رفتن به مطلب

مزایده 1156 ( ASUS P7H55 M-USB3... i3 540 4MB CACHES )

navid_ati
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

یک ست مادربورد و CPU در حد آک فقط یک بار تست شده موجوده به بالا ترین پیشنهاد تا فردا شب ساعت 23 تقدیم میشه

مادربورد دارای USB 3 و SATA 6GB و گرافیک آنبورد با خروجی HDMI و ساپورت 16 گیگ رم تا باس 2200 هست

قیمت پایه 200

فروش فوری 280

گام افزایش 5 هزار

نکته : هیچکدام از قطعات کارتن و متعلقات نداره

همان چیزی هست که داخل عکسها میبینید

http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_1156/P7H55MUSB3/#specifications

mbfawn0y200cnab5cfod.jpg

u7e0kvi461ylitw0c8o.jpg

axcmd12pll33q5y5cq8g.jpg

506q891xxhuu0lhmbp.jpg

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

تهران هستی؟

ویرایش شده توسط Arash S
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کرج هستم تو location زدم عزیز

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

اتفاقا پروفایلت رو چک کردم چیزی ندیدم نوید جان :wacko: به هر حال مرسی که گفتی

خب حالا که کرج هستی، قطعات رو هم حضوری تحویل میگیرم (البته اگه قسمت بود که با هم معامله کنیم)

تا فعلا پایه واسه من

لینک به دیدگاه

مگه مزایده تا ساعت 23 امشب برقرار نبود؟

ویرایش شده توسط Arash S
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مگه مزایده تا ساعت 23 امشب برقرار نبود؟

بله همینطوره دوستمون به قیمت فروش فوری خواستند و 5 تومن هم تخفیف دادم تقدیمشون کردم

لینک به دیدگاه

اوکی مشکلی نیست اما خودتون خوب میدونید ... ;)

و البته با توجه به سابقه تون (هم اینجا و هم پی تی) دیگه واقعا جای تعجب داره... شما... چنین حرکتی... !

ای کاش قیمت فروش فوری در هر دو فروم یکی بود (خب بچه های پی تی تخفیف ویژه دارن دیگه حتما ... آقای حسینی پس ما چی؟ )

ای کاش اعلام میکردید که فروش تو پی تی هم در جریانه (من فکر کردم فقط همینجا دارید میفروشید وگرنه تو پی تی هم دنبال میکردم )

ای کاش مثل بعضی دوستان آخرین قیمت رو در هر دو فروم اعلام میکردید (و البته اینکار هم به نفع خودتون هست هم به نفع خریداران برای پیدا شدن بهترین خریدار با بالاترین قیمت)

و چندتا ای کاش دیگه که یادم نیست و البته خودتون خیلی بهتر از من راه و رسم معاملات رو بلدید و نیازی به گفتن نداره

من حاضر بودم 280 فروش فوری بخرم (گرچه اینجا 280 بود و ظاهرا تو پی تی 265 بوده) اما اول خواستم ببینم بقیه دوستان اوضاعشون چطوره و قیمتهای پیشنهادی در چه حدی هست بعد اگه قیمت تا حدود 250-260 رفت، یهو فروش فوری رو اعلام کنم و ختم تاپیک

اگر میدونستم تو پی تی هم در جریانه مطمئنا اونجا هم دنبال میکردم

امیدوارم ناراحت نشید ولی اینکار شما بی شباهت نیست به کار دوستان تازه واردی که "یه جنسی رو اعلام میکنند، بعد که ملت واسه خریدش دودوتا چهارتا کردن، رفتن بررسی کردن و بنچمارک دیدن، قیمت درآوردن و اعلام آمادگی واسه خریدن کردن، یهو میان میگن پسرخاله کوچیکم اومد خرید رفت!! لطفا تاپیک بسته شود" :blink:

به هرحال قسمت نبود، شاید این قطعات قسمت همون دوستمون تو پی تی بوده اما خب یکم فکر من رو در مورد شما که البته از بچه های خوب و شناخته شده هستید، مشغول کرد.

امیدوارم که من رو روشن کنید تا متوجه بشم که در مورد شما دارم اشتباه میکنم نوید جان :)

ویرایش شده توسط Arash S
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...