رفتن به مطلب

راهنمایی برای مقابله با فایل هک دانلود شده

Lovely_killer
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان,

داشتم توی نت دنبال یه ورژن ریمیکس یه موزیک میگشتم و کلی سایت و تب باز کرده بودم و کلی پاپ آپ هی باز میشد و میبستم. کلی ورژن های موزیک رو Download later زدم که بگیرم. توی IDM دیدم یه فایل برای دانلود اومده که حجمش دقیقا اندازه یه موزیکی بود که میخواستم دانلود کنم ولی نه MP3 بود نه اسمش درست بود. به اسم remote control اومده بود و طولانی بود اسمش. کامل دانلود نشده بود ولی نه میشد حذفش کرد از تو IDM نه میشد هیچ کار دیگه ای باهاش کرد. فکر میکنم وقتی اومده بود Download later زده بودم و همینطور مونده بود. الان هم دیدم از IDM حذف شده. 

حالا برام سواله که فایل هک بوده و آیا دانلود شده یا نه. چه آنتی ویروس یا آنتی مالویری پیشنهاد میدین بگیرم و اسکن کنم یا روش خاصی برای پیشگیری؟ 😑

الان Avast free دارم و Malwarebytes 

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

دوستان نظری ندارید؟ چه آنتی ویروسی پیشنهاد میدین؟

لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، Lovely_killer گفته است:

دوستان نظری ندارید؟ چه آنتی ویروسی پیشنهاد میدین؟

سلام 

پیشنهاد من بجای نصب آنتی ویروس ،اینه که کمی در مورد وبگردی و دانلود فایل ها از اینترنت محتاط تر باشید.

اونوقت به هیچ آنتی ویروسی نیاز ندارید.

سعی کنید اگر هم حتما نیاز دارید که یک فایل رو بگیرید اما مطمئن نیستید که امن هست یا نه،اونو با گوشی اندروید دانلود کنید ،بعد با آنتی ویروس گوشی تستش کنید 

چون که محیط اندروید خییلی امن تر از ویندوز هست و هیچ برنامه ای بدون اجازه ی شخص شما نمیتونه هیچ تغییری در سیستم انجام بده .

لینک به دیدگاه

سلام.سعی کن روی هم لینکی کلیک نکنی چون مرورگری که استفاده میکنی آلوده میشود و بجای دانلود فایل موردنظر شما هم ویروس دریافت میکنی

ویرایش شده توسط xshya
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...