رفتن به مطلب

مشکل با موس LOGITECH G 402 بدون استیکر کف موس، موس خیلی سر میخوره ، استیکر کف G 402 را از کجا میتونم تهیه کنم

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز لیونی با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما عزیزان🌹

با موس  LOGITECH G 402  بدون استیکر کف  موس یه مقدار  مشکل دارم  ، موس خیلی سر میخوره ،کسی میدونه استیکر کف G 402 را از کجا میتونم تهیه کنم؟

لینک به دیدگاه

کلا موجود نیست

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

موس بخرین دوستان. قرار نیست تا افق سال 1500 یه موس کار کنه.

لینک به دیدگاه

در ۲۵ دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

گران است برادر گران

ولی آخه نامردی هم هست دیگه، چون موس کاملا سالم هست و کار میکنه و اینکه فقط بخاطر کفی (نمیدونم اسمش چیه، همون صابون) بری یکی نو بخری خیلی حال گیریه

در چنین مواقعی آدم باید از خلاقیتش استفاده کنه

لینک به دیدگاه

در ۱۸ دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

بهترین مشاوره و راهنمایی استادانه 😂

در ۳ ساعت قبل، farhadii گفته است :

سلام به دوستان عزیز لیونی با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما عزیزان🌹

با موس  LOGITECH G 402  بدون استیکر کف  موس یه مقدار  مشکل دارم  ، موس خیلی سر میخوره ،کسی میدونه استیکر کف G 402 را از کجا میتونم تهیه کنم؟

اگه منظورتون اسکیت یا صابونی ماوس هست متاسفانه نیست یا یه عده ای بخاطر همین موضوع که مجبور بشیم نو بخریم کاری کردن که نباشه 😅 میتونین یه لایه نازک mdf برش بزنین بچسبونین زیرش قسمتایی که صابونی خودش مشکل پیدا کرده فقط به اندازه ای که میزان بسیار کمی از سطح زیرین ماوس بلندتر باشه (قبلا یکی از دوستان انجام داده بود و راضی بود) اما بنظر من زیاد جالب نبود هرچند از گزینه های پلاستیکی و فلزی به مراتب بهتره . میتونین چیزای دیگه خودتون تست کنین بنا به سلیقه خودتون اما mdf قبلا تست شده و بعضی دوستان راضی بودن،فقط توجه داشته باشین خیلییی نازک باشه.

لینک به دیدگاه

درود شما 3 راه داری

1. خودتون دست به کار بشید و پلاستیک فشرده برش بزنید و زیر موس استفاده کنید که اینجا مشکل این هست پلاستیک ساده لغزندگی کفی اورجینال رو نداره و با اینکار تاپیک میزنید موس سفته راه نمیره چیکار کنم اونم موس سنگینی مثل g402

2.از امازون سفارش بدید براتون کفی موس رو بیارن کف فک کنم راحت 400 500 تومن پول می گیرن دلال های محترم وارد کننده و ارزشی نداره اصلا

3.موس جدید بخرید و موسی بخرید که کفی زاپاس داشته باشه مدل های sharkoon الان هم مدل light 100 و هم مدل light 200 یک سری کفی اضافه دارن عکس مدل 100 که 900 تومن هست رو ضمیمه می کنم باشد که لاجیتک و ریزر یاد بگیرن

csm_20200703_15264212_6ef0b076d0.thumb.jpg.7180c3157dae9a89584456c07b5b43ab.jpg

csm_20200703_15271289_550c6e343e.thumb.jpg.3797215c167fdd416c843bf58def5b4f.jpg

لینک به دیدگاه

چسب یک طرفه تیوپی یا چسب آپارت گزینه های خوبین 

لینک به دیدگاه

بهترین کار سفارش از امازون دبی کمترین کارمزد میگیرن 

ولی  اون موس نوش 1 تومن فرض کن 500 بدید به اسکیتش 

لینک به دیدگاه

این مدل  چسب  را سفارش دادم   :

چسب دو طرفه نانو مدل 01

امیدوارم مشکل حل بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۰/۶/۲۸ در 17:12، ARMIN گفته است:

با سلام
آیا بنظرتون این موس های چینی ریزر که فروشندگان دیجی میفروشند قابل اعتماد هستن
چون قیمت بسیار مناسبی دارن
https://www.digikala.com/product/dkp-2239823/ماوس-ریزر-مدل-deathadder-essential-rz01

قصد خرید داریم ولی گرانی بیش از حد شده

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
https://www.digikala.com/product/dkp-2239823/ماوس-ریزر-مدل-deathadder-essential-rz01

والا من تجربه موس های ریزر رو ندارم دادا نمیدونم دووم میاره زیر دست یا نه. محصولات ارزون قیمت ریزر شنیدم دوام ندارن.

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام

یدونه خرابش رو گیر آوردم و باز کردم محتویات داخلش از موس 100 تومنی بی کیفیت تر بود.

1638451178_IMG_20201123_1925161.thumb.jpg.dc313cfa1b56606d837f67c66f61036c.jpg

اینم موس اصلی

yj3udw6xm8751.jpg

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام

دوست عزیز این مدل که کلا به نظرم به درد نمی خوره اگر موس اقتصادی به درد بخور می خوای برندش هم ریزر باشه فکر خرید viper mini باش قیمتش از 930 شروع میشه (نمی دونم مردم ایران چرا از این علامت مار خوششون میاد و فک می کنن با موس ریزر پلو پلیر میشن) در کل برند ریزر رو اصلا توصیه نمی کنم بودجت کمه logitech g102 بخر که همون Gpro هست لیون الان میده 800 تومن زیر این پول دیگه دنبال موس گیمینگ به درد بخور نباشید

لینک به دیدگاه

موس های bloody شرکت ایفورتک هم جالبن ارزش خرید رو دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام 

دوستان نظرشون درباره لاجیتک G203 چیه الان چند روز هست همچنان دور باطل میزنم :/O.o

یه نیگاه کردم تو نت دیدم که از سنسور مرکوری استفاده کرده لاجیتک روی این موس ولی اطلاعات زیادی پیدا نکردم در موردش 

اکثر موس های خوب pixart هستن بنظر 

click latency  این موس ۹-۱۰ هستش بنظر خیلی زیاده 

توی این محدوده قیمتی موس دیگه ایی پیدا میشه مطمئن باشه و تو بازار موجود باشه 

منظورم از ۱تومن تا ۱۳۰۰ هستش 

واینکه این مدل هم فقط یک فروشگاه توی تهران موجود  شاید داشته باشه (فروشگاه کنترلی)
ممنون میشم نظر بدین راجع بهش
https://www.roccat.com/products/burst-pro

با سپاس 

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام 

دوستان نظرشون درباره لاجیتک G203 چیه الان چند روز هست همچنان دور باطل میزنم :/O.o

یه نیگاه کردم تو نت دیدم که از سنسور مرکوری استفاده کرده لاجیتک روی این موس ولی اطلاعات زیادی پیدا نکردم در موردش 

واینکه این مدل هم فقط یک فروشگاه توی تهران موجود  شاید داشته باشه (فروشگاه کنترلی)

با سپاس 

سلام بنده هم مثل شما دنبال موس تو رنج 1 تا 1/400/000 مناسب برای بازی های شوتینگ گشتم و به این دوتا موس رسیدم

1-Roccat Burst Core Wired Gaming Mouse

استفاده از سنسور PixArt PMW3331 و طول عمر کلید ها 100 میلیون 

2-Sharkoon Light² 200 Gaming Mouse

استفاده از سنسور بسیار دقیق Pixart PWM-3389 و طول عمر کلید ها 10 میلیون و صابونی موس اضافه داخل جعبه و  وزن عالی 62g

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Unhappy گفته است:

سلام بنده هم مثل شما دنبال موس تو رنج 1 تا 1/400/000 مناسب برای بازی های شوتینگ گشتم و به این دوتا موس رسیدم

1-Roccat Burst Core Wired Gaming Mouse

استفاده از سنسور PixArt PMW3331 و طول عمر کلید ها 100 میلیون 

2-Sharkoon Light² 200 Gaming Mouse

استفاده از سنسور بسیار دقیق Pixart PWM-3389 و طول عمر کلید ها 10 میلیون و صابونی موس اضافه داخل جعبه و  وزن عالی 62g

ملاک انتخاب وسایل برقی فقط باید کیفیت ساخت و کارایی باشه لوازم یدکی و rgb و غیره فقط برای گول زدن هست بیشتر  هنوز که هنوزه موس 402 و 502 پیشنهاد میدم چون کمترین خرابی و بالاترین کارایی رو دارن

در مورد صابون موس هم شما روی پد مناسب استفاده کن 10 سال هم بگذره چیزیش نمیشه

سعی کنید قبل خرید موس حتما یبار تستش کنید از لحاظ ارگونومی و وزن

و نکته آخر هم شما نوب باشی موس 10 میلیونی هم بگیری بازم نوبی پس اگر ملاک انتخابتون اینه کلا در اشتباهید😅

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام 

با سپاس 

درود دوست عزیز g203 همون g102 هست که در بازارهای متفاوت با اسم متفاوتی به فروش میرسه این موس همون موس ارزان شده g pro هست البته مدل 203 ظاهرا یک دانگرید اساسی شده و سنسور ضعیف در سری جدیدش استفاده کردن پس اگر مایل به خرید هستید g102 بخرید موسی که انتخاب کردید میان رده Roccat هست و موس پرچمدارش همین هست که لینک دادید قبلا لیون موجود داشت قیمتش اشتباه نکنم بالای بودجه شما بود اما اگر گیر بیارید قیمت مورد نظرتون خیلی خوبه مدل sharkoon light 200 هم با قیمت ۱۳۴۰ همه امکاناتی که fps گیمر بخواد داره ۲ تا سری مغناطیسی موس یک جفت زیره اضافه روکش سیم پاراکورد سنسور ۳۳۸۹ سوییچ های امرون و نرم افزار اختصاصی حتما یک نیم نگاهی بهش بنداز موفق باشید

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

ملاک انتخاب وسایل برقی فقط باید کیفیت ساخت و کارایی باشه لوازم یدکی و rgb و غیره فقط برای گول زدن هست بیشتر  هنوز که هنوزه موس 402 و 502 پیشنهاد میدم چون کمترین خرابی و بالاترین کارایی رو دارن

و نکته آخر هم شما نوب باشی موس 10 میلیونی هم بگیری بازم نوبی پس اگر ملاک انتخابتون اینه کلا در اشتباهید😅

502 شاید خوبه باشه  ولی 402 چه خوبی داره اکثر کسایی که داشتن مشکل دابل کلیک پیدا کرده موس لاجیتک فقط سری hero خوبه

همه کسایی که صابون موسشون خراب شده پد موس مناسب استفاده نکردن؟؟؟ 

پرو یا نوب بودن چه ربطی به عمر بالای کلید موس داره ؟؟

فقط اومدید یه کامنت بزاری بری بدون 1 درصد منطق

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

عزیز این موس sharkoon کیفیتش اثبات شدست شما از کجا می دونی مشکل کیفی داره چندتا بررسی خارجیش رو بخون اگر باز نظر شما این بود بیا بگو چیاش بده مشکل مردم ما اینه تا دیدن چیزی اسمش ریزر هست یا لاجیتک عین زامبی بهش حمله ور میشن نکنید این کار رو هر کالایی که مهندسی درش به کار رفته باشه و سازنده روش زحمت کشیده باشه و کارایی خوبی داشته باشه ارزش خرید داره می خواد اصلا اسم برندش PHJ باشه(پشمک حاج عبداله)

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Unhappy گفته است:

502 شاید خوبه باشه  ولی 402 چه خوبی داره اکثر کسایی که داشتن مشکل دابل کلیک پیدا کرده موس لاجیتک فقط سری hero خوبه

همه کسایی که صابون موسشون خراب شده پد موس مناسب استفاده نکردن؟؟؟ 

پرو یا نوب بودن چه ربطی به عمر بالای کلید موس داره ؟؟

فقط اومدید یه کامنت بزاری بری بدون 1 درصد منطق

فقط کامنت گذاشتی که بگی نوبی؟ 

شما با موس بازی میکنی من هم بازی میکنم هم تعمیر پس قبل زدن حرف بی منطق کمی دقت کن

6 ماه موس روی میز چوبی استفاده کن میرسه به پیچ هاش 

....

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

عزیز این موس sharkoon کیفیتش اثبات شدست شما از کجا می دونی مشکل کیفی داره چندتا بررسی خارجیش رو بخون اگر باز نظر شما این بود بیا بگو چیاش بده مشکل مردم ما اینه تا دیدن چیزی اسمش ریزر هست یا لاجیتک عین زامبی بهش حمله ور میشن نکنید این کار رو هر کالایی که مهندسی درش به کار رفته باشه و سازنده روش زحمت کشیده باشه و کارایی خوبی داشته باشه ارزش خرید داره می خواد اصلا اسم برندش PHJ باشه(پشمک حاج عبداله)

من اسمی از این موس نبردم قرار بود اسم ببرم از x استفاده نمیکردم  البته این موس هم باید امتحان پس بده اینکه شما خریدی 6 ماهه مشکل نداره دلیل نمیشه من زیاد با موس های ریزر خوب نیستم بخاطر خرابی بالا

شما ریسک کردید و دارید استفاده میکنید 1.5 تا 2 سال گذشت مشکلی نداشت منم پیشنهادش میدم

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Sabertooth گفته است:

من اسمی از این موس نبردم قرار بود اسم ببرم از x استفاده نمیکردم  البته این موس هم باید امتحان پس بده اینکه شما خریدی 6 ماهه مشکل نداره دلیل نمیشه من زیاد با موس های ریزر خوب نیستم بخاطر خرابی بالا

شما ریسک کردید و دارید استفاده میکنید 1.5 تا 2 سال گذشت مشکلی نداشت منم پیشنهادش میدم

این موس 1.5 سال هست وارد بازار جهانی شده برادر من و امتحانش رو پس داده من 6 ماهه خریدم اما اونور اب خیلیا از روز اول استفاده می کنن جسارتا استدلالتون اشتباه هست اگر به این استدلال باشه همه برن G402 بخرن چون الان 5 6 ساله توی بازار هست هر چی هم عیب و ایراد توی طراحی داره از وزن سنگین تا سیم بی کیفیت پلاستیکی مهم نیست چون از 6 سال پیش توی بازاره!!! برادر من طراحی و تولید موس سال به سال پیشرفت می کنه هر چی جنس به روز تری بخری خودت برنده ای به شرطی که انتخابت درست باشه

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

این موس 1.5 سال هست وارد بازار جهانی شده برادر من و امتحانش رو پس داده من 6 ماهه خریدم اما اونور اب خیلیا از روز اول استفاده می کنن جسارتا استدلالتون اشتباه هست اگر به این استدلال باشه همه برن G402 بخرن چون الان 5 6 ساله توی بازار هست هر چی هم عیب و ایراد توی طراحی داره از وزن سنگین تا سیم بی کیفیت پلاستیکی مهم نیست چون از 6 سال پیش توی بازاره!!! برادر من طراحی و تولید موس سال به سال پیشرفت می کنه هر چی جنس به روز تری بخری خودت برنده ای به شرطی که انتخابت درست باشه

1 سال بعد حتما یدونه تهیه و اوراق میکنم ببینم کیفیت ساختش در چه حدی هست 402 هایی که دست من رسیدن هیچ کدوم از مشکلاتی که گفتید نداشتن حتی بعد 3 سال که دست همشهری هاست جنس بروز به شرطی که امتحان پس بده منم حتما میخرم  

نمونش هدست های اونیکوما که اوایل ورود بخاطر داشتن ظاهر سک سی! و rgb ملت بدون هیچ اطلاعاتی خریدن در حالی که کیفیت ساخت و صداشون نصف پولی که دادن نبود 

رستی هر زمان ازش خسته شدید منو در جریان بزارید 

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

1 سال بعد حتما یدونه تهیه و اوراق میکنم ببینم کیفیت ساختش در چه حدی هست 402 هایی که دست من رسیدن هیچ کدوم از مشکلاتی که گفتید نداشتن حتی بعد 3 سال که دست همشهری هاست جنس بروز به شرطی که امتحان پس بده منم حتما میخرم  

نمونش هدست های اونیکوما که اوایل ورود بخاطر داشتن ظاهر سک سی! و rgb ملت بدون هیچ اطلاعاتی خریدن در حالی که کیفیت ساخت و صداشون نصف پولی که دادن نبود 

رستی هر زمان ازش خسته شدید منو در جریان بزارید 

عزیز من وزن موس دیگه چیزی هست که شما ایرادش رو نبینی؟ سیم موسی که شما خریدی ایا پاراکورد هست؟ بحث این نیست که g402 خرکار هست یا نیست بحث اینه سال 2021 خیلی انتخاب های بهتری میشه کرد که از هر لحاظ از این موس سرتر باشن شما برو همین موس sharkoon light 100 رو ببین موس 900 تومنی رو بهترین روکش سیم رو توش به کار بردن مولفه های یک موس رده بالا مشخص هست این رو خریدار خودش باید بلد باشه بگرده لیست کنه و موسی رو پیدا کنه که همه اون مولفه ها رو با مناسب ترین قیمت داشته باشه فک کنم بهتر هست بیشتر از این بحث رو ادامه ندیم بالاخره هر کسی نظر خودش رو داره اگر قرار به تعویضش شد حتما تقدیم شما میشه میشه دوست عزیزم موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...