رفتن به مطلب

علت وارد نشدن کیس های Thermaltake در ایران؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کسی میدونه چرا کیس های Thermaltake وارد ایران نمیشه؟! واقعا خیلی ناراحت کنندس که بازار ایران به این بزرگی فقط محدود شده به کولر مستر و گرین😐 یعنی اگر کسی یک کیس رده بالا رو بخواد دقیقا داخل ایران باید چیکار کنه؟ چرا همش کیس های 100 تا 120 دلار وارد ایران میشه؟ غیر از کولر مستر که بیشتر کیس های رده بالاش وارد ایران میشه، تک و توکی مثل ایسوس و گیگابایت و میان رده های کورسیر هم وارد میشن ولی به هیچ عنوان زیاد نیستن...!!

واقعا حیف نیست ما از این کیس های فوق با کیفیت محروم بشیم؟!

Thermaltake AH T600 با قیمت 300 دلار

Thermaltake Core P8 با قیمت 280 دلار

Thermaltake View 71 TG با قیمت 300 دلار

Thermaltake View 91 با قیمت 500 دلار

Thermaltake Tower 900 با قیمت 300 دلار

خدایی من هیتر گرین یا کولر مستر نیستم، خودم  12 ساله از محصولات گرین و کولر مستر استفاده میکنم، ولی خدایی یکم تنوع هم خوبه؟ خوب نیست خدایی؟!!

خدارو شکر کم کم کیس های کورسیر دارن وارد ایران میشن، امیدوارم بزودی بالا رده هاشون رو هم ببینیم!!!

من از گارانتی های وارد کننده کیس ها این سوال رو هم پرسیدم و گفتم چرا کیس های سطح بالا وارد نمیکنید ، گفتن تو ایران زیاد خواهان ندارن، پس این سوال پیش میاد چطوری کیس های رده بالای کولر مستر وارد میشه ولی بقیه شرکت ها نه :(

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

لینک به دیدگاه

اصلی ترین دلیل همونی هست که ذکر کردید خواهان این مدل کیس ها خیلی کمه اکثر مدل هایی هم که گذاشتید به درد custom watercool میخورن که همینطوریش هر کسی دنبالش نیست گرونی های این 2-3 سال اخیر هم که بدترش کرده با این قیمت قطعات یک سری افراد مثل خودم و یکی از دوستانم با اینکه قبلا aio هم داشیم صرف یک هزارم درصد که نشت بکنه جرئت نمیکنیم Aio ببندیم دیگه کاستوم که بماند:3_grin: 

برند کولرمستر رو هم اواژنگ از اول دست گرفته بود که تا الان وضع خوبی داشته و سرپا مونده برعکس بعضی شرکت های دیگه که یه مدت میان یه اجناسی رو وارد میکنن بعد ناپدید میشن شاید بشه گفت دلیل موجودی پایدار اجناس این برند همین باشه

برای من عجیبه چرا fractal design وارد نمیشه کیس های با کیفیت و قیمت مناسب به نظرم وارد بشه خیلی خواهان خواهد داشت من خودم چند ساله عجیب دنبال تهیه کردن meshify c هستم ولی پیدا نمیکنم جرئت خرید از سایت های که از امازون میگیرن هم ندارم بماند که معروف و نسبتا مطمئن هاش 20 ملیون میگیرن یه کیس بیارن ایران!!!

ویرایش شده توسط Fencer
لینک به دیدگاه

چرا خودروی خارجی نمیزارن بیاد؟ چرا 150 تابوت میدن دست ملت؟ چرا ملت میخرن؟

در مورد پاور و کیس هم 1 دونه مثلا تولید کننده(مونتاژ کار) داریم داره ماهی میگیره این وسط 

شماها یادتون نمیاد یه دوره ای بهترین پاورهای دنیا رو میشد به وفور پیدا کرد یهویی شرکتی نو ظهور اومد دم همه رو قیچی کرد تا بتونه راحت تر بچاپه

خواهشا ماله نکشید!

لینک به دیدگاه

در ۹ دقیقه قبل، Fencer گفته است :

اصلی ترین دلیل همونی هست که ذکر کردید خواهان این مدل کیس ها خیلی کمه اکثر مدل هایی هم که گذاشتید به درد custom watercool میخورن که همینطوریش هر کسی دنبالش نیست گرونی های این 2-3 سال اخیر هم که بدترش کرده با این قیمت قطعات یک سری افراد مثل خودم و یکی از دوستانم با اینکه قبلا aio هم داشیم ولی با این قیمت ها صرف یک هزارم درصد که نشت بکنه جرئت نمیکنیم Aio ببندیم دیگه کاستوم که بماند:3_grin: 

برند کولرمستر رو هم اواژنگ از اول دست گرفته بود که تا الان وضع خوبی داشته و سرپا مونده برعکس بعضی شرکت های دیگه که یه مدت میان یه اجناسی رو وارد میکنن بعد ناپدید میشن شاید بشه گفت دلیل موجودی پایدار اجناس این برند همین باشه

برای من عجیبه چرا fractal design وارد نمیشه کیس های با کیفیت و قیمت مناسب به نظرم وارد بشه خیلی خواهان خواهد داشت من خودم چند ساله عجیب دنبال تهیه کردن meshify c هستم ولی پیدا نمیکنم جرئت خرید از سایت های که از امازون میگیرن هم ندارم بماند که معروف و نسبتا مطمئن هاش 20 ملیون میگیرن یه کیس بیارن ایران!!!

غیر از اون کیس سوپر تاور اخری ، همشون قابلیت نصب واترکولینک، سیکل باز، بسته، بادی رو دارن. جدا از این موارد واقعا زبان طراحی این کیس ها خیلی خدا هستش، اصلا یک نگاه به رنگ و رخسارشون کنید خدایی ببنید چقدر قشنگ هستن؟

من الان فقط مدل های بالا رده اش رو اینجا معرفی کردم، دها مدل مید -تاور زیبا و خوشگل هم داره. حالا این فقط یک مورد هستش، همین حرف ها رو در مورد برند کیس های بی کوایت، لیان لی، گوکار،زیگماتک، بالا رده های کورسیر، فاناتک و غیره دارم.

الان من چند نسله کامپیوتر میبندم، همش یا گرین بوده یا کولر مستر، هر کجایی هم میرم ریخت این دو تا رم میبینم، خدایی از ریخت این دو تا خسته شدم😐

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اگه کیس خاصی مد نظرتون هست دوست عزیزمون آقا مهدی میتونه کمک کنه.

@ctsel

برای من و یکی از دوستانم Thermaltake p5 ساختن که چندین سال آرزوش رو داشتم.

لینک به دیدگاه

نظر شخصی

من نمیدونم کیس بزرگ اصلا چه زیبایی داره الان دیگه همه چیز داره میره سمت سادگی و کوچیک شدن و سبک های مینیمال باز کسایی هستن که کیس اندازه بخاری میزارن تو اتاق که چی بشه؟! بنظرم نه تنها زیبایی نداره بلکه هیچ جذابیتی هم نداره

کم کم  کیس ها داره میره سمت mini itx شدن هم زیباست هم جاگیر نیست هم RGB میشه تعبیه کرد روشون چرا باید کیس به اون بزرگی رو بندازیم تو اتاق با قیمت گزاف و نصف فضای کیس هم استفاده نمیشه فقط بزرگه الکی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۸ ساعت قبل، Paradise Lost گفته است:

غیر از اون کیس سوپر تاور اخری ، همشون قابلیت نصب واترکولینک، سیکل باز، بسته، بادی رو دارن. جدا از این موارد واقعا زبان طراحی این کیس ها خیلی خدا هستش، اصلا یک نگاه به رنگ و رخسارشون کنید خدایی ببنید چقدر قشنگ هستن؟

من الان فقط مدل های بالا رده اش رو اینجا معرفی کردم، دها مدل مید -تاور زیبا و خوشگل هم داره. حالا این فقط یک مورد هستش، همین حرف ها رو در مورد برند کیس های بی کوایت، لیان لی، گوکار،زیگماتک، بالا رده های کورسیر، فاناتک و غیره دارم.

الان من چند نسله کامپیوتر میبندم، همش یا گرین بوده یا کولر مستر، هر کجایی هم میرم ریخت این دو تا رم میبینم، خدایی از ریخت این دو تا خسته شدم😐

علتش اینه که واردات کیس گرون قیمت صرف اقتصادی نداره با توجه به شرایط اقتصادی کشور و اینکه جز کالاهای غیر ضروری حساب میشه و تعرفه گمرکیش بالاست 
همون مدل 300 دلاری رو شرکت ها بیارن حداقل 15 میلیون قیمت میخوره (گمرک، خواب پول، سود، حمل، پول چایی، پول میوه، پول شیرینی و...)

چند نفر حاضرن 15 میلیون برای کیس بدن توی این شرایط گرونی

15 میلیون رو میزارن روی قطعات اصلی دیگه :دی 

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است:

علتش اینه که واردات کیس گرون قیمت صرف اقتصادی نداره با توجه به شرایط اقتصادی کشور و اینکه جز کالاهای غیر ضروری حساب میشه و تعرفه گمرکیش بالاست 
همون مدل 300 دلاری رو شرکت ها بیارن حداقل 15 میلیون قیمت میخوره (گمرک، خواب پول، سود، حمل، پول چایی، پول میوه، پول شیرینی و...)

چند نفر حاضرن 15 میلیون برای کیس بدن توی این شرایط گرونی

15 میلیون رو میزارن روی قطعات اصلی دیگه :دی 

همین الان بخوای یک کیس میان رده غیر گرین بخری ، باید بین 4 تا 6 میلیون پول بدی، بنظرم دادن 8 تا 10 میلیون برای یک کیس تمام عیار و بالارده که 10 سال برات کار کنه و 10 سال از زیباییش لذت ببری زیاد نیست.😁

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۴ دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است:

همین الان بخوای یک کیس میان رده غیر گرین بخری ، باید بین 4 تا 6 میلیون پول بدی، بنظرم دادن 8 تا 10 میلیون برای یک کیس تمام عیار و بالارده که 10 سال برات کار کنه و 10 سال از زیباییش لذت ببری زیاد نیست.😁

البته که این نظر من و تو هست :دی برای منم کیس کم اهمیت تر از باقی قطعات اصلی نیست (و خودمم اونقدر دیوانه بودم که کیس 900 دلاری گرفتم البته دوران دلار 7/8 تومنی!) 

ولی الان همون کیس 300 دلاری که گفتی الان خرید خالیش با نرخ امروز دلار بالای 8 تومن میشه :دی من 15 رو هم خوشبینانه گفتم :دی اون مواردی که بالا نوشتم بیاری رو قیمت 15 رو هم راحت رد میکنه :دی 

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است:

البته که این نظر من و تو هست :دی برای منم کیس کم اهمیت تر از باقی قطعات اصلی نیست (و خودمم اونقدر دیوانه بودم که کیس 900 دلاری گرفتم البته دوران دلار 7/8 تومنی!) 

ولی الان همون کیس 300 دلاری که گفتی الان خرید خالیش با نرخ امروز دلار بالای 8 تومن میشه :دی من 15 رو هم خوشبینانه گفتم :دی اون مواردی که بالا نوشتم بیاری رو قیمت 15 رو هم راحت رد میکنه :دی 

باهات موافقم، منظور من این بود یک شرکت مثل اواژنگ بیاد وارد کنه، همین  چند روز پیش قیمت C700P بود رو فکر کنم از نماینده شهرمون گرفتم، 9500 قیمت دادن با گارانتی 2 ساله، درصورتی که این کیس قیمت خامش تو امازون بالای 350 دلار هست بدون قیمت پست و ارسال.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۲ دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است:

باهات موافقم، منظور من این بود یک شرکت مثل اواژنگ بیاد وارد کنه، همین  چند روز پیش قیمت C700P بود رو فکر کنم از نماینده شهرمون گرفتم، 9500 قیمت دادن با گارانتی 2 ساله، درصورتی که این کیس قیمت خامش تو امازون بالای 350 دلار هست بدون قیمت پست و ارسال.

اون c700p ها یادگار دوران دلار 12/13 تومنی هستن که هنوز فروش نرفتن :دی دقیقا به دلیل اینکه گرون بودن یادمه اوایل کار که اومد 7.5 قیمت خورد بعد دلار ی موج داد این کیس هم رفت روی 15 بعدش نم نم اومد پایین ولی بازم مشتری برای این رنج قیمتی کیس ها خیلی کمه کمترم شده توی این 2 سال 

لینک به دیدگاه

دو روز دیگه بجا کیس باید قطعاتو بزارید تو بالشتی چیزی !! چند روز بعدم گرین با طرح های مونتاژ THERMALTAKE تا دسته میندازه به ملت😑

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، alirezapishraft گفته است:

چرا باید کیس به اون بزرگی رو بندازیم تو اتاق با قیمت گزاف و نصف فضای کیس هم استفاده نمیشه فقط بزرگه الکی

خوب داستان اینه که اگر برنامه خاصی برای سیستمت نداشته باشی، بله احتمالا بخش اعظم فضای کیس خالی میمونه، حتی اگر کیس مید تاور هم بخری بخش زیادیش خالی میمونه، اما اگر برای سانت به سانت فضای کیس برنامه داشته باشی، اونوقت هیچ چیزی "الکی بزرگ" نیست.

بستگی داره از سیستم چی بخوای، در کوتاه مدت و در بلند مدت، اون برنامه هاست که سایز کیس مناسب شما رو تعیین میکنه.

لینک به دیدگاه

دوستان خرید کیس MasterCase SL600M Black Edition رو پیشنهاد میدید؟!

لینک به دیدگاه

6 ماه کل بازارو گشتم حتی یک عدد مانیتور 4K IPS Flat با رفرش 120 هرتز یا بالاتر پیدا نکردم.

کیس که دیگه جای خود دارد.

بحث قیمت بالای این قطعات یا گرونی دلار نیست.

انواع برند ها با انواع مدل ها و قیمت ها جنس هست اونطرف معلوم نیست چرا اینجا همش اجناس تکراری و کم تنوع وارد میشه.

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

۹ ساعت قبل، Paradise Lost گفته است:

تخیلی بده اصلا خوب نیست پیشنهاد نمیشه کلا کولر مستر کیسای جدیدش به نظرم جالب نیست 

۹ ساعت قبل، Paradise Lost گفته است:

تخیلی بده اصلا خوب نیست پیشنهاد نمیشه کلا کولر مستر کیسای جدیدش به نظرم جالب نیست 

لینک به دیدگاه

من تا الان دو تا کیس view 51 زدم زیر بغلم اوردم یکیش برای خودم یکشم فروختم باید بگم این کیس محشره و قیمتش هم عالیه

فضای معکبی شکلی که داره جا برای هر کاری رو داره

از نزدیکم خیلی خوشگل تره طوری که هر کسی می بینش می گه باید یکی برای خودم بیارم

این کیس یک جورایی زبان طرحی لیانلی دنبال کرده البته با یکسری تغییرات و ابعاد بزرگ تر داخل کیس 4 تا رادیات 360 جا می شه که می شه 2 تاشم 420 بست

فضای کابل مینیجمت پشت کیس عمیق ترین فضایی هست که تا به حال دیدم یعنی با بیل می شه سیم رو اون پشت و برای کابل های سوپر زخیم evga نعمتی هست

هاردها با پاور هم اون پشت قرار می گیرن تا حرارتشون روی cpu یا gpu تاثیری نداشته باشه

خود واتر هم اگر کنار ببندید دیگه نه حرارت کارت گرافیک به واتر می رسه نه واتر به گرافیک که به نظرم بهترین حالت بستن واتر هست و اینده بستن واتر همین روشه

خوبی این مدل اینکه بالاش هم فول شیشه هست که من قاب بالا هم برداشتم و از بالا هم داخل کیسم مشخصه

برای روی کیس هم led کاری کردم که خیلی زیبا ترش کرد

اسمبل توی این کیس جادار به قدری راحت و لذت بخش هست که دیگه حاضر نیستم سمت کیس های طراحی کلاسیک برم اینده کیس ها هم اشکال مکعبی شکل هست که بهترین راندمان هم دارن

لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، Divine گفته است:

طراحی و زیبایی خیلی خاصی داره، حیف سیستم خنک کنندگیش خیلی زشته واسه یک کیس 250 دلاری، RGB هم که تعطیل

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۰/۷/۱ در ۰۱:۵۹، rahmanshahi گفته است:

دوستان اگه کیس خاصی مد نظرتون هست دوست عزیزمون آقا مهدی میتونه کمک کنه.

@ctsel

برای من و یکی از دوستانم Thermaltake p5 ساختن که چندین سال آرزوش رو داشتم.

سلام  بنده هم  دنبال این کیس بودم  که به پیشنهاد  اقای  رحمانشاهی عزیز  به دوستمون @ctsel سفارش دادم که در حال  ساخت میباشد

ظاهرا هر مدلی باشه ایشون  میسازن  وخب  با قیمت مناسبتر و  البته کیفت قابل  قبول  و اینکه هرمدلی  رو نظرتون باشه بتونید داخل  بسازیم   خیلی خوبه  و خصوصا  اینکه در مدل  پیشنهادی  میشه  تغییراتی یا حتی اصلاحاتی بر اساس سلیقه انجام داد . 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است:

طراحی و زیبایی خیلی خاصی داره، حیف سیستم خنک کنندگیش خیلی زشته واسه یک کیس 250 دلاری، RGB هم که تعطیل

اشتباه شد من فکر کردم کیس view 51 گفتید تنها ایراد این کیس اینکه هارد پشت می خوره کمی دماش رو بالا می بره که البته من عایق کردم بعد روشم یک فن 8 سانتی اضافه کردم البته می شه پشت کیس هم روی محفظه هارد یک فن دیگه هم اضافه کرد اما الان هارد توی لود دیگه نهایت 40 درجه می شه که مناسبه می تونید البته محفظه هارد هم کلا باز کنید بیارید جلو یا پشت کف بذارید من چون جلوش هم کف هارد گذاشته دیگه جالب نمی شد اونم اضافه می کردم

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، slash_slash گفته است:

زشته؟ چه زشتی داره 2 فن جلوشه می تونید 2 تا فن باز کنید بالا یا کف ببینید یا اصلا استفاده نکنید همه اجزای این کیس قابلیت جدا شدن دارن

ار جی بیش عالیه اتفاقا یک دست و شیکه می گم از نزدیک خیلی زیبا تر هست توی یوتیوب بزنید کلی کلیپ باحال براتون میاره

البته این سبک کیس کلا سلیقه ای هست هنوز خیلی ها مدل کلاسیک می پسندن لیانلی فکر کنم پایه گذارش بوده

این کیس اصلا RGB نداره😃

جلوش هم فن نیست، دو فن زیر 200 زیر کیس هستش و تنها خنک کنندگی کیس هستش.

پشت کیس هم جا فن نداره بجاش واسه هارد گذاشتن این چه طراحی هستش اخه :/

جلوش هم واسه هارد و اس اس دی هستش 

کیس زیبا و قشنگ و باکیفیتی هستش ولی واقعا خیلی سیستم خنک کننده بدی داره، جای پاور یک جای عجیب و غریب هستش 😞

قیمتش هم خیلی بالاست...

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است:

مشکل اصلی اینه در ظاهر بزرگه اما کیس جای کمی داره !!!! چون پاور جلو می خوره اگر کارت گرافیک  3 فن باشه مشکل بر می خورین !!!! بقیه معایب هم که گفتین خودتون

2 ساعت قبل، slash_slash گفته است:

زشته؟ چه زشتی داره 2 فن جلوشه می تونید 2 تا فن باز کنید بالا یا کف ببینید یا اصلا استفاده نکنید همه اجزای این کیس قابلیت جدا شدن دارن

ار جی بیش عالیه اتفاقا یک دست و شیکه می گم از نزدیک خیلی زیبا تر هست توی یوتیوب بزنید کلی کلیپ باحال براتون میاره

البته این سبک کیس کلا سلیقه ای هست هنوز خیلی ها مدل کلاسیک می پسندن لیانلی فکر کنم پایه گذارش بوده

اینکه ظاهرش شیک و خاص هست جز موارد مثبتش هست و البته موارد منفیش هم کم نیست که Paradise Lost اشاره کردن به این موارد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...