی یادمه هست که کارت 750 ti مارک arktek گرفتم بوجود اومده
یکبار قبلا هم اینجور شد و کل کیس رو باز کردم از اول بستم درست شد
احتمال داره مشکل از کارت باشه؟ فن کارت میچرخه و حدودا 4 ماهی بیشتر نیست از دیجی گرفتم

مشخصات دقیق سیستم رو بگید،

بوق رم معمولا چند بوق ممتد پشت سر هم هست،

این بوق مربوط به گرافیک هست، یه سیستم رایزن زیر دستم بود که همینجوری میشد، با یه گرافیک دیگه تصویر گرفتم، بعد درایو رو پاک کردم و دوباره نصب کردم درست شد

اگه تصویر نمیده، یکبار بدون گرافیک روشن کنید، خاموش کنید و دوباره جا بزنید، احتمال 90 درصد میاد بالا، بعدش سریعا برید به سیف مود و درایو گرافیک رو ddu کنید، مجدد درایو به روز نصب کنید

لینک به دیدگاه

عجیبه دلیلی نداشت از رم باشه، یه گرافیک دیگه تست کردم بازم درست نشد، رم هارو جدا کردم و بعد یکی رو جا زدم و بالا اومد! 

بعدم دوتارو دوباره جا زدم و با همون گرافیک قبلی بالا اومد! 

کلا از زمانی که این قطعات گرفتم این مشکلات عجیب پیش میاد، رم هم 32 گیگ dazzle هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...