رفتن به مطلب

مشکل با موس LOGITECH G 402 بدون استیکر کف موس، موس خیلی سر میخوره ، استیکر کف G 402 را از کجا میتونم تهیه کنم

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

۳ ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

فقط کامنت گذاشتی که بگی نوبی؟ 

شما با موس بازی میکنی من هم بازی میکنم هم تعمیر پس قبل زدن حرف بی منطق کمی دقت کن

6 ماه موس روی میز چوبی استفاده کن میرسه به پیچ هاش 

....

اصلا بنده نوب شما پرو😃 شما برای لذت گیم میزنی یا پرو شدن؟؟

جدا از این بحث شما که سر رشته داری موس خوب زیر 1 میلون چی پیشنهاد میدن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و سپاس
دوستان 2 تا مشکل هست که
الان 402 حدود 1400 هست و با این قیمت و کم بودنش تو بازار (فروشگاه های اینترنتی خیلی کم)
و دومی مدل 100 شارکن هست که توی بررسی سایت TechPowerUp انگاری زدن که مشکل داره
مدل 200 هم فکر نکنم 1300 گیر بیادش البه که هنوز بازار نرفتم و نگشتم
همین الان هم 402 دارم چند سال هستش همون اوایل کلیک اسکورل از کار افتاد و دادم گارانتی و از اون موقع موردی پیدا نکرده
الان هم همه این موارد مورد بحث و گزینه های انتخابی بنظرم مناسب هستن ولی قرار بر این هست با کمترین هزینه بهترین و کم دردرسر ترین رو انتخاب کنیم وگرنه همه این مدل های ذکر شده ، همه مون میدونیم خوبن
ولی من همچنان یه گوشه چشمی به مدل های بسیار خوش  قیمت ریزر تو دیجی کالا دارم خیلی از خریداران مشکلی نداشتن مخصوصا بابت قیمت پرداختیش نسبت به همرده هاشون

شما حساب کنید وایپر مینی رو حدود 1300 قیمت زدن و چرا باید لایت 200 بخریم وقتی وایپر مینی هستش

دوستان با تجربه انجمن هم اگر نظری دارن بفرمایند
با تشکر

یک راه حل ساده برای استاتر هم این هست که دنبال 402 خراب باشن و از صابونی اون ها استفاده کنند

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام و سپاس
دوستان 2 تا مشکل هست که
الان 402 حدود 1400 هست و با این قیمت و کم بودنش تو بازار (فروشگاه های اینترنتی خیلی کم)
و دومی مدل 100 شارکن هست که توی بررسی سایت TechPowerUp انگاری زدن که مشکل داره
مدل 200 هم فکر نکنم 1300 گیر بیادش البه که هنوز بازار نرفتم و نگشتم
همین الان هم 402 دارم چند سال هستش همون اوایل کلیک اسکورل از کار افتاد و دادم گارانتی و از اون موقع موردی پیدا نکرده
الان هم همه این موارد مورد بحث و گزینه های انتخابی بنظرم مناسب هستن ولی قرار بر این هست با کمترین هزینه بهترین و کم دردرسر ترین رو انتخاب کنیم وگرنه همین این مدل های ذکر شده ، همه مون میدونم خوبن
ولی من همچنان یه گوشه چشمی به مدل های بسیار خوش قیمت دیجی کالا دارم خیلی از خریداران مشکلی نداشتن مخصوصا بابت قیمت پرداختیش نسبت به همرده هاشون

شما حساب کنید وایپر مینی رو حدود 1300 قیمت زدن و چرا باید لایت 200 بخریم وقتی وایپر مینی هستش

دوستان با تجربه انجمن هم اگر نظری دارن بفرمایند
با تشکر

درود دوست عزیز مدل 200 رو لیون 1340 با گارانتی 18 ماهه فرا سیستم موجود داره پس مشکلی ندارید اگر طالب این مدل هستید

در مورد وایپر مینی بنده خودم قبل خرید شارکون خواستم این مدل رو بخرم اما به چند دلیل منصرف شدم سنسور استفاده شده در این مدل میان رده هست و قیمتش باید زیر 1 میلیون باشه و ایران دارن گرون میدنش به خاطر اون علامت ماری که روش هست

مورد دوم کوچیک هست سایزش و موس راحتی نیست قطعا

مورد سوم همون سایت techpowerup که قبولش دارید توضیح داده سوییچ های اپتیکال ریزر به خاطر نوع مهندسی که در این سوییچ شده زمان تاخیر بالایی داره بالاتر از 10 میلی ثانیه در حالی که شارکون 4 میلی ثانیه هست

اینم بگم شما بیاید هر موسی بخرید قطعا فرقی به حال من نمی کنه و اینجا صرفا هر کسی نقطه نظر خودش رو میگه تا خریدار بهترین تصمیم رو بگیره موفق باشید

یک نگاهی انداختم ظاهرا قیمت viper mini هم حبابش شکسته و حداقل اون قضیه گرون بودنش منتفی هست زمانی که من موس شارکون رو خریدم وایپر مینی رو بالای 1500 می فروختن این موس یکی از بهترین موس های 30 دلاری دنیاست توش شکی نیست منتها من ترجیح دادم 50 دلار هزینه کنم و یک موس های اند بخرم و قید موس میانرده رو زدم

viper mini.PNG

ویرایش شده توسط matrix.trixx
قیمت viper
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱۲ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

درود دوست عزیز مدل 200 رو لیون 1340 با گارانتی 18 ماهه فرا سیستم موجود داره پس مشکلی ندارید اگر طالب این مدل هستید

در مورد وایپر مینی بنده خودم قبل خرید شارکون خواستم این مدل رو بخرم اما به چند دلیل منصرف شدم سنسور استفاده شده در این مدل میان رده هست و قیمتش باید زیر 1 میلیون باشه و ایران دارن گرون میدنش به خاطر اون علامت ماری که روش هست

مورد دوم کوچیک هست سایزش و موس راحتی نیست قطعا

مورد سوم همون سایت techpowerup که قبولش دارید توضیح داده سوییچ های اپتیکال ریزر به خاطر نوع مهندسی که در این سوییچ شده زمان تاخیر بالایی داره بالاتر از 10 میلی ثانیه در حالی که شارکون 4 میلی ثانیه هست

اینم بگم شما بیاید هر موسی بخرید قطعا فرقی به حال من نمی کنه و اینجا صرفا هر کسی نقطه نظر خودش رو میگه تا خریدار بهترین تصمیم رو بگیره موفق باشید

والا  برای خرید که قطعا از لیون خرید نخواهم کرد چون هم کرایه میگیره و هم سابقه فروش جنس خراب و یا جعبه له شده و ... داره و منم دنبال دردسر نیستم حقیقتا
بنظرتون تو بازار بگردم مدل 200 رو میتونم ارزونتر پیدا کنم ؟

بله خودم دیدم مدل 200 رو در بررسی سایت ولی خب اون مدل راکت پرو هم خیلی عالی هست کاشکی گیر بیادش تو بازار

لعنتی click latency  رو توی بررسی فکر کنم زده بود 0 :S

• ROCCAT® Owl-Eye optical sensor with 16000dpi
  • Based on PMW3389
  • Adjustable lift-off distance
  • 50G acceleration
  • 400ips maximum speed
  • Mouse acceleration: no
  • Angle snapping: on/off
  • ROCCAT® Titan Switch Optical
  • 100 million click life-cycle
  • On-board memory
  • AIMO illumination - RGB Backlighting and LED lighting effects
  • ROCCAT® Swarm software suite
  • ROCCAT® Easy-Shift[+]™ technology
  • 1.8m flexible cable
لینک به دیدگاه

هم اکنون، mInI_ClockEr گفته است:

والا  برای خرید که قطعا از لیون خرید نخواهم کرد چون هم کرایه میگیره و هم سابقه فروش جنس خراب و یا جعبه له شده و ... داره و منم دنبال دردسر نیستم حقیقتا
بنظرتون تو بازار بگردم مدل 200 رو میتونم ارزونتر پیدا کنم ؟

بله خودم دیدم مدل 200 رو در بررسی سایت ولی خب اون مدل راکت پرو هم خیلی عالی هست کاشکی گیر بیادش تو بازار

• ROCCAT® Owl-Eye optical sensor with 16000dpi
  • Based on PMW3389
  • Adjustable lift-off distance
  • 50G acceleration
  • 400ips maximum speed
  • Mouse acceleration: no
  • Angle snapping: on/off
  • ROCCAT® Titan Switch Optical
  • 100 million click life-cycle
  • On-board memory
  • AIMO illumination - RGB Backlighting and LED lighting effects
  • ROCCAT® Swarm software suite
  • ROCCAT® Easy-Shift[+]™ technology
  • 1.8m flexible cable

درود مگر شما تهران باشی و بتونی از جای دیگه بخری وگرنه اینترنتی هیچ جایی غیر از لیون ندیدم موس شارکون 200 رو بفروشه قیمتش فک نکنم خیلی تفاوتی بکنه و بنده که خریدم موس کاملا پلمب بود و مشکلی نداشتم با لیون حداقل تا الان هیچ مشکلی نداشتم

این موس roccat هم عین sharkoon هست از لحاظ عملکردی و موس پرچمداری هست منتها قیمتش بالاتر هست بین این 2 موس چون هر 2 بالارده هستن صرفا بحث قیمت مطرح هست اگر بودجت میرسه roccat بخر که گرانتر هست اگر بودجت نرسید sharkoon بخر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون از راهنمایی تون
واقعا اگر لایت 200 رو پیدا کنم تو بازارچون خیلی وقت هست زیر نظر دارمش یکی از گزینه های اصلی خریدم هستش
ولی خارج از این 3 مدل ایا گزینه انتخابی دیگه ایی هم هستش ؟

لایت 200
ROCCAT
Viper Mini

لینک به دیدگاه

۱۷ دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

واقعا اگر لایت 200 رو پیدا کنم تو بازارچون خیلی وقت هست زیر نظر دارمش یکی از گزینه های اصلی خریدم هستش

لایت 200
ROCCAT
Viper Mini

ببین برادر اینجوری برای خودت لیست درست نکن و خودتو گیج نکن من خودم موس قبلیم یک موس سنتی و سنگین با کابل خشک از برند کولر مستر بود و ایراداتش رو به وضوح در استفادم می دیدم پس اومدم سراغ یک موس سبک با سنسور بهتر از اون و کابلی خیلی خیلی بهتر اینکه من میام میگم شارکون بخرید دلم می سوزه کسی میاد 40 دلار 50 دلار میده موس برند معروف میخره شرکت یک زیره اضافه نگذاشته روش فردا زیره به هر دلیلی خراب شد مثل استارتر مجبوری موس سالم رو دور بندازی یا به صورت خراب ازش استفاده کنی این شرکت زیره که گذاشته هیچ یک رویه اضافه ساده هم گذاشته پس لایت 200 علاوه بر همه خوبی های فنیش همچنین پتانسیل عمرش از همه بالاتر هست چون 2 تا قطعه مصرفی اشانتیون داری

اما من الان می تونم بیام برات لیست رو بلندتر کنم و ذهنت رو درگیرتر برای fps به نظرم همین 3 گزینه هر 3 کارامد و خوب هستن موس هم 10 درصد قضیست شما باید AIM خوبی داشته باشی تا بتونی با این موس ها توی بازی مانور بدی توصیه کلیم خرید موس سبک و استفاده از یک پد موس پارچه ای نرم هست نکته اخر حتما سایز دستتون یادتون باشه و اگر دست بزرگی دارید سراغ وایپر نرید که قطعا ناامید میشید

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

لایت 200
ROCCAT
Viper Mini

https://torob.com/p/c79a2087-ffea-4cfa-a65f-b5da7e20b2b6/xiaomi-xmyxsb01mw-wireless-gaming-mouse-black/

این مدل موس رو من پیشنهاد میکنم حتما یه نگاهی بهش بندازید البته موس سنگینیه که من ترجیح میدم  از لحاظ کیفیت ساخت و امکانات واقعا عالیه خودم هم خریدمش به صورت کلی خیلی خوشم اومد ولی خب یک سری از تولیدات اولیه این موس یه صدای سوت کشیدن ازشون منتشر میشه که برای منم همون مشکل رو داشت فرستادم برای تعویض latency تو حالت بی سیم در حد خیلی پایین هر چقدر تلاش کردم نتونستم چیزی حس کنم از این لحاظ عالی بود عمر باطریش جالب نیست با یکبار شارژ بدون روشن کردن rgb تا 8 ساعت جوابگو هست که در مقایسه با بقیه گزینه های شما که اگه اشتباه نکنم کلا سیمی هستن داشتن همین هم بهتر از نبودنش هست

ویرایش شده توسط Fencer
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام و درود به همه دوستان

بالاخره موس کولر مستر هم کلیکش خراب شد و دیگه واقعا نمیشد استفاده کرد بعد از چند دفعه شستشو و تمیز کاری به راه راست هدایت نشد که نشد و ما رو توی این گرونی مجبور به خرید موس کرد که توی پست های قبلی این تاپیک از عزیزان انجمن کمک خواستیم

امروز یک چرخی داخل بازار زدم و به هدف خرید یکی از موس های ارزون رایزر ، وایپر مینی و یا شارکون لایت 200 بودم که خب شارکون رو نمایندگی فرا 1500 به بالا میگفت و باعث شد همون اول از گزینه ها حذف بشه
رسیدیم به بازار بی در و پیکر موس های ریزر که هر کسی و هر مغازه ایی با هر گارانتی داره میفروشه
دیدم فایده نداره اینجوری امکان داره که خرید نامناسبی بشه و با اینکهدوست داشتم ریزر ها رو تست کنم ولی بیخیالشون شدم از میانگین قیمتی 1150 به بالا مدل ها بودند

باز جستجو کردم و یک مغازه دیدم که موس های لاجیتک رو داره و میشه توی دست گرفت و تست کرد
دیدم به مدل 403 دستم خیلی راحت هست و قیمت گرفتم از چند مغازه و باز هم بی درو پیکر بودن بیداد میکرد
از 1700 بود تا 2500 قیمت میدادن
باز توی بازار شروع به جستجو در مورد مدل کردم دیدم بله این 403 2 مدل داره
1- معمولی
2- هیرو
ما گشتیم و گشتیم تا توی بازار رضا یک مغازه پیدا کردیم که 1700 با گارانتی حامی تونستیم بخریم
الان اومدم و وصل کردم به سیستم موس رو
روی پک موس زده 16000DPI ولی توی سایت اصلی مدل هیرو رو زده که 25000 هست نمیدونم اصلی هست یا نه
پک هم پک چینی هستش (حامی چی وارد کشور کرده داره میفروشه خدا میدونه خدارو شکر حداقل یکسال گارانتی داره )
دوستان بنظظرتون درست هستش و مدل هیرو 16000 باید باشه ؟
با سپاس

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

موی G403 Hero باید تا 25,600 DPI باشه. شما نرم افزار GHub را نصب کن و از اونجا چک کن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
6 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

موی G403 Hero باید تا 25,600 DPI باشه. شما نرم افزار GHub را نصب کن و از اونجا چک کن.

توی نرم افزار که موردی نداره ولی روی جعبه یه چیز دیگه زده
حالا موندم
این مدل ها کلا اینجوری هستن یا اینکه لاجیتک آب بسته توی محصولش
اصلا مدل دقیق سنسور چی هستش؟
نسبت به پیکس آرت ها چجوری هستن و ....
کلیدها اصلی مارک کالی هستش و رنگ قرمز،  از کنارها دیده میشه و  Omron نیستش متاسفانه
و اینکه جای ندیدم که بنویسه چقدر عمر کلیک ها هستش
امیدوارم درست کار کنه توی این گرونی :S:(
واقعا وضعیت بازار جور ناجوری هستش(حضوری درست نمیشه خرید کرد ، فروشگاههای اینترنتی هم که دیگه اصلا اعتباری نیست واقعا یا محصول رو با قیمت مناسب نمیدن خیلی هاشون)

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

توی نرم افزار که موردی نداره ولی روی جعبه یه چیز دیگه زده
حالا موندم
این مدل ها کلا اینجوری هستن یا اینکه لاجیتک آب بسته توی محصولش
اصلا مدل دقیق سنسور چی هستش؟
نسبت به پیکس آرت ها چجوری هستن و ....
کلیدها اصلی مارک کالی هستش و رنگ قرمز،  از کنارها دیده میشه و  Omron نیستش متاسفانه
و اینکه جای ندیدم که بنویسه چقدر عمر کلیک ها هستش
امیدوارم درست کار کنه توی این گرونی :S:(
واقعا وضعیت بازار جور ناجوری هستش(حضوری درست نمیشه خرید کرد ، فروشگاههای اینترنتی هم که دیگه اصلا اعتباری نیست واقعا یا محصول رو با قیمت مناسب نمیدن خیلی هاشون)

درود مبارکتون باشه دوست عزیز لاجیتک چند سالی هست خودش سنسور خودش رو به اسم hero تولید می کنه و دیگه کاری به شرکت pixart نداره اما اینکه عملکرد سنسور موس شما در حد چه سنسوری هست به نظرم راحت با 3389 رقابت می کنه و مشکلی ندارید از این بابت اما یک نصیحت دوستانه کالایی رو که ادم میخره بهتر هست ازش لذت ببره و الکی به خودش انرژی منفی نده در بازار موس اینقد تنوع هست که کسی که واقعا از همه جوانب خبر نداشته باشه سردرد می گیره موسی که خرید کردید موس قابل احترامی هست و راحت سالیان سال در صورتی که درست ازش استفاده کنید براتون کار می کنه خیالتون راحت باشه موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...