رفتن به مطلب

خریدار هدست دارای نویز کنسلینگ

asghar212
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان گرامی

خریدار هدست با قابلیت فوق هستم 

نو یا دست دوم تمیز کم کار

ترجیحا علاوه بر جک 3.5 اتصال یو اس بی هم داشته باشه.

آر جی بی هم داشته باشه که نور علی نور

قیمت مد نظرم بین پانصد هزار تا یک میلیون تومان هست هر چی کمتر بهتر حالا با قیمت کمی بالاتر هم داشتید اعلام کنید  

ممنون میشم در پیام خصوصی اعلام بفرمایید با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

با این قیمت هدست تو بازار زیاده با تبلیغات 7.1 کانال و فلان و ...ولی اگر کیفیت صدا و بیس خوب میخوای قید rgb  وتزیینات  ظاهری رو بزن دنبال برند های واقعی بگرد. 

لینک به دیدگاه

در ۴۹ دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

با این قیمت هدست تو بازار زیاده با تبلیغات 7.1 کانال و فلان و ...ولی اگر کیفیت صدا و بیس خوب میخوای قید rgb  وتزیینات  ظاهری رو بزن دنبال برند های واقعی بگرد. 

سلام بله اولویتم همون نویز کنسلینگ و کیفیت و اتصال یو اس بی هم داشته باشه

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

ببخش تاپیک بهم میزنم

اقا با این قیمت چرا رپو یا اونیکوما برنمیداری؟

کیفیت قابل قبولی دارن 

من یدونه hs50 خریدم نویز داشت(کورسیر) میکروفونش

موند رو دستم یدونه رپو واسه بازی خریدم خیلی راضی کننده تر بود صداشم شفاف بود بعضی هاشم نویز کنسلینگ ک میخاین رو دارن 

لینک به دیدگاه

در ۵۹ دقیقه قبل، Ali۹۸ گفته است :

سلام وقت بخیر

ببخش تاپیک بهم میزنم

اقا با این قیمت چرا رپو یا اونیکوما برنمیداری؟

کیفیت قابل قبولی دارن 

من یدونه hs50 خریدم نویز داشت(کورسیر) میکروفونش

موند رو دستم یدونه رپو واسه بازی خریدم خیلی راضی کننده تر بود صداشم شفاف بود بعضی هاشم نویز کنسلینگ ک میخاین رو دارن 

سلام والا دیدم توی سایت ها این مارک هایی که میفرمایید اما میگن بعضیاشون نویز کنسلینگشون واقعی نیست و تبلیغاتی هست میخوام دوستان اگر داشته باشن یا از یک مدلی مطمئن هستن راهنمایی کنند اون رو بگیرم

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، saman_rm گفته است :

سلام

من این رو دارم 

سلام ممنون از پیشنهادتون 

بودجه من محدود به همون پست اول هست

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۶/۲۰ در ۱۳:۵۱، asghar۲۱۲ گفته است:

با سلام خدمت دوستان گرامی

خریدار هدست با قابلیت فوق هستم 

نو یا دست دوم تمیز کم کار

ترجیحا علاوه بر جک 3.5 اتصال یو اس بی هم داشته باشه.

آر جی بی هم داشته باشه که نور علی نور

قیمت مد نظرم بین پانصد هزار تا یک میلیون تومان هست هر چی کمتر بهتر حالا با قیمت کمی بالاتر هم داشتید اعلام کنید  

ممنون میشم در پیام خصوصی اعلام بفرمایید با تشکر از شما

با این قیمت بعیده چیز پدر مادر دار و خوب گیرتون بیاد هر هدستی که usb داشت خوب نیست مدلهایی که دارای کارت صدای داخلی هستن مد نظر داشته باشید دنبال هدستهایی با درایو بالای 40میلیمتر باشید هر چه بزرگتر صداگیری و کیفیت صدا بالاتر

در مورد هدستهایی که جک 3.5 میخورن اگر مادربردتون کارت صدای خوبی داره پیشنهاد میشه

لینک به دیدگاه

۵۳ دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

با این قیمت بعیده چیز پدر مادر دار و خوب گیرتون بیاد هر هدستی که usb داشت خوب نیست مدلهایی که دارای کارت صدای داخلی هستن مد نظر داشته باشید دنبال هدستهایی با درایو بالای 40میلیمتر باشید هر چه بزرگتر صداگیری و کیفیت صدا بالاتر

در مورد هدستهایی که جک 3.5 میخورن اگر مادربردتون کارت صدای خوبی داره پیشنهاد میشه

سلام ممنون از توضیحاتتون

بعضیاشو متوجه نشدم

من کارت صدای مادربردم سوخته و فقط از کارت یو اس بی استفاده می کنم به خاطر همینم صدای خروجی کیفیتش کمه به خاطر همینم میخوام یکی بخرم که از یو اس بی استفاده کنم که نخوام جک یو اس بی بزنم صداش بی کیفیت باشه

از کجا باید بدونم کدوم کارت صدای داخلی داره یا اینکه درایو 40 میلیمتری چیه میشه اینا رو یک توضیح بدید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...