رفتن به مطلب

مسابقه بین المللی عکاسی با مضمون اورکلاک

Mr. DB!
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Site.jpg

با سلام

با پیشرفت و محبوب شدن نسبی فن پیج تیم در صفحات اجتماعی، بنا به پیشنهاد خبرنگار سایت Overclocking.TV ، مسابقه ی عکاسی در ضمینه اورکلاک برگزار خواهد شد.

--------------

چطور شد که این پیشنهاد ارائه شد؟

از آنجایی که تمامی نتایج دارای عکس و امتیاز بالا 10 پوینت در صفحه اجتماعی تیم اورکلاکینگ هات اورکلاکدرج میشود، آقای Timothée Xyala Pineau، یکی از ادمین ها و خبرنگار سایت Overclocking.tv با دیدن عکاسی بسیار حرفه ای و زیبای آقا بهزاد عزیز، پیشنهاد مسابقه را به شوخی مطرح کرد و من و مهدی عزیز هم به این شوخی ادامه دادیم و موضوع جدی شد!!

طی چند ساعت کنفرانس در فی*س* بوک بین من و مهدی عزیزو بقیه ادمین های سایت و فن پیج Overclocking.tv بنا بر این شد که مسابقه ای برگزار بشه

------------

مسابقه در 2 دسته برگزار میشه

دسته اول مخصوص اکستریم اورکلاکینگ هست که باید عکس از سیستمی که با نیتروژن خنک میشه گرفته بشه و دسته دوم عکاسی از سیستم هایی که با خنک کننده های دیگر مثل Air ,Water ,...

----------

شرایط مسابقه:

Rules:

Contest 1: Best OC Picture

Duration: 2 Weeks

Announcement: Sunday July 1st

Running Time: 07/07/2012 - 22/07/2012

Prize: Our eternal congratulations and a spot on OCTV page header for a week. And the possibility of your picture to appear on OC websites all around the world! In other words: FAME!

• Be Fan of OCTV (so you can post the picture)
  • The participants agree that OCTV and other Media can publish the picture
  • The Picture submitted must have been taken by the participant. You cannot use the picture of someone else.
  • The Picture should contain extreme overclocking cooling methods (No Air)
  • The Picture cannot contain people, only hardware benched, be creative!
  • The Picture has to be raw and untouched. It’s a photography contest. Photoshop or image tuning is not allowed.
  • The Picture can contain a discrete watermark or a few words, but nothing that stands out ot the eye.
  • The participant must upload the picture on his HWBOT profile in addition to OCTV page and provide his HWBOT username (in the picture description).

Contest 2: Best Rig Picture

• Be Fan of OCTV (so you can post the picture)
  • The participants agree that OCTV and other Media can publish the picture
  • The Picture submitted must have been taken by the participant. You cannot use the picture of someone else.
  • The Picture should represent a computer setup
  • The Picture cannot contain people, only hardware, be creative!
  • The Picture has to be raw and untouched. It’s a photography contest. Photoshop or image tuning is not allowed.
  • The Picture can contain a discrete watermark or a few words, but nothing that stands out ot the eye.

جوایز:

قرار گرفتن تصویر در صفحه اصلی سایتهای اورکلاک جهان به همراه سورپرایز (هنوز خودمم نمی دونم!:دی)

شرایط مسابقه:

بهترین عکس اورکلاک:

1- فن پیج ها را لایک کنید

2- با پابلیش و پخش تصویر در اینترنت و سایتOCTV موافقت کنید.

3-عکس گرفته شده باید در تست خودتان باشد، تصویر تست دیگران مجاز نیست

4- تصویر باید شامل عکس از سیستم با خنک کننده های اکستریم اورکلاکینگ باشد، ایر کولینگ و واتر کولینگ مجاز نیست.

5-در تصویر نباید عکس شخص باشد، فقط تصویر از قطعات

6- تصویر نباید ویرایش شود، هرگونه ویرایش توسط فتوشاپ و ابزارهایی نظیر آن غیر مجاز است.

7-عکس می تواند شامل متنی کوچک، یا واتر مارک باشد، البته در صورتی که به سادگی دیده نشود

8-عکس های هر شرکت کننده باید در حساب کاربری همان شخص در Hwbot آپلود شود.

-----------

بهترین ریگ اورکلاک :

1- فن پیج ها را لایک کنید

* در صورتی که فن پیج ها دسترسی ندارید می توانید تصاویر را به contact@overcloclking-tv.com ارسال کنید. البته باید متذکر بشم بروز هرگونه مشکل در این حالت به گردن شرکت کننده است. (مشکلاتی چون اسپم ، نرسیدن ایمیل و...)

2- با پابلیش و پخش تصویر در اینترنت و سایتOCTV موافقت کنید.

3-عکس گرفته شده باید در تست خودتان باشد، تصویر تست دیگران مجاز نیست

4- تصویر باید از خود سیستم باشد، ( اسمبل یا اورکلاک، یا چیدمان...)

5-در تصویر نباید عکس شخص باشد، فقط تصویر از قطعات

6- تصویر نباید ویرایش شود، هرگونه ویرایش توسط فتوشاپ و ابزارهایی نظیر آن غیر مجاز است.

7-عکس می تواند شامل متنی کوچک، یا واتر مارک باشد، البته در صورتی که به سادگی دیده نشود

8-عکس های هر شرکت کننده باید در حساب کاربری همان شخص در Hwbot آپلود شود.

آدرس فن پیج Overclocking.tv

آدرس فن پیج تیم هات اورکلاک

ادرس سایت Overcloking.tv

نکته:

برای شرکت حتماً باید فن پیج ها رو لایک کنید

یک حساب کاری در Hwbot داشته باشید.شرایط مسابقه و جوایز ممکن است دچار تغییرات شود!happy.gif

لطفاً از این تاپیک پیگری کنید.

داوری و نحوه امتیاز دهی هم بعداً اعلام خواهد شد.rose.gif

لینک اصلی مسابقه:

http://www.overclocking-tv.com/content/events/14732/best-overclocking-picture-contest/

ویرایش شده توسط Mr. DB!
لینک به دیدگاه

سعید جان معلومه دیگه بهزاد اول می شه ... :D Oh%20Go%20On.gif می دونی قیمت دوربینش چنده ؟ می دونی کار بهزاد چیه ؟

چرا ما الکی زور بزنیم ؟ :-?

من که فعلاً درگیر تاپیک آقا حسینی هستم. مسابقه شما بیشتر شبیه تهاجم فرهنگی هستش =)) شوخی می کنم ناراحت نشی. @};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سعید جان معلومه دیگه بهزاد اول می شه ... :D Oh%20Go%20On.gif می دونی قیمت دوربینش چنده ؟ می دونی کار بهزاد چیه ؟

چرا ما الکی زور بزنیم ؟ :-?

من که فعلاً درگیر تاپیک آقا حسینی هستم. مسابقه شما بیشتر شبیه تهاجم فرهنگی هستش =)) شوخی می کنم ناراحت نشی. @};-

سلام پوریا جان

اولا که شما نسبت به بنده لطف دارید و بنده را چوب کاری مینمائید .

ثانیا اصلا قرار نیست من در این مسابقه شرکت کنم وبا خیال راحت شرکت کنید .( هر چند اگر شرکت میکردم هم باز جای نگرانی نبود و عکسم میرفت اون پائین مائینا :p )

ثالثا همانطور که دیشب هم حضوری عرض کردم هر موقع امر بفرمائید دوربین را در اختیارتون میگذارم @};-

لینک به دیدگاه

سلام پوریا جان

اولا که شما نسبت به بنده لطف دارید و بنده را چوب کاری مینمائید .

ثانیا اصلا قرار نیست من در این مسابقه شرکت کنم وبا خیال راحت شرکت کنید .( هر چند اگر شرکت میکردم هم باز جای نگرانی نبود و عکسم میرفت اون پائین مائینا :p )

ثالثا همانطور که دیشب هم حضوری عرض کردم هر موقع امر بفرمائید دوربین را در اختیارتون میگذارم @};-

شما بزرگوارید آقا بهزاد.

سعید سلام من رو به تروفمن برسون ، بگو بچه های ما از این سایت تهاجم فرهنگی استفاده نمی کنند =)) ولی اگه دلت خواست عکس های این تو رو برای مسابقه بگذار :

http://www.hwbot.org...dram_1543.1_mhz

البته 2 تاش کار خود آقا بهزاد هستش. ;)

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

چشم پوریا جان

امر دیگه؟

حالا چرا تحریم می کنی؟ :دی

این موضوع رو هم مطرح می کنم

خیلی از بچه ها متاسفانه دسترسی به فیس دفتر ندارن

یه چاره ای باید پیدا کنیم

لینک به دیدگاه

آقا بهزاد طوری عکس می گیرند که انگار آتلیه اورکلاک دارند! واقعا لذت می برم از دیدن عکسهای آقا بهزاد عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سعید جان مشکل بیشتر دوستان همون عدم دسترسی به چیزدفتره :دی

لینک به دیدگاه

نظرتون در مورد هدر چیه؟

سعید جان مشکل بیشتر دوستان همون عدم دسترسی به چیزدفتره :دی

خوب دیگه

این مشکل رو هم یه کاریش شاید بشه کرد

با تیمو صحبت می کنم ببینم میشه از فیس دفتر نباشه حتما؟ً!

لینک به دیدگاه

خوب

مشکل فیس دفتر هم رفع شد

بند قوانین اصلاح شد!

به نفع ایران!! :دی

لینک به دیدگاه

لینک اصلی مسابقه اضافه شد!

رسماً بازی شروع شد :D

لینک به دیدگاه

مسابقه از امروز شروع شد

منتظر عکس های زیبای شما هستیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...