رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب سیستم صوتی خانگی

mslion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه
چند وقته دنبال یه سیستم صوتی برای منزل هستم. در حال حاضر سونی HT-RT3 دارم اصلاً از تفکیک صداش راضی نیستم. قصد دارم بفروشمش و یه سیستم صوتی دیگه تهیه کنم.
میخوام به TV وصلش کنم و بیشتر برای استفاده خانواده و دیدن فیلم و موسیقی هست تو یه سالن حدود 35 تا 40 متری. معمولاً فیلم‌ها با حداکثر کیفیت صوتی هستن. 
ترجیحاً ساندبار میخوام که بشه از طریق HDMI ARC وصلش کنم تا کار باهاش راحت باشه. وگرنه ورودی اپتیکال و در صورت امکان HDMI داشته باشه.
روی شفافیت صدا به خصوص تو میدرنج و صدای زیر بسیار حساس هستم ولی بیس هم خیلی پرت نباشه. قدرت و حجم صدا اولویت اول نیستند بیشتر تاکیدم روی تفکیک صدا و رنج پخش هست. 
حتماً حتماً تیوتر داشته باشه برای صداهای فرکانس بالا و ترجیحاً ساب جداگانه
اگه سوراند5.1کاناله داشته باشه خیلی عالیه. Dolby و DTS هم اگه داشته باشه که چه بهتر. 
میخوام بدونم تو بازه‌ی قیمتی ۶م گزینه‌ای دارم یا خیر؟
متشکرم دوستان و اساتید نظرشون رو بفرمایند. 
ویرایش شده توسط mslion
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دورد

عزیزم من قبلا یه سری سوالات از جناب غفاری که استاد بنده و بسیاری از بچه های فروم هستن پرسیدم

سوالم از ایشون نزدیک به سوالات شما بود و سر ساندبار به این مدل رسیدیم

https://en.creative.com/p/speakers/sound-blaster-katana-v2

قیمتش بالاست ولی ظاهرا انچه خوبان دارند اینم داره 😁

مدل بعدی در دسترس کاتانا بود که قیمتش به چیزهایی که توانش بود نمیخورد و منم فعلا نمی خواستم زیاد هزینه کنم در نهایت به صورت موقت مدل

https://www.lioncomputer.com/product/m5l1q/Creative-Stage-V2-Soundbar

رو از لیون خریدم میتونم از کارتن در بیارم فیلمی چیزی خواستین یا تستی براتون ارسال کنم

بازم سوالی بود در خدمتم 

موفق باشید

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...