رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید ماشین اصلاح صورت

!CyrusTheGreat!
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

دوستان تجربه خرید ماشین اصلاح صورت رو دارید برای منم بگید تا بتونم یه چیز خوبی بگیرم 

برند خوب 

مدل خوب 

یه مدلی که موتور خوبی داشته باشه و طی ۲سال اذیت نکنه 

سپاس از همه

لینک به دیدگاه

خب بفرمائید که قبلا از چه برندی استفاده میکردین تا راهنمایی کنم،و اینکه چقدر میخواین هزینه کنید؟

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، masooyan گفته است:

خب بفرمائید که قبلا از چه برندی استفاده میکردین تا راهنمایی کنم،و اینکه چقدر میخواین هزینه کنید؟

تا حالا نداشتم 

حدود ۲ تومن

لینک به دیدگاه

من هم یه چند وقتی بود که دنبال ماشین اصلاح بودم وماه پیش خرید کردم.

عرضم به حضورت شما اگر یه چیزی میخوای که بجای تیغ باشه ولی نخواد اذیتت کنه، ماشین اصلاح فیلیپس بسیار راحت و کار راه بنداز هست، اورجینالشم دور 2.5 تومن هست؛

اما اگر مثل بنده برای انکادر کردن هست ،و دوست دارید دقت انکادر زیاد باشه ، به شما برند وال مدل دیتیلر رو پیشنهاد میکنم، کلا حرفه ای ترین دستگاه اصلاح صورت همین هست، و آرایشگرهای حرفه ای استفاده میکنند!

مدل اورجینالش 2600الی3 تومن هست! ولی فیکش که من گرفتم 600 تومن ولی واقعا همین فیکشم  کیفیت انکادر کردنش خوب هست و شمارو باتوجه به هزینه ای که کردید راضی نگه میداره!

81-PZscUq+L._SL1500_.jpg

یه نکته ای هم که یادم رفت، این مدل ارجینالش به سفارش 2جا هست، یکی آمریکا و یکی اروپا، مدل اروپایی خب برق 230v میخوره وشاید شمارو در تشخیص اصل و غیر اصل اذیت کنه،اما مدل امریکاییش  که برق 110v میخوره در اورجینال بودنش اطمینان هست (اگر از صداقت فرضا فروشنده مطمعن نبودید!) که البته گیر میاد اما اذیت شدن داره!

۱ ساعت قبل، !CyrusTheGreat! گفته است:

ممنون از راهنماییت

اینم نمونه فیکی که بنده خریدم، ولی خب کیفیت تیغش خوب بود وخب بنظر خودم ارزش هزینه بیشتر نداشت  برای خرید نسخه اورجینالش

79eb4950-77db-487d-8071-a12e76067080.jpg

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، !CyrusTheGreat! گفته است:

تا حالا نداشتم 

حدود ۲ تومن

ببین اگه برای مصرف شخصی میخواین و فقط برای خط گرفتن و یا در حد صفر زدن kemei 5027 مورد مناسبی هستش و جنس تیغه هاش هم خوبه و حتی تیغه های اورجینال وال هم بهش میخوره و قیمتش هم در حد 500 تومن هستش.

۱ ساعت قبل، !CyrusTheGreat! گفته است:

اگه تهرانی میتونی بری منوچهری فروشنده معتبر که محصولات اورجینال داشته باشه میتونم معرفی کنم اکثر آرایشگر ها مشتری ایشون هستن.

لینک به دیدگاه

هم اکنون، masooyan گفته است:

اگه تهرانی میتونی بری منوچهری فروشنده معتبر که محصولات اورجینال داشته باشه میتونم معرفی کنم اکثر آرایشگر ها مشتری ایشون هستن.

نع نیستم

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، !CyrusTheGreat! گفته است:

بنده خودم که از گناوه خرید کردم ولی این سایتی هست که خودشون دو نمونه فیک و اصلشو گزاشتند برای فروش ولی نمیدونم تا چه مقدار قابل اطمینان هست این سایت و من تابحال خریدی ازشون نداشتم!

https://bistbarg.com/product/ماشین-اصلاح-وال-مدل-detailer/

* یه موردی هم که اخر باقی موند😁 اگر برای استفاده شخصی هست ماشین اصلاح حتما سیمی تهیه کنید که بعدم سر این مساعل شارژی بودن اذیت نشید! توان شارژی ها هم که خودتون بهتر میدونید، نسبت به سیمی ها کمتر هست

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

من قبلاً فیلیپس داشتم 

بعداز هر سری اصلاح صورتم جوش میزد یا حالت سوختگی و قرمز شدگی داشتم 

چند سال پیش پاناسونیک گرفتم از دیجی کالا

پاناسونیک es-lt50

خیلی ازش راضی هستم چه خط زنی که داره چه اصلاح صورت که اصلا جوش نمی‌زنه و رد اصلاح و قرمز شدن پوست رو نداره

البته خرید الان واقعا بستگی به بودجه داره 

و اینکه حتما از بورسش خرید کنی

لینک به دیدگاه

سلام 

حالا شما گفتید دو ملیون بودجه دارید 

اما خب من همین کیمی ۵۰۱۷ که ۲۰۰تومن هست رو دارم ،خودش ۴تا شونه و روغن هم داره ،برا صورت استفاده میکنم خوب تیز میزنه،البته اصلش برای موی بچه هست ،حتی روی کارتنش هم عکس بچه زده 

تیغشم تو دیجی کالا هست 

لینک به دیدگاه

اومدم مدلی که خود دارم برات معرفی کنم دیدم قیمتش سر به فلک زده . قیمت 1700 ، پاییز 98 خریدم.البته من 7370 خریدم. البته یه شماره افتاده جلوش(12) فکرکنم یه خصوصیت نرم افزاری یا الارم تعویض سری بهش اضاف شده.(که اونم ارزشی نداره فقط رو مخته هی پیغام میده که باید سری عوض کنی!)

فیلیپس مدل-s737012

واقعا عالی است برای پوستهای حساس و زیر گلو . نیاز به هیچ چیزی نداره حتی خشک یا با اب خالی هم تمیز و راحت اصلاح میکنه. بعد دوسال الان هم مثل روز اولشه اصلا کند نشده.

راستی یاد رفت در سال شاید 4 الی 5 بار  شارژش کنم! در صورتی که هر دو روز  یا سه روز یه بار حتما استفادش میکنم.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، ali-0098 گفته است:

اومدم مدلی که خود دارم برات معرفی کنم دیدم قیمتش سر به فلک زده . قیمت 1700 ، پاییز 98 خریدم.البته من 7370 خریدم. البته یه شماره افتاده جلوش(12) فکرکنم یه خصوصیت نرم افزاری یا الارم تعویض سری بهش اضاف شده.(که اونم ارزشی نداره فقط رو مخته هی پیغام میده که باید سری عوض کنی!)

فیلیپس مدل-s737012

واقعا عالی است برای پوستهای حساس و زیر گلو . نیاز به هیچ چیزی نداره حتی خشک یا با اب خالی هم تمیز و راحت اصلاح میکنه. بعد دوسال الان هم مثل روز اولشه اصلا کند نشده.

راستی یاد رفت در سال شاید 4 الی 5 بار  شارژش کنم! در صورتی که هر دو روز  یا سه روز یه بار حتما استفادش میکنم.

داداااااش ۶تومن پولشه :)

من خودم ۶تومن ارزش ندارم :)))))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...