رفتن به مطلب

فروش تعدادی گوشی تلفن همراه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

این اولین تایپک من تو فروم لیون کامپیوتره.

امیدورام با هم لحظات خوبی رو داشته باشیم.

مخلص همگی- بهزاد از کرمانشاه

و اما فروش

همونطور که از اسم تایپک مشخصه قصد فروش یه تعداد گوشی موبایل رو دارم.

لیست گوشی ها :

HTC:

1 - Sensation XE

2 - Desire C

Samsung:

1 - Galaxy SIII16gb

2 - Galaxy SII

3- S3600i

4 - GT-e1190

Nokia:

1 - C3-01 Gold edition

2- C5-03

3- 1800

4 - 110

5- Asha 202

6 - x2-02

Sony & Sony ericsson:

1- ArcS

2- Xperia U

3- Xperia P

قیمت پایه:

HTC:

1- 760/000

2- 425/000

Samsung :

1 - 1/260/000

2- 848/000

3 - 140/000

4 - 70/000

Nokia:

1 - 425/000

2 - 260/000

3- 60/000

4- 110/000

5- 145/000

6- 145/000

Sony & Sony ericsson

1- 555/000

2- 470/000

3- 760/000

:excl: واما نکات و توضیحات

1 - اسپم حرام اندر حرام!!!!! :D

2 - زیر قیمت پایه مطلقا به هیچ نوان تا اطلاع ثانوی چون قیمت ها واقعا زیر قیمت بازاره میتونید از بازار علائدین تا دیجی کالا رو چک کنید.

3 - بحث کارشناسی ممنوع!

4 - یه خبر خوب! :wub: ( هزینه ارسال رایگانه وبا پیشتاز ارسال می شه)

5- کلیه گوشی ها آکبند می باشند.

6 - کلیه گوشی ها بدون گارانتی میباشند.

7- کلیه گوشی ها 24 ساعت مهلت تست دارند.

8- درخواست ها تون رو حدالمقدور توی تایپک عنوان کنید. اگه چیز خاصی بود پیغام خصوصی هم در خدمتیم.

9- سلامتی همگی و اگه نکته ای هم جا مونده بود در ادامه عنوان می کنم.

و اما عکس:

عکس از همه گوشی ها نیست و لی در اولین فرصت از بقیه مدل ها هم عکس میزارم.

65215023693470252821.jpg

ویرایش شده توسط behzad hamzeh
لینک به دیدگاه

سلام . به فروم لیون کامپیوتر خوش اومدید .

جسارت من رو میبخشید . با توجه به اینکه شما تازه وارد هستید و کسی با شما آشنایی نداره ، میتونید روشی برای اعتماد سازی پیشنهاد بدید ؟ چون فکر میکنم هزینه رو پیش از ارسال دریافت میکنید . ممنون میشم اعلام کنید تا کاربرها بتونن به شما اعتماد پیدا کنن . فروش شما به صورت مزایده ای هست و یا این قیمتها قیمت فروش قطعی هستن ؟ اگر مزایده ای هست لطفا زمان پایان مزایده رو اعلام کنید . موفق باشید.

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مدل Galaxy S II شما G هست یا مدل سابق معمول؟

لینک به دیدگاه

سلام . به فروم لیون کامپیوتر خوش اومدید .

جسارت من رو میبخشید . با توجه به اینکه شما تازه وارد هستید و کسی با شما آشنایی نداره ، میتونید روشی برای اعتماد سازی پیشنهاد بدید ؟ چون فکر میکنم هزینه رو پیش از ارسال دریافت میکنید . ممنون میشم اعلام کنید تا کاربرها بتونن به شما اعتماد پیدا کنن . فروش شما به صورت مزایده ای هست و یا این قیمتها قیمت فروش قطعی هستن ؟ اگر مزایده ای هست لطفا زمان پایان مزایده رو اعلام کنید . موفق باشید.

سلام آقا حامد

خب حرفتون منطقیه قبول دارم میتونم یه آشنا معرفی کنم ، کاربرace دوستمه که اون این سایت رو بهم معرفی کرد و بهم پیشنهاد داد که گوشیامو اینجا معرفی کنم و بفروشم ، نمیدونم کافی باشه یا نه ! اگه شماراهی رو میتونید بهم پیشنهاد بدید واسه اعتماد سازیه بیشترخیلی ممنون میشم ازتون

راجع به سوالتونم باید بگم در حال حاضر با این نوسانات وحشتناک بازار دلارقیمتم قطعیه چون خودم با دلار خرید دارم برام ضرر میشه اگه بخوام زیر این قیمتها بفروشم ، راجع به مزایده ای بودنم راستش نه مزایده ای فعلا نیست و شاید در آینده این کارو هم بکنم ولی الان نه

لینک به دیدگاه

ا!

سلام بهزاد تویی؟!!

میلادم!

سلام میلاد جان ، آره به حرفت گوش دادمو اومدم :)

لینک به دیدگاه

درود

مدل Galaxy S II شما G هست یا مدل سابق معمول؟

درود بر تو دوست عزیز

آره مدلش G

لینک به دیدگاه

سلام آقا حامد

خب حرفتون منطقیه قبول دارم میتونم یه آشنا معرفی کنم ، کاربرace دوستمه که اون این سایت رو بهم معرفی کرد و بهم پیشنهاد داد که گوشیامو اینجا معرفی کنم و بفروشم ، نمیدونم کافی باشه یا نه ! اگه شماراهی رو میتونید بهم پیشنهاد بدید واسه اعتماد سازیه بیشترخیلی ممنون میشم ازتون

راجع به سوالتونم باید بگم در حال حاضر با این نوسانات وحشتناک بازار دلارقیمتم قطعیه چون خودم با دلار خرید دارم برام ضرر میشه اگه بخوام زیر این قیمتها بفروشم ، راجع به مزایده ای بودنم راستش نه مزایده ای فعلا نیست و شاید در آینده این کارو هم بکنم ولی الان نه

دوست عزیز شما هم برای ما مثل بقیه کاربرها مطمئن و قابل اعتماد هستید . مگ اینکه خلافش ثابت بشه . تو معامله اینترنتی که کالاهای گرون قیمت معامله میشن ، اعتماد کردن کمی سخته . این نظر همه کسانیه که تو این فضا معامله میکنن . اگر دوستان فعالی که تو فروم سابقه دارن و کاربرها بهشون اعتماد دارن معرف باشن ، اعتماد بیشتر میشه . آقا میلاد هم که فکر میکنم بین خیلی از کاربرها شناخته شده هستن .

منظور من از قیمت قطعی این نبود که ارزونتر میفروشید یا نه . منظورم این بود که همین قیمت کسی بخواد کالا رو میفروشید ، یا به صورت مزایده ای هر کس قیمت بالاتری بده . این کالاها رو به تعداد دارید و یا فقط 1 عدد .

امیدوارم تو کار و معامله تو این فروم موفق باشید. مطمئنا با اخلاق و رفتار مناسب که به نظر میاد دارید و انصاف ، میتونید .

لینک به دیدگاه

سلام به اعضا محترم

یه ویرایش کردم سامسونگ عدد 4 شد 72000 تومان

لینک به دیدگاه

سلام به اعضا محترم

یه ویرایش انجام دادم گفتم اطلاع بدم : Galaxy SIII16gb دو تا داشتم جفتشو فروختم ، فعلانم به خاطر اینکه بد جور داره بالا پایین میشه نمیارم ، در اولین فرصت که به یه ثبات برسه حتما میارم دوباره

لینک به دیدگاه

سلام علیکم به اعضا عزیز

ویرایش جدید انجام دادم ، سامسونگ 4 شد دوباره 70000

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهزاد جان . من Arc s رو میخام . ولی باید تخفیف ویژه برای من بدی .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اعضا محترم با سلام

یه تاپیک جدید مینویسم

راجع به گوشیامه و اونم اینکه فروختمشون البته یکی از سنسیشن هام هنوز هست

هرکی مایل بود بگه که من واسش عکس بزارم البته آکبنده و فک نکنم نیاز به عکس باشه ولی خب هر کدوم از دوستان خواستن میتونن بگن که من واسشون بزارم .

قوانین : :excl:

1 - هیچ فرقی نکرده و همون قبلی ها هستند

لینک به دیدگاه

سلام بهزاد جان . من Arc s رو میخام . ولی باید تخفیف ویژه برای من بدی .

سلام دوست گلم

آخ آخ ببخشی تورو خدا شرمندت شدم :whew: من یه مدته سری به تاپیکم نزدم متوجه نشدم خواستتونو ببخشد بازم عذر میخوام ، یه مشکل کوچیک برام پیش اومده بود این بود که یه مدتی نتونستم اصلا به

تاپیکم سر بزنم .

ولی بهتون قول میدم واستون بیارم ، تو هفته ی آینده یه سری برام میاد گوشی شمام مد نظرم هستید ، فقط بگید بهم که چه رنگیشو میخواید و ببخشید تورو خدا اصلا اسمشومیارم ولی چقد تخفیف ازم میخواید که شرمندتون نباشم و از همین اول معاملمون درست باشه که هم شما راضی باشید و هم من که فروشندم

لینک به دیدگاه

بچه ها یه چیز دیگه یادم رفت اونم اینکه شماها از هر کدوم از مدلهای گوشیرو خواستید زیر یه هفته واستون جور میکنم چون کارم اینه که گوشی عمده میارم

و اگه الان گفتم فروختمشون دلیل به نداشتنم نیست واگه خواستید بهم بگید من خواستتونو میذارم جز سفارشهای خودم و زیر یه هفته واستون میارم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام.Xperia P موجود داری؟قیمت؟با تشکر

تاریخ تاپیک و اخرین پاسخ ها مربوط به تیر ماه هست.

لطفا به تاریخ تاپیک ها دقت بفرمایید .

با تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...