رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید لایسنس نود 32

ali-0098
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر همه خوبا

اقا من چندین سال بود که نود 32 همیشه نصب بوده،

اخرین بار ، ناپرهیزی کردم لایسنس خریدم (همیشه کرکی استفاده میکردم) ولی بعد چندماه از کار افتاد (حدود 6 الی 7 ماه فکر کنم کار کرد) و پیغام تو این مضمون میداد شما تحریم هستید برید دست خدای مهربون.

البته حدود دوساله که انتی ویروس رو هیچ کدام از سیستم ها نیست.

چندبار هم قبلا تو نت گشتم کرک درست درمون گیر نیوردم یا اگر هم باشه برای ورژن های قدیمی نود32 است که هی پیغام میده که ورژن نرم افزار ابدیت کن و دیونت میکنه.

الان قصد دارم لایسنس دوباره بخرم. از این لایسنس های ارزون که تو اینترنت است جریانش چیه (قبلی 25تومن خریدم 6 الی 7 ماه کار کرد)

دوستان چی صلاح میدونن.

ایا هرچی گرونتر باشه بهتره یا این ارزونها هم جواب گو است؟

اگر هم کرک خوب داشته باشید که دعاتون میکنیم😁

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

ضد ویروس خود ویندوز از نود قوی تره.

درود

مشکل اینجاس که نصف زندگی من کرکیه.

انتی ویروس ویندوز میزنه همرو پاک میکنه

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است:

درود

مشکل اینجاس که نصف زندگی من کرکیه.

انتی ویروس ویندوز میزنه همرو پاک میکنه

براش استثنا تعریف کنین.

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

براش استثنا تعریف کنین.

تا تکون بخورم پاک میکنه. یعنی پوشه باز میکنم میبینم کرک دیگه نیست. برا همین موقه نصب ویندوز اولین کار همین از کار انداختن همین انتی ویروس است.

این مشکل بزرگیه. البته همیشه کرک ها رو زیپ میکنم.

خیلی برنامه دارم. سخته بخوام این همه استثنا تعریف کنم. ایا راهی وجود نداره که بشه به صورت کلی با کرک جماعت کاری نداشته باشه😁

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ali-0098 گفته است:

درود بر همه خوبا

اخرین بار ، ناپرهیزی کردم لایسنس خریدم (همیشه کرکی استفاده میکردم) ولی بعد چندماه از کار افتاد (حدود 6 الی 7 ماه فکر کنم کار کرد) و پیغام تو این مضمون میداد شما تحریم هستید برید دست خدای مهربون.

چندبار هم قبلا تو نت گشتم کرک درست درمون گیر نیوردم یا اگر هم باشه برای ورژن های قدیمی نود32 است که هی پیغام میده که ورژن نرم افزار ابدیت کن و دیونت میکنه.

الان قصد دارم لایسنس دوباره بخرم. از این لایسنس های ارزون که تو اینترنت است جریانش چیه (قبلی 25تومن خریدم 6 الی 7 ماه کار کرد)

دوستان چی صلاح میدونن.

سلام دوست من نیاز به خرید نیست

این کاری که میگم بکن:
1: اگر الان نود 32 داری به وسیله نرم افزار مخصوص پاک کردن نود 32 کلا پاکش کن

https://soft98.ir/software/13960-eset-uninstaller.html

2: نود 32 ورژن جدیدشو هر کدوم که میخوای حالا یا از خود نود 32 دانلود میکنی یا هر جای دیگه ای نصب کن.

https://www.eset.com/us/home/antivirus/download/

3: بعد از نصب یه گزینه داره که میشه با وارد کردن ایمیل یک لایسنس یک ماهه به صورت تریال استفاده کرد، ایمیل بدین و ترجیحا مکانتون رو یه کشوری جز ایران انتخاب کنید و تمام 1 ماه بهتون میده.

پ.ن: برای دفعات بعد هم مجدد همین مراحل رو برین ولی یک ایمیل دیگه بدین، ایمیل الکی و سوری هم بدین اوکیه فقط نباید تکراری باشه، من به همین شکل استفاده میکنم.

مثلا: nsm1000@nsm11201000.com

نکته: به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم این لایسنس های ارزون رو بخری، اگر میخوای بخری لایسنس اورجینالشو بخر
الان به دلیل همین تحریم ها این لایسنس ها آپدیتاشونو مستقیم از سرور خود نود دریافت نمیکنن، اکثرا هم این مورد رو مینویسین بعضی ها هم نمینویسن، با این کاری که من میگم کلا 10 دقیقه وقتتو میگیره ماهی یکبار.

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

ورژن 8 رو از سایتای ایرانی دانلود کنید

بعد تو گوگل سرچ کنید nod32 username و تاریخ سرچ رو بزنید برای 24ساعت قبل که کدهای جدید بیاره

هروقت کد وقتش تموم شد دوباره از گوگل کد جدید بگیرید برای آپدیت

من چندین ساله از این روش استفاده میکنم ، نه فقط برای خودم بلکه برای تمام دوست و فامیل و اقوام و آشناها

و هیچ مشکلی از بابت هیچ ویروسی نداشتم هیچ موقع

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، Yosef Faraji گفته است:

ورژن 8 رو از سایتای ایرانی دانلود کنید

بعد تو گوگل سرچ کنید nod32 username و تاریخ سرچ رو بزنید برای 24ساعت قبل که کدهای جدید بیاره

هروقت کد وقتش تموم شد دوباره از گوگل کد جدید بگیرید برای آپدیت

من چندین ساله از این روش استفاده میکنم ، نه فقط برای خودم بلکه برای تمام دوست و فامیل و اقوام و آشناها

و هیچ مشکلی از بابت هیچ ویروسی نداشتم هیچ موقع

درود مثل اینکه فعلا بهترین راه حل همینه

الان نود8 از قبل داشتم. نصب کردم. همچنین کرک سالم هم دارم که به صورت دائم ابدیت میشه و مشکلی هم نداره.

اینجا میزارم اگه خواستید از این کرک استفاده کنید

ESET ACTIVATOR.rar

2015 است

2 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است:

سلام دوست من نیاز به خرید نیست

این کاری که میگم بکن:
1: اگر الان نود 32 داری به وسیله نرم افزار مخصوص پاک کردن نود 32 کلا پاکش کن

https://soft98.ir/software/13960-eset-uninstaller.html

2: نود 32 ورژن جدیدشو هر کدوم که میخوای حالا یا از خود نود 32 دانلود میکنی یا هر جای دیگه ای نصب کن.

https://www.eset.com/us/home/antivirus/download/

3: بعد از نصب یه گزینه داره که میشه با وارد کردن ایمیل یک لایسنس یک ماهه به صورت تریال استفاده کرد، ایمیل بدین و ترجیحا مکانتون رو یه کشوری جز ایران انتخاب کنید و تمام 1 ماه بهتون میده.

پ.ن: برای دفعات بعد هم مجدد همین مراحل رو برین ولی یک ایمیل دیگه بدین، ایمیل الکی و سوری هم بدین اوکیه فقط نباید تکراری باشه، من به همین شکل استفاده میکنم.

مثلا: nsm1000@nsm11201000.com

نکته: به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم این لایسنس های ارزون رو بخری، اگر میخوای بخری لایسنس اورجینالشو بخر
الان به دلیل همین تحریم ها این لایسنس ها آپدیتاشونو مستقیم از سرور خود نود دریافت نمیکنن، اکثرا هم این مورد رو مینویسین بعضی ها هم نمینویسن، با این کاری که من میگم کلا 10 دقیقه وقتتو میگیره ماهی یکبار.

ممنون 

اخه اورجینال هم بخری هم اجازه ابدیت از ایران نمیده.

فعالا با همین 8 میریم جلو. بعدشم خدابزرگه

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است:

درود مثل اینکه فعلا بهترین راه حل همینه

الان نود8 از قبل داشتم. نصب کردم. همچنین کرک سالم هم دارم که به صورت دائم ابدیت میشه و مشکلی هم نداره.

اینجا میزارم اگه خواستید از این کرک استفاده کنید

ESET ACTIVATOR.rar 501.33 kB · 0 دریافت

2015 است

ممنون 

اخه اورجینال هم بخری هم اجازه ابدیت از ایران نمیده.

فعالا با همین 8 میریم جلو. بعدشم خدابزرگه

دوست من من دارم استفاده میکنم از همین روش اگر کار نمیکرد که بهت پیشنهاد نمیدادم.
در مورد استفاده از ورژن های خیلی خیلی قدیمی بازم پیشنهاد نمیدم، مشخص نیست تا کی ساپورت کنه ازشون.

5464645.png

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

ضد ویروس خود ویندوز از نود قوی تره.

تا قبل ویندوز 10 تمام آنتی ویروسها رو نسخه اورجینال و کرک استفاده کردم...در آخر فهمیدم علت ویروسی شدن خودمم نه اون آنتی ویروس😅

لینک به دیدگاه

۱۶ ساعت قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است:

درود بر همه خوبا

دوستان چی صلاح میدونن.

درود دوست عزیز بنده چندین ساله دارم ازین انتی ویروس منتها نسخه smart security استفاده میکنم 

بنده این سایت به شما پیشنهاد میکنم چون خودم دارم چند ساله از محصولاتشتون استفاده میکنم و تا الان یک بار هم مشکل از کار افتادن لاینسس برام پیش نیومده 

https://araanco.ir/eset/#repair

لازم به ذکر هست که اکانت دو کاربره یک ساله بسیار به صرفه تر هست و اگر سیستم زیاد تو خونه دارید گزینه بهتری هست بخرید و به راحتی لذتشو ببرید 

تنها مشکلی که دارن اینه که یکم دیر لاینسس به ایمیل شما ارسال میکنن که جای نگرانی نداره و اگر دیدید زیاد طول کشید با پشتیبانیشون تماس بگیرین سریع عمل میکنن این تجربه شخصی خودم منه 

لینک به دیدگاه

۱۲ ساعت قبل، Nsm۱۰۰۰ گفته است:

دوست من من دارم استفاده میکنم از همین روش اگر کار نمیکرد که بهت پیشنهاد نمیدادم.
در مورد استفاده از ورژن های خیلی خیلی قدیمی بازم پیشنهاد نمیدم، مشخص نیست تا کی ساپورت کنه ازشون.

5464645.png

ممنون از وقتی که گذاشتید.

ولی مشکل اینجاست که باید هر از گاهی باید اکانت جدید ساخت بشه. و شبکه شخصی انتقال داده هم روشن باشه.

یکم وقت کم دارم. ولی گزینه خوبی گفتی.

۸ ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است:

درود دوست عزیز بنده چندین ساله دارم ازین انتی ویروس منتها نسخه smart security استفاده میکنم 

بنده این سایت به شما پیشنهاد میکنم چون خودم دارم چند ساله از محصولاتشتون استفاده میکنم و تا الان یک بار هم مشکل از کار افتادن لاینسس برام پیش نیومده 

https://araanco.ir/eset/#repair

لازم به ذکر هست که اکانت دو کاربره یک ساله بسیار به صرفه تر هست و اگر سیستم زیاد تو خونه دارید گزینه بهتری هست بخرید و به راحتی لذتشو ببرید 

تنها مشکلی که دارن اینه که یکم دیر لاینسس به ایمیل شما ارسال میکنن که جای نگرانی نداره و اگر دیدید زیاد طول کشید با پشتیبانیشون تماس بگیرین سریع عمل میکنن این تجربه شخصی خودم منه 

درود

ممنون از پیشنهاد شما (من هم فقط نود32 میپسندم.)

-  ایا هر سری یا هر از گاهی باید یوزور پسورد جدید برای ابدیت وارد کنید؟

-  پنچ تا تکی بخرم یا یه پک 5کاربره؟ کدومش صلاحه.

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، ali-0098 گفته است:

تا تکون بخورم پاک میکنه. یعنی پوشه باز میکنم میبینم کرک دیگه نیست. برا همین موقه نصب ویندوز اولین کار همین از کار انداختن همین انتی ویروس است.

این مشکل بزرگیه. البته همیشه کرک ها رو زیپ میکنم.

خیلی برنامه دارم. سخته بخوام این همه استثنا تعریف کنم. ایا راهی وجود نداره که بشه به صورت کلی با کرک جماعت کاری نداشته باشه😁

یه پوشه خاص رو استثنا تعریف کنید .   برای اکسترکت کردن و این کارا بعد از انتقال هم یک ضرب فایل رو پاک نمیکنه دفنندر . معمولا ازت سوال میپرسه که چکارش کنم . من خودم پوشه گیم و program file x86 رو زدم توی  دفندر تا دیگه چک نکنه. این انتی ویروس نود 32 خدا بیامرز شده. یادم نمیاد تاحالا ویروسی برای من پیدا کرده باشه. اصلا چیز  جالبی نیست. یکم توی نت اگر مراقبت کنید نیاز به انتی ویروس جدا گانه اصلا پیدا نمیکنید . من خودم 24 ساعته توی نت هستم به نحوی . 5 ساله حتی یکبار هم ویروس نگرفته سیستم..

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، ali-0098 گفته است:

درود

ممنون از پیشنهاد شما (من هم فقط نود32 میپسندم.)

-  ایا هر سری یا هر از گاهی باید یوزور پسورد جدید برای ابدیت وارد کنید؟

-  پنچ تا تکی بخرم یا یه پک 5کاربره؟ کدومش صلاحه.

درود دوباره 

جواب سوال اول خیر به هیچ عنوان شما از لحظه فعال کردن لاینسس خودتون در انتی ویروس دیگه نیاز نیست لاینسس عوض کنید و تا روز اخر اعتبار لاینسس شما این اتفاق پیش نخواهد اومد و ازونجایی که این سایت لاینسس های یک ساله اراعه میده در طول این یکسال هیچ اتفاقی به این شکل برای شما پیش نخواهد اومد حداقلش من که دوساله دارم از محصولات این سایت استفاده میکنم همچین مشکلی نداشتم و همیشه هم خدا انتیویروسم درحال اپدیت گرفتن اپدیت جدید هست 

یک پک 5 تایی بهتره تا 5 تا تکی چون ارزون تر تموم میشه 

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

۱۰ ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است:

درود دوباره 

جواب سوال اول خیر به هیچ عنوان شما از لحظه فعال کردن لاینسس خودتون در انتی ویروس دیگه نیاز نیست لاینسس عوض کنید و تا روز اخر اعتبار لاینسس شما این اتفاق پیش نخواهد اومد و ازونجایی که این سایت لاینسس های یک ساله اراعه میده در طول این یکسال هیچ اتفاقی به این شکل برای شما پیش نخواهد اومد حداقلش من که دوساله دارم از محصولات این سایت استفاده میکنم همچین مشکلی نداشتم و همیشه هم خدا انتیویروسم درحال اپدیت گرفتن اپدیت جدید هست 

یک پک 5 تایی بهتره تا 5 تا تکی چون ارزون تر تموم میشه 

درود برشما

ممنون از راهنمایتون . خریدم نصب کردم. کاملا قانونی بدون شبکه شخصی انتقال داده و هر مشکلی راحت نصب ابدیت شد.👍

لینک به دیدگاه

۱۶ ساعت قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است:

درود برشما

ممنون از راهنمایتون . خریدم نصب کردم. کاملا قانونی بدون شبکه شخصی انتقال داده و هر مشکلی راحت نصب ابدیت شد.👍

خواهش میکنم خوشحال شدم کمکی کردم 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است:

خواهش میکنم خوشحال شدم کمکی کردم 

🌷🌷🌷

هر لایسنس یدونه انتی ویروس برای موبایل هم روشه.

اقا یه اتفاق عجیب افتاده : من دیشب برای موبایلم نصب کردم . البته همه دسترسی به انتی ویروس دادم به عنوان سرپرست دستگاه/ تا همه برنامه ها برای هر چیزی زیر نظر داشته باشه. 

.امروز صبح گوشی شارژ کردم بشدت مصرف باطری کم شده و گوشی هم نرمال همه چیز کار میکنه. هیچ دلیل منطقی برای کاهش مصرف باطری وجود نداره . البته سرم شلوغه وقت ندارم کامل چک کنم. اگه تا چندروز اینده همنیجور مصرف پایین بود ، اینجا اعلام میکنم. خیلی عجیبه. چون من رو گوشیم هیچ چیزی به غیر نرم افزارهای ضرورری روش نیست و کاملا حواسم جمعه که نرم افزاری فضولی نکنه. تا الان هم مصرف باطری مثل همیشه بوده. ولی امروز شاخم در امده. تقریبا مصرف باطری شده یک / سوم !!

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است:

🌷🌷🌷

هر لایسنس یدونه انتی ویروس برای موبایل هم روشه.

اقا یه اتفاق عجیب افتاده : من دیشب برای موبایلم نصب کردم . البته همه دسترسی به انتی ویروس دادم به عنوان سرپرست دستگاه/ تا همه برنامه ها برای هر چیزی زیر نظر داشته باشه. 

.امروز صبح گوشی شارژ کردم بشدت مصرف باطری کم شده و گوشی هم نرمال همه چیز کار میکنه. هیچ دلیل منطقی برای کاهش مصرف باطری وجود نداره . البته سرم شلوغه وقت ندارم کامل چک کنم. اگه تا چندروز اینده همنیجور مصرف پایین بود ، اینجا اعلام میکنم. خیلی عجیبه. چون من رو گوشیم هیچ چیزی به غیر نرم افزارهای ضرورری روش نیست و کاملا حواسم جمعه که نرم افزاری فضولی نکنه. تا الان هم مصرف باطری مثل همیشه بوده. ولی امروز شاخم در امده. تقریبا مصرف باطری شده یک / سوم !!

جالبه البته من نسخه موبایل نصب نکردم که ببینم جریانش چیه ولی بعدا یک تستی بکنید ببینید جریانش چی هست اگر خوب باشه بنده هم نصب کنم 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۱۴ در ۰۰:۴۶، ali-۰۰۹۸ گفته است:

درود بر همه خوبا

دوستان چی صلاح میدونن.

من دو ساله کسپرسکی استفاده می‌کنم و مشکلی نداشتم. اون چون از روسیه می‌یاد خیلی به تحریم و اینا اهمیت نمی‌ده :دی

فقط لایسنس‌های تقلبیش که pirate هست و ... با قیمت ارزون می‌فروشن که تجربه من نشون داده دیر یا زود بن می‌شن و بهتره آدم از اول لایسنس درست حسابی بگیره براش

نهایتا اینکه total security الکی نگیر چون قابلیت‌های اضافیش که به درد آدم می‌خوره ویندوز و بروزر به شکل بهتر خودشون دارن و مجددا این اشتباه من بوده که پول بیشتر دادم الکی ولی نهایتا منیجر پسورد edge خیلی بیشتر به کارم می‌یاد و پسورد منیجر کسپر رو کلا گذاشتم کنار

خب مثل اینکه دیر فرستادم پست رو

در هر صورت مبارک باشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...