رفتن به مطلب

نامردی ، گروکشی ، سرکارگذاشتن و واریز نکردن بعد از چند ماه

Logan2020
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، The King گفته است :

سلام دوستان اون دریلی که خریدار میگن مشکل داشته چند روز قبل از ارسال توسط فروشنده اقای مجیدی از من به قیمت ۶۸۰ تومن خریداری کردن و کاملا سالم بوده که کاربر لوگان اقای مجیدی فروشنده این تاپیک چندروز پیش با بنده تلفنی تماس گرفتن و گفتن که کاربر کراش ازشون خرید کرده و گیردادن که چکشی کار نمیکنه و خریدار کلی اذیت شون کردن که من همینجا تضمین میدم که سالم تحویل دادم و تا جاییکه ایشون رو میشناسم ادم دروغگویی نیستن و بسیار منصف و خوش معامله هستن چون دوسال تو شهرشون مهمون بودم چندبار ازشون خرید داشتم همیشه تو معاملات با خریدارا راه میان . از هردو طرف خواهش میکنم باهم کناربباید ارزش نداره 

چون اگر شما تایید نکنی پایه خودت گیره و میدونی ک اقایع مجیدی بعد من میاد سراغ شما و به گفته خودتون ب بنده شما مستقیم برا من ارسال کردین ...بایدم تایید کنید ک از این قضیه قصر در برید ..بهر حال بنده این دریل رو تحویل گرفتم حالا دست شما بوده کسی دیگه بوده چکشی این دریل کار نمیکرد ک در ساعت اول تحویل تست کردم و ب اقایه مجیدی خبرشو دادم البته زنگ زدم خاموش بودن مثل همیشه.. پیامک دادم...نتنها چکشیش خرابه بلکه تعمیرکار گفتن ک کی دریل رو باز کرده ...ینی باز هم شده یکبار...این دریل هم بتن شکن هست ینی ۷۰ الی ۸۰ درصد کارش رو چکشی انجام میده ک اگر چکشیش خراب باشه عملا کار دریل شارژی رو انجام میده حتی بدتر چون سنگینتر هست ...اگر ایشون دروغگو نیستن و شما تایید میکنید ایشون رو.... پس شما فرستادینش مشکل دار بود ک نگفتین ...دیگه تو راه ارسال فکر نکنم بچه هایه تیپاکس ا دریل استفاده ای کرده باشن و خرابش کرده باشن 😄 .خدا عاقبت مارو بخیر کنه 🤦‍♂️

ویرایش شده توسط کراش
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 69
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقا مسالمت آمیز حلش کنید بره انقد برا خودتون سر درد درست نکنید نمیشه که توی همه معامله ها آدم سود کنه...

ضرر مالی همیشه جبران میشه ایشالله همگی سلامت و تندرست باشید🌹

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، کراش گفته است :

چون اگر شما تایید نکنی پایه خودت گیره و میدونی ک اقایع مجیدی بعد من میاد سراغ شما و به گفته خودتون ب بنده شما مستقیم برا من ارسال کردین ...بایدم تایید کنید ک از این قضیه قصر در برید ..بهر حال بنده این دریل رو تحویل گرفتم حالا دست شما بوده کسی دیگه بوده چکشی این دریل کار نمیکرد ک در ساعت اول تحویل تست کردم و ب اقایه مجیدی خبرشو دادم البته زنگ زدم خاموش بودن مثل همیشه.. پیامک دادم...نتنها چکشیش خرابه بلکه تعمیرکار گفتن ک کی دریل رو باز کرده ...ینی باز هم شده یکبار...این دریل هم بتن شکن هست ینی ۷۰ الی ۸۰ درصد کارش رو چکشی انجام میده ک اگر چکشیش خراب باشه عملا کار دریل شارژی رو انجام میده حتی بدتر چون سنگینتر هست ...اگر ایشون دروغگو نیستن و شما تایید میکنید ایشون رو.... پس شما فرستادینش مشکل دار بود ک نگفتین ...دیگه تو راه ارسال فکر نکنم بچه هایه تیپاکس ا دریل استفاده ای کرده باشن و خرابش کرده باشن 😄 .خدا عاقبت مارو بخیر کنه 🤦‍♂️

دوست عزیز من نمیخوام طرف کسی رو بگیرم تاپیک فروش همین درل که اکش ۲۵۰۰ هست هم هنوز تو سایته ،،، فقط چون با اخلاق این بنده خدا اشنایی دارم و بارها دیدم که از حق خودشون به نفع مشتری گذشتن فقط واقعیت رو گفتم وگرنه فکرنکنم کسی اگر از مشکل وسیلش اطلاع داشته باشه درزمان فروش اعلام نکنه حتی تقریبا ۱ ماه پیش با من تماس گرفتن قسمم دادن که اگر از اول مشکل داشته بهشون بگم که برای شما که خریدار هستین دردسر نشه که بنده تایید کردم سالم بوده وایشون هم قبول کردن . حالا هم اگر باور دارید من مقصرم ضرر بین شما رو قبول میکنم پرداخت کنم 

ویرایش شده توسط The King
  • لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

داداش من اصلا شما رو نمیشناسم آخه یه حرفو من چنبار باید بگم دهنمو این معامله سرویس کرد خدا شاهده ....من گفتم ۱۳۵ بابت تیپاکس و ۸۰ بابت اسنپ از ایشون میگیرم درسته ...۸۰ رو نمیخواد بدن همون ۱۳۵ رو بده من دریلشونو برگشت بدم دیگ نمیدونم چجور کنتر بیام با ایشون

لینک به دیدگاه

آقای کراش شما چرا دریل رو برای این آقا برگشت زدید بدون هماهنگی؟ شاید اصلا مسافرت رفته بوده، تیپاکس هم میدید کسی خونه نیست برگشت میخورده هزینه باز خودتون پرداخت میکردید، شما پول این بنده خدا رو نمیدادی تا تلفن جواب بده ، انوقت این آقا میومد اینجا همین تاپیک رو میزد 135 تومان اینجا کمتر ضرر کرده بودید ، 80 تومن هم الکی هزینه کردید یا چکشی دریل سالم بود تحویل میگرفتید اگرم خراب بود شما میگفتید خرابه نمیخوام خودت ببر درست کن

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از همه ی بحث ها بگذریم.

من دستم تو کار هست.

چه انتظاری از چکشی دریل 500 تومنی میشه داشت؟

من یه دریل چکشی aeg دارم اخیرا 700 تومن فقط پول سه نظامشو دادم! معلومه دریل چکشی 500 تومنی سالم هم باشه، 2 روزه خراب میشه

• لایک 2
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

از همه ی بحث ها بگذریم.

من دستم تو کار هست.

چه انتظاری از چکشی دریل 500 تومنی میشه داشت؟

من یه دریل چکشی aeg دارم اخیرا 700 تومن فقط پول سه نظامشو دادم! معلومه دریل چکشی 500 تومنی سالم هم باشه، 2 روزه خراب میشه

شما بگو ۵ هزار تمن اما توافق بشرط سلامت بود ...آخه مرد حسابی این چه حرفیه میزنی اخه ...چون ۵۰۰ تمنه نباس سالم باشه ؟

چون ۵۰۰ تمنه باس هر جوری هست قبول کنم ؟

چون ۵۰۰ تمنه من عاشق فقط چرخشش بشم ؟

شما ها این منطق ا کجا تون در میارید خدا وکیلی ؟ چرا میاین این حرفارو میزنین اخه 😕🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

ویرایش شده توسط کراش
لینک به دیدگاه

به نظرم باید چت خصوصی طوری باشه که همه معامله ها از طریق این قسمت انجام بشه طوری باشه که قابل ویرایش نباشه و هردو شخص تمام تماس ها و رد و بدل اطلاعات رو از طریق چت خصوصی انجام بدن بعدا مشکلی پیش اومد راحت مدیرا چک کنن و اینقد این قضیه ها کش دار نشه

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در ۶ ساعت قبل، کراش گفته است :

شما بگو ۵ هزار تمن اما توافق بشرط سلامت بود ...آخه مرد حسابی این چه حرفیه میزنی اخه ...چون ۵۰۰ تمنه نباس سالم باشه ؟

چون ۵۰۰ تمنه باس هر جوری هست قبول کنم ؟

چون ۵۰۰ تمنه من عاشق فقط چرخشش بشم ؟

شما ها این منطق ا کجا تون در میارید خدا وکیلی ؟ چرا میاین این حرفارو میزنین اخه 😕🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

ارزششو داشت هم خودت زیر سوال رفتی هم اون دوستمون؟
من که به شخصه شما یه قطعه رو زیر قیمت اصلا رایگان هم بدی ازت نمیگیرم
و جنس هم بهت نمیفروشم، هم کار شما اشتباه بود هم اون دوستمون
الان شما اومدی جلو ضرر رو بگیری منتهی بیشتر ضرر کردی
اعتبارت رفت زیر سوال. حالا هر چی این صفحه هم بیشتر کش پیدا کنه
بازم به ضرر خود شماست و بس.

• لایک 4
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nsm۱۰۰۰ گفته است :

ارزششو داشت هم خودت زیر سوال رفتی هم اون دوستمون؟
من که به شخصه شما یه قطعه رو زیر قیمت اصلا رایگان هم بدی ازت نمیگیرم
و جنس هم بهت نمیفروشم، هم کار شما اشتباه بود هم اون دوستمون
الان شما اومدی جلو ضرر رو بگیری منتهی بیشتر ضرر کردی
اعتبارت رفت زیر سوال. حالا هر چی این صفحه هم بیشتر کش پیدا کنه
بازم به ضرر خود شماست و بس.

😕 داداش فازت چیه شما 

نمیفروشم و میفروشم چیه ...جو گرفتت ؟😕

با این اطمینان میگی نمیفروشم یا نمیخرم اینور قضیه رو هم میبینی شاید اصلا من نخوام چیزی بهت بفروشم یا ازت بخرم .

اگر شما ها نیاین و اینقد حرفایه بی مورد دور از موضوع نزنید کش پیدا نمیکنه ..من دیگه زبونم مو در آورد بس گفتم نظر ندید نظر ندید اینجا مدیر داره ..🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

لینک به دیدگاه

در ۴۵ دقیقه قبل، کراش گفته است :

😕 داداش فازت چیه شما 

نمیفروشم و میفروشم چیه ...جو گرفتت ؟😕

با این اطمینان میگی نمیفروشم یا نمیخرم اینور قضیه رو هم میبینی شاید اصلا من نخوام چیزی بهت بفروشم یا ازت بخرم .

اگر شما ها نیاین و اینقد حرفایه بی مورد دور از موضوع نزنید کش پیدا نمیکنه ..من دیگه زبونم مو در آورد بس گفتم نظر ندید نظر ندید اینجا مدیر داره ..🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

فازم خوب میدونی چیه، اومدی زرنگ بازی در بیاری سر چندر غاز
الان دقیقا شده به ضررت، امکان اخراجت از اینجا پیش اومد و چندین نفر مثه من بهت بی اعتماد شدن
حالا هم که کار از کار گذشته ، در مورد خرید و فروش هم حالا با آقای قربانی باید صحبت کنم 
که این امتیاز های بازارچه بشه تفکیک کرد که مشخص بشه دوستان در معامله هاشون چند بار فروشنده بودن چند بار خریدار
آره جومم بد جور گرفته.

• لایک 6
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

فازم خوب میدونی چیه، اومدی زرنگ بازی در بیاری سر چندر غاز
الان دقیقا شده به ضررت، امکان اخراجت از اینجا پیش اومد و چندین نفر مثه من بهت بی اعتماد شدن
حالا هم که کار از کار گذشته ، در مورد خرید و فروش هم حالا با آقای قربانی باید صحبت کنم 
که این امتیاز های بازارچه بشه تفکیک کرد که مشخص بشه دوستان در معامله هاشون چند بار فروشنده بودن چند بار خریدار
آره جومم بد جور گرفته.

داداش قرصی چیزی داری داری ک باس سر موقع میخوردی یادت رفته ؟

گیرم من میخواستم این وسط زرنگ بازی درارم تو اینجا چه کاره ای 😄 سر پیازی ته پیازی پوست پیازی کجاشی 

اینجا مدیر داره اگر هم متوجه نمیشی انگلیسی چینی یا فرانسوی برات تایپ کنم

لطف کن دیگه پیام نزار بچه یه خوب

اگه حرف گوش کنی قول میدم برات شوکولات میخرم 😊😘🌹

ویرایش شده توسط کراش
  • حالم خوب شد 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، کراش گفته است :

داداش قرصی چیزی داری داری ک باس سر موقع میخوردی یادت رفته ؟

گیرم من میخواستم این وسط زرنگ بازی درارم تو اینجا چه کاره ای 😄 سر پیازی ته پیازی پوست پیازی کجاشی 

اینجا مدیر داره اگر هم متوجه نمیشی انگلیسی چینی یا فرانسوی برات تایپ کنم

لطف کن دیگه پیام نزار بچه یه خوب

اگه حرف گوش کنی قول میدم برات شوکولات میخرم 😊😘🌹

شوکولات بذار همونجات که خودت میدونی دوست خوبم
به خاطر چند تمن (تومان؟!) ریدی رو خودت حرف اضافی هم میزنی مردک؟

• لایک 2
  • حالم خوب شد 9
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

شوکولات بذار همونجات که خودت میدونی دوست خوبم
به خاطر چند تمن (تومان؟!) ریدی رو خودت حرف اضافی هم میزنی 

مدیران لطفا رسیدگی کنن ب بی ادبی این اقا 

بعدشم اینهمه بنده میگم نظر بی مورد ندید مثل اینکه فهم شما تا این حد نیست ک بفهمید ...منم دیگ بشما تذکر نمیدم ک اذیت نشید ...ازین ب بعد شما نخودی این تاپیک هستید هر چقدر دوست دارین نظر بدید 

بخاطر حرف زشتتم شوکولات دیگ بی شوکولات اسرار هم نکن نمیخرم برات🙄

ویرایش شده توسط کراش
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، کراش گفته است :

مدیران لطفا رسیدگی کنن ب بی ادبی این اقا 

بعدشم اینهمه بنده میگم نظر بی مورد ندید مثل اینکه فهم شما تا این حد نیست ک بفهمید ...منم دیگ بشما تذکر نمیدم ک اذیت نشید ...ازین ب بعد شما نخودی این تاپیک هستید هر چقدر دوست دارین نظر بدید 

بخاطر حرف زشتتم شوکولات دیگ بی شوکولات اسرار هم نکن نمیخرم برات🙄

ادبیاتت از 100 تا حرف زشت بدتره مرد حسابی
حالا کو تا حرف زشت ولی نوش جونت
حالا درک میکنم چرا استارتر تاپیک اینجا اومده تاپیک عمومی زده
احتمالا با همین لحن باهاش صحبت کردی.
پ.ن: میخواستی قبل از اینکه تاپیک عمومی بشی جلوشو بگیری
حالا هم که عمومی شده هر کسی میتونه بیاد نظر بده، فشار اومده بهت، فشار بخور

ویرایش شده توسط Nsm1000
  • لایک 4
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

ادبیاتت از 100 تا حرف زشت بدتره مرد حسابی
حالا کو تا حرف زشت ولی نوش جونت
حالا درک میکنم چرا استارتر تاپیک اینجا اومده تاپیک عمومی زده
احتمالا با همین لحن باهاش صحبت کردی.
پ.ن: میخواستی قبل از اینکه تاپیک عمومی بشی جلوشو بگیری
حالا هم که عمومی شده هر کسی میتونه بیاد نظر بده، فشار اومده بهت، فشار بخور

اوه اوه عصابشم چ خورده مثل اینکه تا ته بهت فشار اومد 😥😥😥😥

برا اینکه دلتو بدس بیارم شوکولاتو برات میخرم فقط قول بده دیگه بی ادبی نکنیاااا😘😊

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

اقا رعایت کنید این چه صحبتایی هست که میکنید اینجا یه فروم هست برای صحبت کردن هر دو شما ادمای محترمی هستین حداقل مشکلی دارین تو خصوصی حرف بزنید

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

بنظرم تا دیر نشده پیامارو ویرایش کنیدوگرنه بعد قضیه دیروز ممکنه هردو .... . این داستان خیلی گرون تموم میشه. جدا از موضوع معامله. @Nsm1000 @کراش

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

@Hamed

@ARMIN

حامد جان و ارمین جان خواهشا یه قانون بزارید تاپیک زدن در مورد این مباحث خصوصی مجازاتش بن شدنه

حالمون بد شد اینقدر ملت خاله زنک شدن

این تاپیک هم درشو تخته کنید :D

{ همیشه طرفی که تاپیک میزنه خودشو مظلوم نشون میده یوزرا میریزن طرف مقابل که بهش تهمت وارده با لودر زیر میگیرن بعد که اصل ماجرا میفهمی باز همه فازشون تغییر میکنه

این 1000 باره که داره این اتفاق میوفته قدیم تاپیک سره یه مسئله ایجاد میشد که طرف مثلا بالای حداقل 5 - 6 یوزر اسکم کرده بود که یه جورایی اطلاع رسانی بود در کل منظورم اینه این موارد ربطی به انجمن نداره و لازم نیست عمومی بشه وقتی در پی وی مدیر انجمن خبر داره و تصمیم نهایی هم با اونه }

ممنون از لطف شما :x

• لایک 1
  • چرا؟! 2
لینک به دیدگاه

کاربر کراش نه دلیل این معامله  ، بلکه به دلیل ادبیات زشت و توهین هایی که کردن از فروم اخراج شدن . دفعه قبل به کاربر دیگه ای توهین کردن ، گفتم عذرخواهی کن ، اول رفت پست توهینش رو قشنگ پر و پیمون کردن و بعد عذرخواهی کرد.  الان هم که این طرز صحبت کردنش با کاربران دیگه هست .

کاربر Nsm1000 هم به دلیل استفاده از الفاظ ناشایست یک اخطار گرفتن . در صورت تکرار برخورد شدیدتری باهاشون میشه .

این تاپیک هم قفل میشه . هر کسی شاکی هر از دیگری ، میتونه به مراجع قضایی شکایت کنه . من راه حل دادم . ولی کسی توجه نکرد . دیگه این موضوع ادامه پیدا نمیکنه تو فروم .

چندین بار گفتیم که معاملات کاربران به خودشون مربوطه . نمیتونن به دلیل نارضایتی از یک معامله ، بیان تاپیک بزنن . همین ماجرا پیش میاد . اگر موضوع کلاهبرداری باشه ، فرق میکنه . ولی موضوعاتی مثل این تاپیک ، عملا تکرار مکررات هست .

• لایک 16
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...