رفتن به مطلب

درخواست معرفی گیم =)

MiladZQ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان

من بعد از مدت ها سرعت اینترنت نامحدود شبانه همراه اول رو چک کردم و با یه تغییر باورنکردنی مواجه شدم . سرعت دانلود از 200-300 کیلوبایت رسیده به 3-2 مگابایت بر ثانیه که منم خواستم از فرصت استفاده کنم و تو این مدت تا میتونم بازی دانلود کنم فقط نمیدونم چه بازی ای .. xD به خاطر همین این تاپیک رو زدم تا از شما راهنمایی بگیرم - مشخصات سیستم : رم 8 گیگابایت گرافیک 1650 سوپر سی پی یو کورای 7 3770 -
در حال حاضر هم این گیم ها روی سیستم نصب هستن که حس میکنم اصلا کششی بهشون ندارم ، یعنی در حدی که سیستم رو روشن میکنم خودمو مشغول وب گردی میکنم تا اینکه برم سمت اینا 
Untitled.thumb.png.24bd5065dc303398971c5eaff1fb3003.png
به این لیست Alan Wake نسخه دوبله فارسی رو هم اضافه کنید.

اضافه کنم که کلا چه با کنسول هایی که در دسترس ام بوده ، چه با همین پیسی هیچ گیمی رو تموم نکردم (فقط کالاف دیوتی ادونس وارفار و اسلیپینگ داگز روی ایکس باکس 360 بوده اگه اشتباه نکنم) دیگه خلاصه به خاطر همین مسئله هر گیمی که معرفی کنید حلاله و پیشاپیشم خیلی ازتون ممنونم ^_^

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

forza horizn  4

far cry new 5

far cry new dawn

Red Dead Redemption 2

البته یه خورده سنگین هست ولی با حداقل جزئیات هم اوکی هست 

لینک به دیدگاه

Hellblade: Senua's Sacrificeاین بازی رو نصب کن بازی قشنگ تا اخر بازی کن چون شاید اول خوشت نیاد هیچی هم نگو

لینک به دیدگاه

سلام بین بازی های که گذاشتین ،بازی های خوبی بینشون هست،شاید شما هم مثل بعضی مواقعه من یا دوستان دلتون زده شده،پیشنهاد میدم یکم از گیم فاصله بگیرید تا زمانی که دوباره اشتیاق پیدا کردید 

لینک به دیدگاه

Little.Nightmares.II

بازی بسیار قشنگی هست ، تقریبا هم استوریش 4-5 ساعت کمتره

لینک به دیدگاه

Fallout 4 , Witcher 3 , Metro Exodus , metal gears phantom  Pain , Dark souls 3

ویرایش شده توسط Aminj
لینک به دیدگاه

ممنونم از دوستان بابت معرفی گیم ها 

معرفی شون رو میبینم و تک تک ازشون نصب میکنم

در 8 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

سلام بین بازی های که گذاشتین ،بازی های خوبی بینشون هست،شاید شما هم مثل بعضی مواقعه من یا دوستان دلتون زده شده،پیشنهاد میدم یکم از گیم فاصله بگیرید تا زمانی که دوباره اشتیاق پیدا کردید 

عزیز بعید میدونم اینطوری باشه ، الان خیلی وقته که کلا به هیچ گیمی کشش ندارم حالا باز اوایل فیفا بود هر از چند گاهی بازی میکردم ولی الان از اونم زده شدم 

لینک به دیدگاه

اگه اهل بازی های داستانی هستین سری the walking dead رو شدیدا پیشنهاد میکنم.

لینک به دیدگاه

در ۱۴ دقیقه قبل، Only gamer گفته است :

عزیز بعید میدونم اینطوری باشه ، الان خیلی وقته که کلا به هیچ گیمی کشش ندارم حالا باز اوایل فیفا بود هر از چند گاهی بازی میکردم ولی الان از اونم زده شدم

بنظرم برای یه مدت سرگرمی رو عوض کنید،هر چیزی بود،از فضای مجازی سرگرمی مدیا بگیر،تا دنیای واقعی

هر چیزی زیاد انجام بشه تکراری میشه،حالا هر چقد بخاد برای بقیه جذاب و دلنشین باشن

البته فضای مجازی و حقیقی ای که ما توش زندگی میکنیم هم یه جورایی سیاه و سفید شده،و روی حال ما هم تاثیر داره، مثل قبلا قشنگ نیست،یکم خنده اینور اونور هست اما در حدی نیست که آدمو شاداب نگه داره،این قضیه هم دخیل هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...