رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای خرید بهترین قهوه پر کافئین

Abolfazl.D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

من دنبال قهوی های هستم که کافئین بالا داشته باشه بیشتر قهوه های بازار درصد بیشترشون ازعربیکا هست نه روبوستا

دوستان اهل قهوه برندهای که خیلی پرکافیئن هستن بهم معرفی کنن

ممنون

لینک به دیدگاه

قهوه های امریکایی باید کافئین بالاتر داشته باشن ، همون طور که دارو هاشون هم قوی تره 

لینک به دیدگاه

کار دست خودت ندی....فقط اگر اون مقدار کافئین که تا الان مصرف میکردی و الان دیگه جواب نمیده اونوقت درصد بالاتر مصرف کن وگرنه به یکباره و برای شروع ابدا توصیه نمیکنم

دارک رستهای برند devil mountain مثل بلک لیبل تست کن من دیدم داخل ایران هم امده با تغییر قیافه در اینجا

اگر قصد خرید داری اینجا خوبه

1316947912_e5a76353-f9b4-4f99-9cb4-73f19cbe7caa.__CR00970300_PT0_SX970_V1___.thumb.jpg.8636bfe9e481ed404f1c33eced01ce95.jpg

ویرایش شده توسط xshya
لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، xshya گفته است:

کار دست خودت ندی....فقط اگر اون مقدار کافئین که تا الان مصرف میکردی و الان دیگه جواب نمیده اونوقت درصد بالاتر مصرف کن وگرنه به یکباره و برای شروع ابدا توصیه نمیکنم

دارک رستهای برند devil mountain مثل بلک لیبل تست کن من دیدم داخل ایران هم امده با تغییر قیافه در اینجا

اگر قصد خرید داری اینجا خوبه

1316947912_e5a76353-f9b4-4f99-9cb4-73f19cbe7caa.__CR00970300_PT0_SX970_V1___.thumb.jpg.8636bfe9e481ed404f1c33eced01ce95.jpg

سلام ممنون از راهنماییتون 

واقعیت من قهوه رو بخاطر ورزش بدنسازی استفاده میکنم تا الان قهوه های فوری میخریدم که ( علی کافه ) به نظرم خیلی خوب بود 
نمیصرفه بخاطر یک قهوه بخوام از امازون سفارش بدم خیلی زمان میبره

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

با سلام خدمت شما دوست عزیز و بزرگوارم.

از آشنایی با شما در این فروم بسیار عالی، خرسندم. دوست عزیزم در پاسخ به سوال شما باید بگم من خودم به عنوان یک فرد علاقمند به خوردن قهوه و مطالعه زیاد در این حوزه توی سایت های مختلف مثل پاپی کافی که خیلی مطالب رایگان وآموزنده دارن و حتی دوره آموزشی هم تهیه کردم و اطلاعات خودم رو بالا بردم متوجه شدم قهوه باید میزان بیشتری عربیکا داشته باشه چون عریکا دارای کافئین کمتری است وبرای سلامتی بهتر است.

خصوصا اگرشمام مثل من توی طول روز زیاد قهوه میل می کنید حتما سعی کنید از میکس 70-30استفاده کنید تا میزان روبوستای آن کمتر باشد و به سلامتی شما آسیب نرساند.

ممنون از توجهتون.سوالی بود بازم در خدمتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...