رفتن به مطلب
  • 0

کیفیت تاچ ال سی دی های غیر اصل گوشی مثل incel

indianboy
 اشتراک گذاری

سوال

با سلام

من پارسال پیارسال هم یه تاپیک زده بودم راجع به کیفیت ال سی دی های درجه 2 بازار چون گوشی j7 pro ال سی دیش مرخص شده بود. اون موقع ال سی دی اصلی خریدیم ولی باز هم الان به همون داستان دچار شدیم. 

حالا سوال مشخصم اینه که آیا کسی تجربه ای از خرید ال سی دی های ارزون بازار مثل incel که خیلیا گذاشتن برای فروش داره؟ به صورت دقیق چه تفاوتی توی کارکرد بین ال سی دی اصلی و اینسل یا امثالش مشاهده میشه؟ 

مغازه دارها یا تعمیراتیا نهایتا توضیحی که میدن میگن اون بهتره یا کیفیت اون بهتره ولی من ندیدم یه نفر بتونه بگه دقیقا چه تفاوتی در کارکرد دارن که آدم بخواد 3 4 برابر پول ال سی دی اصلی بده؟

تاچ-ال-سی-دی-سامسونگ-J710-LCD-J710-INCEL-OLED-2-GOLD.jpg

لینک به دیدگاه

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
۱ ساعت قبل، hosin گفته است:

بیخیال

یه گوشی جدید بخر

مال من نیست اگر مال من بود همون سری اول توی سطل آشغال بود

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
۱۰ ساعت قبل، indianboy گفته است:

با سلام

من پارسال پیارسال هم یه تاپیک زده بودم راجع به کیفیت ال سی دی های درجه 2 بازار چون گوشی j7 pro ال سی دیش مرخص شده بود. اون موقع ال سی دی اصلی خریدیم ولی باز هم الان به همون داستان دچار شدیم. 

حالا سوال مشخصم اینه که آیا کسی تجربه ای از خرید ال سی دی های ارزون بازار مثل incel که خیلیا گذاشتن برای فروش داره؟ به صورت دقیق چه تفاوتی توی کارکرد بین ال سی دی اصلی و اینسل یا امثالش مشاهده میشه؟ 

مغازه دارها یا تعمیراتیا نهایتا توضیحی که میدن میگن اون بهتره یا کیفیت اون بهتره ولی من ندیدم یه نفر بتونه بگه دقیقا چه تفاوتی در کارکرد دارن که آدم بخواد 3 4 برابر پول ال سی دی اصلی بده؟

تاچ-ال-سی-دی-سامسونگ-J710-LCD-J710-INCEL-OLED-2-GOLD.jpg

درود

برای یکی دو روز اول خوبه

خودمم دقیقا همین j7 رو دارم و به اتفاق دوباره که السیدیش شکست، همین اینسل رو گرفتم که ببینم چجوریه!

بعد از نصب روی شاسی گوشی نمیخوابه و حتی ممکنه با فشار هم بشکنه.

مال من به 24 ساعت نکشید که از دستم افتاد و قسمت پایین گلسش شکست.

یواش یواش یه ترک کامل پایین صفحه برداشت و حدود 1/4 پایین گوشی کلا رفته و قسمت پایین ترک تاچش کاملا از کار افتاده.

فشار هم بهش بیاد، مثلا توی جیب گذاشتن، کلا تصویرش میره و یه ربع بیست دیقه باید منتظر بمونی تا برگرده.

برای السیدی پایینتر از مدل آیسی یا oled نیاید

توی سایت "مای فون" آیسی گلس تعویض رو حدود 600 گذاشتن.

به لحاظ کیفیت تصویر هم مدل های tft، متال، اینسل، هر سه پنل شون tft هست و تفاوتشون توی پیاده سازی تاچ و بک لایت هست که از tft تا اینسل به ترتیب نازکتر میشن(ولی بازم به نازگی اصلی و oled نمیشن)

آیسی یا oled هم به لحاظ کیفیت تصویر و ... خیلی شبیه اصلی هست(در حدی که خیلی از همکار ها به جای اصلی میفروشن :) )

تنها تفاوت ظاهری ای هم که با اصلی دارن، به جای یه تعداد زیاد خازن و مقاومت، روی فلتشون یه آیسی دارن(به خاطر همین بهشون آیسی هم میگن)

لینک به دیدگاه

• 0
۱۳ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

برای یکی دو روز اول خوبه

خودمم دقیقا همین j7 رو دارم و به اتفاق دوباره که السیدیش شکست، همین اینسل رو گرفتم که ببینم چجوریه!

بعد از نصب روی شاسی گوشی نمیخوابه و حتی ممکنه با فشار هم بشکنه.

مال من به 24 ساعت نکشید که از دستم افتاد و قسمت پایین گلسش شکست.

یواش یواش یه ترک کامل پایین صفحه برداشت و حدود 1/4 پایین گوشی کلا رفته و قسمت پایین ترک تاچش کاملا از کار افتاده.

فشار هم بهش بیاد، مثلا توی جیب گذاشتن، کلا تصویرش میره و یه ربع بیست دیقه باید منتظر بمونی تا برگرده.

برای السیدی پایینتر از مدل آیسی یا oled نیاید

توی سایت "مای فون" آیسی گلس تعویض رو حدود 600 گذاشتن.

به لحاظ کیفیت تصویر هم مدل های tft، متال، اینسل، هر سه پنل شون tft هست و تفاوتشون توی پیاده سازی تاچ و بک لایت هست که از tft تا اینسل به ترتیب نازکتر میشن(ولی بازم به نازگی اصلی و oled نمیشن)

آیسی یا oled هم به لحاظ کیفیت تصویر و ... خیلی شبیه اصلی هست(در حدی که خیلی از همکار ها به جای اصلی میفروشن :) )

تنها تفاوت ظاهری ای هم که با اصلی دارن، به جای یه تعداد زیاد خازن و مقاومت، روی فلتشون یه آیسی دارن(به خاطر همین بهشون آیسی هم میگن)

تشکر فقط من نمیتونم اینترنتی سفارش بدم و بدم جای دیگه برام نصبش کنن چون شهرستان هستم و نمیشه اعتماد کرد به اینکه سالم باشه و طرف اینجا هم درست وصلش کنه

شما جایی توی علاءالدین یا جای معروفی میشناسید که oled رو درست حسابی و با قیمت مناسب برام نصب کنن؟

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
۳ دقیقه قبل، indianboy گفته است:

شما جایی توی علاءالدین یا جای معروفی میشناسید که oled رو درست حسابی و با قیمت مناسب برام نصب کنن؟

طبقه 1 یا 2 فک کنم آرتین تجارت(کنار آسانسور های حمل بار انتهای پاساژ)، قیمتاش معمولا مناسبه، نمیدونم موجود داشه باشه یا نه، نصب هم مطمئن نیستم انجام بدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...