رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک تا 18 تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام گرافیک کارکرده باشد یا آک که در توان خرید من باشد  بیشتر دنبال گرافیک های جدید هستم برای بازی می خواهم حالا فرقی نمی کند چه باشد amd و nvidia 

در ضمن باز شده نباشد 

و اینکه خدای ماین نشده باشد 

پیشنهادی دارید پیام بدهید با لینک کالا

ببخشید دیگه پول به سختی جمع شده و توان خرید من محدود 

گرافیک قبلی خودم 1050ti بود یه 1060 که برای دوستان بود که فروش رفت می خواهم حداقل از 1060 قوی تر باشد

با تشکر 

ویرایش شده توسط HEGMATANE
لینک به دیدگاه

Gtx 1080 gaming x بی نهایت نو و کم کار کرد ۱۷  و gtx gaming x 1070 ti یه نقطه کوچیک رو بک پلیاش داره ۱۵۵۰۰ هردوتا کارت بدونه ماین 

ویرایش شده توسط Pooriya1886
لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Pooriya۱۸۸۶ گفته است:

Gtx 1080 gaming x بی نهایت نو و کم کار کرد ۱۷  و gtx gaming x 1070 ti یه نقطه کوچیک رو بک پلیاش داره ۱۵۵۰۰ هردوتا کارت بدونه ماین 

فعلا دنبال گرافیک های مدل جدید تر هستم 

مثل 5600xt 6600xt 2060 2060s 1160ti

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما و وقت بخیر 

این مورد رو نگاه کنید قیمت عالی و ویژه 

لینک به دیدگاه

که در توان خرید من باشد / شما بی شک لایق بهترینایی دوست عزیز

اگه عجله ندارین کمی صبوری بفرمایید تعداد بالایی 2060 قراره برسه بدستم و با قیمت بسیار ویژه و حمایتی ( حدودا" 15.16 میلیون ) بزارم واسه فروش.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ۲۰۶۰ نسل اول ری ترسینگه الان دیگه با اومدن سری ۳xxx که قدرتمند تر و مقرون به صرفه تر هستند ارزشی نداره . شما یک تومن بزارید رو پولتون میتونید یه ۳۰۶۰‌بگیرید که معادل ۲۰۷۰قدرت داره و تو بعضی تست ها تا ۸-۱۰ فریم بیشتر داده و نسل دوم RTX هم هست.تو همین بازارچه بگردید پیدا میکنید.گینوارد و پلیت هم اوکی هستن.تو تست‌ها گینوارد از پلیت و گیگابایت ایگل و حتی زوتاک twin edge خنک تر و نویز کمتری داشت.البته در کارایی باهم تفاوت آنچنانی ندارند شاید یک درصد به زور ولی برای اینکه کارتتون بیشتر عمر بکنه تو این اوضاع نابسامان اقتصادی باید دنبال کارت‌های خنک تر بود.

ویرایش شده توسط Peyman.S
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز 

همه این کارت های که به ظاهر به قیمت پایین هستند درستش رو حساب کنید گرون هم هستند مثلا برن هایشون رو حساب کنید همه از برندهای ارزون و کم کیفیت بازار هستند مثللا از برند هایی مثل Gainward  و یا زوتک و یا Palit  و امثال اینها 

تا دیروز که کالا تو بازار بود کسی اصلا سراغ اینها نمی رفت - اصلا فروش نداشتند در مقابل برند هایی مثل  ASUS - Gigabyte - MSI  و امثال اینها که برند های اصلی بازار هستند و دقت کنید شرکت هایی مثل اواژنگ و سازگار و حامی و امثال این وارد می کنند و ۳ سال براش گارانتی می دهند 

برای من خیلی جواب این سوال مهم هست که این دوستانی که می فرمایند کارت وارداتی خوبه به این سوال که شخصی کارت رو خرید مثالا کارت بعد 4 ماه یا هر چقدر سوخت چیکارش کنه اصلا این باشه 3090 باز بدتر 

گارانتی تو بعضی قطعات شدیدا مهم هست - چون شما داری اکبند میخری نه کارکرده که بگی انشالا هیچی نمیشه - گارانتی برای قطعاتی مثل گرافیک و رم و هارد شدیدا مهم هست - چون حتا بعد خرابیشون که میدین گارانتی اون ها از دستشون کاری بر نمی یاد و تعویض می دن کالا رو 

گرافیک اکبند با گارانتی بسیار ارزش داره به یک مدل بالاتر بدون گارانتی - شما دست کم 3 سال خیالت راحت است از بابت گرافیک - ۲ کالای گارانتی دار که گرفتی برند درست حسابی هست مثل اونهایی که بالا گفتم  و از طریق وارد کننده اصلی وارد شده و نمی تونه فیک باشه 

مثلا یک مدته گرافیک های ریفر XFX RX 580 8GB  رو وارد کردند و به اسک آکبند و بدون گارانتی فروختند - مندونید چقدر داره خرابی میده تو بازار - بدبخت خریدار هم فکر میکنه اکبند خریده - این گرافیک که این همه مصرف داره چرا شرکت هایی مثل سازگار و آوا›نگ و حامی و امثال اینها چرا وارد نمی کنند چون اونها در جریان این موارد هستند و اعتبارشون رو خراب نمی کنند 

فقط خواستن این موارد رو بگم و نظرم رو بگم و قصد جسارت به شخصی رو ندارم - استارتر عزیز هم ببخشند که در اینجا نظرم رو گفتم 

یک نکته : منظورم از گارانتی - گارانتی های اصلی هست نه گارانتی های شرکتی و مغازه ای - خواستم بگم که اشتباه برداشت نشه 

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Peyman.S گفته است:

دوست عزیز ۲۰۶۰ نسل اول ری ترسینگه الان دیگه با اومدن سری ۳xxx که قدرتمند تر و مقرون به صرفه تر هستند ارزشی نداره . شما یک تومن بزارید رو پولتون میتونید یه ۳۰۶۰‌بگیرید که معادل ۲۰۷۰قدرت داره و تو بعضی تست ها تا ۸-۱۰ فریم بیشتر داده و نسل دوم RTX هم هست.تو همین بازارچه بگردید پیدا میکنید.گینوارد و پلیت هم اوکی هستن.تو تست‌ها گینوارد از پلیت و گیگابایت ایگل و حتی زوتاک twin edge خنک تر و نویز کمتری داشت.البته در کارایی باهم تفاوت آنچنانی ندارند شاید یک درصد به زور ولی برای اینکه کارتتون بیشتر عمر بکنه تو این اوضاع نابسامان اقتصادی باید دنبال کارت‌های خنک تر بود.

شدیدا تاکید میشه  میتونی قیمت رو نوزده کن و 3060 بگیر تا 4 سال بی نیاز میشی از خرید کارت گرافیک    2060 اصلا صرفه نداری بگیری  1080 بگری مدل زوتک امپ فکر کنم توهمین فروم هم میفروشن من این کارتو داشتم خیلی قویه   2060 نکیر پشیمون میشی       اگه تونستی 3060 بخر       من همه مدل کارتو داشتم     مدل گینوارد هم مدله خیلی خوبیه   بسیار هم خنکه ولی بدرده ماین نمیخوره     فقط برا بازی خوبه  

اگه گارانتی دار هم بخری  بنظرم نخری بهتره  چون اولا اینکه باید 4 تومن بیشتر بدی بابت گارانتی و هم اینکه خدای نکرده کارتت خراب بشه خیلی کم پیش میاد که کارتتو تعمیر کنن یا اکرم تعمیر کنن مثه اولش نمیشه  نهایت کارتتو بایه مدل پائینتر عوض میکنن شماهم کاری نمیتونین بکنین 

لینک به دیدگاه

این موردو دارم منتها کمی با بودجت ناسازگاره که البته قابل مذاکرست ولی نه تا 18 تومن!
خوبیش به اینه که همشهریم هستیم
;)

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، RA!N گفته است:

این موردو دارم منتها کمی با بودجت ناسازگاره که البته قابل مذاکرست ولی نه تا 18 تومن!
خوبیش به اینه که همشهریم هستیم
;)

ممنون ولی فکر کنم نمیشه وارد مذاکره شد. احوال همشهری عالی باشد. 🙏

لینک به دیدگاه

۱۴ ساعت قبل، ramin_delphi گفته است:

سلام کارتن چرا ندارد؟ میشه بفرماید! 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام کارتن چرا ندارد؟ میشه بفرماید! 

کارتنش تو اسباب کشی گم شده 

اما راحت از روی سریالش می تونید از سایت اواژنگ گارانتی رو استعلام بکنید 

به این قیمت این گرافیک عالی هست و ۲۲ ماه گارانتی اواژنگ هم داره . بهتر از این چی ؟ 😁

لینک به دیدگاه

سلام یک عدد 1650 سوپر TUF گارانتی تا 2023 موجوده
13/200

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، mr.stive گفته است:

سلام یک عدد 1650 سوپر TUF گارانتی تا 2023 موجوده
13/200

سلام قوی تر می خواهم

لینک به دیدگاه

درود

کارت گرافیک Gigabyte RTX 2060 oc موجوده

قیمت ۱۹.۵

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/gigabyte-rtx-2060-oc.b6543

20211127_050406.thumb.jpg.eb02884e68fddf68c1c965787323371a.jpg

IMG-20211122-WA0010.jpg

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، aVaOMi گفته است:

درود

کارت گرافیک Gigabyte RTX 2060 oc موجوده

قیمت ۱۹.۵

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/gigabyte-rtx-2060-oc.b6543

20211127_050406.thumb.jpg.eb02884e68fddf68c1c965787323371a.jpg

IMG-20211122-WA0010.jpg

سلام ممنون پیام دادم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...