رفتن به مطلب

خرید کارت msi 3060 از کاربر invoker و به مشکل برخوردن با ایشون...خواهش میکنم دوستان اهل فن بیان راهنمایی کنن و نظر بدن

ebi3494
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر دوستان عزیز و گرامی
عرض ادب و احترام
بنده یه کارت msi 3060مطابق تاپیک زیر از کاربر invoker آقای یاسین صالحی زاده به مبلغ26500خریداری کردم

کارت مال دوستشون بوده و دوستشون کارت رو برای من ارسال کردن
زمانی که کارت به دست من رسید من کارت رو با پاور 685Green نیمه ماژولار و باندل i7 4770k تست کردم کارت زمانی که روشن میشد RGB کارت فقط به صورت چشمک زن آلارم قرمز میزد(شبیه چراغ چشمک زن قرمز)
تستGpu z از کارت گرفتم که غیر عادی بود بهشون گفتم این کارت یه جای کارش مشکل داره
در مورد چشمک زن قرمز گفتن احتمالا RGB اینطور تنظیم شده در صورتی که من بعدا تحقیق کردم این مسئله نیست..
در مورد GPu zکارت هم گفتن که درایور درست نصب نکردید که من با درایورهای مختلف تست کردم باز همین مسئله بود..

بهش گفتم کارت رو برات میفرستم لطف کنید مشکلش رو رفع کنید اوکی بشه برای من بفرستید

تا اینکه باز به روشی که خودشون گفتن من پیش رفتم و مجدد آخرین driver Nvidia رو نصب کردم درایور نصب شد سیستم گفت منو ریستارت کن من ریستارت کردم صدای بالا اومدن ویندوز میومد کارت تصویر نداد..
که بهش گفتم وکارت رو پس فرستادم..

من یه کاربر آماتورم..
دوستان با تجربه نظر بدن واقعا با 4تا نصب و حذف درایور باید کارت به مشکل بربخوره؟!!؟

من با ایشون صحبت کردم میگن قطعات و تاکید دارن پاور من ایراد داره..
من بهش میگم من6-7 تا کارت کنارم هست هر کدوم. رو خواستی با همین پاور برات تست میگیرم فیلم میگیرم برات میفرستم ببینی پاور من اوکیه و هیچ مشکلی از طرف قطعات من نیست..
میگه اگه با کارشناسان گرین تماس بگیری میگن پاورت غیر استاندارد هست و پاور شما باعث شده کارت مشکل دار بشه..
خواهش میکنم دوستان اهل فن نظر بدن

IMG_20211029_135918_419.jpg

IMG_20211029_135915_394.jpg

IMG_20211029_135909_581.jpg

IMG_20211029_135904_582.jpg

IMG_20211029_135902_503.jpg

IMG_20211029_135859_746.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب 

اگه کارت مهلت تست داشته و شما در تایم مهلت تستی که فروشنده عزیز در نظر گرفته به ایشون متذکر شدین که کارت عادی نیست باید و قطعا پاسخگو باشن

پ ن : با این وضع سخت اقتصادی و قیمت فضایی قطعات چه فروشنده و خریدار باید هوای همو داشته باشن 

• لایک 3
لینک به دیدگاه

با درود

اگه کارت با همون خروجی pcie پاور بتونه کارت گرافیک قویتر از 3060 (مثلا 1080 تی آی یا یه کارت پر مصرف دیگه) رو بدون ایراد روشن کنه دیگه قطعا ایراد از پاور نیست! اینکه پاور مورد تایید بچه های گرین نیست که از نظر من قابل قبول نیست! خود شرکت های مادربرد سازی هم یه لیست از Ram های ساپورت شده رو میدن بیرون ولی دلیل نمیشه اگر رمی خارج از لیست ساپورت شده ها بود، با برد همخونی نداشته باشه و حتی باعث "آسیب" بشه!

باز هم بنظرم از یکی از اعضا که مورد قبول طرفین هست کمک بگیرین برای حل این موضوع

• لایک 5
لینک به دیدگاه

من این کارت رو بدون گارانتی داشتم و فروختم کارت خوبی بود و از همین فروم خریده بودم

امیدوارم مشکل حل بشه

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، raajer گفته است:

با سلام و عرض ادب 

اگه کارت مهلت تست داشته و شما در تایم مهلت تستی که فروشنده عزیز در نظر گرفته به ایشون متذکر شدین که کارت عادی نیست باید و قطعا پاسخگو باشن

پ ن : با این وضع سخت اقتصادی و قیمت فضایی قطعات چه فروشنده و خریدار باید هوای همو داشته باشن 

درود بر شما 

عرض ادب و احترام 

والا همون لحظه ای که کارت به دست من رسید عرض کردم بهشون این کارت یه ایراد فنی داره 

گفتم اجازه بدین کارت کارت رو بیشتر چک کنم و چک کردم با همکارم هم مشورت کردم ایشون هم اومدن به اتفاق هم کارت رو تست کردیم مطمئن شدم مشکل داره بهش گفتم که من میخوام کارت رو برگشت بزنم گفت نه شما گوش بدید به روشی که من میگم کارت رو تست کنید که البته هیچ مشکلی هم نداشت روش ایشون درست بود ولی خب دیگه تصویر رفت الان هم من کارت رو براشون فرستادم زیر بار نمیرن 

از اول که کارت بدست من رسیده مورد داشت وRGBها همه چشمک زن و آلارم قرمز میداد من بهش گفتم گفت RGB اینطور تنظیم شده بهش گفتم من کارت مشابه دارم اینطوری نباید باشه..

که آخرش به اینجا رسیدیم

۱ ساعت قبل، danyal.fa79 گفته است:

با درود

اگه کارت با همون خروجی pcie پاور بتونه کارت گرافیک قویتر از 3060 (مثلا 1080 تی آی یا یه کارت پر مصرف دیگه) رو بدون ایراد روشن کنه دیگه قطعا ایراد از پاور نیست! اینکه پاور مورد تایید بچه های گرین نیست که از نظر من قابل قبول نیست! خود شرکت های مادربرد سازی هم یه لیست از Ram های ساپورت شده رو میدن بیرون ولی دلیل نمیشه اگر رمی خارج از لیست ساپورت شده ها بود، با برد همخونی نداشته باشه و حتی باعث "آسیب" بشه!

درود بر شما🌹

من بهشون میگم 

من6-7تا کارت دارم برای اطمینان از سلامت قطعات من 

هر کدوم از کارت ها رو خودت گفتی من با همین قطعات تست میگیرم هر تستی که بخوای و برات میفرستم.

قبول نمیکنه..

۱ ساعت قبل، شهر کامپیوتر گفته است:

من این کارت رو بدون گارانتی داشتم و فروختم کارت خوبی بود و از همین فروم خریده بودم

امیدوارم مشکل حل بشه

درود بر شما🌹

بله اگه سالم و اوکیش باشه 

کارت بسیار خوب و خنکیه من مدل مشابهش رو دارم

لینک به دیدگاه

کارت رو اکبند خریداری کردین یا کارکرده بود؟؟
و اینکه در مورد مهلت تست چه صحبتی انجام شده با فروشنده ؟

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

درود خدمت همه دوستان و عزیزان

من قبل از هر چیزی یه مقدمه بگم . متاسفانه بخاطره کم لطفی بعضی از دوستان در گذشته و قضاوت های عجولانه و ...

از گذشته درس گرفته و جدیدا" خیلی با احتیاط تر وارد معامله میشم و به کوچیکترین چیز حساس ام واکنش نشون میدم !

من این کارت رو واسه دوست ام حدودا" 4 ماه پیش از کاربر Zeus4747 بصورت آکبند خریداری کردم . که مستنداد موجوده.

کارت تا همین چند روز پیش صحیح و سالم تو بهترین دما (58درجه) کار میکرده و هیچ مشکل خاصی نداشت ! دوستمون تصمیم به ارتقا داشت واسه همین تصمیم گرفتیم همین کارت به اضافه یدونه دیگه 3060 رو واسه معاوضه اگهی کنیم

که در اخر ایشون پیشنهاد خرید میدن و بهشون فروخته میشه. منم مثل همیشه که با همه خریدار هام معامله میکنم ازشون میپرسم هر درخواستی چه از بابت تست و ارسال دارین بفرمایید انجام وظیفه میشه !

که گفتن 5.6 دقیقه با فورمارک تست دما بگیرین !!! ( بشخصه و تمام عزیزانی که تجربه کار با این نرم افزار رو دارن میدونن که 5.6 دقیقه قرار دادن کارت زیر تست این نرم افزار چقد خطرناکه ! اونم واسه کارتی که دارم بهش میگم همش 4 ماه بیشتر استفاده نداشته )

در اخر قبول کردن که تست 1.2 دقیقه ای انجام بشه. و نتیجه تست هم کاملا عالب بودش و واسشون ارسال شد و تایید کردن ! و قرار شد از طریق باربری ارسال بشه واسشون !

formark_f1pa.jpg

کارت سریعا" میرسه بدستشون و ایشون قبل اینکه حتی بخواد تست دما بگیره تو واتس اپ یه ویس میفرستن که این کارت بیش از 8 تا یکسال مشخصه کارکرده اس !!! و کلی گرد و خاک داره !!!

( در صورتی که من بالا واسش توضیح دادم بره ببینه از کجا خریدم و کی خریداری شده عجولانه مارو قضاوت میکنن ) واقعا" جا خوردم / از کسی که این همه خرید و فروش کرده و بازخورد داره چنین حرفی و برخوردی ...

منم از این قضاوت عجولانه شدیدا" ناراحت شدم و پیرو مقدمه ای که عرض کردم. قبل اینکه قضاوت بیشتری پیش بیاد . کارت رو برگشت بزنن و پولشون رو حتی با جبران خسارت بهشون برمیگردونم !

( کسی که فرصت یه سرچ به خودش نداده که کارت کی و از کجا خریداری شده / چنین عجولانه مارو قضاوت کرده نباید توقعی داشت !!! ) خلاصه با کلی صحبت از بهم خوردن معامله منصرف میشم

بعد پیام میدن که کارت دستکاری شده !!!

و فنش هم نویز داره!

و تو شرایط بدی استفاده !

من پیرو همین صحبتشون مجدد با ازشون خواستم که کارت رو سریعا" برگشت بزنن . ولی قبول نکردن !

bargasht_kala_1iu.jpg

و مجدد از بنده خواستن که صبوری کنم و مجدد تست کنن ببینین مشکل چیه !

یه عکس از Gpu_Z فرستادن که خیلی چیزا توش باگ شده . منم سر در نیوردم و از دوستان دیگه کمک خواستن گفتن احتمالا" بخاطره نسخه قدیمی بدون برنامه اس بگو اپدیتش کنه درست میشه همین رو بهشون گفتم و خواستم تست کنن ...

و مجدد یه عکس دیگه از نرم افزار اورکلاک فرستادن که این تنظیمات رو چند بزارم !

seting_jwd.jpg

و چندین مرتبه بهم گفتن که تنظیمات دستکاری شده ! منم گفتم والا نه چیزی دستکاری شده و نه تغییر . بصورت همون معمولی مورد استفاده قرار گرفته ! و حتی فرضا" اگه دستکاری هم شده باشه بعد از جدا کردن کارت تنظیمات برمیگرده رو همون حالت قبل ! مگه جز اینه ؟!

بعدش امدن گفتن مموری کلاک 4 برابر شده ...

من ازش پرسیدم کارت رو چجوری تستش کردی ( بعد ارسال همون عکس باگ شده Gpu_Z که مشخص بودش تست از طریق قابل رایز انجام شده و مستقیم به اسلاید اصلی وصل نکردن )

من تو یه ویس ازشون درخواست میکنم که کارت رو مستقیم وصل کنن به اسلاید اصلی و از اونجا تستش کنن ! و بعدش دیگه جواب ندادن تا فرداش که یه ویس فرستادن ( همونجا بنظرم مهلت تستشون تموم شده بود !!! )

بعد فرداش انلاین میشن و این ویس رو میفرستن ! بنظرم نیازی به توضیح نداشته باشه ( خودتون قضاوت کنین من حرفی ندارم ... )

https://uupload.ir/view/whatsapp_ptt_2021-10-26_at_04.02.39_bcyd.ogg/

ادامه داره !!!

53 دقیقه قبل، raajer گفته است:

با سلام و عرض ادب 

31 دقیقه قبل، danyal.fa79 گفته است:

با درود

29 دقیقه قبل، شهر کامپیوتر گفته است:

امیدوارم مشکل حل بشه

14 دقیقه قبل، Divine گفته است:

درود دوستان / لطفا" از قضاوت عجولانه پرهیز کنین . من موضوع رو کامل بدم ....

• لایک 2
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

اگه ویس رو گوش کرده باشین تا اینجا مطلب قشنگ مشخصه که کارت صحیح و سالم کار میکرده و ایشون فقط مشخص هش ریت داشته ! و بهونه LHR بودن کارت !

من این صحبت هارو میفرستم واسه دوستم چون خود ام تجربه ماین ندارم و ایشون گفتش که به کل طریقه ماینش اشتباهه ! و جدا از اونم کارت LHR تو GPU_z درج میشه !

lhr_skf.jpg

خلاصه بحث به این سمت تغییر جهت میده !!! و منم سردرگم ...

من ازشون خواستم اگه تجربه ندارن ارجاعشون بدم به این دوستموم تا راهنماییشون کنن ! ولی گفتن بار اولمون نیست و خودمون باتجربه هستیم ...

باز گذشت ... اینبار ایراد بایوس مجد شده گرفتن ... منم تعجب میکردم از این حرفا ...

باز گذشت گفتن یه فرصت 24 ساعته بدین من مجدد بررسیش کنم.

forsat_24_saate_dg_wwhb.jpg

من تا یه حدی میتونستم صبر کنم ... واسه همین ازشون پرسیدم میشه بفرمایید با چه سخت افزاری تست میکنین !

toziye_sakhtafzar_n6ep.jpg

در کمال تعجب ... گفتن عجله نکنین و بازم مهلت تست بدین ! ( بدون توجه به سوال اصلی که اقا با چه سخت افزاری دارین تست میکنین شاید مشکل همونه !!! )

https://uupload.ir/view/molate_test_mojadad_b598.ogg/

https://uupload.ir/view/javabe_test_24_saat_q767.ogg/

بازم ادامه داره !

• لایک 2
لینک به دیدگاه

۲۷ دقیقه قبل، Divine گفته است:

درود بر شما🌹

عرض ادب و احترام

کارت از لحظه ای که به دست من رسید من بهش گفتم مسائل رو و کلا48ساعت کارت دست من نبوده و من براشون مرجوع کردم 

همون لحظه ای که رسید گفتمrgb این کارت داره آلارم قرمز میده به صورت چشمک زن قرمز یعنی اخطار 

مموری کارت توgpu z  7500هست یعنی 4برابر حالت معمول که بهش گفتم گفت باگ نرم افزاریه.گفتم آلارم چشمک زن قرمز RGB چی گفت اون تنظیمات داره 

درایورهای مختلف نصب کردم با همکارم مشورت کردم گفت مشکل داره براش مرجوع کن بهش گفتم کارت رو می‌خوام مرجوع کنم که گفتن با روشی که من میگم تست کن منم تست کردم درایور نصب کردم سیستم گفت منو ریستارت کن ریستارت کردم صدای ویندوز شنید میشد ویندوز اومد بالا تصویر نداد کارت...

فکر نمیکنم یه کارت سالم و اوکی با 4بار نصب درایور به مشکل بربخوره..

در نظر داشته باشید کلا 48ساعت کارت دست من بوده و برگشت دادم الان کارت دست ایشون هست 

البته دست دوستشون هست چون کارت مال دوستشون بوده و دوستشون برای من فرستاده 

تست Gpu zهم مشخصه این کارت دستکاری شده 

اینم تست guz خودتون هم هست که من الان دقت کردم بهش این هم ثابت می‌کنه کارت دستکاری شده بوده.

مموری کارت حدود 9000هست 

مموری این کارت باید حدود 2000باشه

Screenshot_۲۰۲۱-۱۰-۲۹-۱۶-۰۸-۳۲-۸۹۳_com.whatsapp.jpg

لینک به دیدگاه

خلاصه بحث کشید رو قضیه LHR ( تا اون موقع کارت صحیح و سالم کار میکرد ! و فقط گیر اینکه چرا هش ریت کم میده بودش ... )

منم که هرچقد ازش خواستم که اگه تجربه نداری تا از این دوستمون بخوام راهنماییت کنه انگاری به غیرتش برمیخورد ...

آخر با کلی بدبختی و یه ساعت تماس تلفنی تونستم ازشون بخوام واسه یبار هم که شده گوش به حرفه بنده بدن و کارت رو به این صورت تست کنن ...

حتما" حتما" سیستم نسل جدید باشه و حدامکان سوکت 1151 و از یه پاور سری جدید و بروز استفاده کنن به اضافه اینکه اسلاید مادربرد و کارت رو هم تمیز کنن که مشکل گردوغبار نباشه .

و همچنین یبار سیستم رو بزارین رو حالت Safe mode و از طریق برنامه Ddu کل درایو نرم افزاری Nvida رو پاک کنین و مجدد از خوده سایت nvida دانلود و نصب کنین.

خلاصه اینم گذشت و خبری نشد تا ... مجدد فرداش امدن گفتن که الان مشکل اونم نیست ! مشکل اینه که LED کارت چشمک میزنه ! و یجا کارت ایراد داره / و حالت نرمال نیست ! بعد چند روز ؟! بعد کی ؟!

و پشت بندش اینو گفتن ...""" آدرس هم لطف کنید برای من بفرستید من براش برگشت بزنم اگه اوکیش کرد و تنظیماتش رو برگردونم رو حالت دیفالت که فیلم بگیره برا من بفرسته من این کارت رو 100درصد می‌خوام
اگه نشه تنظیماتش رو برگردونم به حالت دیفالت که کلا به کار من نمیاد عزیز چون نمیتونم ازش استفاده کنم """

و اخرین پیام :

درود🌹
خوبی
بله تست ها رو انجام دادم متاسفانه با نصب درایور و ریستارت سیستم الان گرافیک بالا نمیاد..
ببینید جناب صالحی زاده من با خیلی  از بچه های فروم صحبت کردم میگن این گرافیک نرمال نبوده خودمم خیلی سرچ کردم تحقیق کردم این چشمک زن اون روز اولش که بهت گفتم در واقع اخطار گرافیک هست الان میخوای چیکار کنیم
این بایوسش دستکاری شده بوده بهت گفتم یه جای کار ایراد داره من برات میفرستم لطف کن مشکلش رو حل کن برام بفرست
همه بچه های فروم و لیون هم من رو میشناسن
به هیچ وجه با 4بار پاک کردن و نصب کردن درایور گرافیک به مشکل برنمیخوره.
کاشکی گرافیک مال خودت بود مستقیم تست میکردی برای من تست میکردی میفرستادید که این مسائل پیش نیاد 😔😔😔

وقتی هم کارت رو پس فرستادن / کارت یه تیگه آجر شده بودش و دیگه تو دیوایس منجر شناخته نمیشه ...

توضیح بنده به اتمام رسید . حال میشه قضاوت کرد...

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، invoker گفته است:

اگه ویس رو گوش کرده باشین تا اینجا مطلب قشنگ مشخصه که کارت صحیح و سالم کار میکرده و ایشون فقط مشخص هش ریت داشته ! و بهونه LHR بودن کارت !

من این صحبت هارو میفرستم واسه دوستم چون خود ام تجربه ماین ندارم و ایشون گفتش که به کل طریقه ماینش اشتباهه ! و جدا از اونم کارت LHR تو GPU_z درج میشه !

lhr_skf.jpg

من ازشون خواستم اگه تجربه ندارن ارجاعشون بدم به این دوستموم تا راهنماییشون کنن ! ولی گفتن بار اولمون نیست و خودمون باتجربه هستیم ...

باز گذشت ... اینبار ایراد بایوس مجد شده گرفتن ... منم تعجب میکردم از این حرفا ...

من تا یه حدی میتونستم صبر کنم ... واسه همین ازشون پرسیدم میشه بفرمایید با چه سخت افزاری تست میکنین !

در کمال تعجب ... گفتن عجله نکنین و بازم مهلت تست بدین ! ( بدون توجه به سوال اصلی که اقا با چه سخت افزاری دارین تست میکنین شاید مشکل همونه !!! )

بازم ادامه داره !

درود بر شما🌹

عرض ادب و احترام 

آقای صالحی زاده کلا کارت 48ساعت دست من بوده 

من تو پست اول هم عرض کردم حدود6-7تا کرد دارم با همون سخت افزار هر تستی شما بخواین میگیرم که مطمئن باشید سخت افزار من هیچ مشکلی نداشته.

من الان دقت کردم به تست فور مارک خودتون و اینجا قرارش میدم خودتون ببینید چرا مموری این کارتحدود9000هست تو تست خودتون 

درصورتی که دیفالت باید حدود2000باشه..

پس وقتی عرض میکنم کارت دستکاری شده بوده بی دلیل نیست 

همکار ما که خیلی با تجربست می‌گفت من حدس میزنم بایوس خورده.

الان یکی از بچه های پرشین تولز هم دقیقا به این مسئله اشاره کردن..

چرا نمیخواید قبول کنید کارتتون قبل ارسال ایراد داشته و ربطی به سخت افزار من نداره.

کلا کارت48ساعت دست من بوده و باز یه روزه هم به دست شما رسیده فکر نمیکنم تایم زیادی کارت دست من بوده باشه..

این غیر عادی نیست یه کارت با 4بار حذف و نصب درایور کلا تصویرش بره...

عزیز من من اینهمه کارت دارم بارها و بارها عرض کردم با همین سخت افزار برات چک میکنم فیلم میفرستم ببینم واقعا سخت افزار من مشکل داره...

لینک به دیدگاه

۴۱ دقیقه قبل، invoker گفته است:

درود دوستان / لطفا" از قضاوت عجولانه پرهیز کنین . من موضوع رو کامل بدم ....

با درود خدمت شما دوست گرامی

بنده قضاوتی نکردم و صرفا پاسخ به ادله و شواهد مذکور صاحب تاپیک رو دادم

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

با عرض ادب و احترام

توضیحاتی که فروشنده عزیز دادن بسیار جای تامل داره انصافی بخوام نظر خودمو بیان کنم  خریدار عزیز نباید کارتو با اتفاق همکاران  دست کاری میکردن جنسی خریدی مشکل داره پسش بفرست بگو مشکل داره به کارم نمیاد 

• لایک 11
لینک به دیدگاه

۱۵ دقیقه قبل، ebi۳۴۹۴ گفته است:

درود بر شما🌹

عرض ادب و احترام

کارت از لحظه ای که به دست من رسید من بهش گفتم مسائل رو و کلا48ساعت کارت دست من نبوده و من براشون مرجوع کردم 

همون لحظه ای که رسید گفتمrgb این کارت داره آلارم قرمز میده به صورت چشمک زن قرمز یعنی اخطار 

مموری کارت توgpu z  7500هست یعنی 4برابر حالت معمول که بهش گفتم گفت باگ نرم افزاریه.گفتم آلارم چشمک زن قرمز RGB چی گفت اون تنظیمات داره 

درایورهای مختلف نصب کردم با همکارم مشورت کردم گفت مشکل داره براش مرجوع کن بهش گفتم کارت رو می‌خوام مرجوع کنم که گفتن با روشی که من میگم تست کن منم تست کردم درایور نصب کردم سیستم گفت منو ریستارت کن ریستارت کردم صدای ویندوز شنید میشد ویندوز اومد بالا تصویر نداد کارت...

در نظر داشته باشید کلا 48ساعت کارت دست من بوده و برگشت دادم الان کارت دست ایشون هست 

اینم تست guz خودتون هم هست که من الان دقت کردم بهش این هم ثابت می‌کنه کارت دستکاری شده بوده.

مموری کارت حدود 9000هست 

درود

یعنی کارت قبلا روی همچین سیستمی داشته کار میکرده و استفاده گیمینگ داشته :D ؟

ram 8gb

cpu fx 8350

memory clock 8850

احتملا این کارت داشته با اتریوم بازی میکرده و مراحل به نحو احسن میگذرونده

انشالله که به خیر بگذره

فروشنده محترم اینجا گفته که :

حتما" حتما" سیستم نسل جدید باشه و حدامکان سوکت 1151 و از یه پاور سری جدید و بروز استفاده کنن به اضافه اینکه اسلاید مادربرد و کارت رو هم تمیز کنن که مشکل گردوغبار نباشه .

بعد خودشون کارت روی fx8350 تست کردن برای ایشون فرستادن 😂

• لایک 1
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 5
لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، ebi۳۴۹۴ گفته است:

من الان دقت کردم به تست فور مارک خودتون و اینجا قرارش میدم خودتون ببینید چرا مموری این کارتحدود9000هست تو تست خودتون 

درصورتی که دیفالت باید حدود2000باشه..

پس وقتی عرض میکنم کارت دستکاری شده بوده بی دلیل نیست 

همکار ما که خیلی با تجربست می‌گفت من حدس میزنم بایوس خورده.

الان یکی از بچه های پرشین تولز هم دقیقا به این مسئله اشاره کردن..

چرا نمیخواید قبول کنید کارتتون قبل ارسال ایراد داشته و ربطی به سخت افزار من نداره.

کلا کارت48ساعت دست من بوده و باز یه روزه هم به دست شما رسیده فکر نمیکنم تایم زیادی کارت دست من بوده باشه..

این غیر عادی نیست یه کارت با 4بار حذف و نصب درایور کلا تصویرش بره...

عزیز من من اینهمه کارت دارم بارها و بارها عرض کردم با همین سخت افزار برات چک میکنم فیلم میفرستم ببینم واقعا سخت افزار من مشکل داره...

با درود خدمت شما

من فکر میکنم شما تجربتون در این زمینه یک مقداری ناقصه، فرکانس موثر و فرکانسی که شما میدونید متفاوته، فرکانس این کارت بین ۷۸۰۰ تا ۹۰۰۰ هست!  

مطالعه بفرمایید

https://forums.tomshardware.com/threads/effective-memory-clock-speed-confusions.3518637/

• لایک 3
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

28 دقیقه قبل، invoker گفته است:

lhr_skf.jpg

بازم ادامه داره !

خیلی متشکرم که توضیحات کامل دادین و کل مکالمه رو اینجا قرار دادین👍👍

من فقط یه بار کارت دوستت رو گذاشتم که هش ریت نداد جدا کردم و با سیستم دیگه تستش کردم این مسئله رو هم به خودت گفتم.

و در نظر داشته باش که کارت دوستت که کارش ریگ بستن هستlhrبوده کارت رو دستکاری کرده بوده بایوسش رو..

برای کارت Asus هم همینطور بود که بهت گفتم تست های اونم بفرست ببینم که تست ها رو نفرستادین بعدش گفتی کارت LHR هست و تاپیک رو ویرایش کردی..

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، ebi3494 گفته است:

خیلی متشکرم که توضیحات کامل دادین و کل مکالمه رو اینجا قرار دادین👍👍

من فقط یه بار کارت دوستت رو گذاشتم که هش ریت نداد جدا کردم و با سیستم دیگه تستش کردم این مسئله رو هم به خودت گفتم.

و در نظر داشته باش که کارت دوستت که کارش ریگ بستن هستlhrبوده کارت رو دستکاری کرده بوده بایوسش رو..

برای کارت Asus هم همینطور بود که بهت گفتم تست های اونم بفرست ببینم که تست ها رو نفرستادین بعدش گفتی کارت LHR هست و تاپیک رو ویرایش کردی..

اونکه 4برابر نشون میده مشکلی نیست مربوط به فورمارکه ربطی نداره اخه اصلا انویدیا دسکاری نداره !!!! مثه ای ام دی نیست در مورد کارتهای 3060 هم اشتباهتون این بوده که رو رایزر معمولی کارکردین به خاطر همین هشریت نمیداده کارتهای 3060 مقداری پیچیده هست ماینینگشون باید حتما رایزر 16x  باشه و یه دانگل برای اینکه انگار به مانیتور وصله و درایور مخصوصش
درکل هم مهلت تست یه مقداری توافقی هست شرایطش در قانون صنفی کشور یعنی مغازه دارا اگر مهلت تست بدی هرچی شد اگر اسیب فیزیکی نداشت باید پس بگیرن اما خب اینجا فروم هست و واحد صنفی نیست به شخصه خودم کالایی می فروشم اگر حداقل تصویر بده اگر مشکلی داشت باید تو همون شرایط تحویلم بدن کارت بدون تصویر رو قبول نمیکنم 
در اخر هم اگر مشکلتون اون فرکانس هست ربطی نداره اینم یه مثال دیگه از کارت گرافیک هست براتون عکسش رو می فرستم

Untitled.thumb.png.ffc77cf6e27a0ce8fcbd4d1321c9e852.png

• لایک 2
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، raajer گفته است:

با عرض ادب و احترام

توضیحاتی که فروشنده عزیز دادن بسیار جای تامل داره انصافی بخوام نظر خودمو بیان کنم  خریدار عزیز نباید کارتو با اتفاق همکاران  دست کاری میکردن جنسی خریدی مشکل داره پسش بفرست بگو مشکل داره به کارم نمیاد 

درود بر شما🌹

عزیز بنده کارت ایشون رو دستکاری نکردم بهش گفتم کارت مشکل داره اجازه بده همکارم تجربش از من بیشتره بیاد اونم چک کنه 

این میشه دستکاری؟

یا 4تا حذف و نصب درایور میشه دستکاری؟

لینک به دیدگاه

۲۵ دقیقه قبل، ebi۳۴۹۴ گفته است:

درود بر شما🌹

عرض ادب و احترام

مموری کارت حدود 9000هست 

دوست عزیز واسه شخص باتجربه ای مثل شما بعیده !

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/msi-rtx-3060-gaming-x.b8609

Clock Speeds

Base Clock

1320 MHz

Boost Clock

1777 MHz
1837 MHz (+3%)

Memory Clock

1875 MHz
15Gbps effective

لینک به دیدگاه

۵۱ دقیقه قبل، invoker گفته است:

قبل اینکه قضاوت بیشتری پیش بیاد . کارت رو برگشت بزنن و پولشون رو حتی با جبران خسارت بهشون برمیگردونم !

۵۲ دقیقه قبل، invoker گفته است:

من پیرو همین صحبتشون مجدد با ازشون خواستم که کارت رو سریعا" برگشت بزنن . ولی قبول نکردن !

اگ خریدار این دوتا جمله رو تایید کنه حق با فروشنده هست به نظرم با احترام

• لایک 4
لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Divine گفته است:

اونکه 4برابر نشون میده مشکلی نیست مربوط به فورمارکه ربطی نداره اخه اصلا انویدیا دسکاری نداره !!!! مثه ای ام دی نیست در مورد کارتهای 3060 هم اشتباهتون این بوده که رو رایزر معمولی کارکردین به خاطر همین هشریت نمیداده کارتهای 3060 مقداری پیچیده هست ماینینگشون باید حتما رایزر 16x  باشه و یه دانگل برای اینکه انگار به مانیتور وصله و درایور مخصوصش
درکل هم مهلت تست یه مقداری توافقی هست شرایطش در قانون صنفی کشور یعنی مغازه دارا اگر مهلت تست بدی هرچی شد اگر اسیب فیزیکی نداشت باید پس بگیرن اما خب اینجا فروم هست و واحد صنفی نیست به شخصه خودم کالایی می فروشم اگر حداقل تصویر بده اگر مشکلی داشت باید تو همون شرایط تحویلم بدن کارت بدون تصویر رو قبول نمیکنم 
در اخر هم اگر مشکلتون اون فرکانس هست ربطی نداره اینم یه مثال دیگه از کارت گرافیک هست براتون عکسش رو می فرستم

Untitled.thumb.png.ffc77cf6e27a0ce8fcbd4d1321c9e852.png

والا کارت های من همه نرمال هست.

بله حق با شماست 

ولی فقط یه سئوال من دارم کارتی که سالم و اوکی هست اون RGB باید حالت چشمک زن قرمز و اخطار باشه؟

و با سخت افزاری که من تست کردم با چند بار حذف و نصب درایور باید به مشکل بر بخوره؟

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، mahdi1226 گفته است:

اگ خریدار این دوتا جمله رو تایید کنه حق با فروشنده هست به نظرم با احترام

موافقم.

کلا هر شخص دیگه ای هم باشه فقط کارت رو به همون صورت که داده تحویل میگیره و اونم در مهلتی که مشخص کرده.

نه اینکه کارت از بین رفته باشه و خارج از مهلت هم باشه!

ویرایش شده توسط Arthur
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

هم اکنون، ebi۳۴۹۴ گفته است:

بله حق با شماست 

ولی فقط یه سئوال من دارم کارتی که سالم و اوکی هست اون RGB باید حالت چشمک زن قرمز و اخطار باشه؟

و با سخت افزاری که من تست کردم با چند بار حذف و نصب درایور باید به مشکل بر بخوره؟

خب خداروشکر حرف مارو قبول نداشتی حرف این دوست عزیز رو قبول کردی ...

مشکل چشمک زدن RGB هم اغب بخاطره جانخوردن صحیح کارت تو اسلاید هستش و یا تغذیه نامناسب پاور که شما اینم سهل انگاری کردین و کاملا مشخصه واسه من یکی لااقل !

(کسی که کارش سخت افزاره نباید کارت مردم رو با پاور 7 سال پیش تست کنه اگه غیر از اینه بفرمایید ! از دید شما پاور اوکیه ولیکن استاندارد روز که نیست هست ؟! بفرما کارت صحیح و سالم رو به فنا داد ... )

• لایک 4
لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، ebi۳۴۹۴ گفته است:

بله حق با شماست 

تاجایی که من تجربه دارم این افکتها با نرم افزار قابل تعویض هست و اگر کسی عوض کنه افکت رو اگر کارت جابجا هم بشه افکت ثابته و بازم با تجربه من تا حالا ندیدم کارت گرافیکی با ال ای دی اخطار بده مگر بعضی نرم افزارها نورپردازی یه گزینه دارن برای اینکه با توجه به دما رنگ کارت عوض بشه اگر دما بالا بره رنگ ال ای دی ها قرمز میشه 
در مورد سوال دوم در حالت عادی نه نباید خراب بشه اما چون قطعه الکترونیکی هست هرچیزی امکان داره خیلی نادر و کم پیش میاد در حین خرید فروش کارت ریق رحمت رو سر بکشه تا حالا برام حداقل 2 بار پیش امده کارت اکبند 2 ساعت کارکرده و اینکه یکبار هم کارت اکبند از نوعی تصویر نمیداده در کل اگر کارت حداقل تصویر میداده و الان بدون تصویر برگشت دادین اونم کارت که با مدرک میگن 3 ماهه استفاده شده نمی شه گفت کارت مشکل داشته به نظرم بدشانسی دو طرف بوده عمر کارت همینقدر بوده نه مشکل از سخت افزار شماس نه کارت مشکلی داشته 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...