رفتن به مطلب

ایا میشه فن کامپیوتر رو بدونه اینکه به پاور یا مادربرد وصل کرد روشن کرد؟

nima.karami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشین من میخوام 3 تا فن اضافه به سیستمم بزنم ولی توان پاور بیشتر از 2 تا نمیکشه و تمام سوکت های پاور پر شده برا فن ایا میش بدون اینکه به پاور یا مادربرد وصل باشه روشن کردشون؟؟ ممنون میشم جواب بدید

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، nima.karami گفته است:

سلام خسته نباشین من میخوام 3 تا فن اضافه به سیستمم بزنم ولی توان پاور بیشتر از 2 تا نمیکشه و تمام سوکت های پاور پر شده برا فن ایا میش بدون اینکه به پاور یا مادربرد وصل باشه روشن کردشون؟؟ ممنون میشم جواب بدید

چجوری حساب کردی که یه فن هم کشش نداره .  چقدر لب به لب گرفتی؟ یه حسی میگه کلا محاسباتت کلا اشتباهه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۸ ساعت قبل، nima.karami گفته است:

میتونید تبدیل های 2 به 1 بگیرید از همون پاور استفاده کنید

33 دقیقه قبل، milad.azn گفته است:

چجوری حساب کردی که یه فن هم کشش نداره .  چقدر لب به لب گرفتی؟ یه حسی میگه کلا محاسباتت کلا اشتباهه

منظورشون تعداد پورت خروجی ide پاور هست احتمالا. همشون درگیره

لینک به دیدگاه

تمام پروت های ک فن میخوره بهش درگیره پاورم هم تقریبا از تمام توانش داره استاده میکنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۵ ساعت قبل، nima.karami گفته است:

تمام پروت های ک فن میخوره بهش درگیره پاورم هم تقریبا از تمام توانش داره استاده میکنه

از کجا به این نتیجه رسیدید؟ پاور متر زدید؟

------------------

آداپتور دوازده ولت بگیرید و با لحیم کاری فن هاتون رو بهش بخورونید. (پیشنهاد نمیشه)

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، nima.karami گفته است:

شما مشخصات سخت افزار و مدل پاور ذکر نکردید اگر مشکل فقط کمبود مولکس هست میتونید از هاب فن استفاده کنید که از برق ساتا استفاده میکنه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۸/۲ در 02:04، nima.karami گفته است:

سلام. کاش عکسی از فن و داخل کیس میگذاشتید که بهتر بشه راهنمایی کرد؛ با اینحال،

روی فن همیشه مینویسه چند ولت هست، اکثر فن های کیس 12 ولت هست، با اینحال دقت کن شاید فن شما 5 ولت باشه!

یک آداپتور 12 ولت بخر (از آداپتورهای قدیمی مودم، دوربین، تلفن و غیره هم میتونی استفاده کنی) و سیمش را از پشت کیس داخل کن و به فن متصل کن (به مثبت و منفی دقت کن).

البته با آداپتورهای 9 و حتی 5 ولت هم میتونی یه فن 12 ولت را روشن کنی مشکلی پیش نمیاد اما خب آهسته تر میچرخه.

بنده شخصا ترجیح میدم اگه پورت های پاورم پُره و در مورد توانش شک دارم، فن را با پورتی که زیاد استفاده نمیشه شریک بشم. یعنی چی: یعنی بعضی تجهیزات سیستم درسته که پورت پاور را اشغال میکنن ولی همیشه روشن نیستن یا مصرف زیادی ندارن مثل درایو نوری، فلاپی درایو، رم ریدر، کانکتور اضافه پردازنده (اگه مادربوردت فقط 4 پینش را استفاده میکنه) و امثالهم که میتونی قسمتی از کابلشون را لخت کنی و سیم فن را بهش لحیم کنی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...