رفتن به مطلب

مشکل در پرداخت پول و تماس بانک با من ؟!

amin69r
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه دوستان

امروز اتفاقی برام افتاد که جدا این سوال رو برام ایجاد کرد

قضیه از این قراره که:

من یه ماه پیش،از لیون یه کولر ماچو+خمیر سیلیکون tx-4+یه فن ترمال رایت خریدم(که فن رو بعدا نخواستم اقای حسینی مبلغ فن رو گذاشته بودن داخل جعبه)

بعد هماهنگی ها و پرداخت اینترنتی

اقای حسینی باهام تماس گرفتن که پول به حساب من نیومده،

که من بعد این که صورت حساب گرفتم متوجه شدم که همینطور هست،

و بعد از رسیدن قطعات پول رو به صورت کارت به کارت براشون واریز کردم

که ظاهرا مشکل حل شد

تا این که امروز ظهر از بانک تماس گرفتن که شما تو تاریخ 91.3.6یه خرید اینترنتی کردین،پول به حساب طرف مقابل واریز شده ولی شتاب باز همون مبلغ رو به حساب شما برگردونده!(که بعد باز من همون رو دوباره کارت به کارت کردم برای اقای حسینی)

حالا هم گفتن تا فردا همون وجه رو به حسابتون واریز نکنین ما به نام اختلاص به قویه قضایی رجوع میدیم قضیه رو!

که من با دفتر لیون تماس گرفتم و جریان گفتم(نمیدونم با کی صحبت کردم دقیقا!)که گفتا حل میکنن،

ولی این جای سوال هست برای من چرا سیستم بانکداری یه مملکت باید همچین مشکلاتی داشته باشه؟

تا کی خریدار باید متضرر بشه!؟

چرا باید خریدار متحمل ضرر ناشی از همچین اشتباه هایی باشه؟

این مشکل به سادگی میتونه مورد سواستفاده قرار بگیره و از سیستم بانکی پول کشید بیرون،و تنها کسی که مجبوره پاسخگو باشه،خریداره(جالبترین قسمتش هم همینه!)ولی چرا؟

ویرایش شده توسط amin69r
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز حالا متوجه نشدم ما کلاه برداریم بانک کلاه برداره مشتری کلاه برداره ؟

یه مقدار واضحتر بگید لطفا .

در ضمن امروز با بچه هامون در این زمینه صحبت کردید که گقتن چنین اتفاقی افتاده واستون و ایشون هم گفتن بگذارید بررسی بشه و لطفا شماره حساب بدید اگر اوکی بود براتون واریز میشه .

بانک به اون بزرگی اشتباه کرده ما هم اینجا حسابداری داریم که 1 میلیونیوم بانک نمیشه پس باید بررسی کنه و حساب کتابهای اون تاریخ رو در بیاره تا ببینیم ایا دو بار مبلغ واریز شده یا نه .

با تشکر

لینک به دیدگاه

یعنی چی دوست عزیز

اگه هردو مبلغ به حساب آقای حسینی رفته باشه که نگران نباشید، ایشون

قضیه رو حل می کنن، در غیر اینصورت بفرمایید مبلغ کارت به کارت اول چی شده ؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز حالا متوجه نشدم ما کلاه برداریم بانک کلاه برداره مشتری کلاه برداره ؟

یه مقدار واضحتر بگید لطفا .

در ضمن امروز با بچه هامون در این زمینه صحبت کردید که گقتن چنین اتفاقی افتاده واستون و ایشون هم گفتن بگذارید بررسی بشه و لطفا شماره حساب بدید اگر اوکی بود براتون واریز میشه .

بانک به اون بزرگی اشتباه کرده ما هم اینجا حسابداری داریم که 1 میلیونیوم بانک نمیشه پس باید بررسی کنه و حساب کتابهای اون تاریخ رو در بیاره تا ببینیم ایا دو بار مبلغ واریز شده یا نه .

با تشکر

نه،منظورم به هیچ وجه لیون نیست

ولی همچین مشکلاتی میتونه راحت راه رو برای کسایی که میخوان کلاه برداری کنن باز کنه

و اخر سر تنها کسی که باید جواب پس بده کسی که خرید کرده!

حتی بانک یه ذره به خودش زحمت نمیده که پیگیری کنه این موضوع رو،که چرا این اتفاق افتاده،یا مشکل کجاست ولی اولین کاری که کردن اینه که تماس گرفتن با منزل و به طور خیلی بدی موضوع رو توضیح دادن!(طوری که مادر من فک کرده بود من اختلاص کردم!(همه این بحث ها روی 111 هزار تومنه!))

:angry:

ولی در این مورد هم این توضیح رو بدم که بعد این که اقای حسینی گفتن پول برگشته به حساب،من به کلی منصرف شدم،که چند روز بعد متوجه شدم همون روزی که من واریز کردم ایشون ارسال کردن

به خاطر این جریان هم از بانک دلگیرم نه از ایشون،چون همیشه حسن نیتشون رو به من ثابت کردن

و حد اقل بعد این جریانات میدونستم مشکلی نخواهم داشت

ولی باز نتوتستم تحمل کنم این موضوع رو ،و به سینه بکشم!

گفتم بگم،تا شاید یه کم سبکتر بشم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب این مشکل از بانک بوده :دی

اما به نظرم تیتر مناسبی انتخاب نکردید و دوستان با دیدن تیتر به این سایت و فروشگاه بدگمان میشن!

این مشکل که در فروش آنلاین پیش نیومده که شما فروش اینترنتی رو به کلاهبرداری ربط دادید(بعضی ها منظر این تیترها و تاپیکها هستند تا بیان و از آب گلالود ماهیگیری کنند و لیون رو زیر سوال ببرند) بهتره در انتخاب نام تاپیک بیشتر دقت کنید

فروش اینترنتی بگونه ای هستش که شما به یک درگاه پرداخت آنلاین متصل میشید و وجه خریدتون رو پرداخت میکنید

اما این مشکل در کارت به کارت بوجود اومده و نه در فروش آنلاین و حتی اگه شما پول لازم داشته باشی و پدرتون بخوان برای شما پول کارت به کارت کنن هم ممکنه پیش بیاد و صرفا" مربوط به فروش نیستش..

به جای این تیتر دشمن شاد کن میتونستید بنویسید: اشتباهات بانکی؟ یا کلاهبرداری بانک از سیستم انتقال وجه؟ :دی (تازه جنجالی تر هم هستش )

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مطمئنی که از بانک تماس گرفتن ؟ چون برای من چندین بار این مسئله پیش اومده و کسی تماسی نگرفته . بعد اینکه بانکها برای مبالغ خیلی بالاتر از این هیچ پیگیری انجام نمیدن . برای این مبلغ فکر نمیکنم زحمتی به خودشون بدن . احتمالا یکی از دوستانتون قصد شوخی داشته با شما .

لینک به دیدگاه

نه،منظورم به هیچ وجه لیون نیست

ولی همچین مشکلاتی میتونه راحت راه رو برای کسایی که میخوان کلاه برداری کنن باز کنه

و اخر سر تنها کسی که باید جواب پس بده کسی که خرید کرده!

حتی بانک یه ذره به خودش زحمت نمیده که پیگیری کنه این موضوع رو،که چرا این اتفاق افتاده،یا مشکل کجاست ولی اولین کاری که کردن اینه که تماس گرفتن با منزل و به طور خیلی بدی موضوع رو توضیح دادن!(طوری که مادر من فک کرده بود من اختلاص کردم!(همه این بحث ها روی 111 هزار تومنه!))

ولی در این مورد هم این توضیح رو بدم که بعد این که اقای حسینی گفتن پول برگشته به حساب،من به کلی منصرف شدم،که چند روز بعد متوجه شدم همون روزی که من واریز کردم ایشون ارسال کردن

به خاطر این جریان هم از بانک دلگیرم نه از ایشون،چون همیشه حسن نیتشون رو به من ثابت کردن

و حد اقل بعد این جریانات میدونستم مشکلی نخواهم داشت

ولی باز نتوتستم تحمل کنم این موضوع رو ،و به سینه بکشم!

گفتم بگم،تا شاید یه کم سبکتر بشم.

درود

امیر جان خودت رو ناراحت نکن این اصلا مسئله بزرگی نیستش . این مسائل در خارج از ایران هم میفته . به طور مثال توسط یکی از دوستان از سایت امازون یک نور سنج خرید کردیم که اشتباها امازون دو تا ارسال کرده . چون جنسها زیاد بود اون دوستم هم متوجه نشد یهو دید که از حسابش پول برداشت شده و دقیقا همچین حرکتی بانک اونجا با ایشون کردن .

امیر جان حساب پارسیان رو چک کردم دیدم که اون مبلغ 111500 تومان به حساب ما با دو روز تاخیر اومده ولی شما فرمودید که دوبار واریز شده . اینجا فقط یک بار واریز شده عزیز .

ممنون میشم که بیشتر بررسی کنید

لینک به دیدگاه

درود

امیر جان خودت رو ناراحت نکن این اصلا مسئله بزرگی نیستش . این مسائل در خارج از ایران هم میفته . به طور مثال توسط یکی از دوستان از سایت امازون یک نور سنج خرید کردیم که اشتباها امازون دو تا ارسال کرده . چون جنسها زیاد بود اون دوستم هم متوجه نشد یهو دید که از حسابش پول برداشت شده و دقیقا همچین حرکتی بانک اونجا با ایشون کردن .

امیر جان حساب پارسیان رو چک کردم دیدم که اون مبلغ 111500 تومان به حساب ما با دو روز تاخیر اومده ولی شما فرمودید که دوبار واریز شده . اینجا فقط یک بار واریز شده عزیز .

اقای حسینی قضیه همینه دقیقا

این پول نباید واریز میشد به حساب پارسیان شما

چون برگشته تو حساب خودم،که بعدا من براتون به حساب کشاورزی واریز کردم:

اینم مدارکم:

http://upload.iriplus.ir/images/9nlm38xzurru408vbhgq.jpg

http://upload.iriplus.ir/images/6m6atjvict13k2f8u8c.jpg

http://upload.iriplus.ir/images/buctxm2lp2evjuf9sl14.jpg

لینک به دیدگاه

اقای حسینی قضیه همینه دقیقا

این پول نباید واریز میشد به حساب پارسیان شما

چون برگشته تو حساب خودم،که بعدا من براتون به حساب کشاورزی واریز کردم:

اینم مدارکم:

http://upload.iriplu...rru408vbhgq.jpg

http://upload.iriplu...ct13k2f8u8c.jpg

http://upload.iriplu...2evjuf9sl14.jpg

اهان متوجه شدم شما یک بار هم به حساب کشاورزی واریز کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

خوب امین جان یه چند دقیقه ای صبر کن تا گردش حساب کشاورزیمو در اون تاریخ بررسی کنم

الان بهت خبر میدم

لینک به دیدگاه

درود

اقای حسینی شمارع ارجاع رو براتون پ.خ کردم با توضیحات کامل

ممنون میشم چک کنید،در صررت امکان یه نتیجه قطعی بدین،چون الان کارتم دست خواهرم بود،رفته پول بگیره،کارت کشیده تو،گفته این حساب مسدود شده!

straight%20face.gif

لینک به دیدگاه

اهان متوجه شدم شما یک بار هم به حساب کشاورزی واریز کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

خوب امین جان یه چند دقیقه ای صبر کن تا گردش حساب کشاورزیمو در اون تاریخ بررسی کنم

الان بهت خبر میدم

بله،چون گفتین پول نیومده تو حساب و تو صورت حسابی که بانک خودم داده پول تو حساب خودم برگشته(ولی در واقعه هم به حساب پارسیا هم به حساب کشاورزی این مبلغ اضافه شده که نتیجه مستقیم بی کیفیتی خدمات بانکی کشوره)

post-9122-0-61123600-1341334855_thumb.jpg

ویرایش شده توسط amin69r
لینک به دیدگاه

درود

امین جان یک مبلغ 111500 تومان در حسابهای نا معلوم ما در تاریخ 11/3/1391 هستش . اگر اجازه بدید فردا صبج اول وقت به بانک مراجعه کنیم و کردش حساب اون تاریخ رو بگیریم . بعد از این امر حتما همون لحظه براتون واریز میشه عزیز

لینک به دیدگاه

بله،همونه،واریز هم ساعت 12.55 دقیقه بوده

ممنون میشم

در ضمن شمارمو عوض کردم،که براتون پ.خ میکنم،واریز شد یه خبر بدین،برم بانک،ببینم چطور میتونم این لطفشونو جبران کنم!

لینک به دیدگاه

بله،همونه،واریز هم ساعت 12.55 دقیقه بوده

ممنون میشم

در ضمن شمارمو عوض کردم،که براتون پ.خ میکنم،واریز شد یه خبر بدین،برم بانک،ببینم چطور میتونم این لطفشونو جبران کنم!

سلام

آقا امین قبل از رفتن به بانک اینو پخش کن !

1.mp3

:wub:

لینک به دیدگاه

قضیه از این قراره که نتونستند عوامل اختلاس 3 هزار میلیاردی رو بگیرند برای اینکه وجهشون خراب نشه گیر دادن به شما و شما رو میگیرند تا بگند بیکار نبودیم و یکی از عوامل اختلاص چند هزار تومانی رو گرفتیم :lol:

عجــــــــب حکایتی داشتی شما . انشاا.. مشکلت حل بشه .

لینک به دیدگاه

سلام

آقا امین قبل از رفتن به بانک اینو پخش کن !

1.mp3

:wub:

دم شما گرم

دم صبحی یه حالی دادی بهمون!

rolling%20on%20the%20floor.gif

ولی من ترجیح میدم اینو بزارم

(عینکیه خودمم،چاقالو هم رئیس بانک!)

:D :p

http://faupload.com/...ional-Leon-.flv

http://faupload.com/...ional-Leon-.flv

ویرایش شده توسط amin69r
لینک به دیدگاه

جساراتاً من می تونم یک سوال بپرسم ؟

پولی که توسط کشاورزی زدید که بدون مشکل رفته .

پولی که قبلش با پارسیان زدید با 2 روز تاخیر رفته به حساب آقای حسینی !!! (اینجا مشکل وجود داشته) !!! خوب آیا این مبلغ از حسابتون کم شده ؟!!! اگه کم شده که الان دارید این مبلغ رو طلب می کنید ، بانک نبایستی به شما زنگ بزنه و بگه شما اختلاص کردید !!! به بانک چه ربطی داره ، یک پولی بوده و شما زدید و از حسابتون کم شده ، چرا باید بانک زنگ بزنه ؟!!!

اگر 2 روز بعد رفته به حساب آقای حسینی و پارسیان هم پول رو برای شما برگشت زده ، یعنی شما به آقای حسینی پول دادید ولی انگار ندادید و پول برگشته به حسابتون ، اینجاست که بانک حق داره به شما زنگ بزنه و بگه اختلاص کردید !!!

لینک به دیدگاه

جساراتاً من می تونم یک سوال بپرسم ؟

پولی که توسط کشاورزی زدید که بدون مشکل رفته .

پولی که قبلش با پارسیان زدید با 2 روز تاخیر رفته به حساب آقای حسینی !!! (اینجا مشکل وجود داشته) !!! خوب آیا این مبلغ از حسابتون کم شده ؟!!! اگه کم شده که الان دارید این مبلغ رو طلب می کنید ، بانک نبایستی به شما زنگ بزنه و بگه شما اختلاص کردید !!! به بانک چه ربطی داره ، یک پولی بوده و شما زدید و از حسابتون کم شده ، چرا باید بانک زنگ بزنه ؟!!!

اگر 2 روز بعد رفته به حساب آقای حسینی و پارسیان هم پول رو برای شما برگشت زده ، یعنی شما به آقای حسینی پول دادید ولی انگار ندادید و پول برگشته به حسابتون ، اینجاست که بانک حق داره به شما زنگ بزنه و بگه اختلاص کردید !!!

مشکل اینجاست که اون مبلغی که برگشته تو حساب من،دیگه نباید به حساب اقای حسینی واریز میشد(چون برگشته تو حساب من)

ولی این مبلغ به حساب اقای حسینی واریز شده بعد دو روز

من هم با این حساب که دیگه چون پول برگشته تو حساب خودم

همون مبلغ برگشتی رو کارت به کارت کردم براشون دوباره

حالا بانک میگه این 111 تومن اضافی که در واقعه از جیب بانک خارج شده رو بیار بده وگرنه...

لینک به دیدگاه

فکر کنم این پولی که دوبار به حساب اقایی حسینی رفته یکبارش اشتباهی رفته به حسابشون و از حساب بانک کم شده و این وسط اشتباه بانک رو به گردن اقا امیر انداختن و بهش تلفن زدن

امیر جان اگر صلاح میدونی چندنفری بریم سراغ بانک :D

لینک به دیدگاه

درود

امروز رفتم و پرینت حساب رو گرفتم و دیدم که شما به بانک کشاوزی من 111500 تومان در تاریخ 11/3/1391 واریز کردید .

جالب اینجاست که من امروز اینترنتی براتون مبلغ رو به حساب کشاورزیتون واریز کردم فکر کنم اومد تو حسابتون ولی اخرش یک ارور داد و فکر کنم دوباره بر گرده تو حساب من . ممنون میشم که حسابتون رو چک کنید

عجب حکایتیه این داستان

لینک به دیدگاه

درود

امروز رفتم و پرینت حساب رو گرفتم و دیدم که شما به بانک کشاوزی من 111500 تومان در تاریخ 11/3/1391 واریز کردید .

جالب اینجاست که من امروز اینترنتی براتون مبلغ رو به حساب کشاورزیتون واریز کردم فکر کنم اومد تو حسابتون ولی اخرش یک ارور داد و فکر کنم دوباره بر گرده تو حساب من . ممنون میشم که حسابتون رو چک کنید

عجب حکایتیه این داستان

بله

چک کردم اومده بود تو حساب

فوری رفتم بانک

یه کم جنجال ایجاد کردم

اونا هم برداشت کردن،کارتمو دادن،و حسابمو ازاد کردن!

اگه برگرده تو حسابتون،احتمالا همین اتفاقی که برای من افتاده،براتون پیش میاد،که ...

:دی

بازم ممنون برای همه چی،

بار ها گفتم،باز هم میگم،

کار اقای حسینی،حرف نداره!

لینک به دیدگاه

مشکل اینجاست که اون مبلغی که برگشته تو حساب من،دیگه نباید به حساب اقای حسینی واریز میشد(چون برگشته تو حساب من)

ولی این مبلغ به حساب اقای حسینی واریز شده بعد دو روز

من هم با این حساب که دیگه چون پول برگشته تو حساب خودم

همون مبلغ برگشتی رو کارت به کارت کردم براشون دوباره

حالا بانک میگه این 111 تومن اضافی که در واقعه از جیب بانک خارج شده رو بیار بده وگرنه...

من الان نگرانم با کمبود این 111 هزار تومان، اقتصاد کشور فلج بشه، تو رو خدا اقتصاد کشور را نجات بدید Hee%20Hee.gif

1- دو هفته قبل ساعت 11 شب رفتم از عابر بانک پول بگیرم، تمام عابر بانک ها قطع بودند!

2- هفته قبل رفتم عابر بانک ملی، کارت را وارد دستگاه کردم، دو دقیقه گذشت و اتفاقی نیفتاد، کارت را از دستگاه گرفتم و در کمال خونسردی به خانه برگشتم

3- حدود دو ماه قبل از حساب یکی از دوستان به صورت فیزیکی از عابر بانک پول برداشت شد و بانک هم گفته خودت بودی! جالب اینجاست که این دوست ما ساکن تهران هست و پول از یکی از شهرهای غرب کشور برداشت شده بود

و با همه این اتفاقات فقط به یک نکته رسیدم دوست عزیزم: اینجا ایران است

ویرایش شده توسط Castiel
لینک به دیدگاه

من الان نگرانم با کمبود این 111 هزار تومان، اقتصاد کشور فلج بشه، تو رو خدا اقتصاد کشور را نجات بدید Hee%20Hee.gif

1- دو هفته قبل ساعت 11 شب رفتم از عابر بانک پول بگیرم، تمام عابر بانک ها قطع بودند!

2- هفته قبل رفتم عابر بانک ملی، کارت را وارد دستگاه کردم، دو دقیقه گذشت و اتفاقی نیفتاد، کارت را از دستگاه گفتم و در کمال خونسردی به خانه برگشتم

3- حدود دو ماه قبل از حساب یکی از دوستان به صورت فیزیکی از عابر بانک پول برداشت شد و بانک هم گفته خودت بودی! جالب اینجاست که این دوست ما ساکن تهران هست و پول از یکی از شهرهای غرب کشور برداشت شده بود

و با همه این اتفاقات فقط به یک نکته رسیدم دوست عزیزم: اینجا ایران است

دقیقا همینطوره

به هیچ چیز اینجا نمیشه مطمئن بود

من قبلا هم همچین مشکلاتی داشتم

ولی تهدید بانک به این که علیه شما به جرم اختلاص پرونده تشکیل میدیم،کلی حرفه واسه خودش!

اونجا هم که رفتم رئیس بانک من که خواستم دهنمو باز کنم،خودش چون میدونست کارمندش چه گندی زده کلی قربون صدقه و اب میوه ...

که بحث بالا نگیره!

نمیدونم اخر این بحث به کجا میرسه (یا نمیرسه)

ولی تا وقتی این مشکلات وجود داره

تا وقتی سیستم اصلاح نشه

وضعیت بازار همین خواهد بود که هست

در این میون،متضرر فقط خریدار هست و فروشنده ای که میخواد با صداقت و درستی کار کنه!

در پایان از اقای حسینی و همکاراش به خاطر پیگیری خوبشون تشکر میکنم

@};-

لینک به دیدگاه

این بحث تهدید بانک برای ما هم پیش اومده و بانک رفاه ما را متهم کرده. در حالیکه 300 هزار تومان برای بیمه پرداخت کردیم، بعد از 4 ماه اعلام کردند که شما جعل سند کردید!

این بانک حتی فیش بانکی خودش را هم قبول ندارد و ما هم رفتیم سرپرستی کل بانک رفاه استان شکایت کردیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...