رفتن به مطلب

مشاوره در خصوص نحوه تعویض کویل اتومایزر Geeg Vape zues x mesh

Amirhossein Azimi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت همه دوستان عزیز 

میخواستم بدونم کسی از دوستان از ویپ استفاده میکنه که با این اتومایزر اشنایی داشته باشه 

حقیقت من کویل این دستگاه عوض کردم اما یک مشکلی داره و اون اینه که زمان کام گرفتن مزه اهن سوخته تو دهنم حس میکنم 

پنبه و کویل 3 باز تا الان عوض کردم ولی نتیجه نداد و حتی در یوتیوب هم دیدم که بعضی ها قبل از وارد کردن مش به کویل دو الی سه بار با دستگاه فایر میکنن هر دفعه هم 2 تا 3 ثانیه که من حتی این کار رو هم دقیق انجام دادم اما هنوز مزه اهن سوخته یا همون کویل سوخته درون دهنم حس میکنم 

ممنون میشم دوستان کسی اگر استفاده کرده منو راهنمایی کنه 

مدل دستگاهی که استفاده میکنم agis x هست و مدل کویل هم mirco mesh با کویل 2 اهم  و مدل اتومایرز هم اتومایزر گیگ ویپ ایک مش هست 

لینک به دیدگاه

برادر شما تاپیک زدی کمک بگیری، من خودم با اجازت قبلش یه کمک دیگه از شما بگیرم 😁

برا یکی مثل من که روزی حدود ۱۰ نخ می‌کشم یا کمی بیشتر، هزینه ویپ چقدر در می‌یاد حدودا؟ می‌تونی تخمین بزنی؟

لینک به دیدگاه

سلام عزیز 

ببین اول بگو سیگاری که میکشی نیکوتینش چنده ؟ 

بعد برای دریافت نیگوتین دو وسیله مختلف وجود داره که باهم تفاوت هایی دارن 

اسم این دو دستگاه پاد و ماد هست 

ماد به دستگاهایی گفته میشه که برای ویپینگ استفاده میشه و نزدیک ترین مثالی که باش میشه زد قلیان الکتریک هست 

پاد به دستگاهی گفته میشه که حجم دودش کمتره و مثل سیگار میمونه و بهش سیگار الکتریک هم میگن 

تفاوت اصلی این دو دستگاه اینه که با دستگاه ماد نمیشه نیکوتین بیشتر از 12 میل دریافت کرد اما با پاد تا 50 میل نیکوتین حتی بیشتر میشه گرفت 

و دومین تفاوتش هم حجم دود هست که در ماد بسیار بیشتر از پاد هست 

شما که سیگار استفاده میکنید اگر نیکوتین بالا نیاز دارین باید پاد بگیری اما اگر تفریحی میکشی که بعدی میدونم باید ماد بگیری 

من خودم چون قلیان استفاده میکردم و بوی سوختگی و کثیف کاری هایی که باعث میشد اتاقم ب بگیره مجبور شدم ویپ بگیرم 

از نظر هزینه ها بیشتر میشه چون شما برای پادی که تهیه میکنید هزینه خود پاد + کویل (کاتریج که برای دود کردن استفاده میشه ) + سالت (جیس یا همون ماده ای که درون دستگاه ریخته میشه که حاوی نیکوتین هست) متحمل میشید اما هزینه پاد فقط یک بار میدید و تنها وسایلی که بعد استفاده دوباره مجبور میشید تهیه کنید کویل هست + سالت 

اگر زیاد مصرف کنید احتمالا کمتر از یکماه مجبور به تهیه دوباره سالت و کویل دستگاه میشید اما اگر کم استفاده کنید یک ماه قشنگ پاسخ گو هست 

از مزایا پاد میشه اینو گفت که هم نسبت به سیگار بسیار سالم تر هست + اینکه شما بعد استفاده دیگه بدن و لباساتون بوی بد سیگار نمیگیره و تمیزیش بیشتره 

از معایبش هم باید هر دو هفته ای یبر دستگاه تمیز بشه ک البته بستگی به نوع استفاده هم داره

2 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است:

برا یکی مثل من که روزی حدود ۱۰ نخ می‌کشم یا کمی بیشتر، هزینه ویپ چقدر در می‌یاد حدودا؟ می‌تونی تخمین بزنی؟

اگر قصد ترک سیگار داری ویپ بگیر ولی اگر میخوایی همچنان سیگار بکشی و چیزی میخوایی که مثل سیگار باشه پاد بگیر 

نکته دوم چون گفتی هزینه ها برات مهم بستگی به برند و کیفت دستگاه داره و تنوع زیادی این وسط هست اما مدل های بیکیفیت که ارزان هم هستن مشکلاتی مثل خرابی زیاد و جیس و سال ریزی دارن که خیلی ازار دهندس مثال بخوام برات بزنم مثلا دستگاه گذاشتی تو جیبت و رفتی بیرون و متوجه میشی مایه سالت دستگاه نم داده تو جیبت و جیبت خیس کرده که باعث میشه لباست بو بگیره و چسب ناک بشه که خیلی ازار دهندس پس همین اول بهت پیشنهاد میکنم اگر قرار شد تهیه کنی مارک خوب و با کیفیتی تهیه کنی که بعدا این بلا سرت نیاد 

چون بزرگترین عیب این دستگاه که توی مدلای زیادی دیده شده سالت و جیس ریزی هست 

2 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است:

برای خوده دستگاه پاد شما حدود یک میلیون در نظر بگیر و برای کویل ها حدود 100 تا 200 و برای جیس 250 تا 500 برای این قیمت تقریبی بهت دادم چون قیمت هی مختلفی هست اما توی این رنج میتونی اجناس با کیفیتی تهیه کنی

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۷/۴ در ۱۹:۰۸، Amirhossein Azimi گفته است:

درود خدمت همه دوستان عزیز 

میخواستم بدونم کسی از دوستان از ویپ استفاده میکنه که با این اتومایزر اشنایی داشته باشه 

حقیقت من کویل این دستگاه عوض کردم اما یک مشکلی داره و اون اینه که زمان کام گرفتن مزه اهن سوخته تو دهنم حس میکنم 

پنبه و کویل 3 باز تا الان عوض کردم ولی نتیجه نداد و حتی در یوتیوب هم دیدم که بعضی ها قبل از وارد کردن مش به کویل دو الی سه بار با دستگاه فایر میکنن هر دفعه هم 2 تا 3 ثانیه که من حتی این کار رو هم دقیق انجام دادم اما هنوز مزه اهن سوخته یا همون کویل سوخته درون دهنم حس میکنم 

ممنون میشم دوستان کسی اگر استفاده کرده منو راهنمایی کنه 

مدل دستگاهی که استفاده میکنم agis x هست و مدل کویل هم mirco mesh با کویل 2 اهم  و مدل اتومایرز هم اتومایزر گیگ ویپ ایک مش هست 

سلام

کویل و اتومایزر با اب گرم بشور دوباره با پنبه جدید بزن (پنبه کمی زیاد بزن) اگه دوباره مزه سوختگی داد کویل تعویض کن.فایر زدن به کویل خالی هم سعی کن با وات پایین بزنی مثلا 30 وات.

لینک به دیدگاه

۴۱ دقیقه قبل، M PC گفته است:

سلام

کویل و اتومایزر با اب گرم بشور دوباره با پنبه جدید بزن (پنبه کمی زیاد بزن) اگه دوباره مزه سوختگی داد کویل تعویض کن.فایر زدن به کویل خالی هم سعی کن با وات پایین بزنی مثلا 30 وات.

سلام دوست عزیز شما دیسکورددارین باهم صحبت کنیم ؟

من حقیقت این کارهایی که گفتین همرو اجام دادم ولی بازمر مشکلم برطرفنشده 

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است:

سلام دوست عزیز شما دیسکورددارین باهم صحبت کنیم ؟

من حقیقت این کارهایی که گفتین همرو اجام دادم ولی بازمر مشکلم برطرفنشده 

یک لینک برات پیام فرستادم تلگرام عضو شو بچه ها راهنمایت می کنن کلی ویپر حرفه ای داریم.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، M PC گفته است:

یک لینک برات پیام فرستادم تلگرام عضو شو بچه ها راهنمایت می کنن کلی ویپر حرفه ای داریم.

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...