رفتن به مطلب

بلو اسکرین موقع تماشایی فیلم

Hamed.Madadi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مادربرد FOXCONN P43AL-V سی پی یو Q9400 رم 2 عدد 2 گیگ کینگستون کاملا یکسان گرافیک 9400GT پاور 1200 وات گرین بعضی موقع ها بخصوص موقع تماشایی فیلم از روی هارد یا یوتیوب بلواسکرین میده ، پاور رو عوض کردم ، رم ها رو با برنامه MEMTEST86 تست کردم ، گرافیک رو با برنامه OCCT و FurMark تست کردم ، هارد رو با Hd tune اسکن کردم کل سیستم رو 5 ساعت بار برنامه های مختلف زیر تست بردم هیچ مشکلی نداشت ولی هر از گاهی بعداز چند ساعت تماشایی فیلم یدفعه بلواسکرین میده ، ویندوز 8.1 هست 64 بیت ویندوز رو عوض نکردم ولی بعید میدونم از ویندوز باشه ، کامپیوتر از طریق کابل لن به مودم وصله ، وقتی بلواسکرین میده صفحه کاملا فریز میشه مثلا اون 0 درصد فقط 0 میمونه و عددش زیاد نمیشه ، موس و کیبورد کلا قفل میشه و باید دستی ریست کنم 

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL(usbhub.sys)

IMG_20210901_060648.jpg

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در ۱۴۰۰/۶/۱۱ در ۱۸:۱۰، ورای محدودیت گفته است:

دایی ببین  این مشکل برای من وقتی بیش امده بود که چندتا انتی ویروس نصب کردم رو سیستم- فکر کنم avg  و اواست با هم نصب بودن همین ویندوز 8.1  بعد با کمال تعجب  متوجه کار نکردن کارت وایرلس شدم- {قطع وصل میشد}اولش که فکر میکردن به خاطر ابدیت ویندوزه  که بعد از نصب دوبار ویندوز  یکم بهتر شد و دیگه این هر از چند گاهی میومد - فریز شدن سیستم هم اجتناب نابذیره- البته یه راهی بیدا که رفیقم بیشناد داده بود اجرایس دستوره sfc/scannowدر سیتم عامل داس بود که  توفیقی نداشت - حرکته دیگه ای که زدم تو دیوایس منیجر و در قسمت universal  serial bus همه درایورهای یو اس بی باک کردم و با اجرای نرمافزار نصب خودکار درایور   همه داریورهارو ابدیت کردم  و دیگه کلا این مشکل حل شد 

سلام من دقیقا همین ارور و مشکل رو دارم این روش قطعی هست ایا ؟ موقع Fشکن زدن این مشکل برای من  به وقوع می پیونده

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، Moein۹۰۹ گفته است:

سلام من دقیقا همین ارور و مشکل رو دارم این روش قطعی هست ایا ؟ موقع Fشکن زدن این مشکل برای من  به وقوع می پیونده

مشکل من با عوض کردن سی پی یو حل شده ، من سی پی یو با هر نرم افزاری که فکر شو کنی تست کردم ولی هیچ مشکلی نداشت! الان مادربرد هم با سی پی یو E5200 هیچ مشکلی نداره ، شاید مدار تغذیه مادربرد ضعیف شده شایدم سی پی یو نیم سوز شده ، یکی از علایم نیم سوز شدن سی پی یو فریز شدن ، ریست شدن و ارور صفحه آبی هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۰/۶/۱۰ در ۲۳:۴۷، Hamed.Madadi گفته است:

مادربرد FOXCONN P43AL-V سی پی یو Q9400 رم 2 عدد 2 گیگ کینگستون کاملا یکسان گرافیک 9400GT پاور 1200 وات گرین بعضی موقع ها بخصوص موقع تماشایی فیلم از روی هارد یا یوتیوب بلواسکرین میده ، پاور رو عوض کردم ، رم ها رو با برنامه MEMTEST86 تست کردم ، گرافیک رو با برنامه OCCT و FurMark تست کردم ، هارد رو با Hd tune اسکن کردم کل سیستم رو 5 ساعت بار برنامه های مختلف زیر تست بردم هیچ مشکلی نداشت ولی هر از گاهی بعداز چند ساعت تماشایی فیلم یدفعه بلواسکرین میده ، ویندوز 8.1 هست 64 بیت ویندوز رو عوض نکردم ولی بعید میدونم از ویندوز باشه ، کامپیوتر از طریق کابل لن به مودم وصله ، وقتی بلواسکرین میده صفحه کاملا فریز میشه مثلا اون 0 درصد فقط 0 میمونه و عددش زیاد نمیشه ، موس و کیبورد کلا قفل میشه و باید دستی ریست کنم 

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL(usbhub.sys)

IMG_20210901_060648.jpg

سلام

باتوجه به  تصویری که گذاشتید و خطهای  عمودی  روی تصویر  ایراد از  گرافیک است 

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، ferdosi گفته است:

سلام

باتوجه به  تصویری که گذاشتید و خطهای  عمودی  روی تصویر  ایراد از  گرافیک است 

سلام ایراد از گرافیک نبود ، 3 تا گرافیک مختلف رو تست کردم ، وقتی Page File غیر فعال کردم این صفحه آبی دیگه نیومد ولی ریست ناگهانی ، فریز شدن ، سیاه شدن تصویر رو همچنان داشتم وقتی Q9400 رو برداشتم و E5200 رو گذاشتم تمام مشکلات برطرف شده ، فرض کردم سی پی یو مشکل داره با برنامه Prime95 و AIDA64 وBurnInTest تست کردم سی پی یو مشکلی نداشت ، ولی حین تماشایی فیلم آنلاین و آفلاین ، وب گردی ، بازی و نضب بازی ، سیستم ریست میشد یا فریز میکرد مثلا بازی زیر رو 5 بار خواستم نضب کنم تا وسط ها میرفت و فریز میشد یا صفحه کاملا سیاه میشد یدفعه هم ریست شد ، Crysis.Remastered.v2.1.2-FitGirl

Q9400_TEST_5.jpg

BurnInTest.jpg

AIDA64.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...