رفتن به مطلب

برای دریافت مدرک از گوگل به مشکل خوردم، نیاز به هم فکری دوستان دارم

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

قضیه اینه که دارم تو کلاس sys admin گوگل شرکت میکنم و آخرش مدرک بهم داده میشه، برای مدرک باید تصویر کارت ملی یا پاسپورت ارسال بشه و چون بسلامتی تحریم هستیم مدارک هویتی ایران رو قبول نمیکنن. راهی به نظر کسی میرسه ؟ مثلا نمیشه کارت ملی ترکیه رو عکسش رو دانلود کنم بدم فتوشاپ کنن ؟ :))

لینک به دیدگاه

من دقیق از موضوع شما اطلاع ندارم. ولی اگه واقعا باید تایید هویت بشه و ایرانی قبول نمیکنه. پس دیگه نمیشه کاری کرد.

چون باید یه سیستمی باشه که بشه استعلام کرد. ما که از دنیا جدا هستیم. حتما همچین چیزی است.

اگه قرار باشه با نام یه فرد خارجی مدرک بگیری که ارزشی نداره. 

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است:

من دقیق از موضوع شما اطلاع ندارم. ولی اگه واقعا باید تایید هویت بشه و ایرانی قبول نمیکنه. پس دیگه نمیشه کاری کرد.

چون باید یه سیستمی باشه که بشه استعلام کرد. ما که از دنیا جدا هستیم. حتما همچین چیزی است.

اگه قرار باشه با نام یه فرد خارجی مدرک بگیری که ارزشی نداره. 

فقط باید از پاسپورت یک کشور دیگه عکس بگیرم بفرستم که مشخصات خودم روش باشه. 

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Mehrdad.93 گفته است:

نه پاسپورت شماره سریال داره. شاید بشه برا افغانستان استفاده کنی (اونم به خاطر اینه الان جنگ و نمیشه استعلام درستی کرد) و ترکیه فکر نکنم بشه. چون از روی سریال استعلام میکنن. شاید از طریق بین الملل یا ثبت احوال همون کشور.

در هر صورت اگر هم بشه. بازم مدرکش ارزشی نداره. چون با هویت واقعی شما همخوانی نداره.

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است:

نه پاسپورت شماره سریال داره. شاید بشه برا افغانستان استفاده کنی (اونم به خاطر اینه الان جنگ و نمیشه استعلام درستی کرد) و ترکیه فکر نکنم بشه. چون از روی سریال استعلام میکنن. شاید از طریق بین الملل یا ثبت احوال همون کشور.

در هر صورت اگر هم بشه. بازم مدرکش ارزشی نداره. چون با هویت واقعی شما همخوانی نداره.

آره داشتم به این استعلام کردنه فکر میکردم، یک کشور داغون باید انتخاب کنم.

با هویت خودمه وقت اسم کشور فرق داره برادر

ویرایش شده توسط Mehrdad.93
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه دانش حاصل از اون دوره براتون مهمه، قطعا مدرک براتون آنچنان مهم نخواهد بود.

اگر هم مدرک رو میخواید، به جای ادیت پاسپورت، بدون هیچ دردسری خود مدرک رو ادیت بزنید. اگه بخواید خود پاسپورت رو ادیت کنید، فقط میتونید عکستون رو ادیت کنید و با اسم صاحب اصلی پاسپورت باید ادامه بدید

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Mehrdad.93 گفته است:

سلام آقا مهرداد.

عکس پاسپورت که تا دلت بخواد تو نت هست: https://www.pinterest.com/pin/865957834569845348/

دنبال پاسپورت های کشورهای اروپای شرقی و حوزه شوروی سابق باش، اینا عموما هنوز سیستم آنلاین بررسی هویت ندارن.

منتها چطوری میخوای مشخصات خودت رو فوتو شاپ کنی؟ اون بخشش خیلی تابلوئه.

لینک به دیدگاه

۱۹ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

سلام آقا مهرداد.

عکس پاسپورت که تا دلت بخواد تو نت هست: https://www.pinterest.com/pin/865957834569845348/

دنبال پاسپورت های کشورهای اروپای شرقی و حوزه شوروی سابق باش، اینا عموما هنوز سیستم آنلاین بررسی هویت ندارن.

منتها چطوری میخوای مشخصات خودت رو فوتو شاپ کنی؟ اون بخشش خیلی تابلوئه.

درود

همون دیگه، قسمت سختش هم ویرایش کردنش هست، که باید داد دست آدم حرفه ای

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۰/۷/۳۰ در ۱۷:۱۷، Mehrdad.۹۳ گفته است:

قضیه اینه که دارم تو کلاس sys admin گوگل شرکت میکنم و آخرش مدرک بهم داده میشه، برای مدرک باید تصویر کارت ملی یا پاسپورت ارسال بشه و چون بسلامتی تحریم هستیم مدارک هویتی ایران رو قبول نمیکنن. راهی به نظر کسی میرسه ؟ مثلا نمیشه کارت ملی ترکیه رو عکسش رو دانلود کنم بدم فتوشاپ کنن ؟ :))

دوست من، گوگل با ایرانی ها مشکلی نداره! با ساکنین ایران مشکل داره 

این همه مهاجر مگه همه پاسپورت اون کشور رو دارن؟ سال ها طول میکشه کسی شهروندی یک کشور دیگه رو بگیره 

من اکانت پی پال خودم رو با نام و پاسپورت ایرانی و آدرس خارج کشورم تایید کردم سالهاست دارم بدون مشکل استفاده می کنم
کشورت رو امارات یا ترکیه یا ارمنستان انتخاب کن و با همون پاسورت ایرانی رو بفرست خلاص

ابزارهای زیادی برای چک کردن اصالت تصویر دارن و براحتی براشون قابل تشخیصه و اگر شک کنن ازت میخوان پاسورت رو در زوایه خاصی نگه داری و دوباره عکسش رو بفرستی 

خلاصه که دنبال گول زدن گوگل نباش، گوگله گاگول نیست.

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

دوست من، گوگل با ایرانی ها مشکلی نداره! با ساکنین ایران مشکل داره 

این همه مهاجر مگه همه پاسپورت اون کشور رو دارن؟ سال ها طول میکشه کسی شهروندی یک کشور دیگه رو بگیره 

من اکانت پی پال خودم رو با نام و پاسپورت ایرانی و آدرس خارج کشورم تایید کردم سالهاست دارم بدون مشکل استفاده می کنم
کشورت رو امارات یا ترکیه یا ارمنستان انتخاب کن و با همون پاسورت ایرانی رو بفرست خلاص

ابزارهای زیادی برای چک کردن اصالت تصویر دارن و براحتی براشون قابل تشخیصه و اگر شک کنن ازت میخوان پاسورت رو در زوایه خاصی نگه داری و دوباره عکسش رو بفرستی 

خلاصه که دنبال گول زدن گوگل نباش، گوگله گاگول نیست.

ایده ی خوبیه، الان امتحان میکنم

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، Mehrdad.93 گفته است:

ایده ی خوبیه، الان امتحان میکنم

edit: نمیشه، همونجا موقع عکس گرفتن طراحی کارت رو بررسی میکنه و خطا میده، خیلی کارشون درسته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...