رفتن به مطلب

کلاهبرداری صرافی اکسننس

Sezar & sanaz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من تقریبا کل پولم تو این صرافی بود میگن فرار کرده بنظرتون شکایت فایده ای داره کسی خبری ازین صرافی داره اشتباه بزرکی کردم پولم از کیف پولش انتقال ندادم ...

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

لینک به دیدگاه

حقیقتش همدردی نمیکنم با شروع کننده تاپیک. خودش اعتماد بی خودی کرده.

تجربه ارزون به دست نمیاد. 

چه علتی داره این شکلی اعتماد کنید به وب سایتایی که دولت بهش پشت کرده.

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

به نظر بنده حتما شکایت بکنید ولی زیاد امیدی بهش نمیشه داشت صبح تا شب وقتتون رو تلف نکنید براش که ضرر اضافه است

فقط یه شکایت ارائه بدید که اگه طرف رو گرفتن یا به هر نحوی به مرحله جبران خسارت رسید  شما تازه نیفتید دنبال پیگیری و شکایت... امیدوارم به حقتون برسید

ویرایش شده توسط Fencer
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

حقیقتش همدردی نمیکنم با شروع کننده تاپیک. خودش اعتماد بی خودی کرده.

تجربه ارزون به دست نمیاد. 

چه علتی داره این شکلی اعتماد کنید به وب سایتایی که دولت بهش پشت کرده.

سلام دولت چجوری بهش پشت کرده وقتی درگاه پرداخت و شاپرک بهش داده 

دو سال این صرافی کار میکرده 

هیچ کدوم از صرافی های ایرانی مجوزی ندارن از خدا بی خبرا این کارو کردن باهام‌الانم شانس گندم همش تعطیلی شده نمیشه رفت کجایی اصلا حالم خوش نیست تروخدا برام دعا کنید 

بیشرف زنگ زد گفت مشکلی برا سایتمون پیش اومده بزودی بر طرف میشه داریم بروز رسانی میکنیم یکم صبور باشید بعدش دیگه خبرش اوند ...

Screenshot_۲۰۲۱۱۰۰۶-۱۵۵۰۱۴_Chrome.jpg

نمیگم تقصیر من نیست ولی اگه واقعا مملکت درستی داشتیم نظارت رو صرافی ها بود هیچ وقت صرافی انقدر راحت جمع نمیکرد بره 

اگه بهشون مجوز میدادن چک میکردنشون اینطور نمیشد

چطور که بانک مرکزی درگاه میده به صرافی و داره میبینه چه حجم پولی دریافت میکنه نباید زیر نظر بگیردش که نتونه جمع کنه بره پس این شاپرک و درگاه امن چی داستانش

ببینم مگه اینا از بانک پول هارو انتقال نمیدادن نمیتونن بفهمن پول ها کجاست دست کیه الان چرخششچجور بوده کجا خرج میکردن پیداش کنن

لینک به دیدگاه

با هر صراف که میخواید کار کنید حتما حتما باید پروانه  کسب ش  اعتبار داشته باشه ، تا پایان اعتبار پروانه بهش اعتماد کنید.

چون هر صراف باید یه سپرده پیش بانک مرکزی داشته باشه تا بهش مجوز بدن.(یکی از دوستان سال 97 که میخواست مجوز بگیره حدود 1.5 میلیارد تومان پیش بانک مرکزی سپرده گذاشته بود، تا بهش پروانه دادن)

حالا اینکه این اعتباره پروانه چگونه انلاین چک کنید،  راهش نمیدونم.

پ. ن 

جون مادرت، جون هرکی برات عزیزه ، جناب اقای طراح سایت (هر کی که هستی) با اعصاب ملت ، انگری برد بازی نکن ، عامو این چه وضعش هردقیقه داری سایت انگول میدی ، مرد مومن این چه فونتی که گذاشتی؟؟؟!!!

باید 200 درصد زوم کنم تا خونده بشه!!

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Sezar & sanaz گفته است:

سلام دولت چجوری بهش پشت کرده وقتی درگاه پرداخت و شاپرک بهش داده 

درگاه شاهبرک یک فروشگاه دیگرو راحت میتوانند متصل کنند به سایت دیگه یعنی اینو شما بعد ایین مدت متوجه نشدی؟

یا سایت هزار تا کار دیگه مییشه کرد.

هییچ صرافی ایرانی مجوز ندااره. داری با ریسک خودت میری جلو . حالا چرا کاملا اعتماد کردی؟ منم تتر نقد میکنم ولی کل سرمایمو حل نمیدن داخل "کیف پول" صرافی چه ایرانی چه خارجی! بعضیا یان کارو میکنند برای چندر غاز کمتر هزینه TX FEE ندن.

2 ساعت قبل، ali-0098 گفته است:

با هر صراف که میخواید کار کنید حتما حتما باید پروانه  کسب ش  اعتبار داشته باشه ، تا پایان اعتبار پروانه بهش اعتماد کنید.

چون هر صراف باید یه سپرده پیش بانک مرکزی داشته باشه تا بهش مجوز بدن.(یکی از دوستان سال 97 که میخواست مجوز بگیره حدود 1.5 میلیارد تومان پیش بانک مرکزی سپرده گذاشته بود، تا بهش پروانه دادن)

حالا اینکه این اعتباره پروانه چگونه انلاین چک کنید،  راهش نمیدونم.

پ. ن 

جون مادرت، جون هرکی برات عزیزه ، جناب اقای طراح سایت (هر کی که هستی) با اعصاب ملت ، انگری برد بازی نکن ، عامو این چه وضعش هردقیقه داری سایت انگول میدی ، مرد مومن این چه فونتی که گذاشتی؟؟؟!!!

باید 200 درصد زوم کنم تا خونده بشه!!

عزیزم صرافی ارز فیات نیست صرزافی ارز دیجیتال هست. هییچ کدوم پراونه و مجوز ندارند. 

چند تا قدیمی هاشون هم الان دارن آدرس مکانشون رو از سایت حذف میکنند که معلومه دارند برای کلاه برداری بزرگ آماده میشند. خیلی ها دیگه آدرس کییف پول های دریافتی ها رو داعم عوض مییکنند این هم نشون میده دارند آماده میشند بدون هیچ اثری از خودشون به جا بگذارند فرار کنند.

مملکت شده دلالی و کلاه برداری. ادعای دین و ایمان هم میکنیم برای کشور های دیگه. 

آقا اعتماد نکن.

لینک به دیدگاه

پلیس فتا حساب های این صرافی رو بسته حداقل اون حساب هایی که تا الان شناسایی شده ولی اینکه پولی توش هست یا نیست یا اینکه چقدر هست چیزی نگفتن 

یکی از دلایلی که پیگیری این جور موارد رو از طریق حساب بانکی و واریز و برداشت سخت میکنه جا به جا شدن پول تو یه تعداد زیادی حساب و به مبلغ های مختلفه که پیگیری رو طولانی و سخت میکنه(شما بخون نا ممکن چون در این صورت اکثرا اصلا پیگیری نمیکنن) با این پول میرن طلا و دلار و ... تهیه میکنن که دیگه غیر ممکنه بشه از اون روش پیگیری و پول رو برگردوند

تنها امیدی که میشه داشت بودن پول تو همون حساب های اصلی که الان بسته شده مونده باشه هر چند بعیده که صاحب این صرافی تا قبل در اومدن خبر خالی نکرده باشه یا اینکه خود طرف رو بگیرن 

حساب های اینجور شرکت ها باید 24 ساعته تحت نظر باشه که اگه در مدت زمان کوتاه مبلغ زیادی ازش خارج شد سریع خروجی حساب مسدود بشه برای بررسی بیشتر چون خالی شدن حساب اینجور شرکت ها اون هم به صورت ناگهانی جز کلاهبرداری و زدن به چاک بوی دیگه ای ازش استشمام نمیشه

ویرایش شده توسط Fencer
لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

درگاه شاهبرک یک فروشگاه دیگرو راحت میتوانند متصل کنند به سایت دیگه یعنی اینو شما بعد ایین مدت متوجه نشدی؟

یا سایت هزار تا کار دیگه مییشه کرد.

هییچ صرافی ایرانی مجوز ندااره. داری با ریسک خودت میری جلو . حالا چرا کاملا اعتماد کردی؟ منم تتر نقد میکنم ولی کل سرمایمو حل نمیدن داخل "کیف پول" صرافی چه ایرانی چه خارجی! بعضیا یان کارو میکنند برای چندر غاز کمتر هزینه TX FEE ندن.

عزیزم صرافی ارز فیات نیست صرزافی ارز دیجیتال هست. هییچ کدوم پراونه و مجوز ندارند. 

چند تا قدیمی هاشون هم الان دارن آدرس مکانشون رو از سایت حذف میکنند که معلومه دارند برای کلاه برداری بزرگ آماده میشند. خیلی ها دیگه آدرس کییف پول های دریافتی ها رو داعم عوض مییکنند این هم نشون میده دارند آماده میشند بدون هیچ اثری از خودشون به جا بگذارند فرار کنند.

مملکت شده دلالی و کلاه برداری. ادعای دین و ایمان هم میکنیم برای کشور های دیگه. 

آقا اعتماد نکن.

قانون جدید بانک مرکزی برای صرافی‌های سنتی؛ کار با رمرارزها صرفاً با دستورالعمل بانک مرکزی

فقط با صرافیهای قدیمی که اعتبار پروانه دارن و جدیدا ارز دیجیتال هم کار میکنن معامله کنید.

اینجا هم که لیست صرافیها است. حتما مجوز هم دارن که لیست کردن:

قیمت ارزهای دیجیتال در ایران

تازه اینجا اخرش نوشته اگه پولتون خوردن ما تایید نکردیم.

البته تو این خراب شده راهای رسیدن به خدا زیاده ، و مردم شریف ما هم طمع دارن که سود بیشتری کنن وگرنه کسی که بخواد سرمایه اش حفظ کنه با کمی کارمزد بیشتر دادن ، میتونه خودش از دام این افراد شیاد دور میکنه.

چون هنوز خود دولت درست درمون تایید نکرده و قانون درستی براش نزاشته ، خلا قانونی زیادی امکان داره وجود داشته باشه نتیجه اش میشه همین ، این اقا با ریش میاد ملت تیغ میزنه میره....

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

سلام منم مالباخته هستم.٨٥ مليون تومن.نميدونم بايد چه کنم.به کجا شکایت کنم چجور شکایت کنم

لینک به دیدگاه

چقدر از پولتون رو بردن؟ چرا انتقال ندادید پولتون رو به کیف سخت افزاری

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

چقدر از پولتون رو بردن؟ چرا انتقال ندادید پولتون رو به کیف سخت افزاری

من بالای ۵۵۰م داشتم بدبخت شدم

نمیدونم چرا اعتماد کردم پولم اونجا نگه داشتم

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Sezar & sanaz گفته است:

بیاید باهم یه راه ارتباطی برقرار کنیم توی تلگرام ببینیم چه باید بکنیم.من هنوز شکایت هم نکردم حتی

در ۱۴۰۰/۷/۱۵ در 20:47، Sezar & sanaz گفته است:

سلام دوستان من تقریبا کل پولم تو این صرافی بود میگن فرار کرده بنظرتون شکایت فایده ای داره کسی خبری ازین صرافی داره اشتباه بزرکی کردم پولم از کیف پولش انتقال ندادم ...

بیاید باهم یه راه ارتباطی برقرار کنیم توی تلگرام ببینیم چه باید بکنیم.من هنوز شکایت هم نکردم حتی

اینستای من هست behzad.eslah

پیام بدید باهم بدونیم چه باید بکنیم

لینک به دیدگاه

نمیدونم والا چی بگم

این ارز های دیجیتال هم داستانی شده

مردم عادی که اکثرا بد بخت شدن با بورس حالا اومدن توی ارز های دیجیتال و کلی کلاهشون برداشته میشه

حالا به هزار وسیله که یکیش همین صرافی هست

خوشبختانه هیچ موقع حتی 10 دقیقه هم نذاشتم پولم دست این جماعت بمونه و خب واقعا متاسفم

امیدوارم دستگیر بشن که بعیده چون مثل اینکه از کشور هم خارج شدن

ولی خدا بزرگه یه بنده خدایی سال 97 ماشینشو تو شمال میدزن هفته پیش زنگ میزنن بهش که ماشین تو زنجانه و پیدا شده

انشالله پول شما هم برگرده

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، Sezar & sanaz گفته است:

550 میلیون تومان 😳 این مبلغ خیلی زیاده ، خیلی خیلی زیاده

لینک به دیدگاه

دوستان تروخدا در اینجا درخواست بدین این خبر گزاری حرفی بزنه فوری مسئولان بفور میفتن کاری بکنن برای ما مال باختنه ها خواهش میکنم کمک کنید اینجا درخواست پیگیری بدین

https://www.yjc.news/fa/reporters

لینک به دیدگاه

۳۰ دقیقه قبل، Sezar & sanaz گفته است:

دوستان تروخدا در اینجا درخواست بدین این خبر گزاری حرفی بزنه فوری مسئولان بفور میفتن کاری بکنن برای ما مال باختنه ها خواهش میکنم کمک کنید اینجا درخواست پیگیری بدین

https://www.yjc.news/fa/reporters

برادر خونسرد باش.

به جای اینکارها فردا برو دفتر خدمات قضایی با مدارکی که داری شکایت قضایی کن.

از طریق قانون پیگیری کن.

درخواست قرار تامین خواسته هم بده که بتونی پول هارو اگه جابجا کردن در این مدت هم پس بگیری.

لینک به دیدگاه

۱۴ ساعت قبل، Sezar & sanaz گفته است:

اینم مدیرانش

چند وقت دیگه پیج اینستا میزنه و راه های ب دست آوردن موفقیت و پول رو آموزش میده

لینک به دیدگاه

سلام 

وقت بخیر 

چند تا از دوستان بنده تو صرافی والکس و صرافی نوبیتکس ارز دارن و موجودی دارن 

اونها هم مثل این یکی صرافی ها بی اعتبار هستند و بانک مرکزی تایید نکرده ؟ 

کلا داریم صرافی که بانک مرکزی تاییدش کرده باشه ؟؟

لینک به دیدگاه

دوست من نمی‌خوام ته دلت رو خالی کنم و واقعا امیدوارم به پولت برسی هم شما هم سایر مال باخته ها.ولی در این سیستم کثیف و فاسد هیچ کلاهبرداری تو این مقیاس به صورت تک نفره یا حتی دو سه نفره بدون داشتن ارتباط با نهادهای مختلف انجام نمیگیره.این جور کلاهبرداریها به صورت گروهی و ارتباط نهادهای قدرتمند بالادستی انجام میگیره و شما فقط چهره یک یا دونفر رو فقط می‌بینید که با فراری دادن اونها هم همه چی تموم میشه.نمونه اش سلطان سکه بود که یک یا دونفر رو آوردند جلوی دوربین و بعدش هم گفتن که اعدام به اصطلاح شدند! من میدونم و شما که دونفر نمی‌تونستن صدها تن سکه خرید و انبار کنند. متاسفانه مردم ما هم تو ادوار مختلف به دام این نوع کلاه‌برداری‌های سیستماتیک می افتند.یه بار بورس یه بار سکه ثامن و یه بار پیش فروش خودروهای خارجی و زمین و اینبار با رمزارز سعی در خالی کردن جیب ملت دارند.

اینکه بتونید به پولتون برسید احتمالش واقعا کمه ولی این به این معنی نیست که دست رو دست بگذارید.شکایت کنید چه بهتر که چند نفر مالباخته مثل خودتون رو هم جمع کنید.تیریست در تاریکی.موفق باشید.

لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، Sezar & sanaz گفته است:

الان رسانه ها تشنه چند آدم مال باخته مثل شما هستند برید جلو دوربین التماس کنید یه متن هم میدن بخونید رمز ارز بده بورس خوبه. 

نمیگن که اشتباه از خودت بوده وگرنه 8 درصد هش ریت بیت از ایرانه اینا نمیخان نقد کنند! این همه آدم ... 

قدر مالتو میدونی از این به بعد. نمیگم برنمیگرده... ولی عبرت بگیر لطفا.

اعتماد نکن.

اگر ثنا داری برو عریضه نویس شکایت بنویس بعد برو دفتر قضایی ثبتش کنند بعد که پیامکش آمد میبری دادگاه انقلاب اونجا وقت دادیاری و ... . زود باش شنبه برو.

لینک به دیدگاه

دوستان امروز رفتم شکایت کردم اصلا لازم نیست برید دادسرا باید برید دفتر خدمات قضایی در محلتون خودش کارش انجام میده 

نوبت دهی هم اینجاست سایتش

https://nobat.kdke.ir

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱۴ ساعت قبل، ramin_delphi گفته است:

سلام 

وقت بخیر 

چند تا از دوستان بنده تو صرافی والکس و صرافی نوبیتکس ارز دارن و موجودی دارن 

اونها هم مثل این یکی صرافی ها بی اعتبار هستند و بانک مرکزی تایید نکرده ؟ 

کلا داریم صرافی که بانک مرکزی تاییدش کرده باشه ؟؟

هیچ صرافی رمز ارزی مجوز نداره و نگهداشتن دارایی در کیف صرافی بزرگترین اشتباهه 

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است:

هیچ صرافی رمز ارزی مجوز نداره و نگهداشتن دارایی در کیف صرافی بزرگترین اشتباهه 

پس اینها با چه حساب کتابی دارن کار می کنن ؟ !!!! 

پس بهترین و امن ترین جا برای نگه داشتن رمز ارزها کجاست ؟ 

می خوام به این دوست ام کمک کنم که این بنده خدا هم این وسط متضرر نشه ؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...