رفتن به مطلب

وضعیت اسمبل -نظر بدید لطفاً

Saeed1980
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من کیسم قدیمیه و سیستم جدید روش انداختم ، یه فیلم گرفتم از وضعیت اسمبلش که خب چون کیس قدیمیه بهتر از آب در نیومد ، از طرفی چون پاور ، rgb داره و پایین کیس قرار میگیره، جهت استفاده از جلوه نورپردازی روبه بالا گذاشتمش برای همین فاصله خروجی سیم‌های پاور تا سینی پشت کیس که کابلها رو بتونم از اونجا و تمیزتر رد کنم ، میسر نشد و تا حدودی شاید شلخته بنظر برسه ،مگر اینکه از خیر رقص نور بگذرم و رو به پایین بذارم پاور رو تا سیمهاشو بتونم پشت کیس حمع کنم .نظرتونو میخاستم لطفاً.
اما من ناچار شدم برای روشن شدن دقیق ، فیلم بگیرم و آدرس بزارم.لطفا ببینید و نظر بدید.

ممنون.

https://uupload.ir/view/vid_20211103_165452630_hdr_wrzf.mp4

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، Saeed1980 گفته است:

من کیسم قدیمیه و سیستم جدید روش انداختم ، یه فیلم گرفتم از وضعیت اسمبلش که خب چون کیس قدیمیه بهتر از آب در نیومد ، از طرفی چون پاور ، rgb داره و پایین کیس قرار میگیره، جهت استفاده از جلوه نورپردازی روبه بالا گذاشتمش برای همین فاصله خروجی سیم‌های پاور تا سینی پشت کیس که کابلها رو بتونم از اونجا و تمیزتر رد کنم ، میسر نشد و تا حدودی شاید شلخته بنظر برسه ،مگر اینکه از خیر رقص نور بگذرم و رو به پایین بذارم پاور رو تا سیمهاشو بتونم پشت کیس حمع کنم .نظرتونو میخاستم لطفاً.
اما من ناچار شدم برای روشن شدن دقیق ، فیلم بگیرم و آدرس بزارم.لطفا ببینید و نظر بدید.

ممنون.

چقد صدا میده😐

صدای فن هاشه؟

بنظر من خوبه فقط کابل هارو از پشت ببر که تاجایی که میشه پیدا نباشه کابل هات خیلی تو ذوق میزدن

2 تا فن rgb هم بگیری بندازی روی کیس خیلی خوشگل میشه

لینک به دیدگاه

سلام

برای فیلم گرفتن از نزدیک فکر میکنم ابعاد دوربین رو 4:3 بذارین خیلی بهتر بشه اطراف رو دید. 16:9 انگار یکم زوم میشه و فضای کمی توی کادر میفته.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۳ ساعت قبل، Saeed۱۹۸۰ گفته است:

ممنون.

پاور و گرافیک جفتشون فن های مکنده دارن، یعنی هوا رو میکشن توی خودشون، با این کاری که شما کردین احساس میکنم توی کار جفتشون مخصوصا پاور تداخل ایجاد بشه.

کابل ها خیلی شلوغ و درهم هستن، واقعا از درایو نوری استفاده میکنین که بستینش رو سیستم؟ اون تبدیل ساتا برای چی هست؟ 

مدل کارت گرافیک ؟ 

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

پاور و گرافیک جفتشون فن های مکنده دارن، یعنی هوا رو میکشن توی خودشون، با این کاری که شما کردین احساس میکنم توی کار جفتشون مخصوصا پاور تداخل ایجاد بشه.

کابل ها خیلی شلوغ و درهم هستن، واقعا از درایو نوری استفاده میکنین که بستینش رو سیستم؟ اون تبدیل ساتا برای چی هست؟ 

مدل کارت گرافیک ؟ 

اون هاب فن هست که بهتره محکم باشه وگرنه خسارت میزنه!

این کیس با کمی برش و تغییرات میشه چیز خوبی ازش دراورد

پاور هم بهتره فنش رو به پایین باشه  کافیه اب یا قطعه فلزی بره سمتش🔥

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

چقد صدا میده

زوم از نزدیکه با کیس در باز ، خب میکروفون موبایل هم جذب میکنه و اینطور بنظر میرسه، ولی حالت عادی که در بسته س و پشت میز نشستم اصلا اذیت نمیکنه ،البته دو  فن دیگه گرین ۲۳ db دارم میخاستم یکیشو جلوش نصب کنم که اتفاقاً اونا یه کم صداش زیاده و از خیرش گذشتم.

2 تا فن rgb هم بگیری بندازی روی کیس خیلی خوشگل میشه

دو  فن دیگه گرین ۲۳ db دارم، مگر بفروشمشون و کم صداتر بگیرم، البته نه در حد رنگارنگ -فقط led دار تکرنگ حداکثر ۲۰۰ تومن! چی خوبه؟؟؟

کابل هارو از پشت ببر که تاجایی که میشه پیدا نباشه کابل هات خیلی تو ذوق میزدن

توضیحات اول تاپیک گفتم که بخاطر دیدن جلوه نوری پاور ،فن رو به بالا گذاشتم در نتیجه کابل ها از طرف چپ پاور میان که اگر از سینی پشت رد کنم تا برسه به کانکتورهای مادربرد ، طول کابل کم میاد و نمیرسه.

16 ساعت قبل، Ali_14 گفته است:

ابعاد دوربین رو 4:3 بذارین

چشم ، برای کلیپهای بعدی ، اعمال میکنم.🤗

14 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

پاور و گرافیک جفتشون فن های مکنده دارن،

بله درسته.

توی کار جفتشون مخصوصا پاور تداخل ایجاد بشه.

تو توضیحات تاپیک عرض کردم برای دیدن جلوه نوری rgb فنو بسمت بالا گذاشتم، وگرنه زیر باشه قشنگیش که هیچ میشه مگر قیدشو بزنم. البته هدر پاور ARGB هست و هدر مادر ۴ پینه RGB ، در نتیجه فقط نور رو دستی تغییر میدم . ولی خب دلنواز میشه که پایین بزارم محروم میشم از دیدنش.😒

کابل ها خیلی شلوغ و درهم هستن

از پشت سینی رد کنم خلوت تر میشه اما طول کابل کم میاد. مگر پاور بر عکس و فنش پایین باشه که کابلها از راست پاور در بیان و نزدیک شکاف سینی باشه که اونموقع هم جلوه نوری شو‌ نمیتونم ببینم. کلا شده ضد و نقیض و پارادوکس. گهگاه میگم بی خیال رقص نور ،عوض میکنم جهت شو ،بزار کابل ها برسن و از پشت رد شن خلوت شه ، از طرف دیگه دلم نمیاد نورش رو به پایین و بیخود بشه.☹️

واقعا از درایو نوری استفاده میکنین که بستینش رو سیستم؟

الان نبستم که ۱۰ سال پیش بستم.خخخ. ولی آره استفاده میکنم ، در مورد دی وی دی هایی که از بیرون میخرم خصوصا دی وی دی گیم.

اون تبدیل ساتا برای چی هست؟ 

هاب ساتا هست برای خروجی گرفتن ۸ تا سه پین، که دو تا شو به فن های کیس زدم.

مدل کارت گرافیک ؟ 

GTX 1650Super OC

12 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

بهتره محکم باشه

چسب زیرش ، خوب نمی چسبه و هی جدا میشه ، لایه دوم هم که به برد هاب وصله هم نصفه کنده شده. خودمم چسب مناسبی ندارم.

وگرنه خسارت میزنه!

خسارت چی؟؟؟

این کیس با کمی برش و تغییرات میشه چیز خوبی ازش دراورد

والا برشکاری صافکاری اینا بلد نیستم .کی حوصله و وقتشو داره! نیاز من جوابگوعه. این کیس گرین infinity با یه فن ۱۴ جلو ، دو فن ۱۴ بالا و یه فن ۱۲ عقبه. که ۱۲ سال پیش سال ۸۸ گرفتم و تا حالا باندل های مختلفی چه معمولی چه میکرو، روش استفاده کردم و اوخ نگفته. البته با وجود مراقبت خوب ، و خوب موندن، دو پین چفت در جلویی رو سهل انگاری شکوندم و بقیه پینهاش نگهداشتن.

پاور هم بهتره فنش رو به پایین باشه 

برای دوستان دیگه هم عرض کردم چرا اینکارو کردم، مجددا خدمت شما هم میگم ، برای خاطر جلوه نوری که پایین باشه ، دیده نمیشه و حیفه.

ویرایش شده توسط Saeed1980
لینک به دیدگاه

۱۷ دقیقه قبل، Saeed۱۹۸۰ گفته است:

برای دوستان دیگه هم عرض کردم چرا اینکارو کردم، مجددا خدمت شما هم میگم ، برای خاطر جلوه نوری که پایین باشه ، دیده نمیشه و حیفه.

سلام

قید نورپردازی رو بزن  پاور رو جوری نصب کن  فنش زیرش بیوفته       

یدونه هم فن gf 120 rgb نصب کن البته اگه کیست فن ۱۲ سانت ساپورت میکنه

ولی حیفه رو اون قطعات کیس قدیمی ببندی   گرین آریا  قیمتش مناسبه کیفیتش هم خوبه  دو تا فن argb داره با تهویه خوب

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

ولی حیفه رو اون قطعات کیس قدیمی ببندی   گرین آریا  قیمتش مناسبه کیفیتش هم خوبه  دو تا فن argb داره با تهویه خوب

شما ظاهراً از اول تاپیک با ما همراه نبودی و نه لینک  کلیپ سیستم رو دیدی و نه توضیحات آخر رو‌خوندین. چون کیس بنده برغم قدیمی بودن امکانات خوبی داره ، بالا گفتم اسم و مشخصات کیس و تعدا فن ها رو. برگردید حوصله داشتین بخونین فیلمو هم ببینید بعدا. مگه چی کم از این آریا داره ؟

6 ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

حیفه رو اون قطعات کیس قدیمی ببندی

کیس گرین infinity با یه فن ۱۴ جلو ، دو فن ۱۴ بالا و یه فن ۱۲ عقب. کیفیت و متریال خوب، وسعت و جاداربودن و تعداد ساتا و امکانات داخلی خوب.یه سرچی بزنید میبینید هر چند قدیمی.😎

لینک به دیدگاه

۳۸ دقیقه قبل، Saeed۱۹۸۰ گفته است:

شما ظاهراً از اول تاپیک با ما همراه نبودی و نه لینک  کلیپ سیستم رو دیدی و نه توضیحات آخر رو‌خوندین. چون کیس بنده برغم قدیمی بودن امکانات خوبی داره ، بالا گفتم اسم و مشخصات کیس و تعدا فن ها رو. برگردید حوصله داشتین بخونین فیلمو هم ببینید بعدا. مگه چی کم از این آریا داره ؟

ویدیو رو دیده بودم

35 دقیقه قبل، Saeed1980 گفته است:

کیس گرین infinity با یه فن ۱۴ جلو ، دو فن ۱۴ بالا و یه فن ۱۲ عقب. کیفیت و متریال خوب، وسعت و جاداربودن و تعداد ساتا و امکانات داخلی خوب.یه سرچی بزنید میبینید هر چند قدیمی.😎

ظاهرش که مطلوب نیست

Usb 3 هم که نداره

نورپردازی هم که نداره

در پوش پاور هم که نداره

تهویه قسمتی ورودیش هم جالب نیست

منظورتون از ساتا رو متوجه نشدم  منظورتون تعداد هارد هست؟

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

ظاهرش که مطلوب نیست

علف باید به دهن بزی شیرین بیاد که هست،ظاهرشم عین خودمه. خخخ .همه چیزمان باید به همه چیزمان بیاید وگرنه لنگه به لنگه بنظر میاد.😊 از شوخی هم گذشته، ۱۲ سال پیش ، همین برای خودش کلی ابهت و جذابیت داشت بین کیس های در پیت اون زمون. با حالا که نباید مقایسه کنی.

نورپردازی

ثابت تک رنگ آبی

Usb 3

ده سال پیش ورژن ۳ کجا بود آخه؟؟؟ ضمناً همون پشت مادربرد برام مکفیه

در پوش پاور

چیه؟ سینک بالای پاور تو‌کیس ها؟ چه کاریه خفه میکنید بیچاره رو 

تهویه قسمتی ورودیش

یکی دیگه ۱۴ بالاش قصد دارم اضافه کنم.

1824383577_52.thumb.jpg.ff9221d05de462c34119b660bd3bb96c.jpg2054095229_62.thumb.jpg.eb80318e2f7f5f35ff6ffeb6beb886bb.jpg

ضمناً آقا یه مجالی بدین خودمو جم و جور کنم کلی خرج سیستم‌ جدید شده ، بعدش از کیسم ایراد بگیرید که مشابه نو ، چند ملیونی آب میخوره.بزارید  پول و پله ای دستم بیاد بعد برم خواستگاری !!! فعلا تومونمون یدونه س !😁

کیس.jpg

ویرایش شده توسط Saeed1980
لینک به دیدگاه

۱۸ ساعت قبل، Saeed۱۹۸۰ گفته است:

خسارت چی؟؟؟

بیفته قسمت های فلزیش میخوره به پین های قطعات روی مادربورد و خیلی راحت فقط کافیه 2 تا پین رو روی مادربورد اتصال کوتاه کنه و رحمة الله من یقرا فاتحة مع الصلوات 🙂

لینک به دیدگاه

۱۴ ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

بیفته

نمیفته ، کابل ساتای پاور ، بس که شق و محکمه ، خبردار نگهش داشته. وگرنه بله اونی که می‌فرمایید متوجهم ، فکر کردم مورد دیگه اییه.🙏

لینک به دیدگاه

آقا دوستانی که توصیه فرمودن ، بیخیال نورپردازی پاور بشم و فنشو پایین بندازم ، انجام دادم تا هم توصیه‌ها رو جدی گرفته باشم و هم با نزدیکتر شدن خروجی پاور به سمت سینی پشت مادربرد ، کابل ها رو از پشت رد کنم تا مرتبتر بشه.هر چی میشد و البته امکانش بود، سعی کردم هر چه بیشتر از اون مسیر ردشون کنم که نتیجه شد طبق تصویر و فقط چند درصدی خلوت تر که گفتم دیگه بیشتر از این جم و جورتر نشد که نشد.هر چند شاید دوستان صاحب سبک در اسمبل و البته صاحب کیس های لوکس چند ملیونی ،خرده بگیرند ولی در حد بضاعت کیس من ، تا این حد ممکن بود.

1198173439_IMG_20211110_2219398883_copy_1235x1258.thumb.jpg.3acb806dbed84042498f9282e4d093d7.jpg

1608563555_IMG_20211110_2206435952_copy_1306x1235.thumb.jpg.4e957107e11889ad26666cb2ac413e43.jpg

2026708672_IMG_20211110_2154325802_copy_1258x1235.thumb.jpg.88d0f43895fa38017746a427709e7b1e.jpg

لینک به دیدگاه

اشکال از طرف شما نیست کیستون مدیریت کابل درست حسابی نداره و کلا طرح قدیمیه کیسهای جدید الان هم پوشش پاور دارند هم نحوه قرار گیری هارد طوریه که سیم برق و sataشون پیدا نباشه هم برای مدیریت کابلهای sata شیارهای بیشتری کنار مادربرد دارند میشه اینو فروخت با یکم هزینه بیشتر یه کیس بروز خرید در حد زیر 3 تومن

لینک به دیدگاه

۵۲ دقیقه قبل، WAR گفته است:

کیستون مدیریت کابل درست حسابی نداره و کلا طرح قدیمیه

آره خب ، برای ۱۰ سال پیشه و خوب نگهشداشتم.سر پاس هنوز.

53 دقیقه قبل، WAR گفته است:

میشه اینو فروخت با یکم هزینه بیشتر یه کیس بروز خرید در حد زیر 3 تومن

آقا من تازه ، هزینه باندل جدید دادم ، تازه پاور هم از بودجه م زده بیرون چون نمیدونستم پاور atx 2.3 به سیستم های جدید نمیخوره و ۱۰۳۵ وات نازنینمو که خیلی سالم نگهشداشته بودم بالاجبار فروختم تا پاور جدید رو بگیرم. برا همین فعلا بودجه تعویض کیس ندارم تا جورشه بعد‌. این تاپیک رو هم برای همفکری با دوستان ، زدم که ایرادات رو بدونم ولی خب همونطوری که گفتم ، دوستان هم بودن بهتر ازاین نمیتونستن دربیارن چون میدونم management ضعیفه.

57 دقیقه قبل، WAR گفته است:

مدیریت کابل درست حسابی نداره

آقا میگم الانکه فعلا کار خاصی نمیشه از بابت کابلها انجام داد تا بودجه خریدم جور شه ، برگردونم پاور رو رو به بالا و حالت قبل ؟ تا حداقل نورپردازی ، تنوع باشه موقتا؟

لینک به دیدگاه

برای تنوع و نورپردازی هاب و فن rgb بگیرید ...در مورد کیس هم میتونید به مزایده بزارید  قیمت خوب فروش رفت کمی بزارید روش کیس بروزتر بگیرید

میتونی قفسه هارد و dvd با برداشتن پرچ برداری قفسه هارد رو بچرخونی طوری که کابل ها از پشت وصل شه ...گوشه های کیس رو با 8 عدد گونیا پرچ کنی و در آخر داخلش رو مشکی کنی 

البته خودمم کیس قدیمی دارم اما مادربرد rgb هست اما اصلا با این سوسول بازیها حال نمیکنم 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۲۰ در 21:26، Sabertooth گفته است:

اما اصلا با این سوسول بازیها حال نمیکنم 

بهمچنین.😅

میتونی قفسه هارد و dvd با برداشتن پرچ برداری قفسه هارد رو بچرخونی طوری که کابل ها از پشت وصل شه

آره سیستم قبلی اون شکلی کرده بودمش.اما سرعت باد فن جلویی رو کم میکرد که حالت نرمال ، مقابلش بازه و هارد ها افقی مقابل فن هستن و یخ میزنن.خخخ.

برای تنوع و نورپردازی هاب و فن rgb بگیرید

چه کاریه ، خود پاور که در دسترسه برای اینکار ، پس شما  هم رو به بالا کردن فنشو مخالفی؟ گفتم موقتا ،گاها دلباز میشه اون وسطای کار با کامپیوتر.

البته خودمم کیس قدیمی دارم اما مادربرد rgb هست

مادربرد منم rgb چهار پینه س اما پاور سه پینه ARGB که نخورد به مادربرد اون سیمش.

لینک به دیدگاه

اگه تونستید یه کیس micro itx تهیه کنید سیستم تون جم و جورتر و زیباتر میشه

لینک به دیدگاه

۳۴ دقیقه قبل، Aminj گفته است:

اگه تونستید یه کیس micro itx تهیه کنید سیستم تون جم و جورتر و زیباتر میشه

چرا ؟ بخاطر مادربرد فعلی که میکرو هست؟ خب آینده و آپگرید همیشه هست برای اهالی کامپیوتر و اینبار رفتم شاید سراغ برد معمولی.

۲) تهویه هوا اونجوری محدودتره و گرافیک های بزرگ دردسر ساز میشن در صورت آپگرید. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...