رفتن به مطلب

درخواست معرفی سریال های خنده دار(fun) کره ای

Abolfazl.D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز 

اونایی که اهل تماشای سریال های کره ای یا چینی هستن میخواستم بهم یکسری از سریالهای fun بهم معرفی کنند برای دیدن

لینک به دیدگاه

قهقهه در وایکیکی. خودم هنوز کامل تماشاش نکردم ولی تکه های که ازش دیدم فوق العاده جالب و خنده داره.بازیگران خیلی خوبی هم داره.

لینک به دیدگاه

۲۳ دقیقه قبل، Peyman.S گفته است:

قهقهه در وایکیکی. خودم هنوز کامل تماشاش نکردم ولی تکه های که ازش دیدم فوق العاده جالب و خنده داره.بازیگران خیلی خوبی هم داره.

بله هر ۲ سریش عالی هستن

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

سلام ممنون از پیشنهادتون خیلی وقت قبل دیدمش

لینک به دیدگاه

دوستان دیگه نخواستم تاپیک جدا بزنم

کسی سایت میشناسه که این سریال ها رو بدون س.ان.س.و.ر بذاره؟ چند ماهی چیزی دانلود نکردم امروز نگاه کردم همه سایت ها سانسور شده گذاشتن

لینک به دیدگاه

سایت پروموویز هستش ولی باید برای دانلود فایلها اشتراک بخرید.که مبلغ ناچیزیه دقیقا یادم نیست ولی سه ماه ش فکر کنم حدود ۲۰تومن بود آخرین بار که خریدم یا یه چیزی تو همین مایه ها. با زیرنویس چسبیده و بدون زیر نویس هم می‌زاره با انواع کیفیت.البته آدرس سایت مسدوده و باید از قند شکن استفاده کنید ولی لینکهای دانلود مسدود نیست.فکر نکنم مجاز به گزاشتم لینک باشم ولی تو گوگل سرچ کنید اسمشو میاره.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۱ در 23:41، indianboy گفته است:

دوستان دیگه نخواستم تاپیک جدا بزنم

کسی سایت میشناسه که این سریال ها رو بدون س.ان.س.و.ر بذاره؟ چند ماهی چیزی دانلود نکردم امروز نگاه کردم همه سایت ها سانسور شده گذاشتن

سلام این سایتهایی هست که فعلا من دارم ازشون استفاده میکنم 

baromovi5
sisimovies5
b2ktop
vinasub
koreanfilm1

سایتهای بیشتری بودن اما متاسفنه بسته یا اشتراکی شدن

ویرایش شده توسط Abolfazl.Ganji
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...