رفتن به مطلب

Windows 11 - ویندوز ۱۱

Mahdi ZMS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

چند روزی هست میبینم هر روز یه چیز درباره ویندوز ۱۱ اعلان میشه  تا عکس لو رفته اون ویندوز

اصلا جریان چیه؟

واقعیت داره؟

مگه مایکروسافت اعلام نکرده بود ویندوز ۱۰ قراره آخرین نسخه بشه و فقط براش آپدیت بیاد؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 105
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ملت هنوز توی ویندوز 7 گیر کردن

با 10 هم بلد نیستن کار کنن 

این 11 دیگه چی نمیدونم

اینا هم برای ملت کیسه دوختن

لینک به دیدگاه

عزیز شایعه کجا بود؟   نسخه اولیه منتشر شده با ویدیو بررسی ولی رسما تائید نشده    خودم میخوام یه افتخاری نصبش کنم

بله قرار بود ویندوز ۱۰ آخرین نسخه باشه ولی از اون حرف به بعد کل مدیر های مایکروسافت عوض شدن   این ویندوز رو که من دیدم تغییر خاصی ندیدم  چند تا شکل آیکون عوض شده و منوی استارت ساده تر شده   زیاد خوشم نیومد   میگفتن این بزرگترین بروز رسانی ویندوز هست  ولی واقعا .....  

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است :

ملت هنوز توی ویندوز 7 گیر کردن

با 10 هم بلد نیستن کار کنن 

این 11 دیگه چی نمیدونم

اینا هم برای ملت کیسه دوختن

حالا نه که ما خیلی دست به کیسه هستیم و 10 دلار 20 دلار پول میدیم برای ویندوز😅

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

حالا نه که ما خیلی دست به کیسه هستیم و 10 دلار 20 دلار پول میدیم برای ویندوز😅

نه بابا ما معمولا یا مفتی دانلود میکنیم با اینترنت دوشنبه سوری:D  که عملا همه چی مفت در میاد

و یا دیگه خیلی دست و دل باز باشیم میریم از اون dvd کرکی ها میخریم😂😘

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

خودم الان رفتم ویدیو ویندوز جدید رو دیدم   منوی استارت به شدت افتضاحه

در کل به نظرتون میتونه افراد از ویندوز ۱۰ به ۱۱ جلب کنه؟

لینک به دیدگاه

من خودم به فکر نقل مکان به یه سیستم عامل دیگه ام ! ویندوز 10 هر روز یه ورش از بوم میوفته بعد سرچ میزنی میری تو بخش Answer سایت مایکروسافت هیچی از این هندیا دستگیرت نمیشه به جرات بگم ابله ترین کارمندا رو پخش پرسش و پاسخ داره تو رددیت و تامز هاردور بهتر جواب میگیری حالا اومدن رو ویندوز 11 !!! مگه ورزن جدید ویندوز ده20H تازه نیومده ؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

فعلا ویندوز 10 تا سال 2025 ساپورت میشه شماها که همه رایگان کرکی میزنید چه فرقی می کنه به حال ما 11 اومد نصب می کنی خوشت اومد استفاده می کنی نیومد بر می گردی 10 تا 11 به مرور زمان وضعیتش بهتر بشه در ضمن ویندوز 11 همون ویندوز 10 هست با رابط کاربری جدید و خیلی تغییرات اساسی در اون مشاهده نمیشه

لینک به دیدگاه

این نسخه آزمایشی که گذاشتن    میتونیم نصبش کنیم؟

به نظرم ظاهرش خوب شده

و اینکه الان مثلا نرم افزار هایی که فقط با ویندوز های ۷ ‌و ۱۰ سازگار بودن  با این ۱۱ هم سازگار خواهند بود؟

لینک به دیدگاه

این تغییرات ظاهری جایگزین آپدیت Sun Valley ویندوز 10 شده یا آپدیت ویندوز 10 سر جاشه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mehrdadM۲۰ گفته است :

این نسخه آزمایشی که گذاشتن    میتونیم نصبش کنیم؟

به نظرم ظاهرش خوب شده

و اینکه الان مثلا نرم افزار هایی که فقط با ویندوز های ۷ ‌و ۱۰ سازگار بودن  با این ۱۱ هم سازگار خواهند بود؟

نسخه ازمایشی در کار نیست همین رو 3 تیر رونمایی می کنن بله قابل نصب هست سایت soft98 دانلود کنید و نصب کنید بازهم تاکید می کنم صرفا ویندوز 10 که قرار بود اخرین ویندوز باشه کنسل شد قضیش و این ویندوز در اصل یک اپدیت بزرگ 10 بوده با تغییر رابط کاربری که الان اسمش رو گذاشتن 11 مطلقا فک نکنم در عملکرد و پرفورمنس تغییری ایجاد شده باشه لینک دانلود هم می گذارم هر کی خواست بره دانلود کنه

https://soft98.ir/os/windows-11/886-ویندوز-11.html

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

نسخه ازمایشی در کار نیست همین رو 3 تیر رونمایی می کنن بله قابل نصب هست سایت soft98 دانلود کنید و نصب کنید بازهم تاکید می کنم صرفا ویندوز 10 که قرار بود اخرین ویندوز باشه کنسل شد قضیش و این ویندوز در اصل یک اپدیت بزرگ 10 بوده با تغییر رابط کاربری که الان اسمش رو گذاشتن 11 مطلقا فک نکنم در عملکرد و پرفورمنس تغییری ایجاد شده باشه لینک دانلود هم می گذارم هر کی خواست بره دانلود کنه

https://soft98.ir/os/windows-11/886-ویندوز-11.html

الان این نسخه که گذاشین  مگه همون نسخه آزمایشی نیست؟

اگه آزمایشی نیست یعنی یه نسخه اصلی هست؟

ویرایش شده توسط mehrdadM20
لینک به دیدگاه

در ۵۷ دقیقه قبل، mehrdadM۲۰ گفته است :

نسخه retail هست خیر ازمایشی نیست و نسخه ای مخصوص مصرف کنندست اینکه چه جوری فایلش قبل از انتشار سر از اینترنت دراورده معلوم نیست لابد یکی فایل رو پخش کرده و این چیز عجیبی نیست البته تا 3 تیر زمانیم نیست که رونمایی رسمی هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا مایکروسافت از ویندوز xp یکی در میون ویندوزاش  خوب در میاد اینم احتمالا همینطور بشه 

با ترتیب ویندوز xp

بعد ویستا زد که اصلا استقبال درستی نشد 

بعد ۷ امد که واقعا تحول خوبی شد داخلش 

بعد ۸ و ۸.۱ که همون داستان ویستا شد 

بعد ۱۰ که استقبال خوبی شد دوباره 

لینک به دیدگاه

در ۱۷ دقیقه قبل، WINNER گفته است :

کلا مایکروسافت از ویندوز xp یکی در میون ویندوزاش  خوب در میاد اینم احتمالا همینطور بشه 

با ترتیب ویندوز xp

بعد ویستا زد که اصلا استقبال درستی نشد 

بعد ۷ امد که واقعا تحول خوبی شد داخلش 

بعد ۸ و ۸.۱ که همون داستان ویستا شد 

بعد ۱۰ که استقبال خوبی شد دوباره 

سلام.حالا نمیدونم چرا از 8.1 استقبال خوبی نشد اما بنظرم برا کسانی که ssd ندارن(طبق تجربه ای که دارم ویندوز 10 فقط با ssd خوب کار میکنه)8.1 خیلی خوبه.الان خودم 8.1 دارم.

لینک به دیدگاه

در ۲۸ دقیقه قبل، mehrdadM۲۰ گفته است :

نسخه نهایی نیست بیلد DEV هستش

image.png.9e64a9a19b2af5117a4b7071dccc400f.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدا کنه حداقل یه حرکتی بزنه که رو سیستم های ضعیف نصب نشه. طرف رو لپتاپ core 2 solo میبینی 10 ریخته بعد میگه لپتاپم تا 1 سال پیش عین هولو کار میکرده الان کند شده، حالا بیا و صد بار بهش بگو ویندوز 10 سنگینه.

ولی خود ویندوز 10، اولی که اومد، همون ویندوز 7 بود با یه رابط کاربری جدید، ولی مثلا میخواستی رزولیشن صفحه رو تغییر بدی، وارد ستیگ ویندوز 10 میشد، در صورتی که تو کنترل پنل هم اون منوی تغییر رزولیشن قدیمی وجود داشت، به مرور هی با آپدیت اون منو های کنترل پنل رو حذف کرد و همرو آورد توی ستینگ ویندوز، اینجوری یوزر فرندلی تره، ولی خب واسه ما قدیمی ها یکم سخته 😂

توی این بیلد آخری اون منوی system هم که مشخصات سیستم رو میداد، کلا حذف شده و بازم میبره تو ستینگ.

احتمالا تو این نسخه بخواد کل اون پایه ویندوز 7 ای رو حذف کنه و خلاصه یه هسته جدید بکاره که ویندوز 11 ازش سبز شه

لینک به دیدگاه

به والله که اگه ویندوز xp دایرکت 12 میخورد و تمام درایور ها و سخت افزار های جدید رو ساپورت میکرد عین ویندوز ۱۰،تا زمانی که کامپیوتر داشته باشم ،ویندوز xp هم روش بود

لینک به دیدگاه

لاینس چند ساعت پیش کامل باش کار کرده و تست بازی game هم ازش گرفته میگه بد نیست!

لینک به دیدگاه

مایکروسافت فقط دنبال پوله واسه همه چی یه مشت پول میگیره قرار بود ویندوز ده اخرین باشه و واسش اپدیت بیاد هر نسخه میان به یه مشت انیمیشن و ظاهر لاکشری حجم رو میبرن بالا یه مشت جاسوس افزار و نفخ افزار میریزن داخلش روز به روز ظاهرش از یه سیستم عامل دسکتاپ شبیه ios میشه حتما میخوان کنترل پنل رو هم بردارن ویندوز یازده ظاهرش شبیه مک او اس بود خوشم نیومد

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

بد ترین قسمتش به نظر من تغییر جای دکمه استارت بود    خود منو استارت هم به نظرم افت کرده

من همون ویندوز ۱۰ رو ترجیح میدم

لینک به دیدگاه

Windows 10 to be retired in 2025, as new OS unveils

ویندوز 10 پس از 2025 بازنشست خواهد شد😀

همچنین امکان نقل از ویندوز 10 به ویندوز 11 به صورت آپدیت ممکنه ، واسه اونایی که ویندوز اورجینال دارن خوبه

Windows 10 users will get Windows 11 as a free upgrade following its release

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

Windows 10 to be retired in 2025, as new OS unveils

ویندوز 10 پس از 2025 بازنشست خواهد شد😀

خوش خبر هستی هااا😘😅

لینک به دیدگاه

من فعلا تا همون 2025 صبر میکنم یه چند تا آپدیت بیاد واسش و یه تغییراتی تو منوی استارت ایحاد بشه و دکمه استارت رسما برگرده سر جاش    (البته دیدم با یه ترفندی دکمه استارت رو عین ویندوز ۱۰ رو همون گوشه چپ میبرنش)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...