رفتن به مطلب

نامردی ، گروکشی ، سرکارگذاشتن و واریز نکردن بعد از چند ماه

Logan2020
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۲۵ دقیقه قبل، کراش گفته است :

طفا آقایونی ک ربطی بهشون نداره لطف کنن فقط بخونن متن رو و نظر ندن ک اینسری حتمن در حد خودشون جواب میدم 😊مدیران هستن و رسیدگی میکنن 🌹

اینجا یک تاپیک هست و کاملا عمومیه . حتی خود شما هم نمیتونی کسی رو از صحبت کردن منع کنی. لینک مطلبی ک گذاشتید دسترسی بهش قطع هست. اصلاحش کنید.

• لایک 7
لینک به دیدگاه

• ارسال 69
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

اینجا یک تاپیک هست و کاملا عمومیه . حتی خود شما هم نمیتونی کسی رو از صحبت کردن منع کنی. لینک مطلبی ک گذاشتید دسترسی بهش قطع هست. اصلاحش کنید.

بنده هم میدونم عمومی هست ولی کسی حق ندانسته قضاوت کردنو نداره ...درسته اقا ؟

لینک کافیه فقط مدیران بخونن ک میتونن بخونن پس مشکلی نیس کسی دیگه نتونه بخونه...هر چی هم مدیران بفرمایند بنده در خدمتم .واقعا میخواه خلاص شم ازین استارتر ک حتی حرف زدن با ایشون باعث میشه تنم کهیر بزنه اینقد توضییح دادمو ایشون نفهمید ...بنده دیگه حرفی ندارم تا مدیران قضاوت کنن با خوندن تاپیک خصوصی معاملمون

در در ۱۴۰۰/۶/۲۶ در 19:41، armin2apr گفته است :

درود دوست عزیز

دقیقا متوجه حرفاتون میشم

بنده هم طی یکبار معامله با ایشون متوجه شدم که چه آدم پررو و دروغگویی هستن و دیگه باهاشون به هیچ وجه معامله نخواهم کرد.

اگر حرفتون درسته یسوال برام پیش میاد 

سوالم اینکه شما پس بیجا کردی ک یماه پیش...(حتی خودت دوباره بهم زنگ زده بودی با اینکه پیگیرش نبودم )  میخواستی دوباره کیس کولر مستر c700m خودتو بهم بفروشی درسته ؟🙄

در حد حرفی ک ب بنده زدی جوابتو دادم ناراحت نشو باشه😊😘

لینک به دیدگاه

در ۵۹ دقیقه قبل، کراش گفته است :

اگر حرفتون درسته یسوال برام پیش میاد 

سوالم اینکه شما پس بیجا کردی ک یماه پیش...(حتی خودت دوباره بهم زنگ زده بودی با اینکه پیگیرش نبودم )  میخواستی دوباره کیس کولر مستر c700m خودتو بهم بفروشی درسته ؟🙄

در حد حرفی ک ب بنده زدی جوابتو دادم ناراحت نشو باشه😊😘

جیگر به نظرم اون 3 تا فیدبک خنثی شما یه جورایی خیلی چیزارو مشخص میکنه
حالا حامد قربانی میاد و توضیح میده و مشخص میشه که جنابعالی وضعیتت چی میشه.
@Hamed

• لایک 3
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، کراش گفته است :

سلام ...ببخشید چنوقتی بود نبودم و سر نزدم تالار و الان این تاپیک رو دیدم علیه من 😄

اقا احسان دقیقا اقایه قربانی در جریان معامله من  با این اقایه واقعا نمیدونم چی بگم بهش هستن ایشون یک سوپر روانی هستن 😄 من دیگه زبونم مو درآورد اینقد بهش توضییح دادم لینکو میزارم ببینید و خودتون قضاوت کنید ....همین الان حاظرم هر وسیله ای ک بهم دادنو بهشون بدم و ضرری ک بخاطر فرسادن دریل معیوب ب من زدن اابته پول زیادیم نیس حدود ۲۰۰ تمن ولی تا یک شاهی آخرشو ازش میگیرم 😊🌹 ک تو لینک برید متوجه میشید ک بابت چی هست بنده هر دو دریلشونو ارسال میکنم با هزینه خودم 

لطفا آقایونی ک ربطی بهشون نداره لطف کنن فقط بخونن متن رو و نظر ندن ک اینسری حتمن در حد خودشون جواب میدم 😊مدیران هستن و رسیدگی میکنن 🌹

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/messenger/308073/

آقای سوپر وسواسی چطور جرت میکنی به من میگی روانی ؟؟ این چند ماه حتی بهت زنگ هم نزدم که مثل خودت دیونه بازی درنیارم و خودم رو بابت این مبلغ ناچیز درگیر نکنم چون زندگی مون کلا درگیریه مثل قانون جنگل .

الان چند ماهه هی باهات را میام هی پیغام پسغام برگشت میدی هی دروغ میگی هی منتظر تصمیمت میشم ببینم اخرش نگه میداری ! واریز میکنی ! بهانه جور نمیکنی ! بدون هماهنگی میری دومحموله جدا اونم با پرداخت در محل میفرستی که من تحویل نگیرم و کشش بدی والا خیلی رو داری بابت این مقدار مبلغ که بهش نیاز داشتم چیکار کردی . خودت یکم باخودت خلوت کن ببین چقدر اذیت کردی همین و بس !!

چقدر مرام داری الان بعد از 4 ماه میخوای برگشت بزنی ! قبل از برگشت هم 200 برات بزنم که از این معامله کذایی من هیچی گیرم نیاد 200 هم بدم بره اگه قانون معاملت اینه بزارش واسه کسانی که ازت میترسن .

ویرایش شده توسط Logan2020
  • لایک 1
  • ممنونم 3
لینک به دیدگاه

در ۲۲ دقیقه قبل، Logan۲۰۲۰ گفته است :

آقای سوپر وسواسی چطور جرت میکنی به من میگی روانی ؟؟ این چند ماه حتی بهت زنگ هم نزدم که مثل خودت دیونه بازی درنیارم و خودم رو بابت این مبلغ ناچیز درگیر نکنم چون زندگی مون کلا درگیریه مثل قانون جنگل .

الان چند ماهه هی باهات را میام هی پیغام پسغام برگشت میدی هی دروغ میگی هی منتظر تصمیمت میشم ببینم اخرش نگه میداری ! واریز میکنی ! بهانه جور نمیکنی ! بدون هماهنگی میری دومحموله جدا اونم با پرداخت در محل میفرستی که من تحویل نگیرم و کشش بدی والا خیلی رو داری بابت این مقدار مبلغ که بهش نیاز داشتم چیکار کردی . خودت یکم باخودت خلوت کن ببین چقدر اذیت کردی همین و بس !!

چقدر مرام داری الان بعد از 4 ماه میخوای برگشت بزنی ! قبل از برگشت هم 200 برات بزنم که از این معامله کذایی من هیچی گیرم نیاد 200 هم بدم بره اگه قانون معاملت اینه بزارش واسه کسانی که ازت میترسن .

عزیز زیاد جوش نزن.  ریز به ریز جزییات کامل و شرح ماوقع رو بیان کنید اگر به عموم افراد توی تاپیک مربوط هست و قصد قضاوت دارید  فعلا جز دوتا پیام از هر نفر که همشم دعواس چیزی بیان نشده. این شکلی اگر قرار ادامه پیدا کنه برید توی پیوی  دعوا کنید بهتره به گمونم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

عزیز زیاد جوش نزن.  ریز به ریز جزییات کامل و شرح ماوقع رو بیان کنید اگر به عموم افراد توی تاپیک مربوط هست و قصد قضاوت دارید  فعلا جز دوتا پیام از هر نفر که همشم دعواس چیزی بیان نشده. این شکلی اگر قرار ادامه پیدا کنه برید توی پیوی  دعوا کنید بهتره به گمونم

آقای اکبری دوست من الان تازه میگین میخواین برگشت بزنین ؟ خوب همینجا پیغام میذاشتین چند روز پیش که من بخاطر نیاز مالی یه هفته که قول دادم  منتظر وجه شما نباشم !!!!!!!

الان 2 تا دریل و یه فرز فرستادم 500 تومن واریز کردین اگر مشکل تون قیمته باشه  900 تومن دیگه واریز کنید والا تاجایی که میتونستم قیمت ها رو پایین اوردم دوست من گول قیمت سایت ها رو نخورین خدایی همشون جنس های درجه چندم چینین که حتی سیم پیچ هاشون مسی نیستن و بعده چن روز ازکار می افتن .

اقایه مجیدی این فرزی ک من پیشنهاد دارم دقیقا مثل فرز شماست اما کار کرده طرف قیمت داده ۳۰۰ تمن

سلام. من نمیخوام طرف کسی رو بگیرم، نمیخوام بگم چی کار کنید. به خودتون مربوطه. ولی اگر من کالایی رو فروخته بودم به کسی،  بعد از ۱ هفته میومد میگفت نمیخوام، ارزونتر پیدا کردم و یا اینکه هر دلیل دیگه ای میاورد، بی شک به هیچ عنوان قبول نمیکردم. مگر اینکه مهلت بهش داده باشم بابت ۱ هفته . مثل سایت های فروش . ولی اینطوری نیست شرایط اینجا معمولا . آقای اکبری از نظر من کار شما بسیار نادرست هست. جنسی رو که ۱ هفته هست تحویل گرفتی، هنوز پولش رو ندادی، حالا هم میگی نمیخوای. سر اون دریل، آقای مجیدی قبول کردن جبران کنن. چند روز دیر جواب دادن، زنگ زدید به من، اینجا پیام گذاشتید. الان این جواب شماست. من بودم قبول نمیکردم . 

از الان بگم تماس بگیری برای توضیح ، جواب نمیدم.

نه قیمت ۵۰۰ کارکرده با ۵۲۰ نو خیلی فاصلس من قبلن چک نکرده بودم و این اشتباه من بود ک ایشون ارسال کردن منم بعد روز اولی ک بدستم رسید زنگ زدم و گوشی اقایه مجیدی خاموش بوده منتظر بودم خودشون تماس بگیرن ...اصلن نزاشتم ک یه هفته بشه اقا حامد

سلام

والا اقای قربانی ایشون از چند ماه هی پیش پیشنهاد خرید دادن و هزاران بار هم تماس گرفتن و پیغام دادن که هر سه مورد رو میخوان من که نمیخوام بهشون جنسم رو گرون  بندازم یعنی تو این سه ماه نمیدونستین قیمت بازار چند هست .

عزیز کاملا مشخصه که ادم زیاد حساسی هستین در مورد خرید هاتون الانم نمیخوام اگه ارزون تر سراغ دارین فرز رو بردارین و ضرر کنین . باشه برگشت بزنین فرز رو اگه ارزون تر سراغ دارین (300 تومن !!)

مبلغ دریل رو واریز کنید .

هزاران بار تماسم خب بخاطر خاموش بودن گوشیتون بود 😐

یه آدرس بدید من براتون بفرستم 

ویرایش شده توسط Logan2020
  • چرا؟! 3
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

واقعا جالبه !!!! این همه گرفتاری و دردسر سر قیمت چک نکردن ؟حتی اگر مهلت تست هم میدادید بحث قیمت چیزی نیست که بخوان جنس رو مرجوع کنن.مهلت تست اسمش روشه تسته نه قیمت بازار گرفتن . کاملا حق باشماست و میتونید از پس گرفتن اجناس خودداری کنید. تمامی اجناس 3 قلم بوده که ایشون با قیمت یک مورد مشکل داشته. پس چرا دو مورد رو برگشت زدن؟ چرا دوتا محموله جدا ؟ تقریبا هزینه ارسال دوبرابر میشه که!!!!!!!!

• لایک 3
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در ۵۵ دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

واقعا جالبه !!!! این همه گرفتاری و دردسر سر قیمت چک نکردن ؟حتی اگر مهلت تست هم میدادید بحث قیمت چیزی نیست که بخوان جنس رو مرجوع کنن.مهلت تست اسمش روشه تسته نه قیمت بازار گرفتن . کاملا حق باشماست و میتونید از پس گرفتن اجناس خودداری کنید. تمامی اجناس 3 قلم بوده که ایشون با قیمت یک مورد مشکل داشته. پس چرا دو مورد رو برگشت زدن؟ چرا دوتا محموله جدا ؟ تقریبا هزینه ارسال دوبرابر میشه که!!!!!!!!

زمانی که فروشنده تاپیک دستگاه هارو تو لیون گذاشته بود ،اونروز تو خونه بحث قیمت این دم و دستگاه ها شده بود،چون خودمون این دستگاه فرز و دریل و موتور جوش رو داشتیم از قبل

منم یه سر به لیون زدم، تاپیک ایشونو دیدم ،بعد گفتم قیمتاش مناسبه

بعد رفتم عین مدلشونو تو دیجی کالا پیدا کردم دیدم نو ش تو دیجیکالا از دست دوم ایشون ارزون تره

میخاستم تو تاپیک بشون بگم از نو دارید گرون تر میفروشید،ولی بعدش گفتم آخه من مگه خریدارم ،به من چه اصلن 

بنظرم این کاربر کراش قصدش آزار و اذیت هست ،چون از اونجایی که دلال تشریف دارن ،غیر ممکنه از قبل قیمت نگرفته باشه

منی که دلال نیستم ،منی که خریدار نیستم،قیمت گرفتم !

• لایک 8
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

در 1 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

زمانی که فروشنده تاپیک دستگاه هارو تو لیون گذاشته بود ،اونروز تو خونه بحث قیمت این دم و دستگاه ها شده بود،چون خودمون این دستگاه فرز و دریل و موتور جوش رو داشتیم از قبل

منم یه سر به لیون زدم، تاپیک ایشونو دیدم ،بعد گفتم قیمتاش مناسبه

بعد رفتم عین مدلشونو تو دیجی کالا پیدا کردم دیدم نو ش تو دیجیکالا از دست دوم ایشون ارزون تره

میخاستم تو تاپیک بشون بگم از نو دارید گرون تر میفروشید،ولی بعدش گفتم آخه من مگه خریدارم ،به من چه اصلن 

بنظرم این کاربر کراش قصدش آزار و اذیت هست ،چون از اونجایی که دلال تشریف دارن ،غیر ممکنه از قبل قیمت نگرفته باشه

منی که دلال نیستم ،منی که خریدار نیستم،قیمت گرفتم !

جان مادرتون بدون اینکه قضیه رو بدونید حرف نزنید ...میشه خواهش کنم وقتی چیزی ا قضیه نمیدونید اظهار نظر نکنید

ایشون ک میگن بنده گرو کشی کردم اینقد فهم ندارن ک اگر گرو میخواستم بکشم چرا پس براشون ارسال کردم دریلو ...ایشو مثل بچه ها قهر کذدن و دریلو تحویل نگرفتن بخاطر ۷۵ تمن ک ب ایشونم گفتم اگر مشکل ۷۵ تمن پول هزینه تیپاکسه نصفشو خودم میدم ...اینقد بچه هستن ک بخاطر ۴۰ تمن حاضر بودن برگشت بدن و ۱۳۵ تمن من هزینه تیپاکسو بدم ک دادم ...و الانم تا قرون اخرشو با اشتیاق ازشون میگیرم تا ایشون باشن مثل بچه ها قهر نکنن پول هزینه ۸۰ تمنم ک دریلو بدون تست برام فرسادن و بنده تا یه شهر دیگه با اسنپ رفتم برا تعمریگاه و ۸۰ تمن پول اسنپ هم دادمم از ایشون حتمن خواهم گرفت ...بنده روز اول ازشون دریل کینگ گرافت رو ۵۰۰ صحبت کردم ایشون فرسادن بدون تست دستم رسید و دیدم چکشی دریل خرابه سه هفته گوشبشون خاموش بود و جواب تماس بندرو ندادن ...بعد سه هفته ک جواب دادن قرار شد من این دریلشونو پس بفرستم بجاش یه دریل دیگشون ک سالمه رو بگیرم ایشون گفتن من حوصله فروش این دریل رو ندارم پیش خودتون باشه آگهی کنید منم گفتم باشه ...ایشون دریل سالمشونو فرسادن دسم رسید و سالم بود بعد چنوقت بهم پیام میدن ۵۰۰ پول اون دریلمم بده بنده هم گفتم من نمیتونم بفروشمش و پس میفریتم ایشون میگه الا بلا نه باید پولشو بدی ...ک من بالاخره براشون فرسادم و ایشون هم تحویل نگرفتو ۱۳۵ تمن برگشت خورد و خودم پولشو دارم ...الان بنده اگر قصد گرو کشیدن رو داشتم خو چرا براش فرستادم پ 😕

تازه چیزی ک قرار بود بهشون لطف کنم بفروشم و الان میگم من نمیتونم ایشون مثل کنه چسبیده بهم میگه نه چون قبول کردی برام بفروشیش باید پولشو بده ینی اینقد ایشون بی منطق هستن😄

والان هم این دریلشون امانت پیشم میمونه تا هزینه هایه بچه یازیشونو تمام کمال پرداخت کنن ک میشه ۱۳۵ با ۸۰ اسنپ ۲۱۵ تمن براشون ارسال کنم .و بدون شک هم خواهم گرفت این مبلغو تا آویزه گوششون باشه ...کل این جنجالا بخاطر همین هست .و لج کردن بخاطر فروشی ک براشون انجام ندادم و تاپیک کردن علیه بنده🤦‍♂️

ویرایش شده توسط کراش
لینک به دیدگاه

در ۲۷ دقیقه قبل، کراش گفته است :

جان مادرتون بدون اینکه قضیه رو بدونید حرف نزنید ...میشه خواهش کنم وقتی چیزی ا قضیه نمیدونید اظهار نظر نکنید

ایشون ک میگن بنده گرو کشی کردم اینقد فهم ندارن ک اگر گرو میخواستم بکشم چرا پس براشون ارسال کردم دریلو ...ایشو مثل بچه ها قهر کذدن و دریلو تحویل نگرفتن بخاطر ۷۵ تمن ک ب ایشونم گفتم اگر مشکل ۷۵ تمن پول هزینه تیپاکسه نصفشو خودم میدم ...اینقد بچه هستن ک بخاطر ۴۰ تمن حاضر بودن برگشت بدن و ۱۳۵ تمن من هزینه تیپاکسو بدم ک دادم ...و الانم تا قرون اخرشو با اشتیاق ازشون میگیرم تا ایشون باشن مثل بچه ها قهر نکنن پول هزینه ۸۰ تمنم ک دریلو بدون تست برام فرسادن و بنده تا یه شهر دیگه با اسنپ رفتم برا تعمریگاه و ۸۰ تمن پول اسنپ هم دادمم از ایشون حتمن خواهم گرفت ...بنده روز اول ازشون دریل کینگ گرافت رو ۵۰۰ صحبت کردم ایشون فرسادن بدون تست دستم رسید و دیدم چکشی دریل خرابه سه هفته گوشبشون خاموش بود و جواب تماس بندرو ندادن ...بعد سه هفته ک جواب دادن قرار شد من این دریلشونو پس بفرستم بجاش یه دریل دیگشون ک سالمه رو بگیرم ایشون گفتن من حوصله فروش این دریل رو ندارم پیش خودتون باشه آگهی کنید منم گفتم باشه ...ایشون دریل سالمشونو فرسادن دسم رسید و سالم بود بعد چنوقت بهم پیام میدن ۵۰۰ پول اون دریلمم بده بنده هم گفتم من نمیتونم بفروشمش و پس میفریتم ایشون میگه الا بلا نه باید پولشو بدی ...ک من بالاخره براشون فرسادم و ایشون هم تحویل نگرفتو ۱۳۵ تمن برگشت خورد و خودم پولشو دارم ...الان بنده اگر قصد گرو کشیدن رو داشتم خو چرا براش فرستادم پ 😕

تازه چیزی ک قرار بود بهشون لطف کنم بفروشم و الان میگم من نمیتونم ایشون مثل کنه چسبیده بهم میگه نه چون قبول کردی برام بفروشیش باید پولشو بده ینی اینقد ایشون بی منطق هستن😄

والان هم این دریلشون امانت پیشم میمونه تا هزینه هایه بچه یازیشونو تمام کمال پرداخت کنن ک میشه ۱۳۵ با ۸۰ اسنپ ۲۱۵ تمن براشون ارسال کنم .و بدون شک هم خواهم گرفت این مبلغو تا آویزه گوششون باشه ...کل این جنجالا بخاطر همین هست .

اولا جان خودت اینقد نگو تمن!کل قضیه جدا ! این تمن گفتن جدا!خیلی رو مخه

بعدش من که همین بالا گفتم همین پستی که ریپ کردی،من کلا پنج تا امتیاز دارم ،سه تا چی خریدم که الان دارم استفاده میکنم ،دوتا چیز هم فروختم که خودم نه خریدم،یعنی حتی تجربه کافی توی معامله ندارم!

با این اوصاف قیمت اجناس فروشنده رو گرفتم ،و اگه خریدار بودم حتما بش میگفتم داری گرون میدی ارزون تر بدین به این دلیل (لینک دیجی کالا رو میدادم)

چطوریه که شما با اینهمه امتیاز و تجربه این قضیه«قبل از ارسال » به ذهنتون نرسید؟

این تاپیک هم مثل بقیه تاپیک های شکایت از کاربر ،هر دو طرف مقصرن ...

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

شما غلط میکنی وقتی رو مخته میای اینجا میخونی در حالی ک ربطی بشما نداره...مگ بخاطر چک نکردن قیمت باس ب تو فسقلی جواب پس بدم ...حالا فکتو ببند و برو دیگ یواش یواش دارم آمپر میچسبونم وقتی میگم اظهار نظر نکنید چیزی ک نمیدونید

ویرایش شده توسط کراش
  • ممنونم 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

سلام . نمیخواستم اینجا چیزی بگم . ولی دیگه دیدم داره از کنترل خارج میشه اوضاع .

هر دو نفر مقصر هستن بدون شک .

فروشنده مقصره که این همه شرایط عجیب و غریب مطرح کرده .کالا بمونه پیش خریدار و اون بفروشه ، بعد گفته پولم رو بده . کالای اول رو بدون اینکه تست کنه ارسال کرده ، به گفته خودش کالا دست کس دیگه ای بوده . وقتی خریدار کالاها رو برگشت داده ، نگرفته و مرجوع کرده . مهمتر از همه اینکه به این شکل معامله کرده . من تو پیام خصوصی هم گفتم ، اگر کسیی کالایی از من میخرید و بعد از 1 هفته میگفت ارزونتر گیر آوردم ، هیچوقت پس نمیگرفتم ازش . ولی ایشون قبول کرد پس بده .

خریدار مقصره که کالایی رو که معیوب بوده ، بدون هماهنگی برداشته برده بده برای تعمیر . بدون اینکه کالا تعمیر بشه کلی هزینه کرده براش . بدون اینکه قیمت ها رو چک کنه ، خرید کرده . بدون اینکه هماهنگی کنه کالا رو پس فرستاده . البته پس فرستادن ایشون هم داستان داره . 2 قطعه رو به صورت جداگانه پس فرستاده و 2 کرایه محاسبه شده .

همه اینها نشون میده که هیچ کدوم این دوستان برای همدیگه نه احترام قایل هستن ، نه براشون مهمه که ضرری وارد کنن به طرف مقابل . عمدا میخوان ضرر هم بزنن . مخصوصا خریدار که با این لیست هزینه هایی که ردیف کرده ، قشنگ پول یک دریل رو از توش داره در میاره . عزیز من کی به تو گفت دریل رو ببری بدی تعمیر . 80 هزار تومان کرایه ماشین بدی که ببری بدی تعمیر ، کلی هم به تعمیر کار پول بدی که فقط نگاه کنه تعمیر میشه یا نه . کالای خودت بود هم همین کار رو میکردی ؟ بعد برای فروشش بگی اوراقی برمیدارن ؟ دریلی که فقط چکشیش به قول شما کار نمیکنه اوراقی حساب میشه ؟ معلومه که یه جای کار درست نیست . بعد میخوای پس بفرستی ، میای جداگانه میدی به تی پاکس که کرایه 2 برابر بشه  ؟معلومه عمدا جدا ارسال کردی . نمیشد تو یه کارتن بذاری ؟ نمیشد پست کنی که هزینه کمتر بشه ؟ نمیشد هوای همدیگر رو داشته باشید ؟

واقعا نمیدونم چی بگم . من دوست ندارم در مورد معاملات دیگران فضاوتی بکنم . ولی برای اینکه کمکی به تمام شدن این موضوع کرده باشم ، نظرم اینه که کل هزینه ها نصف نصف پرداخت بشه ، کالا ها هم مرجوع بشه . البته اگر کالایی خریدش اوکی شده دیگه مرجوع نداره . اونهایی که قرار بود برگشت داده بشه منظورمه . این نظر من بود .

اگر قراره موضوع رو کش بدید و به هم توهین کنید ، از الان بگم که جفتتون اخراج میشید . یاد بگیرید که تو فضای مجازی هم به هم احترام بذارید .

• لایک 22
  • ممنونم 4
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، کراش گفته است :

شما غلط میکنی وقتی رو مخته میای اینجا میخونی در حالی ک ربطی بشما نداره ...حالا فکتو ببند و برو 

آفرین به این ادبیات . بسیار عالی داری پیش میری . با همین فرمون بری به جاهای خوبی میرسی .

همینجا تا 1 ساعت دیگه عذرخواهی نکنی ، بدون هیچ تعارفی اخراجی .

• لایک 3
  • ممنونم 5
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام . نمیخواستم اینجا چیزی بگم . ولی دیگه دیدم داره از کنترل خارج میشه اوضاع .

هر دو نفر مقصر هستن بدون شک .

فروشنده مقصره که این همه شرایط عجیب و غریب مطرح کرده .کالا بمونه پیش خریدار و اون بفروشه ، بعد گفته پولم رو بده . کالای اول رو بدون اینکه تست کنه ارسال کرده ، به گفته خودش کالا دست کس دیگه ای بوده . وقتی خریدار کالاها رو برگشت داده ، نگرفته و مرجوع کرده . مهمتر از همه اینکه به این شکل معامله کرده . من تو پیام خصوصی هم گفتم ، اگر کسیی کالایی از من میخرید و بعد از 1 هفته میگفت ارزونتر گیر آوردم ، هیچوقت پس نمیگرفتم ازش . ولی ایشون قبول کرد پس بده .

خریدار مقصره که کالایی رو که معیوب بوده ، بدون هماهنگی برداشته برده بده برای تعمیر . بدون اینکه کالا تعمیر بشه کلی هزینه کرده براش . بدون اینکه قیمت ها رو چک کنه ، خرید کرده . بدون اینکه هماهنگی کنه کالا رو پس فرستاده . البته پس فرستادن ایشون هم داستان داره . 2 قطعه رو به صورت جداگانه پس فرستاده و 2 کرایه محاسبه شده .

همه اینها نشون میده که هیچ کدوم این دوستان برای همدیگه نه احترام قایل هستن ، نه براشون مهمه که ضرری وارد کنن به طرف مقابل . عمدا میخوان ضرر هم بزنن . مخصوصا خریدار که با این لیست هزینه هایی که ردیف کرده ، قشنگ پول یک دریل رو از توش داره در میاره . عزیز من کی به تو گفت دریل رو ببری بدی تعمیر . 80 هزار تومان کرایه ماشین بدی که ببری بدی تعمیر ، کلی هم به تعمیر کار پول بدی که فقط نگاه کنه تعمیر میشه یا نه . کالای خودت بود هم همین کار رو میکردی ؟ بعد برای فروشش بگی اوراقی برمیدارن ؟ دریلی که فقط چکشیش به قول شما کار نمیکنه اوراقی حساب میشه ؟ معلومه که یه جای کار درست نیست . بعد میخوای پس بفرستی ، میای جداگانه میدی به تی پاکس که کرایه 2 برابر بشه  ؟معلومه عمدا جدا ارسال کردی . نمیشد تو یه کارتن بذاری ؟ نمیشد پست کنی که هزینه کمتر بشه ؟ نمیشد هوای همدیگر رو داشته باشید ؟

واقعا نمیدونم چی بگم . من دوست ندارم در مورد معاملات دیگران فضاوتی بکنم . ولی برای اینکه کمکی به تمام شدن این موضوع کرده باشم ، نظرم اینه که کل هزینه ها نصف نصف پرداخت بشه ، کالا ها هم مرجوع بشه . البته اگر کالایی خریدش اوکی شده دیگه مرجوع نداره . اونهایی که قرار بود برگشت داده بشه منظورمه . این نظر من بود .

اگر قراره موضوع رو کش بدید و به هم توهین کنید ، از الان بگم که جفتتون اخراج میشید . یاد بگیرید که تو فضای مجازی هم به هم احترام بذارید .

اقا حامد با توافق هردو تلفنی قرار شد ببرم تعمیرگاه ایشون در جریان هستن بنده سر خود نبردم ...تعمیر گاه هم اصلا پولی ازم نگرفت ..گفتش من بخوام بازش کنم مشکلشو بگم فقط هزینه باز کردنش ۲۰۰ تمنه بدون تعمیر ک گفتم نمیخواد و ب ایشون زنگ زدم شرایطو گفتم ۸۰ تمن فقط پول اسنپیه ک دادم ...فقط و فقط بخاطر یه تست کوچیک ک ایشون نکردنو فرستادن اون فرزی هم پس دادم همون ساعت اول تحویل تیپاکس بهشون زنگ زدم ک میخوام بفرسمشون و ایشون مثل همیشه خاموش بوده اون بسته هم ک دو فقره شد دیگه تقصی بنده نیس رفتم تیپاکس و تیپاکس گفتن چون سنگینه در دو وزن جدا باید ارسال بشه ک والا منم دیدم قانونشون اینه چیزی نگفتم ....۱۳۵ ک هم خودتون در جریانید تا دم در خونشون تیپاکس بره ایشون تحویل نگرفته حتی ب برادرشون هم توصیه کردن بار دومم تیپاکس اومد تحویل نگیره 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

آفرین به این ادبیات . بسیار عالی داری پیش میری . با همین فرمون بری به جاهای خوبی میرسی .

همینجا تا 1 ساعت دیگه عذرخواهی نکنی ، بدون هیچ تعارفی اخراجی .

ایشون وقتی میاد بمن میگه تمن تمن نکن رو مخه در حالی ک ربطی ب ایشون نداره بخاطر اینکه مدیر داره اینجا من باید عذر خواهی کنم ؟

بازم چشم بنده عذر میخوام ...اگر عدالتیم باسه ایشونم بابت خورد کردن  بی دلیل عصابمون باس عذر خواهی کنن ...دیگه مربوط ب گفتن شماست ب ایشون

ویرایش شده توسط کراش
لینک به دیدگاه

در ۳۸ دقیقه قبل، کراش گفته است :

ایشون وقتی میاد بمن میگه تمن تمن نکن رو مخه در حالی ک ربطی ب ایشون نداره بخاطر اینکه مدیر داره اینجا من باید عذر خواهی کنم ؟

بازم چشم بنده عذر میخوام ...اگر عدالتیم باسه ایشونم بابت خورد کردن  بی دلیل عصابمون باس عذر خواهی کنن ...دیگه مربوط ب گفتن شماست ب ایشون

شما  عذر خواهی کردید،منم عذر میخوام 

اما اعتبارت پرید(حداقل اینجا) ،اینو با عذر خواهی نمیتونی برگردونی

• لایک 6
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

آفرین بتو ...ازین ب بعد یاد بگیر ک بی جهت وقتی میگن نظر ندید تا موقعی ک مدیران هستن نظر ندید ...این گل هم برایه شما🌹 😊شما هم نگران اعتبار نباش 

ویرایش شده توسط کراش
لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، کراش گفته است :

آفرین بتو ...ازین ب بعد یاد بگیر ک بی جهت وقتی میگن نظر ندید تا موقعی ک مدیران هستن نظر ندید ...این گل هم برایه شما🌹 😊شما هم نگران اعتبار نباش 

ولله من کاره ای نیستم و در حدی نیستم قضاوت کنم ولی بنظرم هر دو طرف کمی از ضررو جبران کنن و کارو فیصله بدن بره ارزش این همه اعصاب خوردی نداره.

استارت عزیز هم که چنان یطرفه و سانسور شده اتفاقاتو توضیح دادن ما فک کردیم ۱۰۰ در۱۰۰ حق با ایشون هست ولی با توضیحات طرف مقابل بنظرم بیشتر مقصر خود فروشنده بوده تا خریدار.مخصوصا اونجا که جنسو تحویل نگرفته🙄

جناب کراش شما اگه از اول توضیح میدادی دوستانه دیگه کمتر نسبت به شما جبهه میگرفتن کسانی در داخل تاپیک نظر میدن قصدشون حل شدن موضوع هست نگین که به کسی ربط نداره چون هدفه همه کمک هست.

با هم کنار بیاین ضرر بخشی از زندگی هست مخصوصا تو این مملکت🌷👍

• لایک 5
لینک به دیدگاه

در ۵۴ دقیقه قبل، peto گفته است :

ولله من کاره ای نیستم و در حدی نیستم قضاوت کنم ولی بنظرم هر دو طرف کمی از ضررو جبران کنن و کارو فیصله بدن بره ارزش این همه اعصاب خوردی نداره.

استارت عزیز هم که چنان یطرفه و سانسور شده اتفاقاتو توضیح دادن ما فک کردیم ۱۰۰ در۱۰۰ حق با ایشون هست ولی با توضیحات طرف مقابل بنظرم بیشتر مقصر خود فروشنده بوده تا خریدار.مخصوصا اونجا که جنسو تحویل نگرفته🙄

جناب کراش شما اگه از اول توضیح میدادی دوستانه دیگه کمتر نسبت به شما جبهه میگرفتن کسانی در داخل تاپیک نظر میدن قصدشون حل شدن موضوع هست نگین که به کسی ربط نداره چون هدفه همه کمک هست.

با هم کنار بیاین ضرر بخشی از زندگی هست مخصوصا تو این مملکت🌷👍

موافقم .. ولی خداییش برید بالا نظرات این اقایون رو ببینید ک با چ بی احترامی حرف میزنن ...بدون در نظر گرفتن زره ای احترام بدون اطلاع قضاوت میکنن کفر آدمو در میارن بعدم ک واکنش در حد خودشون میبینن درجا میرن تو لاکشون...نمیدونم واقعا اینا دیگه چ موجوداتی هستن .😕

لینک به دیدگاه

سلام خدمت 2 عزیز

حرف ها که زده شد و تمام شد

اول اینکه نسبت به استارتر عزیز

دوست گرامی عمومی کردن یک موضوع خصوصی و منتشر کردن مکالمات اصلا" قابل قبول و هضم نیست

وقتی شما یک موضوع خصوصی رو عمومی میکنید هر دو طرف رو در معرض قضاوت و توهین قرار میدید و بر روی اعتبار هر دو طرف تاثیر میگذاره

اینجا دیگه فروم سابق نیست که نظرات کارشناسی بشنوید و با صبر و حوصله راهنمایی بگیرید

دیگه کاربر قدیمی ها فقط برای خرید و فروش اون هم گهگاهی سر میزنن اینجا شما تاپیک بزنی باید حرف های سر سفره سبزی پاک کنی تحویل بگیرید

نتیجش این میشه که کلماتی مثل جیگر و جوش نزن و انقدر این رو نگو میشنوی

اینجور بحث ها رو داخل همون پیغام خصوصی و نهایت با دعوت کرن مدیر یا یکی از ناظرین خیلی دوستانه حل کنید

واقعا" دلیل نداره خودتون رو در معرض قضاوت بیجا قرار بدید وقتی هیچکس روحش از هیچی خبر نداره

که البته یکسری اینجا دوست دارن حتی با اینکه هیچی از موضوع نمیدونن قضاوت کنند و اولش یک جمله اگر واقعا" درست باشه بگذارن که بعدا وجدان آسوده ای داشته باشن

واقعا به نظرم این موضوع به هیچ عنوان نه ضرر مالی وحشتناکی داشته و نه خیلی اخلاقیات لگدمال شده بوده که بخواد علنی بشه

• لایک 11
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در ۲۸ دقیقه قبل، Ehsan.k گفته است :

سلام خدمت 2 عزیز

دوست گرامی عمومی کردن یک موضوع خصوصی و منتشر کردن مکالمات اصلا" قابل قبول و هضم نیست

وقتی شما یک موضوع خصوصی رو عمومی میکنید هر دو طرف رو در معرض قضاوت و توهین قرار میدید و بر روی اعتبار هر دو طرف تاثیر میگذاره

اینجا دیگه فروم سابق نیست که نظرات کارشناسی بشنوید و با صبر و حوصله راهنمایی بگیرید

دیگه کاربر قدیمی ها فقط برای خرید و فروش اون هم گهگاهی سر میزنن اینجا شما تاپیک بزنی باید حرف های سر سفره سبزی پاک کنی تحویل بگیرید

اینجور بحث ها رو داخل همون پیغام خصوصی و نهایت با دعوت کرن مدیر یا یکی از ناظرین خیلی دوستانه حل کنید

واقعا" دلیل نداره خودتون رو در معرض قضاوت بیجا قرار بدید وقتی هیچکس روحش از هیچی خبر نداره

که البته یکسری اینجا دوست دارن حتی با اینکه هیچی از موضوع نمیدونن قضاوت کنند و اولش یک جمله اگر واقعا" درست باشه بگذارن که بعدا وجدان آسوده ای داشته باشن

واقعا به نظرم این موضوع به هیچ عنوان نه ضرر مالی وحشتناکی داشته و نه خیلی اخلاقیات لگدمال شده بوده که بخواد علنی بشه

👏👍

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Ehsan.k گفته است :

سلام خدمت 2 عزیز

احسان جان شما که تیکه تو انداختی ولی خود من اولین کسی بودم که خواستم بیان و هردو قضیه رو شرح بدن. هم به فروشنده گفتم هم خریدار . یکی درمورداصلاح لینک بود به خریداریکی هم شرح اتفاق از زبان فروشنده. تاجایی هم که من پیام گذاشتم حرف از تعمیر و هزینه اسنپ و ... نبود .. درست نبود اصلا عمومی بشه این قضیه  که شد . حالام شده ابروی هردونفر هم درخطره یه خطر وجهه کاریشون.گمونم بهتر باشه هردونفر قضیه رو شفاف توضیح بدن تا حداقل بقیه دوستان بدونن. اگر همینجا دفن بشه ماجرا فقط یه بازخورد خیلی منفی از دونفر تو ذهن میمونه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

منم با حرف اقا احسان موافقم 

تایپیک زدن برای موضوعی که براحتی حل میشه کار اشتباهیه

بلاخره ضرری توی معامله پیش اومده و خدارشکر ضرر هنگفتی نبوده و به نظر من فقط شدت اختلاف دو طرف توی معامله بیشتر از ضرر خود معامله بوده 

دو دوست عزیز با دعوت از مدیران برای نظر خواهی خیلی راحت میتونن مشکلشون حل کنن و دیگه نیازی به زدن تایپیک نیست چونکه همه باهم دیدیم تایپیک به حاشیه رفته

پس سریعتر بجای کشدارتر شدن موضوع اقدام کنید و توی خصوصی باهم همراه با مدیران مشک پیش اومده رفع کنید 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام دوستان اون دریلی که خریدار میگن مشکل داشته چند روز قبل از ارسال توسط فروشنده اقای مجیدی از من به قیمت ۶۸۰ تومن خریداری کردن و کاملا سالم بوده که کاربر لوگان اقای مجیدی فروشنده این تاپیک چندروز پیش با بنده تلفنی تماس گرفتن و گفتن که کاربر کراش ازشون خرید کرده و گیردادن که چکشی کار نمیکنه و خریدار کلی اذیت شون کردن که من همینجا تضمین میدم که سالم تحویل دادم و تا جاییکه ایشون رو میشناسم ادم دروغگویی نیستن و بسیار منصف و خوش معامله هستن چون دوسال تو شهرشون مهمون بودم چندبار ازشون خرید داشتم همیشه تو معاملات با خریدارا راه میان . از هردو طرف خواهش میکنم باهم کناربباید ارزش نداره 

ویرایش شده توسط The King
  • لایک 1
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، milad.azn گفته است :

احسان جان شما که تیکه تو انداختی ولی خود من اولین کسی بودم که خواستم بیان و هردو قضیه رو شرح بدن. هم به فروشنده گفتم هم خریدار . یکی درمورداصلاح لینک بود به خریداریکی هم شرح اتفاق از زبان فروشنده. تاجایی هم که من پیام گذاشتم حرف از تعمیر و هزینه اسنپ و ... نبود .. درست نبود اصلا عمومی بشه این قضیه  که شد . حالام شده ابروی هردونفر هم درخطره یه خطر وجهه کاریشون.گمونم بهتر باشه هردونفر قضیه رو شفاف توضیح بدن تا حداقل بقیه دوستان بدونن. اگر همینجا دفن بشه ماجرا فقط یه بازخورد خیلی منفی از دونفر تو ذهن میمونه.

میلاد جان از قضا بنده از دیدگاه اولیه شما که گفتید نباید علنی باشه خوشحال شدم

چون فکر کنم تنها کاربری بودید که میان اون تیکه حواله دادن ها و قضاوت ها چنین نظری دادید

ولی به شما قول میدم به هیچ عنوان هدف صحبت ها تیکه انداختن به شما نبود

و صرفا" قضاوت هایی که از یکسری دیده شد اونجا هایلایت کردم

ولی برداشت من از نظرات شما در این تاپیک به هیچ عموان منفی و تیکه به دو طرف نبوده و نیست

• لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...