رفتن به مطلب
  • 0

نیاز به راهنمایی برای خرید گوشی

HESAM OVERCLOCK HERO
 اشتراک گذاری

سوال

دوستان سلام و عرض ادب

یکی از مشتری هام که خانم هست برای کار عکس برداری از قبل و بعد تتوی ابرو نیاز به یه گوشی داره

لطفا کسایی که واقعا از دوربین گوشی سر در میارن نظر بدن

باید سامسونگ بگیره چون اپل گرونه

عکس برداری گوشی فقط بحث لنز و ایناش نیست

بحث نرم افزاری که اونو کنترل میکنه هم خیلی مهمه

شرکت هایی مثل شیاومی فقط برای پرچمدار هاشون نرم افزار خوب پیاده سازی میکنن بجز پرچمدار ها بقیه با اینکه لنز و ماژول دوربین خوب دارن اما بخواطر نرم افزار ضعیفی که شیاومی روشون سوار میکنه عملکرد خوبی ندارن

ولی سامسونگ رو نرم افزاری که دوربین رو کنترل میکنه وقت میزاره

کلا برای نرم افزار وقت میزاره

بخدا حوصله فن بوی هارو ندارم بیان اینجا بگن شیاومی خداست و فلانه

اون دفعه برای یکی از فامیلا پوکو ایکس 3 گرفتم انقدر باگ نرم افزاری داشت ابروم رفت

سخت افزار خوب داشت ولی نرم افزار پر از باگ و درب و داغونش برای کسایی که سردر نمیارن اعصاب خورد کنه

امثال ما حوصله انگولک کردن و کشتی گرفتن با گوشی رو دارن ولی ادم هایه معمولی نه

بخواطر همینه که خیلی ها از مک بوک و ایفون استفاده میکنن

الان تو سامسونگ ها کودوم خوبه برای این کار ؟

لنز ماکرو خوبی هم باید داشته باشه

قیمت هرچی پایین تر بهتر

رزولوشن زیاد مهم نیست چون برای پیچ اینستاگرام میخواد

فقط کیفیت رنگ و توازن نور و این چیزا مهمه

سری  M و F شنیدم چون برای هند تولید میشه توش دوربین خوب نمیزارن

لینک به دیدگاه

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

سلام و درود به نظرم سری A بالای 8 تومن سامسونگ کارتون رو راه میندازه ولی چنتا مدل خاص دیگه معرفی میکنم بهتون:

اوپو A93 سریعترین رابط کاربری 5500t
Moto One Macro یه ماکرو خوب و ارزون 4t
Moto G 5G Plus همچی تموم (ماکرو قویتر نسبت به دو مدل قبلی) 7500t
نوکیا 9 PureView پرچمدار
LG Velvet پرچمدار
هواوی P30 پرچمدار
(این سه تا توی دیوار کمتر از 10 تومن پیدا میشه و نوشون نیست)
اگر عجله ندارید و بودجهتون بالاتره از بارثاشاپ مدلای خوب و مناسب تری نسبت به سامسونگ میتونید پیدا کنید موفق باشید

ویرایش شده توسط mahdi1226
لینک به دیدگاه

• 0

سلام در مورد سامسونگ ربطی به هند یا ویتنام  نداره قطعات همه مال سامسونگ کره هستن و منتاژشون میوفته تو کشور های دیگه چون تعداد بالا میخوان تولید کنن تو یه کشور نمیشه .

دوربین گوشی mi9se شیائومی رو دیدم خیلی خوب بود بقیه رو ندیدم

خودم m51 دارم از همه نظر عالیه هم صفحه نمایش که super amoled plus هست و رو دستش نیست هم باتری ۷۰۰۰ هم اسنپدراگون هم نرمافزار بدون باگ

دوربینش یه چیز معمولی رو به خوبه زمانی که میخوای عکس بگیری وقتی روی فول صفحه میزاری یکم کیفیت کم میشه اما اگه بزاری روی 4:3 64M که سویچ بشه روی ۶۴ مگاپیکسل کیفیت عالی میشه ولی رو این حالت نمیتونی زوم کنی . بعد از گرفتن عکس میتونی زوم کنی ‌.  عکسای ماکرو نسبتا خوبی هم ثبت میکنه یکم تو نور کم نویز داره ولی جزیات خوبی ثبت میکنه کیفیتشم معمولی رو به خوب

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• 0

به نظر من دوربین Nova 7i بد نیست، میتونه راضی شون کنه از اون طرف سخت افزار قدرتمند و سیستم عامل بی دردسری هم داره و البته قیمتش هم مناسبه، باز تصمیم نهایی با خودتونه.

پ.ن : گوشی قبلیم ردمی نوت 8 بود که اصلا نتونست منو راضی کنه حالا چه تو بخش دوربین ، چه صفحه نمایشش که سایه انداخت.. کلا چنگی به دل نمیزد ولی الان 3 ماهی میشه با Nova 7i کار میکنم و خوشبختانه تا الان راضیم نگه داشته.

لینک به دیدگاه

• 0
در ۲ ساعت قبل، Only gamer گفته است :

به نظر من دوربین Nova 7i بد نیست، میتونه راضی شون کنه از اون طرف سخت افزار قدرتمند و سیستم عامل بی دردسری هم داره و البته قیمتش هم مناسبه، باز تصمیم نهایی با خودتونه.

پ.ن : گوشی قبلیم ردمی نوت 8 بود که اصلا نتونست منو راضی کنه حالا چه تو بخش دوربین ، چه صفحه نمایشش که سایه انداخت.. کلا چنگی به دل نمیزد ولی الان 3 ماهی میشه با Nova 7i کار میکنم و خوشبختانه تا الان راضیم نگه داشته.

منم برای همسرم این مدل رو گرفتم. واقعا عالیه.

کلا دقتی که هوآوی در محصولاتش داره هیچ شرکتی نداره.

لینک به دیدگاه

• 0
در 5 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام در مورد سامسونگ ربطی به هند یا ویتنام  نداره قطعات همه مال سامسونگ کره هستن و منتاژشون میوفته تو کشور های دیگه چون تعداد بالا میخوان تولید کنن تو یه کشور نمیشه .

دوربین گوشی mi9se شیائومی رو دیدم خیلی خوب بود بقیه رو ندیدم

خودم m51 دارم از همه نظر عالیه هم صفحه نمایش که super amoled plus هست و رو دستش نیست هم باتری ۷۰۰۰ هم اسنپدراگون هم نرمافزار بدون باگ

دوربینش یه چیز معمولی رو به خوبه زمانی که میخوای عکس بگیری وقتی روی فول صفحه میزاری یکم کیفیت کم میشه اما اگه بزاری روی 4:3 64M که سویچ بشه روی ۶۴ مگاپیکسل کیفیت عالی میشه ولی رو این حالت نمیتونی زوم کنی . بعد از گرفتن عکس میتونی زوم کنی ‌.  عکسای ماکرو نسبتا خوبی هم ثبت میکنه یکم تو نور کم نویز داره ولی جزیات خوبی ثبت میکنه کیفیتشم معمولی رو به خوب

ممنون بابت کمک و نظر دهی

تو بازار هند دوربین براشون کمتر مهمه 

اونجا سخت افزار و باتری بهتر میندازن ولی دوربین معمولی تر تا قیمت مناسب بمونه

در 14 ساعت قبل، mahdi1226 گفته است :

سلام و درود به نظرم سری A بالای 8 تومن سامسونگ کارتون رو راه میندازه ولی چنتا مدل خاص دیگه معرفی میکنم بهتون:

اوپو A93 سریعترین رابط کاربری 5500t
Moto One Macro یه ماکرو خوب و ارزون 4t
Moto G 5G Plus همچی تموم (ماکرو قویتر نسبت به دو مدل قبلی) 7500t
نوکیا 9 PureView پرچمدار
LG Velvet پرچمدار
هواوی P30 پرچمدار
(این سه تا توی دیوار کمتر از 10 تومن پیدا میشه و نوشون نیست)
اگر عجله ندارید و بودجهتون بالاتره از بارثاشاپ مدلای خوب و مناسب تری نسبت به سامسونگ میتونید پیدا کنید موفق باشید

خیلی منون لطف کردید

گوشی هایه موتورولا که معرفی کردید رو خودتون تست کردید ؟

در 4 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

بسیار ممنون

سلطان گوشیه تو  نور کم چطوره ؟

کیفیت رنگ تصاویرش چطوره ؟ رنگ پوست رو طبیعی می گیره؟

بعد تو محیط هایی که نور بالانس نیست به عنوان مثال وقتی بخشی از تصویر نور زیاد داره بخش دیگه نور کم مثلا وقتی که از مانیتورت عکس می گیری اونجا ها چطور عمل میکنه ؟ هر دوجا رو با نور مناسب می گیره یا یه جا تاریک میشه یه جا پر نور و بر عکس؟

لینک به دیدگاه

• 0

بودجشون چقدره ؟

ببین دوست عزیز تو رنج بودجه کم دوربین ها زیاد حرفه ای نیست

به نظرم A52 دوربین خوبی داره و در کنار یه رینگ لایت که مشتری بره جلوش بشنه و عکس برداری بشه بهترین حالته

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

• 0
در 38 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

ممنون بابت کمک و نظر دهی

خیلی منون لطف کردید

گوشی هایه موتورولا که معرفی کردید رو خودتون تست کردید ؟

این موارد رو نه ولی moto g9 plus با note 9s خودم مقایسه کردم خیلی روون تر بود و میشد چندین برنامه همزمان استفاده کرد(مثلا دوربین موتورولا زودتر باز میشد از شیائومی) و دوربینش تنظیمات زیادتری داشت جوری که لازم نبود نرم افزار عکاسی واسش نصب کنی!! (ولی کیفیت عکسا زیاد فرق نداشت) در کل رابط کاربری همه گوشی ها از شیائومی بهتره

ویرایش شده توسط mahdi1226
لینک به دیدگاه

• 0
در 54 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

ممنون بابت کمک و نظر دهی

اکثر m51 هایی که الان تو بازار هستن ویتنامی هستن هندی نیستن حتی اون m31s هایی هم که وارد شدن ویتنامی هستن ‌.

باز هم تکرار میکنم هند و ویتنام فقط منتاژ میکنن یعنی قطعات رو از سامسونگ کره میگیرن سر هم میکنن . قطعات هم همه یه کیفیت از سامسونگ میگیرن دو نوع نیستن که بگیم بی کیفیتشو میدن هند . اینا همش شایعات فروشنده هان که گوشی خودشونو بفروشن . 

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• 0
در ۴۹ دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

بسیار ممنون

سلطان گوشیه تو  نور کم چطوره ؟

کیفیت رنگ تصاویرش چطوره ؟ رنگ پوست رو طبیعی می گیره؟

بعد تو محیط هایی که نور بالانس نیست به عنوان مثال وقتی بخشی از تصویر نور زیاد داره بخش دیگه نور کم مثلا وقتی که از مانیتورت عکس می گیری اونجا ها چطور عمل میکنه ؟ هر دوجا رو با نور مناسب می گیره یا یه جا تاریک میشه یه جا پر نور و بر عکس؟

خواهش میکنم 

والا بد نیست، من تا الان گوشی پرچمدار نداشتم ولی بین گوشی هایی که داشتم از نظر دوربین این از همشون سر تر بوده و خوشبختانه راضی هستم 

این عکسو همین الان گرفتم، هیچ چراغی روشن نیست و فقط دو تا پنجره کوچیک هستن که نور از اونجا میاد

IMG_20210917_152252.thumb.jpg.030aec097e60a6cfccff1e7cab9330eb.jpg

اینم یه عکس از مانیتور

IMG_20210917_152955.thumb.jpg.33ca41b81994c1e5aad8cca9902c60c2.jpg

لینک به دیدگاه

• 0
در در ۱۴۰۰/۶/۲۶ در 15:21، میلاد بهرامن گفته است :

اکثر m51 هایی که الان تو بازار هستن ویتنامی هستن هندی نیستن حتی اون m31s هایی هم که وارد شدن ویتنامی هستن ‌.

باز هم تکرار میکنم هند و ویتنام فقط منتاژ میکنن یعنی قطعات رو از سامسونگ کره میگیرن سر هم میکنن . قطعات هم همه یه کیفیت از سامسونگ میگیرن دو نوع نیستن که بگیم بی کیفیتشو میدن هند . اینا همش شایعات فروشنده هان که گوشی خودشونو بفروشن . 

نه میدونم حرف شما درسته 

منظور منو اشتباه متوجه شدید 

منظور من اینه که بازار هدف سری M و F بازار هند هست 

در در ۱۴۰۰/۶/۲۶ در 14:41، hosin گفته است :

بودجشون چقدره ؟

ببین دوست عزیز تو رنج بودجه کم دوربین ها زیاد حرفه ای نیست

به نظرم A52 دوربین خوبی داره و در کنار یه رینگ لایت که مشتری بره جلوش بشنه و عکس برداری بشه بهترین حالته

ایشون میخواد ارزون ترین چیزی برای این کار خوبه بگیره 

حالا فرض کنیم 5 تومن داره و گوشی مد نظر 10 تومنه اون وقت باید یه مدت صبر کنه تا پولش بیشتر بشه گوشی 10 تومنیه رو بگیره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...