رفتن به مطلب

داستان جالب من و Rtings و لاجیتک!

Devileytion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه دوستان عزیز.

سریع بریم سر اصل مطلب. بنده پارسال اواخر بهمن یک عدد هدست لاجیتک G Pro X بیسیم خریدم از لیون به قیمت 7 الی 8 میلیون تومان. خیلی هدست خوبی بود، دلم پیش ROG بود ولی چون بی سیم نداشت مدل دلتاش و بنده هم از قدیم لوجی باز بودم و ستم همه لاجیتک هست دیگه هدست رو هم لاجی گرفتم. قبلش هدست G430 داشتم که خراب شد کنترلرش و قطعی پیدا کرد و قبل از اون هم هدست G35 داشتم که اونم شکست (بعد از سه سال) همشون هم لاجیتک. "اونم"؟ بله "اون ... هم"، خلاصه، بعد از 6 ماه استفاده از هدست جدید (در هد 20 بار فو شارژ) یک روز قبل از واقعه حس کردم که گوشی سمت راست کمی شل تر از قبل بازو بسته میشه که پیش خودم گفتم احتمالا طبیعیه. روز بعد تا اومدم هدست رو باز کنم تو دستم با یک صدای تغ شکست و شد اینی که میبینید.

114.thumb.PNG.2a79768a06d3c94e4db55347e00bfc28.PNG

ثانیه ای صبر نکردم و فورا رفتم ردیت تاپیک زدم (اصلا هم به عنوان شکایت یا درخواست مرجوعی نبود، فقط برای اطلاع کاربران از این موضوع که مثل من تو چاله نیفتن). با این مزمون که هدستی که سایت Rtings بهش در کیفیت ساخت 8.5 داده (تقریبا امتیاز بالاتر از این نداریم برای کیفیت ساخت هدست های گیمینگ) اینجوری شده. سه تا اتفاق جالب تو این تاپیک پیش اومده.

- یه عده شوکه شدن که مشکل که خودشون داشتن هم بین کاربرای دیگه پیش اومده. یه عده هم پیشنهادات خوب و به جایی در مورد هدست های گیمینگ دادن که بنده هم از قبل از همه این داستانا باهاشون هم نظر بودم و هستم.

- ساپورت لوجیتک منو کشید کنار تا از طریق ایمیل با هم مکاتبه کنیم. بعد از یک ماهو نیم کش مکش (تاخیر بین پاسخ ایمیل ها از طرف ساپورت) به این نتیجه رسیدیم که چون بنده ایران هستم خودشون نمیتونن هدست جدید برای من ارسال کنن و به من گفتن که فروشنده ای که خریدید باید هدست رو با مدل جدید عوض کنه این ایمل هم بهشون نشون بدید تا سندی باشه برای تایید ما. که من براشون توضیح دادم اینجا اصطلاحی به اسم شرکت گارانتی وجود داره (که اصلا ساپرت لاجیتک همچین چیزی رو داخل آدمیت حساب نکرد انگار نه انگار اسم این شرکت رو شنیده) و فروشنده واسطس عملا. تماس تلفنی که با اسپایرو گرفتم خودم بهشون گفتم این مورد "پس گرفتنی نیست" چون زیر دست کاربر محصول شکسته اونم بعد از 6 ماه. ولی ساپرت لاجیتک گفته باهتون در میون بزارم که کارشناسشونم گفت "ما عوض نمیکنیم" که خب قابل پیشبینی هم بود.

- نکته نهایی هم این بود که این موضوع رسید به گوش Rtings و اومد خیلی مودبانه گفت ما حتما اینو لحاظ میکنیمو اینا. که جالبیه داستان اینجاست که بعد یک دو ماه نتنها در صفحه بررسی این هدست تو سایت Rtings نمره کیفیت ساخت از 8.5 اومد روی 7.5 بلکه تاپیک بنده توی ردیت رو هم به عنوان شاهد لینک کردن!

https://www.rtings.com/headphones/reviews/logitech/g-pro-x-wireless-lightspeed-gaming-headset

115.thumb.PNG.f90146f5ffc6539d5f3a7b47b5d40334.PNG

اینجا هم گفتم این داستان رو با شما دوستان به اشتراک بزارم. اما از وسایلی که من از لوجیتک خراب کردم میتونم اشاره کنم به:

موس G700 که دبل کلیک گرفت (مفقود/مومیای شده) / بعد از دوسال و نیم

موس G9x که دبل کلیک گرفت و اسکرولش خراب شد (دو مرطبه توسط پرایدم لهش کردم ولی سالم موند!) / دسته دوم خریدم ولی سالم بعد از یک سال مشکل دار شد

موس G603 که دبل کلیک گرفت و با باز کردن موس/سویچ چند هفته ای به عمرش اضافه میشد و باز مشکل تکرار میشد (بازنشسته) / بعد از 3 سال الان G604 دارم به جاش

هدست G35 که کاپش شکست و به عنوان سوژه آزمایش تقدیم به یکی از دوستان شد (نامعلوم) بعد از دو سال

هدست G430 که ولم تنظیم صداش باعث قطعی و یک طرفه شدن هدست میشد و با حذفش درست شد ولی نویز افتاد روش (بازنشسته) / بعد از دو سال و سال سوم دیگه قبل تحمل نبود

هدست G Pro X وایرلس که توضیح دادم و بعد از فیکس سر پایی همچنان داره انجام وضیفه میکنه (اکتیو دیوتی) / بعد از 6 ماه

جوی استیک Pro 3D که دوتا از دکمه هاش خراب شد و دیگه سفت باید میزدیشون (بازنشسته) بعد از 4 سال استفاده نکردن و بعد از 6 ماه از لحظه استفاده

فرمون G27 که پتاسیمتر های پدال هاش همه با هم خراب شد بعد از تنها 20 ساعت استفاده که در طی 1 سال داشت و بعد از 3 سال بعدش متوجه شدم دیگه کار نمیکنن. تعمیر شد توسط خودم با تشکر از @Farjam عزیز که زحمت تستش رو کشید (مرخصی)

اسپیکر Z5500 که از روز اول وایت نویز داشت و دسته دوم خریده بودم و این اواخر به خاطر کاهش صدای اتاقم خیلی بیشتر به چشم میومد (فروخته شد تو دیوار) / بعد از چهار سال الان G560 دارم به جاش

سایر لوازم لاجی هم یا سالمن و جدیدا خریداری شدن یا از روز اول خرابی خیلی جزئی داشتن و هنوز انجام وظیفه میکنن یا بعد از 5-6 سال خراب شدن (جزئی) و الان دارن کار میکنن بدون مشکل (تعمیر توسط خودم). اینم بگم که من آدم محتاطی هستم و خیلی ظریف با وسایلم تا میکنم و آدم خر زوری هم نیستم؛ مثلا سخت افزار داخل کیس تاحالا خرابی نداشتم حتی یه فلش!

سایر برداشت هایی رو هم که بنده میتونم از تمامی طرفین این ماجرا داشته باشنم هم اگر اجازه بدید تو دل خودم بمونه. دم همتونم گرم که تا اینجا با تاپیک کم نمک من همراه بودید! 😉

• لایک 25
  • ممنونم 3
  • حالم خوب شد 4
  • چرا؟! 2
  • قلبم گرفت 6
لینک به دیدگاه

واقعا حال کردم دمت گرم دقیقا مشابهه همچین اتفاقی بین منو ایسوس افتاد ولی راه به جای خطم نشد

لینک به دیدگاه

این فرق بین دلال وارد کننده (به ظاهر شرکت گارنتی کننده) با گارنتی و خدمات دهنده بلاد کفر مشخص میکنه  

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، Unhappy گفته است:

این فرق بین دلال وارد کننده (به ظاهر شرکت گارنتی کننده) با گارنتی و خدمات دهنده بلاد کفر مشخص میکنه  

دلال بدیهتا دستش به اندازه تولید کننده باز نیست.

...................................................................................

حقیقتا لذت بردم از اینکار شما که اطلاع رسانی کردین و بسی بیشتر لذت بردم از حرکت ارتینگز و لاجیتک ( بر خلاف گند ریزر تو manowar)

ولی یه نکته ای که برام قابل توجه بود اینه که امتیازات ارتینگز عموما بر اساس حس اون ریویو کننده به محصول داده میشه و چندان قابل استناد نیست ( بر خلاف چارت هاشون)

لینک به دیدگاه

سلام.

جالب بود. در صورت امکان لینک تاپیک رددیت رو هم قرار بدین.

لینک به دیدگاه

واقعا آدم میمونه.بالای پنج تومن پول یه هدست مثلادبالارده رو میدی و اینطوری تو شیش ماه از بین میره! قسمت دردناک ماجرا اینه که گارانتی و حقوق مصرف کننده شده پشمک! هیچ ارزشی نداره تو این مملکت.هنوز یادمه مدتی پیش تایپکی زده شده بود راجبه فن های هوراکان و نماینده گرین اومد تو تایپک و با چه لحنی با زننده تایپک صحبت کرد.مقایسه ش میکنم با برخورد ساپورت لاجیتک و نماینده آرتینگز! دردناک تر اینه که این گونه خرابی ها رو حتی شرکت هایی مثل مروارید اسپیرو زیر بار نمیره! 

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

موس G700 که دبل کلیک گرفت (مفقود/مومیای شده) / بعد از دوسال و نیم

سلام برادر 

امیدوارم سلامت و پیروز باشید

موس g 700   مشکلش چیه دقیقا

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Arthur گفته است:

سلام.

جالب بود. در صورت امکان لینک تاپیک رددیت رو هم قرار بدین.

https://www.reddit.com/r/LogitechG/comments/ptaexj/build_quality85_rtings/

لینک به دیدگاه

43 دقیقه قبل، farhadii گفته است:

سلام برادر 

امیدوارم سلامت و پیروز باشید

موس g 700   مشکلش چیه دقیقا

دو دیدگاه راجع به این موس هست. یکی اینکه قدیمیه و زمان خودش خوب بوده یا نه؟ یکی اینکه الان خوبه یا نه؟ البته بعد از G700 مدل G700S اومد و الان هر دو توقف تولید هستن.

دو مورد یکی لیزری بودن و اینکه هر روز نیاز به شارژ داشت یکم نکته منفیش بود ولی خرابیش همون طور که نوشتم دبل کلیک گرفت. یعنی کلیک موس بعضی وقتا دوتا میخورد. فرقی هم نمیکرد هولد کنی یا تک کلیک. یعنی مثلا میخوای یه فایلو هایلایت کنی، دبل میخوره و باز میشه یا میخوای درگش کنی وسط راه ول میشه.

ویرایش شده توسط Devileytion
لینک به دیدگاه

ممنون آقا ایمان عزیز، فقط حیف که جبر جغرافیایی باعث شد که شما به حقتون نرسید. وگرنه شما هر جای دیگه ای که بودین لاجیتک جبران میکرد.

• لایک 5
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 1
  • قلبم گرفت 3
لینک به دیدگاه

قبلا ست کامل لاجتیک داشتم

کیبرد مکانیکی g910 دو سال نشده سریع خراب شد اعصابمو ریخت بهم

الان چند وقته ست کامل ریزر گرفتم . فقط میتونم بگم لاجتیک جلوی ریزر جوکی بیش نیست

متاسفانه لاجتیک هنوز یه کیبرد اپتیکال درست حسابی تولید نکرده

ویرایش شده توسط .VFSDF.
لینک به دیدگاه

بنده هم موس Logitech g pro gaming خریدم طولی نکشید که کلیک راستش دبل کلیک گرفت!

حالا با این اوصاف دیگه لاجیتک نخریم؟ ریزر چطور؟؟ یا بریم سراغ بقیه برندا؟

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، Miad007 گفته است:

بنده هم موس Logitech g pro gaming خریدم طولی نکشید که کلیک راستش دبل کلیک گرفت!

حالا با این اوصاف دیگه لاجیتک نخریم؟ ریزر چطور؟؟ یا بریم سراغ بقیه برندا؟

والا من موس ریزر مدل basilisk گرفتم ولی هنوز به یکسال نرسید که کلیک چپ اون دابل کلیک گرفت و گذاشتمش کنار
الان هم شش ماهه که موس G502 SE لاجیتک گرفتم و مثل ساعت داره کار میکنه
در کل فکر میکنم شانسی هست و قاطعانه نمیشه گفت که مثلا ریزر از لاجیتک بهتره یا برعکس ...

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، Devileytion گفته است:

دو دیدگاه راجع به این موس هست. یکی اینکه قدیمیه و زمان خودش خوب بوده یا نه؟ یکی اینکه الان خوبه یا نه؟ البته بعد از G700 مدل G700S اومد و الان هر دو توقف تولید هستن.

دو مورد یکی لیزری بودن و اینکه هر روز نیاز به شارژ داشت یکم نکته منفیش بود ولی خرابیش همون طور که نوشتم دبل کلیک گرفت. یعنی کلیک موس بعضی وقتا دوتا میخورد. فرقی هم نمیکرد هولد کنی یا تک کلیک. یعنی مثلا میخوای یه فایلو هایلایت کنی، دبل میخوره و باز میشه یا میخوای درگش کنی وسط راه ول میشه.

برادر ممنون از پاسخ تون آیا این موس  مشکل داره با استفاده وایرلس یا کار کردنش با باطری و به صورت بیسیم موجب باطری تموم شدن سریع نمیشه 

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، saeedx گفته است:

در کل فکر میکنم شانسی هست و قاطعانه نمیشه گفت که مثلا ریزر از لاجیتک بهتره یا برعکس ...

کلا همه ی برند ها کما بیش در حال تولید آشغالن. یه چرتی میزنن یه RGB روش میچسبونن و میشه گیمینگ و میکنن تو پاچه. اما واقعیت اینه به دلیل وضع خوب عموم مردم جهان، تقاضای جهانی برای قطعات کامپیوتر بالا رفته و شرکت ها نمیتونن نیاز بازار رو با تولیدات مرغوب پاسخ بدن. پس میان آشغال میزنن تو کار که هم جنس با حجم بیشتر و زودتر تولید بشه (با هر متریال آشغالی) و هم اینکه وقتی خراب میشه شما یکی دیگه بخری.

یعنی اینو حساب میکنن که شما یک یا نهایت دو سال اون کالا رو داشته باشی و بعدا یکی دیگه بخری، چون اگر قرار باشه یه محصول عمری بدن که شما 5 سال باهاش کار کنی که خوب ورشکست میشن. شرکت ها زمانی میتونن پول در بیارن که شما تند تند محصولاتشون رو بخرین، نه اینکه یه جنس واستون 5 سال کار کنه.

کشور های دیگه مردمش به بدبختی مردم ما نیستن که واسه یه محصول پرچم دار باید کل داراییشون رو واسه یه سال بدن. پس خیلی راحت میتونن آخر ماه یه محصول توپ بخرن، خراب شد یکی دیگه بخرن. البته نمیگم همه میتونن ولی بخش اعظمی میتونن. اینجا برعکسه، بخش اعظم کاربرا نمیتونن هیچی بخرن.

این موضوع باعث میشه مثلا وقتی کلی پول میدی و ریزر میخری حس خیلی عجیب و غریبی داری که وای من چه الماسی خریدم. وسط کار که خراب میشه یه دفعه اون تصوری که داشتی از ریزر همه اش نقش بر آب میشه. عین قبل و بعد ازدواج میمونه.

• لایک 18
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

۸ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

کلا همه ی برند ها کما بیش در حال تولید آشغالن. یه چرتی میزنن یه RGB روش میچسبونن و میشه گیمینگ و میکنن تو پاچه. اما واقعیت اینه به دلیل وضع خوب عموم مردم جهان، تقاضای جهانی برای قطعات کامپیوتر بالا رفته و شرکت ها نمیتونن نیاز بازار رو با تولیدات مرغوب پاسخ بدن. پس میان آشغال میزنن تو کار که هم جنس با حجم بیشتر و زودتر تولید بشه (با هر متریال آشغالی) و هم اینکه وقتی خراب میشه شما یکی دیگه بخری.

یعنی اینو حساب میکنن که شما یک یا نهایت دو سال اون کالا رو داشته باشی و بعدا یکی دیگه بخری، چون اگر قرار باشه یه محصول عمری بدن که شما 5 سال باهاش کار کنی که خوب ورشکست میشن. شرکت ها زمانی میتونن پول در بیارن که شما تند تند محصولاتشون رو بخرین، نه اینکه یه جنس واستون 5 سال کار کنه.

کشور های دیگه مردمش به بدبختی مردم ما نیستن که واسه یه محصول پرچم دار باید کل داراییشون رو واسه یه سال بدن. پس خیلی راحت میتونن آخر ماه یه محصول توپ بخرن، خراب شد یکی دیگه بخرن. البته نمیگم همه میتونن ولی بخش اعظمی میتونن. اینجا برعکسه، بخش اعظم کاربرا نمیتونن هیچی بخرن.

این موضوع باعث میشه مثلا وقتی کلی پول میدی و ریزر میخری حس خیلی عجیب و غریبی داری که وای من چه الماسی خریدم. وسط کار که خراب میشه یه دفعه اون تصوری که ما داشتیم از ریزر همه نقش بر آب میشه. عین قبل و بعد ازدواج میمونه.

یه تجربه ریزی از ازدواج داری ها😅

لینک به دیدگاه

ایول خیلی حال کردم.

تا هایپر ایکس رو هم خراب نکردن باید خوب لذت ببریم.

پیش من هم ریزر خیلی زود خراب میشه از هدست تا موس.

لینک به دیدگاه

هدست G733 لاجیتک رو مشاهده میکنید ، 1 هفته بعد از خرید این مشکل براش پیش امد ، از کاپ هاش گرفتم باز کردم که از روی سرم برش دارم  که به راحتی شکست

البته هدست گارانتی نداشت که دلم برای خارج از گارانتی شدنش بسوزه

IMG_20211109_173318 (1).jpg

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ایمان جان، تست فرمونت که صرفا انجام وظیفه بود و تشکر لازم نیست 😍

حالا بطور کلی در مورد تجربه شخصیم با برند لاجیتک و البته تجربیات افرادی که باشون رقابت میکنم در عرصه Racing sims، در کل لاجیتک تبدیل به یک برند به شدت مصرفی شده، تنها دلیل پرطرفداریش در دنیا قیمتش بود و در ایران "در دسترس بودنش" نسبت به برندهای دیگه. در زمینه فرمون، جوی استیک و گیمپد ها باید بگم که لاجیتک ها عملا با کیفیت رده ی TOY تولید میشن(الان هم هدستهاشون)، بعضی هام هستن تا اسم فرمون های لاجیتک کیاد فوری اسم تراستمستر رو علم میکنن، با اینکه محصولات Entry level تراستمستر هم فرق چندانی ندارند، پدالهاش که توهین به بشریت هست اما خود فرمونش واقعا خوبه اما پدال های حتی G27 هم ازش بهتر هستن در درازمدت(برای همین هم هست که بعضیا پدالهاش رو با هاب های مخصوص با لاجیتک عوض میکنن ... در کل همه برندها محصولات رده ی TOY دارن اما لاجیتک کیفیت سراسریش شده TOY Grade :دی

البته نکته دردناکش در ایران هم اینه که برای اینکه در زمینه فرمون بخوای یه فرق زمین تا آسمون مشاهده کنی با فرمون های لاجیتک، باید بری سراغ Direct drive ها که میرن بالای 800 دلار، وگرنه خدا تومن هم پول تراستمسترِ غیر DD بدی و فورس فیدبکش کمربندی باشه خیلی راه دوری نرفتی با پولت چون در بحث فرمون فقط کیفیت ساخت که مهم نیست، چگونگی ایجاد فورس و چگونگی ترجمش به فورس هم مهمه... برای همین در قسمت Entry level همه میگن هرچی پولم رسید و متاسفانه پول به لاجیتک میرسه همیشه 😳

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

یه سوال فنی

هدست جی پرو ایکس(حالا یا با سیم یا وایرلس)

کابلی که باهاشه از این کابل های لاستیکی معمولیه؟ یا کابلش بافته شده هست؟

spacer.png

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

سلام

یه سوال فنی

هدست جی پرو ایکس(حالا یا با سیم یا وایرلس)

کابلی که باهاشه از این کابل های لاستیکی معمولیه؟ یا کابلش بافته شده هست؟

معمولی پلاستیکی برای مدل بی سیمش

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۱۸ در 06:46، saeed0c گفته است:

ایول خیلی حال کردم.

تا هایپر ایکس رو هم خراب نکردن باید خوب لذت ببریم.

پیش من هم ریزر خیلی زود خراب میشه از هدست تا موس.

راست میگی شیخ

یه کیبورد ریزر به سادگی به چخ رف

۱ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

معمولی پلاستیکی برای مدل بی سیمش

من که ایمان نه موس لاجیتک میگیرم نه هدست هاشو در مورد ریزر هم صدق میکنه
یه موس A4tech دارم سری بلودی هر بلایی سرش آوردم خراب نشده
البته هنوز در مورد اون صندلی دی ایکس ریسر باهات حرف دارم 😁

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

۴۷ دقیقه قبل، Nsm۱۰۰۰ گفته است:

راست میگی شیخ

یه کیبورد ریزر به سادگی به چخ رف

من که ایمان نه موس لاجیتک میگیرم نه هدست هاشو در مورد ریزر هم صدق میکنه
یه موس A4tech دارم سری بلودی هر بلایی سرش آوردم خراب نشده
البته هنوز در مورد اون صندلی دی ایکس ریسر باهات حرف دارم 😁

باهات موافقم نعیم و تایید میکنم.

ریزر و لاجیتکو حتی کورسیر بنظر من اگه اسباب بازی نباشن، اسباب خوردکن هستن بدون شک. یعنی هم پول میدی، هم شاکی هستی.

هایپر ایکس خوبه اور آل نسبت به اینا و همچنین a4tech اگه بودجه زیاد نیست و انتظار هم خیلی بالا نیست

ولی کسی میخواد مثلا کالای لوکس یا های اند بگیره که پریمیوم باشه فرضا به سیستم چند صد میلیونیش بیاد نظر من:

کیبود: داکی

موس: گلوریس

هدست: ماد مایکBT/میکروفونXLR + دک/آمپلی(اینترفیس) + هدفون های آدیوفایل گونه طور

DXracer هم بر فرض فید بکن من وارد نباشه، یوتیوب هم گندش در اومده همه OEM چینی هستن (این طرح های صندلی ماشین مسابقه ای) و هیچ چیز خاصی ندارن. خیلی برند های حرفه ای تر و ارگونومی تر از Dxracer هستن که خب بطبع پول خوبم میگرن.

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Devileytion گفته است:

باهات موافقم نعیم و تایید میکنم.

ریزر و لاجیتکو حتی کورسیر بنظر من اگه اسباب بازی نباشن، اسباب خوردکن هستن بدون شک. یعنی هم پول میدی، هم شاکی هستی.

هایپر ایکس خوبه اور آل نسبت به اینا و همچنین a4tech اگه بودجه زیاد نیست و انتظار هم خیلی بالا نیست

ولی کسی میخواد مثلا کالای لوکس یا های اند بگیره که پریمیوم باشه فرضا به سیستم چند صد میلیونیش بیاد نظر من:

کیبود: داکی

موس: گلوریس

هدست: ماد مایکBT/میکروفونXLR + دک/آمپلی(اینترفیس) + هدفون های آدیوفایل گونه طور

DXracer هم بر فرض فید بکن من وارد نباشه، یوتیوب هم گندش در اومده همه OEM چینی هستن (این طرح های صندلی ماشین مسابقه ای) و هیچ چیز خاصی ندارن. خیلی برند های حرفه ای تر و ارگونومی تر از Dxracer هستن که خب بطبع پول خوبم میگرن.

کیبورد 200 دلاری کورسیرم ( برند مثلا آمریکایی) که پرچمدار سال 2018 بود فکر میکنم تو کیبورد های کورسیر

بعد دو سال پایه های زیر کیبورد شکست و الان به لطف چسب سرپا هست.

ویل تنظیم صداش هم دیگه به نرمی روز اول نیست هر چند به طور کلی از کیبوردش بسیار راضی هستم ولی به طرز عجیبی این دوتا نقص رو پیدا کرده

کیبورد دست ساز خیلی دوست دارم ولی متاسفانه از نرم افزار icue کورسیر نمیتونم بگذرم و کیبورد بعدیم هم کورسیر میگیرم.

ولی ازون طرف هدست گیمینگ سنهایزرم با اینکه چرمش پوست پوست شد بدنه اش عجیب دوام داره و هیچیش نشده علی رقم اینکه بارها از دستم افتاد و خلاصه بلاهای متفاوتی سرش اومده ( حتی با دست به زور خمش کردم  به جهت تست مقاومت😅) ولی هم خود سیم و هم بدنه اش کاملا پایدار مونده به وضوح آلمانی بودن برندش رو نشون میده و این درحالیه که عمده بدنش از پلاستیک ساخته شده ولی پلاستیک بسیار نرم و با کیفیت

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

یه سوال

این هدست دقیقا کدوم سمت میکروفونش باید رو به دهن باشه؟ اون سمت ابر که صافه سطحش؟ یا اونور که قوس داره؟

و اینکه گزینه انتقال تنظیمات به حافظه آنبرد کارت صدا رو که میزنم نمیدونم چرا هیچ اتفاق خاصی نمیفته

طبیعیه؟

ویرایش شده توسط DarkMERC
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...