رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید گیرنده دیجیتال با پلیر فیلم قوی

Hamed.Madadi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یه تلویزیون الجی دارم که بردش مشکل پیدا کرده وقتی فلش رو مستقیم وصل میکنم به تلویزیون و از روی فلش فیلم پلی میکنم بعداز 10 دقیقه تلویزیون یا خاموش میشه یا صداش قطع میشه ، حالا من یه رسیور مدیا استار 1000 دارم که فلش رو به اون وصل کردم و خروجی صدا هم به اسپیکر جداگانه متصل کردم ، الان تلویزیون هیچ مشکلی نداره ، فقط رسیور پیش نمایش فیلم ها رو مثل خود تلویزیون الجی نشون نمیده و از همه بدتر هم ادامه پخش نداره ، مثلا یه فیلم که تا دقیقه 20 دیدم سری بعد که روشن کنم باید هی جلو و عقب بزنم تا یادم بیاد تا کجا دیدم ، تعمیر تلویزیون هم 2 تا 2.5 خرجش هست باید بردش عوض بشه که بی خیال تعمیرش شدم ، میخوام یه گیرنده دیجیتال یا رسیور خوب بخرم مثل تلویزیون الجی پیش نمایش و ادامه پخش فیلم رو داشته باشه اگر موردی میشناسید خیلی ممنون میشم بهم بگید

مدل تلویزیون LG 42 LF65000GI

IMG_20211106_162349.jpg

IMG_20211106_162534.jpg

لینک به دیدگاه

مدل تلویزیونتون رو بنیویسید بنده یه تی وی پنل شکسته دارم ببینم بردشون یکی باشه با هزینه خیلی کم واستون میفرستم

7 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

LG 42 LF65000GI

نه متاسفانه برای بنده هم 42 اینچه ولی تصویرشون رو دیدم فرق داشتن. منم مدتی مثل شما با پلیر خود ال جی خیلی راحت و عالی کار میکردم و همون قابلیت ها که گفتین در عین سادگی بسیار کار راه انداز بود. برای شما میشه اندروید باکس رو پیشنهاد کرد هم میتونید فیلم ها رو به صورت پیشرفته ببینید فکر کنم همه این قابلیت ها رو هم داشته باشه هم میتونید نرم افزارها و بازی های اندرویدی هم اوکی کنید. البته که اگه اهل پی سی باشید اون یه بحث دیگه ست. فقط موقع تهیه ورژن اندروید رو دقت کنید ورژن جدید باشه حداقل 9 یا ده به بالا. میتونم پیشنهاد رزبری و نرم افزار بی نظیر kodi رو بدم اگه اهل اپن سورس بازی و انعطاف عجیب لینوکس و این فرم ها باشید. اگر دنبال راحتی هستید اندروید باکس ها برای شما عالیه.

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، jj-191 گفته است:

نه متاسفانه برای بنده هم 42 اینچه ولی تصویرشون رو دیدم فرق داشتن. منم مدتی مثل شما با پلیر خود ال جی خیلی راحت و عالی کار میکردم و همون قابلیت ها که گفتین در عین سادگی بسیار کار راه انداز بود. برای شما میشه اندروید باکس رو پیشنهاد کرد هم میتونید فیلم ها رو به صورت پیشرفته ببینید فکر کنم همه این قابلیت ها رو هم داشته باشه هم میتونید نرم افزارها و بازی های اندرویدی هم اوکی کنید. البته که اگه اهل پی سی باشید اون یه بحث دیگه ست. فقط موقع تهیه ورژن اندروید رو دقت کنید ورژن جدید باشه حداقل 9 یا ده به بالا. میتونم پیشنهاد رزبری و نرم افزار بی نظیر kodi رو بدم اگه اهل اپن سورس بازی و انعطاف عجیب لینوکس و این فرم ها باشید. اگر دنبال راحتی هستید اندروید باکس ها برای شما عالیه.

تشکر از شما ، من فقط برای پخش فیلم میخوام ، همین تلویزیون الجی که 5 سال دارم تا حالا 3 بعدی واسمارتشو استفاده نکردم

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است:

تشکر از شما ، من فقط برای پخش فیلم میخوام ، همین تلویزیون الجی که 5 سال دارم تا حالا 3 بعدی واسمارتشو استفاده نکردم

اوکی عزیز یه بودجه بفرمایید من از بین اندروید باکس ها ببینم کدوم به درد میخوره. جای نگرانی نیست اندروید باکس هایی با قیمت مناسب هم هست. در ضمن شما اگر گوشی اندرویدی دارید میتونید تصویر اونو به تلویزیون شیر کنید. البته باید گوشی قابلیت شو داشته باشه. 

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، jj-۱۹۱ گفته است:

اوکی عزیز یه بودجه بفرمایید من از بین اندروید باکس ها ببینم کدوم به درد میخوره. جای نگرانی نیست اندروید باکس هایی با قیمت مناسب هم هست. در ضمن شما اگر گوشی اندرویدی دارید میتونید تصویر اونو به تلویزیون شیر کنید. البته باید گوشی قابلیت شو داشته باشه. 

1.5 مدنظرم هست ، بیشتر ترجیح میدم گیرنده دیجیتال یا رسیور باشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

گیرنده دیجیتال دنا کسی نداشته

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

گیرنده دیجیتال دنا کسی نداشته

سلام پدر خانوم من گیرنده دنا دارد بسیار بی کیفیت است خودم ایکس ویژن خریدم برای یکی آشنا کیفت سخت افزار و کنترل خوبی دارد اگر گیرنده دیجیتال می خواهی بگیری ایکس ویژن بگیر اگر یک زمان قصد تعوبض رسیور داشتی ایکس کروز آندروید  بگیر ولی برای من کنترل خیلی ضعیف است

ویرایش شده توسط HEGMATANE
لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام پدر خانوم من گیرنده دنا دارد بسیار بی کیفیت است خودم ایکس ویژن خریدم برای یکی آشنا کیفت سخت افزار و کنترل خوبی دارد اگر گیرنده دیجیتال می خواهی بگیری ایکس ویژن بگیر اگر یک زمان قصد تعوبض رسیور داشتی ایکس کروز آندروید  بگیر ولی برای من کنترل خیلی ضعیف است

ایکس ویژن پیش نمایش ویدیو و ادامه پخش داره؟

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

ایکس ویژن پیش نمایش ویدیو و ادامه پخش داره؟

من خودم تا به حال ازش در این مورد استفاده نکردم اطلاع ندارم

لینک به دیدگاه

کلا نمیدونم این تلویزیون های LG چرا همشون انقد زود خراب میشن

این از مال شما

یکی از فامیل های ما هم داشت یه روز همینجوری الکی یهویی بردش کامل سوخت

مال خودمون هم چند وقتی بود با حرکت اول روشن نمیشد و باید یه تاکتیک پرو پلیری روش میزدیم تا روشن شه😂

حالا الان هم چند وقته رنگ هاش شدید ریخته به هم یه جورایی انگار ارتیفکت پیدا کرده مثلا اگه تصویر توی یه جای تاریک باشه کلا سبز نشون میده و بعد 1 ساعت روشن بودن مداوم شاید رنگ هاش درست شه(بنظرتون بردش خراب شه؟ هزینه تعمیرش چقدر میشه؟)

کلا ما هرکی اطرافمون دیدیم تلویزیون LG داشته یه چیزیش شده :| 

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

کلا نمیدونم این تلویزیون های LG چرا همشون انقد زود خراب میشن

این از مال شما

یکی از فامیل های ما هم داشت یه روز همینجوری الکی یهویی بردش کامل سوخت

مال خودمون هم چند وقتی بود با حرکت اول روشن نمیشد و باید یه تاکتیک پرو پلیری روش میزدیم تا روشن شه😂

حالا الان هم چند وقته رنگ هاش شدید ریخته به هم یه جورایی انگار ارتیفکت پیدا کرده مثلا اگه تصویر توی یه جای تاریک باشه کلا سبز نشون میده و بعد 1 ساعت روشن بودن مداوم شاید رنگ هاش درست شه(بنظرتون بردش خراب شه؟ هزینه تعمیرش چقدر میشه؟)

کلا ما هرکی اطرافمون دیدیم تلویزیون LG داشته یه چیزیش شده :| 

من اول به گلدیران زنگ زدم تلویزیون گارانتیش تموم شده بود ، با کنترل مخصوص منوی مخفی زدن گفتن ارور سی پی یو داده و برد تلویزبون باید عوض بشه 2.5 خرجشه ، تو دیوار تو تهران یه تعمیرکار پیدا کردم گفت بردش رو نو دارم با گارانتی 6 ماه 2100 , طرف گفت حتما  باید محافظ میذاشتی ، تلویزیون من محافظ نداشت ، خواستید به این آقا تو واتس آپ پیام بدید 

Screenshot_2021-11-20-14-07-05.jpeg

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

من اول به گلدیران زنگ زدم تلویزیون گارانتیش تموم شده بود ، با کنترل مخصوص منوی مخفی زدن گفتن ارور سی پی یو داده و برد تلویزبون باید عوض بشه 2.5 خرجشه ، تو دیوار تو تهران یه تعمیرکار پیدا کردم گفت بردش رو نو دارم با گارانتی 6 ماه 2100 , طرف گفت حتما  باید محافظ میذاشتی ، تلویزیون من محافظ نداشت ، خواستید به این آقا تو واتس آپ پیام بدید 

Screenshot_2021-11-20-14-07-05.jpeg

خیلی ممنون

منوی مخفی؟؟؟

چی هست؟ چجوری میاد؟

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

خیلی ممنون

منوی مخفی؟؟؟

چی هست؟ چجوری میاد؟

کنترل مخصوص داره، فقط نمایندگی ها و نضاب ها دارن ، حتی من شنیدم اون تلویزیون های بانه ی که منوی فارسی ندارن با این کنترل امکان فارسی سازی منو واسشون وجود داره

لینک به دیدگاه

درود

گیرنده دیجیتال X.vision خوبه و برای پخش فیلم بدک نیست . برای پخش فیلم شما میری توی پوشه و روی فیلمی که میخوای میری و بعد به صورت کوچیک در پوشه بالا و چپ صفحه شروع به نمایش میکنه و بعد اوکی میکنی و میزنی برای نمایش تمام صفحه و اون گزینه ادامه پخش رو هم داره!

این تجربه مربوط به سری اول گیرنده های ایکس ویژن هست و الآن نمیدونم به چه صورته ، همون طوریه یا تغییر کرده؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...