رفتن به مطلب

همه چیز درباره خمیر سیلیکون (خمیر حرارتی)، سوالات، مشکلات، بررسی‌ها و تجربه‌ها

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

امروز میخوتم خمیر سیلیکون را معرفی کنم که تازه وارد بازار شده و به قیمت خمیر درجه یک فروش میرود

اما کیفیتش از خمیر های سیلیکون 1500 بازار بالاتر نیست بلکه قیمتشم چندین برابر است

این خمیر توسط شرکت CoolingSys وارد شده و به قیمت حداقل 7000 تومن به عنوان خمیر اورکلاکینگ بفروش

میرود

نام این خمیر PCCooler A1 است، جالب است بدانید در سرنگ مربوطه کمی کمتر از 1 گرم خمیر وجود دارد

و از دو تا سرنگی که من بعد از چند هفته الافی توسط آقای " ک.ع " بجای Zerothem گیرم آمد، خمیر تقریبا

خشک شده بود و اصلا خاصیت پخش شوندگی نداشت

http://pccooler.cn/UpFile/20092271750500.jpg

اینم سایت سازنده:

http://pccooler.cn/cn/product/Detail.aspx?MenuID=0405&pid=55

دوستان مثل من فریب مشخصات خمیر را نخورید، کیفیت ندارد، همون خمیر های معمولی بازار بهتر و مقرون بصرفه

است و اگر قصد تهیه خمیر حرفه ای داشتید از مارک های Zerotherm یا Zalman یا کولر مستر تهیه کنید، چون هم

کیفیت بهتری دارند و هم شما بیش از 1 گرم خمیر دارید

واقعا واسه کسانیکه خود را تاجر میدانند و تنها دلالی بیش نیستند و بابت سود هر جنسی را با هزار ترفند به

مشتری می اندازند و آقای " ک.ع " متاسفم :)

در ضمن قیمت این خمیر چیزی در حدود 20 یوان چین است بصورت تک فروشی است یعنی چیزی حدود 2900 تومن!!!

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی

معلومه که خیلی دلتون پره عزیز . من بار کنید تقصیی ندارم و به عنوان یک کالای خوب و مرغوب از ایشون خریدم و البته بجای زروترم گفتن که بهتر از اونه البته من بهشون میگم که خودشون بیان و اینجا پاسخ بدن .

لینک به دیدگاه

با این اوصاف بازار . دوستان در حال حاضر چیو معرفی می کنه.چیزیکه در حال حاضر در بازار موجود باشه؟

لینک به دیدگاه

Zerotherm و کولر مستر فکر نکنم پیدا بشود

اگر Zalman گیر آوردی تردید نکن و بخر وگرنه همین خمیر های معمولی بازار را بگیر

لینک به دیدگاه

عجب شما از خمیر چی میدونید ما و تقلب ؟؟؟

این خمیر با Thermal conductivity بزرگتر از 7.5 فقط یک پله با بهترین خمیر دنیا که 8 است فاصله داره

ر ضمن 25 درصد نقره داره و در ضمن همه خمیر های اصلی مثل گل سفت هستن

اول یه تحقیق بفرمایید بعدا ما رو تخریب کنیین pccooler بزرگترین تولید کننده فن در چین هست و برای کلی از شرکت ها از جمله همین tunic هم فن میسازه :)

البته فکر میکنید ما نمیتونیم zerotherm بیاریم و چلاقیم ؟؟ تازه بهتر هم میخرن نیازی به فک زدن هم نداره کار مارکتینگنش هم انجام دادیم

تازه زروترو ارزون تر هم هست ولی ما فقط فکر پول نیستم برادر اینو دیگه بعد از چند سال همه میدونن جالبه به اطلاع دوستان برسونم

که Thermal conductivity خمیر zerotherm مقدار 3.1 W/mK میباشد لطف کنید با 7.5 مقایسه کنید :confused::confused:

اینم لینک

http://www.zerotherm.net/eng/product/ZT100.asp

لینک به دیدگاه

من هم چند وقت پیش میخواستم Nirnava بگیرم اما گیرم نیومد و به پیشنهاد آقای حسینی یه فن PC Cooler HP-S310E گرفتم . راستش اولش گفتم که فن خوبی شاید نباشه اما الان رو 3.4 با q9550 و در زمانی که CPU در حال کار هست حدود 50 الی 53 درجه دما دارم که به نظرم خیلی خوبه و خلاصه فن های خوبی داره . دیگه از کیفیت اون مدل خمیرش خبر ندارم

لینک به دیدگاه

ببخشيد من دخالت ميکنم

حالا که بحث شده بنظر من بهتره اوّل خمير از برند های محبوب تری آورده بشه قيمتشم بالا در بياد مطمئنا فروش ميره ،مثلا همين arctic silver 5 در چين و ..نمايندگی داره و يا برند های ديگر

ببخشيد!

لینک به دیدگاه

مشکل قیمت در ایران به من مربوط نیست مربوط به گمرک بالا و هزینه حمل بالا و پرداخت رشوه به عوامل گمرک هست

تازه تاخیر اونا در ترخیص باعث خواب سرمایه هم میشه در نظر بگیرید ما فروشگاههی هستیم که معروفیم به قیمت شکنی نه

گرون فروشی من خودم الان 6 سال واردات میکنم هنوز یه ماشین ندارم اینو همه میدونن لطفا بی انصافی نکننین

در مقابل هزینه های اجاره و کارمند و غیره ما رو نمیتوننین گران فروش خطاب کنیین

در ضمن اگر گفته شما درست باشه الان تو چین هر مانیتوری بخوای بخری حداقل 50 هزار تومان ارزونتره چرا اینو نمیگین ؟؟؟

اگه میخوایین 100 تا لینک هم براتون میذارم

هر وقت این دولت رو کندین و به تجارت جهانی وصل شدیم اونوقت اقتصاد سالم رو خواهید دید وگرنه تو این اقتصاد بیمار افراد ضعیف مثل من داغون میشن مشتری هم فقط ما رو مقصر میدونه چون دستش به عوامل پشت پرده نمیرسه و ما رو فقط میبینه

در ضمن جهت منحرف نشدن تاپیک عرض کنم که واردات خمیر سیلیکون نیاز به تایید آزمایشگاه و کلی علافی داره

میتونید امتحان کنید من حاضرم هر کی بخواد با خودم و هزینه خودم ببرمش گمرک

یه بار همین آقا ثمین خودمون به شوخی به من گفت move your ass یعنی تکون بده و برو خمیر زروترم ها رو در بیار

من با خودم بردمش اونجا دقیقا واسه 60 تا خمیر 4 روز با من اومد و نتیجه نگرفتیم و دیگه نیومد

گمرک به انگشت دونه داخل خمیر گیر داده بود که این کاندوم هست و خمیر هم بی حس کننده

من اینا رو جهت مزاح عرض نمیکنم واقعیت داره شاید 1 ماه طول کشید تا بارو با بد بختی بیرون آوردیم

شما هم رفیق مایی اگه دوست داری من یه اردر خمیر میذارم با من تشریف بیار تا از نزدیک ببینی

چقدر حرف زدم :):|

لینک به دیدگاه

عجب شما از خمیر چی میدونید ما و تقلب ؟؟؟

اول از همه به لطف خدا هرچی نباشه دانش فنی در زمینه کامپیوتر بیشتر از شما دارم

دوم بار اولتان نیست که جنس درجه 3 به مردم میدهید، به قول عزیزی وقتی ATI میارید میگید جیفورس سیخی چند وقتی

جیفورس میارید میگید ATI سیخی چند!!! فکر کنم اون کارت 3870 های چینی که وارد کردید و ... را یادتان رفته است؟!

این خمیر با Thermal conductivity بزرگتر از 7.5 فقط یک پله با بهترین خمیر دنیا که 8 است فاصله داره

من گول همین مشخصات فنی خمیر را خوردم که کردین تو پاچم، آخه هر گردی گردو میشه؟ میشه بپرسم چطوری میشه

یه خمیر که شما میگید درجه یکه و از Zerotherm هم برتره قیمت تک فروشیش 2900 تومن ماست و شما اینجا به همکارانتان دارید

2 برابر قیمت میدهید که تا برسد دست مشتری میشود 3 برابر :)

بهر حال چطوری قیمت تک فروشی این خمیر حداقل نصف خمیر های تراز اول دنیاست.

من بشرطی مشخصات اعلام شده این خمیر را قبول دارم که بفرستیم آزمایشگاه تجزیه بشود و نتیجه اعلام گردد بخصوص که جنس چینی هم است :D

در ضمن همه خمیر های اصلی مثل گل سفت هستن

:confused: ببخشید پس از این به بعد به شرکت هایی که خمیر اصلی و درجه یک میسازند بگیم بی زحمت خمیر را شکل سکه واسمون

بسازید چون چسبندگی و پخش شوندگیش مهم نیست و خمیر باید سفت باشد اینطوری نصب خمیر سیلیکون روی پردازنده راحتر

و مقرون بصرفه تر است :confused:

عزیز مشکل شما این است که خودتانم نمیدونید چه جنسی را میفروشید و تنها بخاطر سودش این خمیر را آورده اید، شرط میبندم

قیمت عمده این خمیر خیلی کمتر از عمده خمیر Zerotherm است، شما یا خودتان را بچه فرض کرده اید یا دیگران را در هر دو صورت

خودتان را ... فرض نموده اید o:-)

اول یه تحقیق بفرمایید بعدا ما رو تخریب کنیین pccooler بزرگترین تولید کننده فن در چین هست

:D حالا چون بزرگترین کارخانه در چین است پس بهترین است، واقعا برایتان متاسفم :-w

تازه زروترو ارزون تر هم هست ولی ما فقط فکر پول نیستم برادر اینو دیگه بعد از چند سال همه میدونن جالبه به اطلاع دوستان برسونم

که Thermal conductivity خمیر zerotherm مقدار 3.1 W/mK میباشد لطف کنید با 7.5 مقایسه کنید

خواب این قسمت از حرفتان را اون بالا دادم، اگه اینطوره منم از فردا خمیر دستی میسازم بعد یه مشخصات توپ میزنم روش

میدم درست مردم، نه عزیز هر گردی گردو نیست :D

لینک به دیدگاه

درود دوستان

من در مورد کیفیت این کالا چیزی ندارم بگم چون تستش نکرردم ولی در مورد هزینه های گمرک و این مسائل کاملا با اقا کیوان موافقم . چون اینجا مشکلات واردات زیاده و بیشتر مواقع همینها باعث افزایش قیمت میشه .

ولی در مورد قیمت قطعات باید بگم که هر کالایی باید نسبت به کیفیتش قیمت گذاری بشه . این کالا اگر کالای خوبی باشه میارزه ولی اگر نباشه نمیارزه این قیمت . حالا این رو باید تستش کرد و اون موقع نظر داد

لینک به دیدگاه

مشکل قیمت در ایران به من مربوط نیست مربوط به گمرک بالا و هزینه حمل بالا و پرداخت رشوه به عوامل گمرک هست

عزیز همچین میگی تعرفه گمرک بالاست که ملت باورشون میشه

اول از همه هر کالایی تعرفه خودش را دارد، اما میشه لطف کنید از روی همون حدول کمرگ به من بگید تعرفه گرون ترین قطعه

کامپیوتر چند است؟ بابا ماشین با اون عظمتش 90 درصد است، خواهشا فرافکنی نکنید کارتان را نمیتوانید توجیه کنید

در ضمن من عموم قطعات الکترونیکی وارد میکند نرخ همه اینا دستم است شما اگر مراحل ثبت سفارش و پرداخت گمرکی را

طبق آیین نامه طی کنید و نخواهید جاده خاکی بزنید بارتان را راحت و بدون رشوه میتوانید ترخیص کنید

مگر اینکه چیزهایی داشته باشید که بخواهید گمرکیش نادیده گرفته شود و یا ... که مجبور هستید دست به رشوه بشوید :confused:

قبول دارم گمرک گیر است اما شما هم اگر رو راست باشید دیگه اینقدر گیر نیستند

پس این توجیه مناسبی برای 2 تا 3 برابر کردن قیمت یک خمیری که تک فروشیش 2900 است نیست

تازه تاخیر اونا در ترخیص باعث خواب سرمایه هم میشه در نظر بگیرید ما فروشگاههی هستیم که معروفیم به قیمت شکنی نه

گرون فروشی

میشه بگید چطوریه شما همیشه جنساتون ترخیصش به ماه میکشد ولی مثلا یکی مثل آقای حسینی با همه مشکلات حداکثر

یک هفته، دو هفته ترخیص میکنند!! به نظر من مشکل اساسی از خود شماست و بهتر است به درمان خود باشید تا دیگران را

مقصر کنید :confused:

هر وقت این دولت رو کندین و به تجارت جهانی وصل شدیم اونوقت اقتصاد سالم رو خواهید دید وگرنه تو این اقتصاد بیمار افراد ضعیف مثل من داغون میشن مشتری هم فقط ما رو مقصر میدونه چون دستش به عوامل پشت پرده نمیرسه و ما رو فقط میبینه

:-w حداقل خوبه این دولت است که شما یکی را مقصر کنید وگرنه ...

میشه به من بگید تجارت جهانی نیست؟ یعنی همین فردا اعلام کنند ما جز تجارت جهانی شدیم همه چی حله، ایول بابا عجب توهمی

زدی به ما هم بگو چی زدی یکمی مثل شما بشیم :D

در ضمن جهت منحرف نشدن تاپیک عرض کنم که واردات خمیر سیلیکون نیاز به تایید آزمایشگاه و کلی علافی داره

اینو قبول دارم، اما علافیش چند هفته نیست، شما لطف کنید همون گزارش آزمایشگاه را اسکن شده اینجا بزارید ببینیم نظر آزمایشگاه

چی بوده است و آیا دست به رشوه شدن علتش نتیجه آزمایش نبوده است :)

...

در نهایت سر من کلاه رفته و اطلاع رسانی کردم تا بقیه دچار این موضوع نشوند

لینک به دیدگاه

درود

حالا جناب حسینی این خمیر تاثیری در روند کار دمای cpu شما نداشته ؟ و یا تونستین ازش استفاده کنید ؟

لینک به دیدگاه

سعید جان هیچ تاثیری بخصوصی در روند خنک کنندگی نداشته است، حتی واست تست روی E7500 هم

که ازتان گرفتم و با فن استوک نو هم تست زدم، هیچ فرقی نداشت

شما که در جریان هستید من چند هفته صبر کردم خمیر Zerotherm ایشون بدستم برسد، بعدش یدفعه جنسشون شد

A1 و اون قیمت کذایی، با این پولی که من بابت 2 گرم خمیر دادم میتوانستم همون موقع که ایشون گفته بودند خمیر در

بارشون است 3 گرم خمیر درجه یک Zalman بگیرم یا اصلا همین خمیر سیلیکون های 1500 بازار را بگیرم

خودتان فکرش کنید 14 تومن بدید واسه کارایی و دریغ از کارایی موثر :)

لینک به دیدگاه

شاید شما راست میگین من دیگه حرفی ندارم و اگه شما میخوای تبلیغ کنی که من احمقم و شما واردی من حرفی ندارم شما راست میگی راحتت کنم

در مورد اون ati ها که گفتین مارک colorful بود و بهترین و پر فروش ترین تو چین هست حالا اگه شما با چینی ها پدر کشتگی داری خیلی ها ندارن و قیمت ارزون و کیفت خوب رو ترجیح میدن به مارک فکر میکنم همین اظهار نظر شما در مورد کالرفول گواه حرفه ایی بودن شما رو به همه ثابت کرد لطف کن پستتو ادیت نکن تا همه بخونن نظرشون رو بگن

در مورد سیخی چند باید به عرضتون برسونم که حرفهایی بودن مجموعه ما اقتضا میکنه هر جنسی که روزه و خوبه در سبدمون قرار دهیم

من با اجازتون لینک اینجا رو تو فروم های دیگه قرار میدم تا هم با حرفه ایی بودن شما آشنا بشن هم با ادبیاتتون

اگه بتونید خمیر خوب بسازید مطمئن باش مال شما رو میفروشیم نه کارخونه چینی

لینک به دیدگاه

در کل من نظرات شخصیه خودمو میگم .

هر کالایی که ناشناخته هستش اصلا نباید بهش بد نظر کرد و بگیم چون نمیشناسیم خوب نیست موقعی باید این حرف رو زد که کالا تست شده باشه و نظرهای مختلفی راجبش داده بشه .

واقعیتش اگر یک کالا از یک کارخونه کیفیت نداشته باشه دلیل به این نمیشه که همه کالاهای اون کارخونه خوب نیست . حالا کیوان جان شاید این خمیر سلیکن شما خوب نباشه و شما به عنوان یک فروشنده حتما یه پیگیری بکن و کالاتو بده تستش کنن تا نتیجه به دست بیاد اگر خوب بود خو نتاجی رو میگذاری و ثابت کردی کالات خوبه اگر خوب نبود کیوان جان راحته یه عذر خواهی و میگی این کالام خوب نیست .

من خودم خیلی وقتها شده برای اینکه خودم مطمئن بشم کالایی که دارم روش کار میکنم خوبه یا بده دا دم دوستان تست کنن . چون این مسائل مستقیما با اعتبار شخصی ادم در ارتباطه .

در مورد برندها باید بگم که colorful بد نبود ولی خودتون هم میدونید که فنهای بعضی از بردهاش خیلی خیلی افتضاح بود که مشتری رو شاکی میکرد از نظر قدرت بد نبودن . کالاهای چینی بد نیست مگر اینکه ادم دنبال کالای بدش باشه .

ممنونم و موفق باشید

لینک به دیدگاه

دادم واسه تست

جالبه بدونید آقای حسینی که تمام دوستای آقا آرمان که رکورد اور دنیا رو دارن از اصفهان اومدن خریدن

اونا مشکلشون با زرو ترم این بود که تو دمای - 40 درجه تبدیل به عایق و سرامیک میشه

در هر صورت دادم جهت تست و بزودی نتایج رو میزارم

لینک به دیدگاه

دادم واسه تست

جالبه بدونید آقای حسینی که تمام دوستای آقا آرمان که رکورد اور دنیا رو دارن از اصفهان اومدن خریدن

اونا مشکلشون با زرو ترم این بود که تو دمای - 40 درجه تبدیل به عایق و سرامیک میشه

با سلام...

از دوستان عذر می خوام!

ولی جناب علی نژاد می شه بگید کدوم آقا آرمان...؟ و کدوم رکورد جهانی...؟؟!!!

ممنون می شم پاسخ بدید...

دوستان که تست می کردن زروترم تا -70 مشکلی نداشت...

لینک به دیدگاه

دادم واسه تست

درود

اقا کیوان به چند نفر مختلف و معتبر بدید خمیرها رو به نظرم بهتر باشه .

ولی خداییش دوستانه یه چیزی بگم خمیرهای زروترم که عالی هستن و توی تمام تستها هم خوب نشون دادن و جالب اینجاست که این خمیرهای زروترم رو هم خودتون وارده بودید کیوان جان و همه هم راضی بودن و تبلیغ خوب هم شده بود . من خودم اگر دوباره بیارید همه بار رو میخرم ازتون . در کل من منتظر تست این خمیرها میمونم و فکر میکنم که درست نباشه برای فروش کالای جدید کالای دیگری رو خراب کنیم چون امکان داره که خودتون دوباره اون خمیرهای زروترم رو بیارید . والا تا اونجایی که من میدونم روزی نیست برای خمیرهای زروترم قبلی که اورده بودید و من هم تعدادی خریده بودم تماس نداشته باشم .

متظر تستها میمونیم تا در حق کالایی اجحاف نشه و من میودنم که شما برای وارد کردن کالاها چقدر زحمت میگشید و خودم هم شاهد این قضیه بودم .

لینک به دیدگاه

خب داش سعید تو میدونی من واسه سود بیشتر اینا رو نیاوردم بخاطر بهتر بودنش بود الان هم خمیر زروترو تو گمرک هست تعداد

60 عدد یا 100 عدد مقدار دقیقشو نمیدونم ولی همین حدوداست

در ضمن این دوستمون که میگه قیمت اونور 3000 تومانه درست میگه خب 1000 تومان هزینه حمل میخوره و 1000 تا 1500 ترخیص

میشه 4500 بنده هم این همه وقت و خواب سرمایه میفروشیم 7 تومان تازه برای فروشش حداقل 3 ماه طول میکشه

بخدا آدم پولو بانک بذاره سودش بیشتره

اگه یه نگاه به بازار کره بندازین اون زرو ترم هم همین قیمته حدود 2.5 تا 3 دلار

مثلا علیزضا حقدوست واسه اور کلاک گرین تو نمایشگاه 10 تا از این زرو ترم ها خرید و میگفت بدرد نمیخوره

ولی چون چیزی نیست ما مجبوریم منم ایندفه رفتم دنبال بهتر و کلی هم تحقیق کردم راجع به خمیر

حالا شاید ماله این دوستمون اصلا خراب بوده من گیج شدم نمیدونم چی بگم

اصلا دوست ندارم در بارم اینطوری قضاوت بشه چون اصلا همچین آدمی که بعضیها فکر میکنن نیستم

والا متخصص ترین آدم تو کسایی که من دیدم تو بخش خمیر تو ایران آقای حمید ناجی هستن با نام hamidfull

که مدیر فروم hotoverclock.com هستن ایشون خودشون خمیر هم درست میکنن و تجربه زیادی دارن

تازه عاشق فنهای pccooler هم هستن من اگه ایشونو پیدا کنم حتما نظر ایشون رو هم جویا میشم

شاید این دوستمون راست میگه و سر ما کلاه رفته در هر صورت پیگیری میکنم

علت ناراحتی من از نوع بیان این آقا و انتقاد بدون دلیل و مدرک و عدد و ارقام و بنچمارک و بیان اینکه چینی هست و این حرفها

هست وگرنه میتونستن با پیغام خصوصی بگن ما بررسی میکردیم اگه مشکل داشت من همه رو به pccooler مرجوع میکردم

حالا هم برسسی میکنم

اینم لینک review توسط آقای Hamidfull

http://hotoverclock.com/reviewnav-24-page-8.html

لینک به دیدگاه

برعکس حرف آقای حسینی منظورم اینه که چون زروترم عالی نبود و نیاز حرفه ای رو جواب نمیداد من مجبور شدم برم سراغ بهتر از اون

وگرنه وقتی ما 3 ساله زوترم میفروشیم تازه نماینده انحصاری هم هستیم چه دلیلی داره بریم چیز دیگه بیاریم؟؟

اگه فکر میکنین سوده به قول این دوستمون به هرچی که اعتقاد دارین سود زروترم بیشتره و خوابش هم کمتر چون کره ایی هست

مردم نسبت به جنس چینی حساسیت دارن و خوب نمیدونن ولی جنس کره و ژاپن و تایوان رو رو هوا میبرن

قضاوت با شما!!

لینک به دیدگاه

و اما شاید برای همه دوستان سوال باشه که جدا از قیمت بهترین خمیر دنیا چیست ؟؟

من تحقیقات زیادی کردم باید به عرض برسونم بر خلاف فکر همه که فکر میکنن مال آرتیک سیلور هست خیر مال شرکت

Coollaboratory هست زمانی که خمیر رو میملید خوب پخش نمیشه اگه زیاد بمالید که خوب پخش بشه اونوقت ضخیم میشه

و خودش یه عایقه البته بعضی ها ترمال رزیستانس خوبی دارن و کمتر عایق میشن

در هر صورت این شرکت مخترع نوعی ورق فلزی هست که آب شده و سطح بین دو فلز رو پر میکنه در ضمن سمباده نرمی هم

داخل پک هست که جهت براق کردن دو سطح قابل استفاده عکساشو من قبلا گرفتم در زیر میذارم تا ببینید

image_1.jpg

image_2.jpg

image_3.jpg

image_4.jpg

image_1.jpg

اینم در جوابتون که فرمودین سکه بزنن ملاحظه میفرمایید که بهترین خمیر دنیا سفت و از جنس فلز هست نه خمیر شل!

بازم قضاوت با دوستان

لینک به دیدگاه

یادم رفت اینم لینک محصول سازنده و لطفا نگاهی به آواردهای شرکت بندازید به زودی در سبد ما خواهد بود و نیاز حرفه ایی شما رو انشالله برآورده خواهد نمود

http://www.coollaboratory.com/en/product_metalpad.shtml

ویرایش شده توسط kakihot
لینک به دیدگاه

اینم thermal conductivity تمامی برندهایی که میشناسم و در موردشون تحقیق کردم

(Arctic Silver 5 is 8.7 W/(m·K

IC Diamond 7 Carat 4.5 W/(m·K

Arctic Alumina 4.0 W/(m·K

OCZ Ultra 5+ Silver (OCZU5STP 350 W/(m2·C

OCZ Freeze Extreme (OCZTFRZTC 3.8 W/(m·C

Zalman ZM-STG1 1.2 W/(m·K

ZEROtherm ZT-100 که قبلا گفتم 3.1 هست

Tuniq TX-2 at 4.5 W/(m·K

Coollaboratory Liquid Pro 82 W/(m·K به گفته کمپانی تا +1200 و -273 درجه کار میکنه که جای بسی شگفتیست

اگه دوستان اطلاعات بهتری دارن ما رو در جریان قرار بدن

لینک به دیدگاه

کیوان خان من پدر کشتگی با شما یا جنس چینی ندارم، در ضمن جوابتان را با ادبیاتی از نوع پست اولتان دادم

من تا حالا چندین بار جنس های شما را تهیه کردم

1- Colorful که صدام در اومد و به آقای حسینی پس دادم

2- یک فن زیروفرم که همه میدونن که همیشه تعریفش را کردم

3- چندتا خمیر زیروفرم

4- 2 تا از همین خمیر های فعلیتان

من سرمورد 1 و 4 با جنسای شما بعد از خرید مشکل داشتم

والا من سنباده ای داخل پک خمیرم ندیدم جز یک قاشق :)

پس خواهشا تاپیک را انحراف به سمت دشمنی با جنس چینی منحرف نکنید و دلایل قابل استناد واسه دفاع از

خمیرتان بدهید

لینک به دیدگاه

والا کالر فول چه بدی داشت من نمیدونم شما دلایل فنی رو بگین

اگه پستا رو خب بخونین سنباده مال محصول دیگری هست نه اینی که شما خریدین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...