رفتن به مطلب

کیسمو نسبت به قطعات جدیدم عوض کنم یا نه؟

Iman evo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

ابتدا قرار بود ph rtx 3060 بخرم ولی دلو زدم به دریا مدل strix رو گرفتم   و تمام    cpu هم 7700k هست که بعد از چند سال استفاده از فن اینتل میخوام یه واترکولر ۲۴۰ دیپ کول هم براش بگیرم  

از قسمت ورودی یدونه gf 120 rgb گذاشتم  بالای اون رایتر نصبه    کیس هم از بالا یدونه جای فن داره یدونه هم gf 120 tgb اونجا زدم   دو تا فن بالای پاور و یدونه هم قسمت خروجی کنار پنل مادربرد

الان قطعاتم رو زمینن فعلا   دوباره رو این کیس اسمبل کنم؟ یا برم عوضش کنم؟  این ماه خیلی رو خرج افتادم     اگه واترکولر بگیرم مجبورم رایتر رو هم دربیارم رو قسمت ورودی ببندم   یا هم اینکه رو سقف کیس ۴ تا سوراخ ایجاد کنم و وسط هاش هم باز با دریل چند تا سوراخ باز کنم و واتر کولر رو اونجا ببندم

نظرتون چیه؟  کیسمو عوض کنم یا فعلا نه؟      متاسفانه این ماه خیلی تو خرج افتادم  

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر مدل کیستون چیه واینکه رایتر هم واجبه نصب بودنش یا خیر

لینک به دیدگاه

نخیر دادا. پردازنده شما به صورت رسمی و ریشه ای از ویندوز 11 پشتیبانی نمیکنه اگه گیمر هستید از الان باید به فکر این باشید که تغییر باندل بدید پس پول ها رو ذخیره کن یا اگه داری واجب تعویض باندل.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...