رفتن به مطلب

Windows 11 - ویندوز ۱۱

Mahdi ZMS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

۲۷ دقیقه قبل، MasoudK۹۶ گفته است:

رو PC بدترین حالتش اینه که مشکل زیاد داره و دوباره 10 می ریزی (اگه کرکی استفاده می‌کنی). پس امتحانش ضرری نداره

اما تبلت و لپ تاپ مخصوصا اگه ویندوز اصل داشته باشن الان اصلا زمان مناسبی برای ارتقا نیست چون اینا علاوه بر مشکلات pc، مشکلات اختصاصی سخت افزار خودشن هم دارن :دی

ویندوز اورجینال هست، واسه همین احتیاط میکنم

لینک به دیدگاه

• ارسال 105
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
۳۶ دقیقه قبل، Mehrdad.۹۳ گفته است:

ویندوز اورجینال هست، واسه همین احتیاط میکنم

در حال حاضر اپگرید از 10 به 11 امکانپذیر نیست، طبق اعلام مایکروسافت آپگرید به تدریج طی 6 ماه آینده از بروزترین پتلفرم  تا نسل 8 منتشر میشه 

الان فقط می تونید clean install کنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۵ ساعت قبل، amir۴۴ گفته است:

اگه دلیل خاصی داشت، شاید ارزش تست رو داشت. مثلا برای استفاده از ray tracing کارت های گرافیک انویدیا سری 2000 و 3000 باید ویندوز شما از یه نسخه ای جدید تر باشه و توی نسخه های قدیمی کار نمی کنه. 

دقیقا

من خودم به شخصه تنها دلیلی که از 7 به 10 کوچ کردم، وجود dx12 بود که 7 ساپورت نمیکرد. وگرنه هنوز هم 7 سلطانیه واس خودش

لینک به دیدگاه

یه نصیحت دوستانه . اگر کارت AMD دارید . درایور جدید ویندوز 11 را نصب نکنید ! و از درایور خود ویندوز 11 استفاده کنید. مثلا تو وارزون یه نصیحت دوستانه . اگر کارت AMD دارید . درایور جدید ویندوز 11 را نصب نکنید ! و از درایور خود ویندوز 11 استفاده کنید. مثلا تو وارزون 

لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

۱۶ ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

در حال حاضر اپگرید از 10 به 11 امکانپذیر نیست، طبق اعلام مایکروسافت آپگرید به تدریج طی 6 ماه آینده از بروزترین پتلفرم  تا نسل 8 منتشر میشه 

الان فقط می تونید clean install کنید 

اینو حالا برای ویندوز 11 نمیگم، ولی در چنین مواردی میشه in place upgrade کرد

لینک به دیدگاه

من از همون ابتدا از طریق ویندوز اینسایدرز رفتم رو ویندوز 11، توی این مدت چند ماهِ، دو یا سه بار بلوسکرین داد که ارورش مربوط به program insiders بوده ، قبلا تو Personalizeه هنگی داشت با نرم افزار ASUS AURA یکسری مشکلات داشت به عنوان مثال نشون نمی داد لپ تاپ رو حالت توربو هست یا پرفورمنس ، الان تمامی این مشکلات حل شده و مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

۱۷ ساعت قبل، H.Salimi۹۶ گفته است:

این مایکروسافت با خودش چند چنده؟!

2021-10-06_2-40-30.thumb.jpg.82a503fd57ebecbd8d22d3e74f56a0f5.jpg

بچه ها الان من چیکار کنم؟!:/

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، H.Salimi۹۶ گفته است:

بچه ها الان من چیکار کنم؟!:/

از ویندوز بکاپ بگیر، بعد برو روی 11

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوالی داشتم، میخواستم بدونم باتوجه به مشخصات سیستم بنده، ویندوز 11 رو سیستمم ساپورت میکنه؟

z170-pro gamin

i7-6700

یجا خوندم انگار جدا از ساپورت مادربرد باید سیپیو هم ساپورت کنه(یه همچین چیزی، شایدم بنده اشتباه منظور رو متوجه شدم) انگار باید سی پیو حداقل i7-7700 باشه که ویندوز 11 ساپورت کنه،یا با همین سیپیو مذکور بنده هم بدون مشکل میشه ویندوز 11 رو نصب کنم؟

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است:

دوستان یه سوالی داشتم، میخواستم بدونم باتوجه به مشخصات سیستم بنده، ویندوز 11 رو سیستمم ساپورت میکنه؟

z170-pro gamin

i7-6700

یجا خوندم انگار جدا از ساپورت مادربرد باید سیپیو هم ساپورت کنه(یه همچین چیزی، شایدم بنده اشتباه منظور رو متوجه شدم) انگار باید سی پیو حداقل i7-7700 باشه که ویندوز 11 ساپورت کنه،یا با همین سیپیو مذکور بنده هم بدون مشکل میشه ویندوز 11 رو نصب کنم؟

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/articles-guides/os/36190-bypassing-the-tpm-2-0-verification-process-during-the-windows-11

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دیروز نصبش کردم واقعا ویندوز قابلی هست،امنیت بیشتر، سرعت بالاتر در اجرای بازی‌ها، رابط کاربری جذاب‌تر و موارد دیگرازجمله مواردیه که نمیشه ازش چشم پوشی کرد

البته چنتاقابلیت کوچیک مثل ایتمهای رایت کلیک تسکباروحالت ترنسپارنت پنجره ها ویسری بروزرسانی منوی استارت اگراضافه بشوند بهترهم خواهد شد..

7 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

z170-pro gamin

i7-6700

درود

حدقال سخت افزار لازم پردازنده 2هسته ای با 4 گیگ رم وسی پی یویی که قابلیت TPM2 و Secure boot روداشته باشه البته فعلا بهتره بصورت Clean Install نصب کنید چون اپگریدش دردسر داره

لینک به دیدگاه

من از 10 به 11 آپگرید کردم، یکم کار کنم گزارش وضعیت میدم

من روی لپتاپم نصب کردم، i5 5200u و 8 رم، مشکل سرعت یا کرش نداره ولی یک باگ داره که windows security کار نمیکنه. 

جالبش اینه که مایکروسافت گفته بود سیستم های قدیمی آپدیت دریافت نخواهند کرد ولی من آپدیت ها رو گرفتم.

در ضمن من هیچ درایوری رو هم آپدیت نکردم، تنها چیزی اصلا خوشم نیومد استارت منوی جدید هست که اینو یک طوری باید عوضش کنم.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود و سلام.

۱)وقتی ویندوز ۱۱ uefi نصب کرده ایم و بایوس روی اونه ،فلش درایو بوتیبل با Legacy یا سیستم عامل های دیگه legacy که از قبل دارم، تکلیف بوتشون چی میشه؟ هر بار باید از بایوس تغییر بدم و سوئیچ کنم دستی؟

۲) جدیدترین ورژن منتشر شده ویندوز ۱۱ برای دانلود کدومه؟ ضمنا نسخه Enterprise رو فقط میخام که حجم های زیاد و اضافه AIO دانلود نکنم.

3) نصب کنم یا فعلا دست نگهدارم  و بکاپ ویندوز 10 مو ریکاور کنم رو هارد؟ با توجه به اینکه سیستمم هم جدید گرفتم.

متشکرم.

ویرایش شده توسط Saeed1980
اضافه کردن سوال سوم فراموش شده
لینک به دیدگاه

۵۲ دقیقه قبل، Saeed۱۹۸۰ گفته است:

درود و سلام. شاید عنوان ،جالب نباشه ، ولی سوالاتم باعث شد اینجوری بنویسم و عذر.

اما بعد؛

۱)وقتی ویندوز ۱۱ uefi نصب کرده ایم و بایوس روی اونه ،فلش درایو بوتیبل با Legacy یا سیستم عامل های دیگه legacy که از قبل دارم، تکلیف بوتشون چی میشه؟ هر بار باید از بایوس تغییر بدم و سوئیچ کنم دستی؟

۲) جدیدترین ورژن منتشر شده ویندوز ۱۱ برای دانلود کدومه؟ ضمنا نسخه Enterprise رو فقط میخام که حجم های زیاد و اضافه AIO دانلود نکنم.

متشکرم.

خب شما چرا روی uefi نصب کردی ؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mehrdad.۹۳ گفته است:

۱ ساعت قبل، Mehrdad.93 گفته است:

نصب نکردم که هنوز ، دارم سبک سنگین میکنم و سوال میکنم پیش از اقدام. 

لینک به دیدگاه

52 دقیقه قبل، Saeed1980 گفته است:

آها، روی Legacy  هم میشه نصب کرد و این که نصب کن، من مشکلی ازش ندیدم. 

ویرایش شده توسط Mehrdad.93
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Saeed۱۹۸۰ گفته است:

من روی لپتاپ قدیمی دوستان نصب کردم بدون مشکلی داره استفاده میکنه

همیشه بعد نصب ویندوز جدید روی سخت افزار کمی قدیمی غیر از گرافیک بقیه درایورها رو میزارم خود ویندوز بروز کنه یا از IObit استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، Saeed۱۹۸۰ گفته است:

درود و سلام.

3) نصب کنم یا فعلا دست نگهدارم  و بکاپ ویندوز 10 مو ریکاور کنم رو هارد؟ با توجه به اینکه سیستمم هم جدید گرفتم.

متشکرم.

برای 99% افراد نسخه pro بهتر از enterprise هست. نسخه enterprise قابلیت هایی داره که به درد نمیخوره و بیشتر امنیتی هست. 

لینک به دیدگاه

سلام خدمت اساتید گرامی خسته نباشید

بنده یک عدد پردازنده اینتل E2180 و همچنین یک عدد پردازنده اینتل E8400 دارم 

بنده تصمیم به نصب ویندوز 11 گرفتم و ویندوز 11 رو روی پردازنده E8400 نصب کردم 

بعد از نصب مدتی با ویندوز 11 کار کردم و خیلی پر سرعت و روان کار میکرد 

بعد از حدود یک ساعت کامپیوتر رو خاموش کردم و وقتی خواستم دوباره روشن کنم هنگام بالا آمدن ویندوز سیستم ریستارت میشد این اتفاق چند بار افتاد و بنده تصمیم گرفتم پردازنده E2180 رو امتحان کنم و در کمال تعجب سیستم بدون مشکل بوت شد و ویندوز بالا اومد بعد از بالا اومدن ویندوز کامپیوتر رو خاموش کردم و بازم پردازنده E8400 رو امتحان کردم و این بار نیز کامپیوتر بدون مشکل بوت شد و ویندوز بالا اومد 

به نظر شما چرا کامپیوتر بار اول ریستارت شده؟

مشخصات سیستم :

Cpu E8400 

ram 4

SSD 240

hhd 500 

Graphic 2 gig

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان .من سیستم i5-8400 هست و از ویندوز 11 پشتیبانی میکنه ولی میخوام از طریق ویندوز 10 آپدیت کنم.بعد از آپدیت برنامه های نصب شده روی ویندوز 10 بدون هیچ تغییری روی ویندوز 11 هم هستند ؟احیانا خذف و یا با اشکال اجرا،مواجه نمیشن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۴ ساعت قبل، mohammad۷۹۶۶ گفته است:

سلام دوستان .من سیستم i5-8400 هست و از ویندوز 11 پشتیبانی میکنه ولی میخوام از طریق ویندوز 10 آپدیت کنم.بعد از آپدیت برنامه های نصب شده روی ویندوز 10 بدون هیچ تغییری روی ویندوز 11 هم هستند ؟احیانا خذف و یا با اشکال اجرا،مواجه نمیشن؟

درود وقت بخیر

دوست عزیزاگرمی خواهید ازطریق سرویس بروزرسانی ویندوز، فرایند اپگرید ویندوز رو انجام بدید این کار زمان برهست و دراغلب اوقات باارور عدم بروزرسانی یامشکلات شبیه به این مواجه خواهیدشد، ولی اگر با استفاده از فایل ستاپ ایزوی ویندوز می خواهید مانعی نداره ولی بهترین راهکار برای اینکه هم در ریتینگ وهم دراجرای درست برنامه ها به مشکل برنخورید بهترین کار نصب ویندوز بصورت Clean instal هست..

لینک به دیدگاه

۲۰ ساعت قبل، mohammad۷۹۶۶ گفته است:

نه مشکلی نداره، بازم بهتره با iso ویندوز in place upgrade انجام بدی. من همیشه از راه in place upgrade ویندوز رو آپگرید میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...