رفتن به مطلب

انتخاب بهترین اینترنت سکیوریتی

Ashkan.teh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من دنبال یک اینترنت سکیوریتی خوب میگردم که از بین همه ی شرکت ها بهتر باشه و بیشتر ویروس ها رو بشناسه

کدوم اینترنت سکیوریتی رو پیشنهاد میکنید؟

لینک به دیدگاه

bitdefender internet security 2013 اگه گیرت بیاد

لینک به دیدگاه

Norton Internet Security 2013 :D

ورژن 2013 :blink: من ورژن 19.7.1.5 رو دارم میشه لطف کنید ویه لینک بزارید دوست عزیز

ویرایش شده توسط AM3
لینک به دیدگاه

برا من سرعت و این چیزا مهم نیست برا من گرفتن ویروس و تشخیصش مهمه

در ضمن اصل باشه چه فرقی میکنه با کرکی؟

لینک به دیدگاه

اگه میخوای کرک دار بگیری برو تو این سایت. iransetup.com :)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ... هیچ آنتی ویروسه کامل نیست ... !

واسه من چندین بار اتفاق افتاده که یه ویروس رو هیچ آنتی ویروسی (آپدیت شده) نتونسته پیدا کنه ...

مثلا واسه ویروس w32 vilat (دقیقا اسمش یادم نیست !) 3 تا آنتی ویروس به صورت همزمان نصب کردم ! ولی هیچ کدوم نتونستن پیداش کنن ! در آخر مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم !

ولی بین این آنتی ویروس ها تنها آنتی ویروسی که من ازش راضی بودم و قدرت ویروس یابیش هم خوب بوده ، Avira Internet Security بوده .

لینک به دیدگاه

برا من سرعت و این چیزا مهم نیست برا من گرفتن ویروس و تشخیصش مهمه

در ضمن اصل باشه چه فرقی میکنه با کرکی؟

اگه درست آپدیت بشه هیچ فرقی نمی کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از نود 32 و آواست راضی بودم.

ولی در کل آنتی ویروس توسیستم نصب نباشه بهتره فقط برای مواقعی که لازم داشته باشی و خیلی خیلی لازم داشته باشی و ویروسی که واقعا سیستمتو و فایل هاتو داره خراب میکنه که خیلی اذیت کنه اون موقع نصب کن اونم آپدیت شده. به نظر من سرعت سیستم بدون آنتی ویروس عالیه.

لینک به دیدگاه

ورژن 2013 :blink: من ورژن 19.7.1.5 رو دارم میشه لطف کنید ویه لینک بزارید دوست عزیز

بتا هستش هنوز،‌ دو سه روز پيش در اومد، منم نصب كردم و عالى بود. منتظرم ك.رك ى چيزى براش بياد.

http://www.softpedia...-Security.shtml

لینک به دیدگاه

من از نورتون 360 استفاده می کنم پیشنهاد می کنم به دوستانی که دنبال حفاظت کامل از سیستم شون هستند...

post-10985-0-20405000-1341224727_thumb.png

ویرایش شده توسط mob3232
لینک به دیدگاه

avira internet security

kaspersky internet security

norton internet security

eset smart security

همشون رو تست کردم وهمه هم جدیدترین هستند ولی یکی مشکل key داره یکی تریال ریست میخواد یکی سیستم روسنگین میکنه و............ بالاخره eset smart security 5.2.9.1 رو انتخاب کردم

http://www.av-comparatives.org/en/comparativesreviews/performance-tests

ویرایش شده توسط AM3
لینک به دیدگاه

من 5 سال هست که از Kaspersky Internet Security استفاده می کنم و برای خیلی از دوستان هم نصب کردم .در این مدت سابقه آلودگی ویروسی رو در سیستم های مورد نظر نداشتم .

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

من اینترنت سکوریتی AVG 2013 رو ترجیح میدم چون پیش از این نورتون و اوست و کاسپارکی رو کامپیوترم امتحان کرده ام چیز خاصی ازشون ندیدم

اما در اولین اسکن اوگ ۱۰ نفوذی رو پیدا کرد کلا سرعت کامپیوترم هم بهتر شده ازوقتی AVG2013 گذاشته ام.

لینک به دیدگاه

بهترین انتخاب ها بنا به تجربه ی شخصی در این چند سال اخیر :

Kaspersky Internet Security 2013

Bitdefender Internet Security 2013

البته بصورت اورجینال و رجیستر شده ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من میگم کسپرسکی 2013 رو بریز هم با 8 سازگاری داره و هم قویه ولی کمی سیستم رو کند می کنه

لینک به دیدگاه

ramiعزیز avgایران رو تحریم کرده شما چطوری اپدیتش میکنید

ویرایش شده توسط AM3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

ramiعزیز avgایران رو تحریم کرده شما چطوری اپدیتش میکنید

سلام

من در فنلاند زندگی میکنم دوست عزیز در ایران نیستم

یعنی نمیشه دنلود کنی از لینک همراه با 2 تا کلید که تا 2018 اعتبار داره

8MEH-RREY3-L2LQA-LUMOR-UDTZ4-6EMBR-ACED

8MEH-RREY3-L2LQA-LUMOR-UJXN3-6EMBR-ACED

http://www.avg.com/u...ternet-security

ویرایش شده توسط rami
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من هم با دوستان نوترونی موافقم، پیشنهاد خودم notron360 v6.0 اگه فقط اینترنت سکوریتی می خوای اون مدلشم خوبه فقط کرک نکن همون تریالش رو استفاده کن بهتر نتیجه می گیری... B)

شما اگه آلوده نشی اصلا احتیاج پیدا نمی کنی که ویروس یابی کنی!!! کاری که نورتون در وهله ی اول انجام می ده و توش موفق بوده...

(حداقل من تو این 8-10 سالی که استقاده کردم... نه اینکه بگی طرفدارشم نه کسپر و بقیه رو هم ریختم بدلم ننشسته از بس مشکلات با شناسایی شون پیدا کردم، شایدم من به نورتون عادت کردم دستم اومده! :D )

تنها دلیلم اینه که شما بهترین رو نمی خواهد بگیری چون هرسال یکی میشه و هر بررسی سایتی با دیگری فرق داره...! اما نوترون همیشه جزء بهترین بوده گاهی هم برترین...از اول بوده تا اخر هست!!! ^_^

لینک به دیدگاه

درود

من هم با دوستان نوترونی موافقم، پیشنهاد خودم notron360 v6.0 اگه فقط اینترنت سکوریتی می خوای اون مدلشم خوبه فقط کرک نکن همون تریالش رو استفاده کن بهتر نتیجه می گیری... B)

شما اگه آلوده نشی اصلا احتیاج پیدا نمی کنی که ویروس یابی کنی!!! کاری که نورتون در وهله ی اول انجام می ده و توش موفق بوده...

(حداقل من تو این 8-10 سالی که استقاده کردم... نه اینکه بگی طرفدارشم نه کسپر و بقیه رو هم ریختم بدلم ننشسته از بس مشکلات با شناسایی شون پیدا کردم، شایدم من به نورتون عادت کردم دستم اومده! :D )

تنها دلیلم اینه که شما بهترین رو نمی خواهد بگیری چون هرسال یکی میشه و هر بررسی سایتی با دیگری فرق داره...! اما نوترون همیشه جزء بهترین بوده گاهی هم برترین...از اول بوده تا اخر هست!!! ^_^

من نورتنو از ورژن 2002 شروع کردم و تا الان که 2013 دارم ازش استفاده کردم و ازش راضیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

B)

^_^

در اصل مثل همون واکسن و پیشگیری قبل از درمان هست!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...