رفتن به مطلب

همه چیز درباره خمیر سیلیکون (خمیر حرارتی)، سوالات، مشکلات، بررسی‌ها و تجربه‌ها

اشتراک گذاری

Recommended Posts

منم به همون دلیل فنش پس دادم که سعید خان در جریان هستند

خوب اون سمنباده مربوط به یه محصول دیگه است که منم هی همچینی قبولش دارم اما چه ربطی واسه دفاع از این خمیر سیلیکون

داشت :confused:

بهر حال شما هم مثل بقیه هستید هیچ کس نمیگه ماست من ... :confused:

من شما را بخوبی از همان زمان یکسال آخر سایت سخت افزار ایران و بسته شدن فروشگاه ها میشناسم.

امیدوارم آخرین باری باشد که شاهد جنس های اینگونه با قیمت های کذایی هستیم :)

در ضمن لینک را در کدام انجمن ها قرار دادید؟

لینک به دیدگاه

با سلام خمیر مذکور از اقای علی نژاد خریداری شد و تست شد

w3540 @ 4000 @ ifx 14

دما با خمیر سیلیکون معمولی 46

دما با خمیر سیلیکون مذکور 43

w3540 @ 4400 @ ifx 14

خمیر سیلیکون معمولی 57

خمیر سیلیکون مذکور 55

w3540 @ stock @ ifx 14

خمیر سیلیکون معمولی 38

خمیر سیلیکون مذکور 37

مقدار ناچیزی از این خمیر برای من باقی مانده امید وارم به اندازه ای که با نیتروژن بشه تستش کرد باشه

موفق و پیروز باشید

معین صامتی:)

لینک به دیدگاه

w3540 @ 4000 @ ifx 14

w3540 @ 4400 @ ifx 14

خمیر سیلیکون معمولی 57

خمیر سیلیکون مذکور 55

w3540 @ stock @ ifx 14

خمیر سیلیکون معمولی 38

خمیر سیلیکون مذکور 37

مقدار ناچیزی از این خمیر برای من باقی مانده امید وارم به اندازه ای که با نیتروژن بشه تستش کرد باشه

موفق و پیروز باشید

معین صامتی:confused:

خوب معین جان این کارایی از یک خمیر 15 تومنی قابل قبول نیست... :)

در ضمن جناب علی نژاد هرچه قدر خمیر سیلیکون سفت تر باشه منفذهای هوا توش بیشتر می شه و این در ارتباط پردازنده و خنک کننده تاثیر منفی می ذاره...!!!

به خاطر نارسانا بودن هوا... برای همین بهترین خمیر ها همیشه شل هستند...:confused:

این مقایسه رو لطف کنید ملاحظه کنید:

خمیر سیلیکون های معروف رو باهم مقایسه کرده...!!

ببینید زروترم کجا ایستاده!!! و اثری از PcCooler A1 نیست... حتی در انتهای جدول...

521ejcu3znrcydj9hib.png

لینک به دیدگاه

خوب کیوان خان

اینم نتیجه شخص مورد اطمینان شما برای تست خمیر :confused:

بازم میگید این خمیر بهترینه؟ میشه بگید تفاوت این خمیر با خمیر های معمولی در بازار چقدر است؟

بعد شما دارید 10 برابر قیمت هم از مشتری میگیرید، آیا این عین کلاهبرداری نیست؟

:)

لینک به دیدگاه

يه چيز هم من اضافه کنم ،کولابريتوری خمير(ورق) خوبيه ولی يه عيب داره! اونم اينکه رو هر سطح با هر جنسی قابل استفاده نيست ! و حتی خودشون هم هشدار دادند

کلا نميشه گفت کدوم بهترينه ولی شخصا همين آی سی داياموند قبول دارم

لینک به دیدگاه

w3540 @ 4000 @ ifx 14

w3540 @ 4400 @ ifx 14

خمیر سیلیکون معمولی 57

خمیر سیلیکون مذکور 55

w3540 @ stock @ ifx 14

خمیر سیلیکون معمولی 38

خمیر سیلیکون مذکور 37

موفق و پیروز باشید

ممنونم عزیز با تستهایی که انجام دادید تا حدودی بعضی از بحثها رو روشن کردید .

اگر تفاوت این خمیر با خمیر معمولی اینقدر هستش به نظر من این قدر نمیارزه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

امروز میخوتم خمیر سیلیکون را معرفی کنم که تازه وارد بازار شده و به قیمت خمیر درجه یک فروش میرود

اما کیفیتش از خمیر های سیلیکون 1500 بازار بالاتر نیست بلکه قیمتشم چندین برابر است

این خمیر توسط شرکت ******** وارد شده و به قیمت حداقل 7000 تومن به عنوان خمیر اورکلاکینگ بفروش

میرود

نام این خمیر PCCooler A1 است، جالب است بدانید در سرنگ مربوطه کمی کمتر از 1 گرم خمیر وجود دارد

و از دو تا سرنگی که من بعد از چند هفته الافی توسط آقای " ********* " بجای Zerothem گیرم آمد، خمیر تقریبا

خشک شده بود و اصلا خاصیت پخش شوندگی نداشت

اینم سایت سازنده:

http://pccooler.cn/cn/product/Detail.aspx?MenuID=0405&pid=55

دوستان مثل من فریب مشخصات خمیر را نخورید، کیفیت ندارد، همون خمیر های معمولی بازار بهتر و مقرون بصرفه

است و اگر قصد تهیه خمیر حرفه ای داشتید از مارک های Zerotherm یا Zalman یا کولر مستر تهیه کنید، چون هم

کیفیت بهتری دارند و هم شما بیش از 1 گرم خمیر دارید

واقعا واسه کسانیکه خود را تاجر میدانند و تنها دلالی بیش نیستند و بابت سود هر جنسی را با هزار ترفند به

مشتری می اندازند و آقای " *******" متاسفم

در ضمن قیمت این خمیر چیزی در حدود 20 یوان چین است بصورت تک فروشی است یعنی چیزی حدود 2900 تومن!!!

در انتها هم نتیجه تست " --------- " عزیز را که توسط خود این شخص برای بررسی انتخاب شدند را

میگذارم:

امیدوارم جناب " ******* " با این همه ادعا و بلوف زدن هایشان پاسخ خوبی برای امثال من که سرمان کلاه رفته

است داشته باشند؟!

آیا قیمت 10000 تومنی این خمیر منصفانه است وقتی کارایی موثری نسب به خمیر های 1500 بازار ندارد؟

منبع:

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=3285

والا شاید چند تا موضوع رو من خوب بیان نکرده باشم

خمیر سیلیکون معمولی = خمیری که من استفاده می کنم که دارای thermal conductivity 5 هست و نه این که خمیر معمولی هم باشه :دی

اما یک جای کار می لنگه و اون هم باید بررسی بشه اولین چیزی که من تست کردم شاید خیلی درست نباشه اما این تست رو انجام دادم

وسائل استفاده شده

1.heater

2.loop

3.کاغذ های نازک یاد داشت

از اون جایی که خیلی از دوستان با این قطعات اشنا هستند عکسی برای دوستانی که اشنایی ندارند قرار میدم

i19260_Photo024.jpg

خمیر های تست شده در این تست رو می تونید در عکس ببینید

i19261_Photo029.jpg

و اما من یکم در مورد نحوه تست این خمیر ها توضیح بدم این روش تستی رو شاید تا به حال کسی اون رو انجام نداده و شاید هم از دید بعضی از دوستان علمی نباشه اما یکی از راه های که من برای تست خمیر سیلیکون ln2 خودمون تست کردم همین هست

1.ابتدا مقداری از خمیر رو روی یک کاغذ پخش کرده طوری که ارتفاع یکسانی داشته باشند

i19262_Photo031.jpg

2.سپس با هیت روی این خمیر ها گرفته و تایم مشخصی رو برای این موضوع در نظر می گیریم شرایط تست کاملا یکسان و در دمای +399 درجه سانتیگراد انجام شده

i19263_Photo038.jpg

3.دمای مورد استفاده رو باید توسط هیت مشخص کنید

4.در پایان پشت کاغذ مشخص کننده همه چیز خواهد بود

تستی که انجام شد کاغذ خام در مقابل هیت با فاصله 3 سانتی متر 5 ثانیه بعد شروع به دود کردن کرد و نتایجی که با هیت بدست اومد

خمیر معمولی بعد از 7 ثانیه

خمیر A1 بعد از 9 ثانیه

این هم عکسی از قبل از تست در زیر loop

خمیر A1

i19264_Photo034.jpg

خمیر معمولی

i19266_Photo036.jpg

و اما بعد از تست عکسی که از پشت کاغد معلوم شد

i19267_Photo041.jpg

حال باید اساتید نظر بدند که کدوم بهتره فقط چند تفاوت وجود داره چون در محدوده حرارتی هیچ کدوم از این خمیر ها نبود بعد از تست من به موضوع عجیبی برخورد کردم باید خمیر های روی کاغذ از بین می رفت برای خمیر معمولی این اتفاق افتاد اما برای A1 موضوع متفاوت بود جوابی واسه این موضوع ندارم باید دید دلیل این موضوع چیست و ایراد از کجاست این عکس رو نگاه کنید

i19268_Photo039.jpg

دوستان نظراتشون رو اعلام کنند

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت استاد معین صامتی

کار ما رو راحت کردین البته من جهت تست دادم چون برای خودم هم مهمه بدونم تئوری با عمل منطبقه یا خیر

برداشت من اینه که خمیر شما حرارت رو بهتر انقال داده چون کاغذ نقطهای سوخته ولی a1 حرارت رو پخش کرده و کاغذ زیرش نقطه ای نسوخته!

یعنی میشه نتیجه گرفت که خمیر a1 حرارت رو در زیر فن پخش میکنه ولی خمیر های دیگه نه ؟

در ضمن شما چرا از دمای اینقدر بالا استفاده کردین cpu یا gpu که هیچ وقت به این دما نمیرسن ؟ نهایت 110 درجه در کورشون

ویرایش شده توسط kakihot
لینک به دیدگاه

کیوان خان، هنورم میگید این خمیر بهترینه؟ بازم ازش دفاع میکنید؟

امیدوارم بار آخرتان باشد که جنس ... وارد کرده و به عنوان جنس ... فروخته و اونم با قیمت کذایی که دست کمی از عمل ... ندارد :)

در پایان میگم شما بخوبی میدانستید که چه جنسی وارد کرده اید !!!

لینک به دیدگاه

یادم باشه خواستم جنس وارد کنم حتما از شما اجازه بگیرم

ببخشید ما تا حالا بدون اجازه جنابغالی جنس وارد کردیم

آخه شما که زحمت هیچ تستی به خودت نمیدی و هیچ مدرکی نداری چرا اظهار نظر میکنی

نکنه فکر کردی مدیر سایت هستی خیلی گنده ایی ؟؟؟

جو نگیرتت یه خورده ادب خودتو حفظ کن مجموعه ما کولینگ سیس تنها مجموعه ای هست که تا حالا سر کسی کلاه نگذاشته

و به سود گرفتن نمگن کلاه برداری .. همین نونی که میخوری پر از جوش شیرین هست واسه اینکه نونوا به جای 2 بار در روز 10 بار پخت کنه

به ایم میگن کلاه برداری نه من بد بخت که میخوام یه جنس بیارم 20 ساعت راجبش ریویو میخونم و تحقیق میکنم در مورد این خمیر هم

تحقیق کردم

تازه اگه خمیرو مصرف نکردی زروترم اومد بیا برات عوض میکنم

ما هیچ وقت کلاه برداری نکردیم و نخواهیم کرد شاید گرون فروشی بکنیم ولی کلاه بردار نیستسم خدا رو شکر تمام حرفه ایی ها

ما رو میشناسن و از دوستی و ارتباط با ما راضین فکز کنم شما اولین نفری هستی که این همه بار ما کزدی و امید وارم آخرین نفر باشی چون از انتقاد غیر اصولی خیلی میرنجم

در مورد سایتهای دیگه خب تصمیم داشتم نذارم شاید لیون بد بشه ولی چون تنت میخواره با کمال عذر خواهی از آقای حسینی و دوستان الان میذارم :)

لینک به دیدگاه

با سلام

این یک اسپم میباشد

اینجا چه خبره . شمشیرها رو غلاف کنید

علی جان ولی من هم تا حدودی با کیوان و تا حدودی با شما موافقم چرا که گرفتن سود اضافه با کلاه برداری فرق میکنه ولی گرون فروشی هم کار درستی نیست

البته تا جایی که من میدونم محصولاتی که کیوان وارد میکنه گرون نمیده

موفق باشید

ویرایش شده توسط AL! REZA
لینک به دیدگاه

عجب من فکر میکردم مشکل شما با جنس چینی هست نگو با اسم بنده هم مشکل دارین

والا پدر و مادرم هم یادشون رفت از شما در مورد اسم من اجازه بگیرن خودمم هم نبودم که بگم

مطابق اسم شما اسممو انتخاب کنن که با دیدن سریال برره و اسم من دچار ناراحتی نشین !!!

لینک به دیدگاه

یادم باشه خواستم جنس وارد کنم حتما از شما اجازه بگیرم

ببخشید ما تا حالا بدون اجازه جنابغالی جنس وارد کردیم

آخه شما که زحمت هیچ تستی به خودت نمیدی و هیچ مدرکی نداری چرا اظهار نظر میکنی

نکنه فکر کردی مدیر سایت هستی خیلی گنده ایی ؟؟؟

جو نگیرتت یه خورده ادب خودتو حفظ کن مجموعه ما کولینگ سیس تنها مجموعه ای هست که تا حالا سر کسی کلاه نگذاشته

و به سود گرفتن نمگن کلاه برداری .. همین نونی که میخوری پر از جوش شیرین هست واسه اینکه نونوا به جای 2 بار در روز 10 بار پخت کنه

به ایم میگن کلاه برداری نه من بد بخت که میخوام یه جنس بیارم 20 ساعت راجبش ریویو میخونم و تحقیق میکنم در مورد این خمیر هم

تحقیق کردم

تازه اگه خمیرو مصرف نکردی زروترم اومد بیا برات عوض میکنم

ما هیچ وقت کلاه برداری نکردیم و نخواهیم کرد شاید گرون فروشی بکنیم ولی کلاه بردار نیستسم خدا رو شکر تمام حرفه ایی ها

ما رو میشناسن و از دوستی و ارتباط با ما راضین فکز کنم شما اولین نفری هستی که این همه بار ما کزدی و امید وارم آخرین نفر باشی چون از انتقاد غیر اصولی خیلی میرنجم

در مورد سایتهای دیگه خب تصمیم داشتم نذارم شاید لیون بد بشه ولی چون تنت میخواره با کمال عذر خواهی از آقای حسینی و دوستان الان میذارم :D

اول از همه نوع رفتارتان را درست کنید که نشانه شخصیت شماست، من ... گذاشتم حالا شما بخودت گرفتی

و کلاهبرداری تلقی کردی مشکل خودتان است :->

در ضمن به سود گرفتن نمیگن کلاهبرداری بشرطی که سود منطقی باشد و حداقل روی جنس وارد شده مانور

نمیدهند و مشتری را فریب نمیدهند و وقتی این دو با هم همراه شود، برداشتش را با مخاطب میزارم که به

عمل شما چه خواهند گفت :-w

نه من اولین نفری هستم که انتقاد درست از جنس ها و بخصوص رفتار ناشایست شما میکنم و نه آخرین نفر

خواهم بود، و تمام حرفه ای ها شخصیت شما را از همان زمان قدیم چند سال پیش بخوبی میشناسند که

اوج شخصیت خود را در سخت افزار و چند سایت دیگر نشان دادید، ژس مظلوم نمایی نکنید :)

انتقاد بنده کاملا به جا بوده است اینرا نتیجه آزمایش شخص مورد اطمینانتان ثابت کرد، پس اگر واقعا کارت درسته

قبول کن که خمیر درجه 3 وارد کردی و داشتید به قیمت خمیر درجه 1 و با نام خمیر درجه 1 به ملت میفروختید :confused:

نه شما نترس حساب من از لیون جداست، لیون بده نمیشود، لطف کنید بشخصه در سایت های دیگر در مورد

خمیرتان اطلاع رسانی کنید وگرنه خودم در سایت های دیگه این مطلب را پخش خواهم نمود تا ببینم واقعا

شما با این رفتارتان در بازار چه جایگاهی پیدا خواهید کرد :confused:

در ضمن اون 2 سرنگی که از شما گرفتم کلش روی هم 2 گرم خمیر نداشت که چیزیش مانده باشد، خدا را

هم شاکرم که اینقدر بهم داده که بیشتر از ایناشم واسم پولی نیست و کل هدفم هشدار به کاربرانی بود

که قصد خمیر داشتند و نزدیک بود خمیری با کیفیت پایین و قیمت بالا بخرند.

در ضمن توصیه میکنم ادب احترام به مشتری را یاد بگیرید که در این زمینه واقعا صفر هستید

در آخر هم واسه اینکه غیبتتان نباشد و چند جا هم گفتم:

وقتی رفتار شما را میبینم، به یاد " کیون " در سریال " برره " می افتم و جناب مدیری را بخاطر دانش روانشناختی

که از جامعه داشته است تحسین میکنم :D

عجب من فکر میکردم مشکل شما با جنس چینی هست نگو با اسم بنده هم مشکل دارین

والا پدر و مادرم هم یادشون رفت از شما در مورد اسم من اجازه بگیرن خودمم هم نبودم که بگم

مطابق اسم شما اسممو انتخاب کنن که با دیدن سریال برره و اسم من دچار ناراحتی نشین !!!

متاسفم که هنوز نگرفتی منظورم چی بود، مشکل اسمتان نیست، مشکل رفتارتان است که شبیه آن کاراکتر معروف است

که خوشبختانه با اسم شما هم جور در آمده است :D

علی جان ولی من هم تا حدودی با کیوان و تا حدودی با شما موافقم چرا که گرفتن سود اضافه با کلاه برداری فرق میکنه ولی گرون فروشی هم کار درستی نیست

البته تا جایی که من میدونم محصولاتی که کیوان وارد میکنه گرون نمیده

علی جان شما لطف کنید کل تاپیک را بخوانید متوجه موضوع خواهید شد، سود اضافه گرفتن + عوام فریبی = کلاهبرداری

والا تا اینجا که ما دیدیم این جنسشون چندین برابر قیمت واقعیش میفروشند

در ضمن من کل محصولاتشان را زیر سئوال نبردم، ایشون ذاتا مشکلشون چیز دیگری است

لینک به دیدگاه

شما ماشالله از بس حرفه ایی هستین به 1000 تا 1500 تومان سود میگن کلاه برداری

لطف کن شما بیا همین محصول رو وارد کن به ما بفروش به قیمت غیر کلاه برداری خیلی خوشحال میشم

تصور میکنم هرکی هرچی میخواست بفهمه فهمید

لینک به دیدگاه

شما ماشالله از بس حرفه ایی هستین به 1000 تا 1500 تومان سود میگن کلاه برداری

لطف کن شما بیا همین محصول رو وارد کن به ما بفروش به قیمت غیر کلاه برداری خیلی خوشحال میشم

تصور میکنم هرکی هرچی میخواست بفهمه فهمید

عزیز با بچه طرف نیستی، پس بزار روشنت کنم

قیمت این خمیر واردتاتی شما در خود چین بصورت تک فروشی حدود 20 یوان است، که چیزی حدود 2900 تومن است

شما وقتی جنسی را وارد میکنی اونم بصورت عمده و بخصوص از چین حالا با فرض اینکه همون جنس هم باشد

شما زیر 20 یوان باید پرداخت کرده باشید که چقدرش را به صلاح خودتان است وارد نشویم

حالا میشه به من بگید چطوری و کجا قانون و انصاف است که یک خمیر درجه3 را تقریان 2.5 برابر قیمت واقعیش به

همکار یعنی 7000 تومن و حدود 3.5 برابر به یوزر تا 5 شنبه صبح 10000 تومن و ظهرش 9500 تومن و نرخ امشبتان

9000 تومن میفروشید؟!!!

فکر کنم ریاضیاتتان شدیدا ضعیف است :)

لینک به دیدگاه

درود دوستان

والا من االن اودم دیدم چه خبره و خیلی تعجب کردم . من فکر نمیکنم که در این مرود زیاد بحث بشه .

من در پستهای قبلی هم گقتم که باید کالا رو تست کرد و راجبش نظر داد خوب الان دوست خوبمون باران عزیز این کار رو انجام دادن و اگر کسان دیگه ای میتونن تست کنن و نتیجه رو اینجا بگذارن .

اگر واقعا کیفتی نداره این کالا کاری نداره کسی نخره و فکر نکنم که این غیر منطقی باشه و اگر کیفیت داره خودم اولین مشتریش هستم .

چرا اینقدر بحث میکنید ؟

متاسفانه به دلیل عدم امکانات بالا در ایران خیلی از کالا ها رو نمیشه تست کرد حالا همیشه نمیشه خیلی چیزها رو ثابت کرد .

کیوان جان اگر فکر میکنید کالا کیفلیت نداره خیلی صادقانه بگید و مشکلی نیست و اگر کیفیت درش میبیند ازش دفاع کنید . من خودم به شخصه از کالایی بی خودی دفاع نمیکنم چون دارم میارم بگم خیلی علی هستش مثلا همین Connect3D ها تا به حال یه دونه خرابی نداشتم ولی این HIS کلی به من ضرر زد و به کسی نگفتم . و این رو خودتون در مورد HIS میدونید . من هر وقت کالایی رو میارم میدم دوستان خوبم تست کنن و ازشون همیشه خواهش کردم که واقعیت رو بگن و رودربایسی نکنن چون اول باید خودم به عنوان فروشنده به کالا ایمان داشته باشم تا بتونم دیگران رو در خرید متقاعد کنم این اص کار منه . خودتون هم میدونید . البته من میودنم که شما یکی از افرادی هستید که همیشه دنبال کالاهای خوب هستین . کالا یا باید کیفیت داشته باشه تا باقیمت بالا فروش بره و اگر کیفیت انچنانی نداره باید به قیمت خودش فروش بره .

من خودم هیچ وقت تا تست دوستان متخصص رو در مورد کالاها نبینم زیاد اعتماد نمیکنم و از شما هم خواهش میکنم که اول کالاهاتون رو به افراد متخصص بدید تا تستش کنن . این باعث اعتماد بیشتر میشه در کالاها . نترسید چون اگر کالا خوب نباشه در مراحل بعد به شما ضرر میزنه شاید الان نتونید این کالا رو بعد از تست نفروشید ولی بعد حتما در فروش سایر کالاها اعتماد کمتری به شما خواهد شد . ببخشید اینها رو فقط دوستان عرض کردم .

ولی من یه انتقاد هم از شما کیوان عزیز دارم من همکار شما هستم ایا من باید با یوزرها تفاوتی داشته باشم یا نه این قانون کار در بازاره . مثال براتون میزنم مثلا اگر من یه کالایی رو به شما بدم 200 تومان و به مشتری هم بدم 200 تومان درسته ؟ شما هم باید این وسط بر طبق منطق سود کنید دیگه . حالا این وسط شما پیش مشتری با کاری که انجام دادم شرمنده میشید .

در کل از انتقاد دوستان نارزاحت نشید البته خودم خیلی وقتها ناراحت میشم ولی دیگه فضای اینترنت فضای ازادیه و خوبیش هم همینه که منو از فروش کالاهای غیر اورجینال وادار به کالاهای با کیفیت کرده . چون دیگه مشتریها خیلی اگاهن و سخت میشه به همین راحتی کالاهای بی کیفیت رو بهشون فروخت ( البته این جمله من هیچ ربطی به این خمیر سیلیکن نداره )

در کل ممنونم اگر دوستان دیگه ای از این خمیر تست کنن چون اگر اشتباه نظر بدیم به کیوان خان که خیلی در مورد وارداتش زحمت کشیدن ضرر میرسه که این اصلا درست نیست و باید ایشون رو در مورد واردات کالاهای خوب حمایت کنیم .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

سعید جان سلام

یه سوال برای من پیش اومد یهو !!! اینکه می گید HIS خیلی به شما ضرر زد یعنی چی ؟؟؟ ممکنه این سوال برای بعضی دیگه از دوستان هم بوجود بیاد ..... مثلا" میگم شما یه موقع هست که ده تا کارت با برند HIS فروختید و ده تا هم از Connect3D .... حالا از اولی 5 تاش به مشکل برخورده و از دومی فقط یه دونه یا اصلا" هیچی !!! خوب در اینجا باید نتیجه گرفت که شما حسابی روی این محصول ضرر کردید .... !!! آیا اینجوری بوده یا نه ؟؟؟!!! امیدوارم متوجه منظور من شده باشید .....

لینک به دیدگاه

سعید جان سلام

یه سوال برای من پیش اومد یهو !!! اینکه می گید HIS خیلی به شما ضرر زد یعنی چی ؟؟؟ ممکنه این سوال برای بعضی دیگه از دوستان هم بوجود بیاد ..... مثلا" میگم شما یه موقع هست که ده تا کارت با برند HIS فروختید و ده تا هم از Connect3D .... حالا از اولی 5 تاش به مشکل برخورده و از دومی فقط یه دونه یا اصلا" هیچی !!! خوب در اینجا باید نتیجه گرفت که شما حسابی روی این محصول ضرر کردید .... !!! آیا اینجوری بوده یا نه ؟؟؟!!! امیدوارم متوجه منظور من شده باشید .....

درود مرتضی جان

میدونم که این تاپیک جای این بحث نیست ولی به سوالاتون پاسخ میدم .

ما HIS رو به عنوان کالای خوب اوردیم و تعداش هم محدود بود شما فکر کن اگر 10 تا 4870 اون زمان بود 300 تومان و حدودا 270 تومان برامون در اومده بود درسته حالا شما فکر کن که فقط یه دونه 4870 خراب در بیاد و اصلا نشه درستش کرد . این موقع چی میشه ؟ من باید 10 تا 4870 بفروشم تا ضرر یه دونه 4870 خراب رو در بیارم . اقا کیوان خودش هم در جریان بود اولش یه دونه 4870 خراب در اومد من اینو به کیوان عزیز دادم و بعد از موندن این کالا به مدت چند ماه در مغازه ایشون این کالا برای گارانتی به کشور سازنده نرفت و من مجبور شدم و دست به دامن افراد تعمیرکار مختلف در ایران بشم و هر کی میدید بودنه اینکه کاری کنه میگفتن نمیتونیم اینو درست کنیم بعد از اون یه دونه دیگه خراب در اومد که مال همین اقا سینای فروم خودنو هستش که هنوز توی دفترمونه البته ایشون بدونه گارانتی خریده بود . ولی خداییش نمیخوام از connect3d تعریف کنم ولی تا الان یه دونه برگشتی نداشتم حتی یه دونه در مورد اینده نمیدونم . شما خودت قضاوت کن از یه برند معروف مثل HIS همچین انتظاری میشه داشت ؟ حالا در مقابل برندی مثل کانکت که هیچکی نمیشناخت همین کارتی در بیاد .

این ضرری بود که HIS بهم زد . و ضرری بود که به اقا سینا رد . این ضرر کمی نیست . البته من چند روز پیش 26 تومان چند روز پیش همین کارت خراب رو در حراجی فروختم .

لینک به دیدگاه

البته آقا سعید ما هم اینهمه با هم کالر فول فرختیم 1 دونش بر نگشت در حالیکه بعضی ها بهش میگن آشغالی !

مگه کالرفول چش بود ؟

منم موافقم HIS خرابی زیاد داشت تازه کلی هم ما ضرر کردیم منم با اینکه میتونم الان بیارم قیدشو زدم

ولی متاسفانه همه HIS رو برند میدونن ولی کالر فول نه یا همین کانتکت 3دی رو میگن آشغالی

همین PCCOOLER بهترین فن و خمیر رو داره ولی چون روش چینی نوشته آشغاله ولی اگه من یه خمیر آمریکایی بیارم

خداست والا من با این ادبیات مشکل دارم کاره خودمو میکنم به کسی کاری ندارم ولی چون این دوستمون که من اصلا ندیدمش و نمیشناسم لفظ کلاه بردارو بکار برد باید جوابشو میدادم :)

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت استاد معین صامتی

کار ما رو راحت کردین البته من جهت تست دادم چون برای خودم هم مهمه بدونم تئوری با عمل منطبقه یا خیر

برداشت من اینه که خمیر شما حرارت رو بهتر انقال داده چون کاغذ نقطهای سوخته ولی a1 حرارت رو پخش کرده و کاغذ زیرش نقطه ای نسوخته!

یعنی میشه نتیجه گرفت که خمیر a1 حرارت رو در زیر فن پخش میکنه ولی خمیر های دیگه نه ؟

در ضمن شما چرا از دمای اینقدر بالا استفاده کردین cpu یا gpu که هیچ وقت به این دما نمیرسن ؟ نهایت 110 درجه در کورشون

کیوان جان دلیل داره که من در این دما تست کردم

دمای 400 درجه دمایی هست که تقریبا بافت های کاغذ از بین می رود و همون عاملی که می بینید باعث سوختن میشه

اما نکته جالبی که باید بگم هیچ خمیر سیلیکونی توانایی تحمل در این دما رو نداره و باید مانند خمیر معمولی نابود بشه ولی برای این خمیر اتفاق نیوفتاد باید دید ایرادش در کجاست!!

نگاه کنید خمیری که اوردید رو من باز هم تست می کنم یک مقدار هنوز باقیست متاسفانه دیگه نمیشه با نیتروژن تست زد اما به سراغ تست های جالبی میرم

دوستان یکی از ایراد های این خمیر این هست که به خوبی نمیشه اون رو پخش کرد و این موضوع با سفتی فرق می کنه می گم که یک جا کار ایراد داره باید دید ایراد در کجاست

تست های بعدی رو اگه خمیر برسه انجام میدم

اما در مورد قیمت این خمیر

به نسبت اندازه خرید واقعا قیمت بالایی داره البته شما باید حساب خیلی از جا ها رو بکنید گمرک - رشوه ها و ... ولی واقعا دور از این ها هم قیمت بالایی داره من هم با دوستان موافقم شاید شما هم گرون خرید کرده باشید حرف تمامی دوستان این هست که با این قیمت ارزش نداره همین شاید جانب گرفتن کار درستی نباشه و باز هم باید تست بشه

من متوجه یک موضوعی شدم شما اگه عکسی که مربوط به 3X نزدیک تر بود به این خمیر رو نگاه می کردید متوجه می شدید

i19264_Photo034.jpg

شما چه چیزی رو متوجه شدید!

بعد در تست من این خمیر نتیجه عکس داده عایق شده و باید دلیلش رو در عکس بالا دید!

دوستان تاپیک داره جالب میشه اگه بحث رو صمیمانه تر دنبال کنن و لحن های جانب دار رو کنار بزارند بهتر میشه این موضوع رو بحث کرد در موردش

لینک به دیدگاه

البته آقا سعید ما هم اینهمه با هم کالر فول فرختیم 1 دونش بر نگشت در حالیکه بعضی ها بهش میگن آشغالی !

مگه کالرفول چش بود ؟

منم موافقم HIS خرابی زیاد داشت تازه کلی هم ما ضرر کردیم منم با اینکه میتونم الان بیارم قیدشو زدم

ولی متاسفانه همه HIS رو برند میدونن ولی کالر فول نه یا همین کانتکت 3دی رو میگن آشغالی

همین PCCOOLER بهترین فن و خمیر رو داره ولی چون روش چینی نوشته آشغاله ولی اگه من یه خمیر آمریکایی بیارم

خداست والا من با این ادبیات مشکل دارم کاره خودمو میکنم به کسی کاری ندارم ولی چون این دوستمون که من اصلا ندیدمش و نمیشناسم لفظ کلاه بردارو بکار برد باید جوابشو میدادم :)

درود کیوان جان

colorful برد خوبی داشت ولی فنهاش در اکثر مدلهاش خیلی صدا تولید میکرد که اعصاب ادم راه میرفت من یادمه که اون زمان 8400 رو تست کردم نسبت به قیمتش از همه برندهای بازار سر تر بود ولی در رده های بالاتر فکر کنم مدل 8800?gts بود خیلی صدا و نویز داشت .

در مورد Pccooler باید بگم که فنشو من دیدم و به یکی از دوستان هم فروختم از ظاهرش متوجه کیفیت مناسبش شدم البته قیمتش هم بهتر بشه خوبه ولی باز هم قیمتش بد نیستش .

ولی بحث ما در مورد این خمیره اگر فن خوب باشه دلیل بر این نیستش که سایر کالاهای این برند خوبه باید سایر کالاها رو هم تست گرفت . در کل من از این فنه خوشم اومده و اگر قیمتشو با ما راه بیاید به مشتریهای خودم هم پیشنهاد میدم .

من با جمله باران عزیز موافقم که دوستانه این بحث ادامه پیدا کنه ممنون میشم . این بحث باعث میشه که افرادی مثل من و کیوان خان یه مقدار در مورد وارد کردن و اوردن کالا به بازار ایران بیشتر دقت کنیم .

لینک به دیدگاه

سلام ! دوستان این یک اسپم نیست !

راستش من در مورد قضایا و اتفاقات این تاپیک نظری نداشته و نه دانش کافی برای اظهار نظر در این مورد رو دارم و نه در رتبه ای از فروم قرار دارم که بخوام نظر شخصیمو بیان کنم ! اما دلیل اصلی من از این پست ، یاداوری موضوع مهمیه که همیشه باعث رنجش و تاسف من شده و میشه ! و قصد دارم برای خودم و کسانیکه با من هم عقیده هستند ، یاداور موضوعی باشم !

من در رابطه با جریان خمیر و کیفیتش و ... نظری ندارم ولی راستش نتونستم وجدانمو راضی کم و فقط خواننده باشم و وظیفه خودم دونستم که حقایقی رو مطرح کنم !

متاسفانه یکی از خلقیات اکثر ما اینه که اگه یکی مون یک کارنامه پر از نکات مثبت و عالی داشته باشه ، تقدیر و تشکره از او ، واقعا سخت مونه و براحتی از کنار خوبی های طرف رد میشیم مگر در موقعی که ممکن به نفع مون باشه ! ولی مبادا که یک نکته منفی گیر بیاریم ! دیگه خدا میدونه چیکار میکنیم ! دست به قلم مون خوب میشه و .....! در حالیکه در وقت تشکر ، نطقمون کور و واقعا تشکر کردن سخت مونه !

من فراموش نمیکنم روزایی رو که همین اقا کیوان با اوردن قطعاتی ، قیمت بازار رو میشکوندن و حتی خبر دارم که این پایین اوردن قیمت به نحوی باعث شاکی شدن همکاران ایشون میشد

و هیچ وقت فراموش نمیکنم که ایشون بابت ارزون فروشی هم ، باید حساب پس میدادن و گاهی مجبور بودن دور از چشم برخی از رقبا ، ارزون فروشی کنن !

من هیچ وقت یادم نمیره زمانی رو که اقا کیوان با شیکستن قیمت کارهای سری 200 انویدیا ، بازار کارت گرافیک رو دچار سکته کردن و بعد از مدتی نسبتا طولانی ، نمایندگیهای سایر برند ها رو مجبور به پایین کشیدن قیمت کارتاشون کردن !

من خوب بیاد دارم زمانی رو که گاهی تفاوت قیمت کارت های ایشون با بازار به 200 هزار تومن هم میرسید و من شخصا شاهدش بودم ! جالب اینجا بود که اونوقت بحث سره کارت های درجه دو چینی نبود و ایشون یکی از بهترین برند های دنیا رو با نام evga میاوردن که یکی از برند هاییه که در سطح ایالات متحده در رده های بالایی انتخاب کاربران حرفه ای قرار داره . حتی یادمه سایر کسانی که همین برند رو میاوردن ، با تفاوت قیمتی واقعا فاحش به دست مشتری میدادند !

من خوب بیاد دارم زمانیکه برای دوستان در فروم ها ، وقتی قیمت های اقا کیوان رو مطرح میکردم ، باید کلی دلیل و مدرک میاوردم که اقا این کارت ها تقلبی نیست و دارای گارانتی معتبره و ..... اخه اختلاف 100 تا 150 هزار تومنی در یک کارت ، واقعا مشتری رو دچار شک میکرد ! من شخصا حداقل ده ها مورد از بچه ها و دوستان رو برای خرید این کارت ها خدمت اقا کیوان فرستادم و هنوزم که هنوزه ، این بچه ها از من تشکر میکنند ! و هنوزم سراغ اون قیمت های باور نکردنی رو از من میگیرند !

یادمه با دیدن نحوه کسب ایشون ، برای اولین بار با کاسبی برخورد کردم که منو یاد این شعار میانداخت : سود کمتر و فروش بیشتر !

یادمه یکی از دلایلی که برای اختلاف قیمت کارت های اقا کیوان با بازار میاوردم همین بود که میگفتم ایشون سود کمتر میگیرن و بجاش فروش بیشتر میکنن تا جبران شه ! یعنی بهترین و پسندیده ترین نوع کسب که هم خدا راضیه و هم خلق خدا !

این که میگم یادمه بخاطر میزان گذشت زمان نیست ، بلکه به این خاطره که ما کلا نیکی ها و خوبی ها مونو زود فراموش میکنم و زودی برامون کهنه و بی ارزش میشن ولی بدی ها و ... هامونو تازه نیگه میداریم و انگار هیچ وقت تاریخ مصرف یاداوری بدی های دیگران برای خیلی هامون از بین نرفته و تموم نمیشه ! باور کنید از جریان کارت های سری 200 انویدیا و اختلاف قیمت 100 و بیش از 100 هزار تومنی توسط اقا کیوان ، مدت زیادی نگذشته و حداکثر چند ماه گذشته !

من در تمام طول این مدت هرگز ندیدم کاربری بیاد و از ایشون اونطور که استحقاقشو دارن تشکر کنه و همیشه بابت این موضوع متاثر بودم ! از طرفی هم هیچ وقت برای خودم هم ، موقعیتی فراهم نشد که بابت این همه لطف شون از شون تقدیر و تشکری در خور ایشون ، داشته باشم ! حتی اگه خودم مستقیما از قیمت های فوق العادع ایشون نصیبی نبرده باشم !

اما امروز که اومدم و این تاپیک رو دیدم واقعا قلبم درد گرفت و احساس بی معرفتی کردم ! و واقعا از اینکه قدر همو نمیدونیم قلبا ازرده شدم ! من این تاپیک رو دنبال کردم و هر لحظه و با گذر از هر صفحه انتظار اینو داشتم یکی از اون هزاران نفری که موقع خرید اون قطعات و بابت اون اختلاف قیمت باور نکردنی ، از اقا کیوان چپ و راست تشکر میکرد و ادعای رفاقت داشت تا تخفیف بیشتری بگیره ، بیاد و اینجا حداقل از گذشته و کارنامه ایشون حرفی بزنه ! ولی در تمام این صفحات حرفی نشنیدم و نخوندم که حتی قلب منو اروم کنه تا برسه به قلب ایشون !

اشتباه نشه ! من بازم تکرار میکنم که حرف من روی قضاوت در مورد بحث این تاپیک نیست ! من اقای حسینی( ye mojud ) رو خیلی قبول دارم و مدیون ایشون هم هستم و مسلما این موضوع به خودشون مربوطه ، ولی من حداقل تا بحال ندیده بودم جناب حسینی تا این اندازه شاکی باشن ! که بازم من در مقام قضاوت نبوده و نیستم و احتمالا دلایلی برای ایشون وجود داره که به خودشون مربوط بوده و حتما براشون به اندازه کافی قانع کننده هستند ! ولی من میگم ای کاش میتونستیم هم دیگرو ببخشیم یا انتقاد هامونو حتی اگه حق با ما باشه با تشکرهایی که بدهکاریم جمع و تفریق کنیم !

در ضمن هر وقت خواستیم در مورد کسی قضاوت کنیم ، بهتره جای خودمونو با طرف عوض کنیم و وجدانا ببینیم اگه ما جای طرف بودیم ، ایا بهتر از او عمل میکردیم ؟

من کاری بدرستی گفتار و عملکرد اقا کیوان ندارم ولی اینو مطمئنم اگه هر کدوم مون از ایشون خریدی انجام داده باشیم ، حداقل یک تشکر خیلی پر رنگ بهشون بدهکاریم !

امیدوارم تونسته باشم نیت و نظر قلبی مو درست بیان کنم و خدایناکرده پامو از گلیمم دراز تر نکرده باشم ! بازم میگم حرف من سره طرفداری یا قضاوت بین این دو عزیز نیست ، بلکه حرف من سره قدر نشناسی اکثر ماهاست ! حالا شاید اقای حسینی در این بحث حق داشته باشند ولی من بیشتر روی سخنم با خودم و برخی از باقی دوستانه !

در ضمن دوستان ! من مطمئنم که اقا کیوان منو نمیشناسند و تا بحال هم با حقیر برخوردی نداشته اند ، و امیدوارم خدایناکرده برداشت نادرستی نکنید ! من سعی کردم احساس قلبی مو بیان کنم و، چون ایمان دارم که سخنی که از دل برخیزد لاجرم بر دل نشیند ! و بدینوسیله خواستم تشکرمو ، هر چند خیلی دیر و هر چند خیلی نا قابل ، ولی از اقا کیوان داشته باشم و بگم که ما قدر زحمات تونو میدونیم و خوبی هاتونو فراموش نکردیم !

سخن اخر اینکه برای نوشتن موردی ، مخصوصا انتقاد یا شکایتی ! مواظب باشیم و قبلش کمی حساب و کتاب کنیم ! چون این نوشته ها ، احتمالا هزاران خواننده خواهد داشت و مبادا باعث اجر شدن نون کسی بشیم تا مبادا خدا ما رو نیامرزه !

کوچیک همتون / ارادمتند دوستان و اساتید بزرگوار : اقای حسینی ( ye mojud ) گل و اقا کیوان عزیز !

لینک به دیدگاه

خداست والا من با این ادبیات مشکل دارم کاره خودمو میکنم به کسی کاری ندارم ولی چون این دوستمون که من اصلا ندیدمش و نمیشناسم لفظ کلاه بردارو بکار برد باید جوابشو میدادم

من نمیدونم با شما چیکار کنم، حتی حاضر نیستید نتیجه آزمایش خودتان هم قبول کنید!!!

مسئله اصلا ربطی جنس چینی ندارد، این مشکل ذهن شماست، در اصل مشکل و هدف این تاپیک این است که شما خمیر

درجه 3 را از چین با قیمت نازل وارد کردید و به عنوان خمیر درجه 1 و با قیمت خیلی بالایی به مشتری می اندازید، و اصلا هم

ادب صحبت با مشتری را ندارید و اگه مشتری اعتراضی کرد مثل همون روز 5 شنبه ظهر که بنده خدایی اومد خمیر ازتان بخرد

بهش میگید " شما اصلا چه می فهمید خمیر چیه؟! "، قضاوت این که این رفتار و عمل شما نامش چیست را میزارم به عهده

خواننده :confused:

در نهایت شما هنوز جواب من و دوستان در مورد این خمیر ندادید و ما را قانع نکردید، پس اگر واقعا جواب منطقی دارید که این

خمیر بهترینه سند رو کنید بجای اینکه فرافکنی کنید؟! من هنوزمنتظر جواب اصلی هستم :)

در نهایت من و امثال من مقصریم که در فضای اینترنت با تعریف از برخی محصولات خوب و قیمت مناسب شما، این احساس

را به شما دادیم که " فکر میکنید واسه خودتان کسی هستید "، مطمئن باشید با این رفتارتان مشکلاتتان هر روز بیشتر از

قبل خواهد بود.

دوستان من این شخص را خراب نکرده ام و به همه اجناسش گیر نداده ام، اگر به پست شماره 24 را بخونه میفهمد که من به

خمیر ایشون معترض هستم اونم به قیمت بالا و بی دلیلش ( گمرکی این جنس خیلی کم است، دوما اگر جنس را روی روندش

وارد کرده باشند و نخواسته باشند جاده خاکی بروند رشوه نیازی نیست ) و در آخر ادب و رفتار ایشان با مشتری است.

در پایان لطفا دوستان پست های غیر مرتبط ارسال یا دفاع از محصولات دیگر نکنند، چون موضوع الان چیز دیگری است، وگرنه

پاک خواهد شد، چون موضوع الان چیز دیگری است، من هم نمیخواستم کار به اینجا بکشد ولی ایشان با نوع رفتارشان

باعث شدند که کار به اینجا برسد و در شرایط فعلی تنها راه حل یک جواب منطقی است نه فرافکنی و تقصیر را به گمرک و ...

دادن :confused:

لینک به دیدگاه

w3540 @ 4000 @ ifx 14

w3540 @ 4400 @ ifx 14

خمیر سیلیکون معمولی 57

خمیر سیلیکون مذکور 55

w3540 @ stock @ ifx 14

خمیر سیلیکون معمولی 38

خمیر سیلیکون مذکور 37

موفق و پیروز باشید

اين دماها مربوط به كجا هستند

اصلا اين W3540 چي هست.

شما يه مقايسه با دماهاي هسته يه پردازنده اوركلاك شده انجام بديد كه با خمير معمولي دماش 80 درجه باشه ببينيد با اين خمير دماش چند درجه ميشه؟

اين تست رو انجام بديد و جوابش رو به من بديد. من خودم الان خمير معمولي ندارم و PCcoller هم زياد واسم نمونده والا دوباره تست ميكردم

در مورد سفتي هم شما پردازنده رو باز كنيد ميبينيد كه خمير كاملا روي هيتسينك و پردازنده پخش شده در ضمن زروترمي كه من قبلا داشتم از اين سفت تر بود

ویرایش شده توسط MicroSystem
لینک به دیدگاه

1.w3540 پردازنده اینتل از خانواده Xeon است

2.همانطور که دقت کنید این دما ها طبق گفته دوستان مربوط به دمای پردازنده است

3.شما تفاوتی در مقایس دمای هسته نخواهید داشت چرا؟ ممکن است یک هسته شما فعالیتی نداشته باشد

ولی دمای پردازنده که توسط دمای هسته ها محاسبه میشود میتواند یک ملاک خوب باشد پس زیاد تفاوتی نمیکند

4.خوب شما با همین خمیری که روی پردازنده دارید و از آقا کیوان دریافت کردید تست اور را انجام بدهید، و اگر دقت

کنید دوستمان اینکار را انجام داده است

5. منظور از سفتی را شما نگرفتید؟ این خمیر تقریبا مثل سیمان در حال خشک است و منظور من و دوستمان از

سفتی این حالتش است، شاید بگم شبیه بتونه خشک است بهتر باشد

6. من شک دارم که شما زیروفرم استفاده کرده باشید و یا اگر هم کردید احتمالا خمیر مشکل داشته است، کسانیکه

زیروفرم مصرف کرده اند و از جمله خودم که 2 تا سرنگش را استفاده کردم باید بگویم بخوبی با انگشت دانه اش و راحت

پخش میشود و سفت نبوده است

7. هر خمیری زیر فشار هیت سینک براحتی پخش خواهد شد، سیمانم زیر فشار بزارید، سفتیش را از دست خواهد

داد

8. الان من همین خمیر را روی Q920 و با فن V10 دارم و در هنگامی که سیستم روشن است با دور حداکثر فن دما

را روی 40 تا 43 نگه داشته ام و ظهر ها که هوا گرمتر میشود دما به 45و 46 هم میرسد، تنها زمان خوب دمای سیستم

شب ها ساعت 1 تا 3 صبح است که پنجره ها را باز بزارم تا دما روی 39 برسد، به هر طریقی که بخواهیم از خمیر دفاع کنیم،

نمیتوان توجیه پیدا نمود

دوستان اگر آزمایشگاه تجزیه مواد سراغ دارند که این امر را قبول میکند که خمیر را تجزیه و تحلیل کنند، عالی میشود

یا آقا کیوان نتیجه گزارش آزمایش گمرک و استاندارد را لطف کنند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...