رفتن به مطلب

مشکل با گارانتی ماتریس بخاطر مانیتور MSI

DAVID SUN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود رفقا

من یک عدد مانیتور ام اس ای داشتم مدل مانیتور 27 اینچ MSI مدل MAG271CQR این مانیتور چند وقت پیش دچار مشکل شد بردم گارانتی بعد چند روز گفتن که مانیتور قابل تعمیر نیست و باید تعویض شه حالا هم امروز گفتن مدل مانیتور شما رو نداریم عوضش میتونیم مدل 32 اینچی MAG322CQR رو به شما بدیم مابه التفاوتش رو که 3 میلیون 500 هزار تومن هست رو پرداخت کنید !

بنده عرض کردم که مانیتور من داخل بازار موجوده با قیمت 14 میلیون و 300 هزار تومن به بالا و مانیتور 32 اینچی پیشنهادی شما هم داخل بازار موجود با قیمت 15 میلیون تومن حالا این مابه التفاوت پرداختی من که نباید 3 میلیون 500 هزار تومن باشه نهایتش زیر 1 میلیون تومن باید بشه بعد برگشتن گفتن اگر از پیشنهاد ما خوشتون نیومده میتونید فاکتور خریدتون رو بیارید تا هزینه رو بهتون برگردونیم! بعدش بنده عرض کردم من مانیتورم رو آخر سال 98 با دلار اون موقع خریدم 7 میلیون خورده ای الان دلار شده 27 تومن و مانیتور من شده 14 میلیون و خورده ای چجوری حساب می کنید گفتن که هر چی که فاکتور باشه ما همون رو میدیم !!!

دوباره عرض کردم که این مابه التفاوت خیلی زیاده بعد گفتن چون ما مانیتور شما رو موجود نداریم و مانیتور شما هم کارکرده بوده نهایتا بیاید آخرش 2 میلیون مابه التفاوت بدید مدل 32 اینچی رو بگیرید عرض کردم 2 میلیون هم بالاست نهایتش باید زیر 1 میلیون بشه که دوباره گفتن اگر نمیخواید فاکتور بیارید هر چی که فاکتور باشه ما همون رو میدیم !!!

لطفا کمک و راهنمایی کنید ممنون🌹

ویرایش شده توسط DAVID SUN
لینک به دیدگاه

۲۰ دقیقه قبل، DAVID SUN گفته است:

درود رفقا

من یک عدد مانیتور ام اس ای داشتم مدل مانیتور 27 اینچ MSI مدل MAG271CQR این مانیتور چند وقت پیش دچار مشکل شد بردم گارانتی بعد چند روز گفتن که مانیتور قابل تعمیر نیست و باید تعویض شه حالا هم امروز گفتن مدل مانیتور شما رو نداریم عوضش میتونیم مدل 32 اینچی MAG322CQR رو به شما بدیم مابه التفاوتش رو که 3 میلیون 500 هزار تومن هست رو پرداخت کنید !

بنده عرض کردم که مانیتور من داخل بازار موجوده با قیمت 14 میلیون و 300 هزار تومن به بالا و مانیتور 32 اینچی پیشنهادی شما هم داخل بازار موجود با قیمت 15 میلیون تومن حالا این مابه التفاوت پرداختی من که نباید 3 میلیون 500 هزار تومن باشه نهایتش زیر 1 میلیون تومن باید بشه بعد برگشتن گفتن اگر از پیشنهاد ما خوشتون نیومده میتونید فاکتور خریدتون رو بیارید تا هزینه رو بهتون برگردونیم! بعدش بنده عرض کردم من مانیتورم رو آخر سال 98 با دلار اون موقع خریدم 7 میلیون خورده ای الان دلار شده 27 تومن و مانیتور من شده 14 میلیون و خورده ای چجوری حساب می کنید گفتن که هر چی که فاکتور باشه ما همون رو میدیم !!!

دوباره عرض کردم که این مابه التفاوت خیلی زیاده بعد گفتن چون ما مانیتور شما رو موجود نداریم و مانیتور شما هم کارکرده بوده نهایتا بیاید آخرش 2 میلیون مابه التفاوت بدید مدل 32 اینچی رو بگیرید عرض کردم 2 میلیون هم بالاست نهایتش باید زیر 1 میلیون بشه که دوباره گفتن اگر نمیخواید فاکتور بیارید هر چی که فاکتور باشه ما همون رو میدیم !!!

لطفا کمک و راهنمایی کنید ممنون🌹

خیلی سریع قبول کن . معطل نکن.(احتمال داره بامبول در بیارن همین هم ندن)

من این مدل مانیتور قبلی شما رو دارم خیلی خوبه. ولی الان شما با 3.5 سر میدی یه دونه 32اینج 165 هرتز میگیری این خیلی خوبه. هم ارتقا دادی هم به مالت رسیدی.

لینک به دیدگاه

قبول نمیکنن شما  بری هم مدل مانیتور قبلی رو بگیرید  و با فاکتور ببرید و  پولشو بدن؟ والا با 2 تومن قبول کردن خیلی خوبه قیمتای بازار هم  بی منطقه  500 تومن اختلاف بعضا قیمت این مغازه با مغازه بعلیش تو کالای مشابه هست.

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، DAVID SUN گفته است:

درود رفقا

من هم با نظر دوستمون ali-0098 کاملا موافقم
سریع برید و دو میلیون رو بدید و مدل 32 اینچی رو بگیرید وگرنه دو روز دیگه همین رو هم بهتون نمیدن !
متاسفانه اوضاع مملکت خیلی خرابتر از اون چیزیه که فکر میکنید - به امید خدمات منصفانه این شرکتهای گارانتی نباشید که گارانتی تو مملکت ما فقط یه اسمه !

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ناشی بازی در اوردی

برو همون فروشگاهی که خریدی یه فاکتور درست کن با قیمت همون مثلا 14 تومن خریدی

باهاشونم هماهنگ کن و بگو به مشکل خوردی

لینک به دیدگاه

من پیشنهاد می کنم اون 2 میلیون رو بدین و کالای جدید رو بگیرید. به نظرم پیشنهاد خوبیه ولی شرط کنید مانیتور جدید باید از صفر گارانتیش حساب بشه. یعنی انگار مانیتور نو هست.

بعدشم شما حساب کن از سال 98 داری این مانیتور رو استفاده  میکنی، الان این دو سال یا سه سال واست 2 میلیون ارزش نداشته؟ حالا داری ارتقا میدی جنس نو میخری.

خودت داری میگی سال 98 حدود 7 تومن دادی، اینجا هم 2 تومن بدی میشه 9 تومن اونوقت یه مانیتور 15 میلیونی میگیری. به نظرم می صرفه. سخت نگیر.

لینک به دیدگاه

به نظر من هم قبول کنید پیشنهادشون رو.

ولی حالت خوشحال نداشته باشید.

جوری برخورد کنید که کاملا از روی اجبار دارین تن به این خواسته میدین که یه وقت به قول دوستان بامبول درنیارن 😅

لینک به دیدگاه

فقط تکرار میکنم، 2 تومن رو بدین اما مانیتور آکبند بدن - با گارانتی صفر کیلومتر!

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، milad.azn گفته است:

قبول نمیکنن شما  بری هم مدل مانیتور قبلی رو بگیرید  و با فاکتور ببرید و  پولشو بدن؟ والا با 2 تومن قبول کردن خیلی خوبه قیمتای بازار هم  بی منطقه  500 تومن اختلاف بعضا قیمت این مغازه با مغازه بعلیش تو کالای مشابه هست.

مانیتور قبلی رو ندارن

لینک به دیدگاه

اگر اون 32 اینچیه استوک نیست که رو هوا بزنش برادر من چی ازین بهتر

شما میخواستی این مانیتور رو دست دوم بفروشی عمرا و ابدا نمیتونستی با 2 تومن تبدیلش کنی به 32 اینچ

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ali m گفته است:

خدا لعنت کند صاحب این گارانتی ها رو 

تازه خوبه اکثرا هم پولشون از جیب خودشون نمیره درخواست میدن برای تولید کننده اصلی و از خدمات اون استفاده میکنن مث یه واسط و انقد بهونه میارن😒

لینک به دیدگاه

۱۸ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

فقط تکرار میکنم، 2 تومن رو بدین اما مانیتور آکبند بدن - با گارانتی صفر کیلومتر!

فردا حضوری میرم ببینم چی میشه ولی نمیدونم وضعیت گارانتی چجوریه!

لینک به دیدگاه

۲۰ ساعت قبل، DAVID SUN گفته است:

مانیتور قبلی رو ندارن

نه منظورم اینه از بازار تهیه کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...