رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید موس برای استفاده معمولی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

۱- موس ارزون قیمت برای هدیه میخوام 

کیفیت داشته باشه . برای دستای کوچیک . برای کارای عادی روزانه ، حدود قیمت ۶۰۰ تومن

موس خوش ساخت و باقیمت مناسب چه گزینه هایی دارم ؟

۲- راستشو بخواید یکی گفت موسم خرابه منم گفتم یه موس تو خونه دارم بهت میدم.

این موسیه که دارم عکسشو میزارم .البته یکم اسکرولش مشکل داشت بازش کردم دستکاری کردم درست شد 

الان که بعد چند سال نگاش میکنم کیفیتش خیلی به نظرم خوب نمیاد.روم نمیشه اینو بهش بدم  

از یه طرف بنظرم بهتر از موسای معمولی میاد از یه طرف چون خودم چند سال از لاجیتک g502 استفاده میکنم دیگه بقیه موسا به چشمم نمیاد موندم چکار کنم

Original-FMOUSE-X8-Dazzle-Colour-Diamond-Edition-Gaming-Mouse-Wired-Mouse-Gamer-Optical-Computer-Mouse-For.jpg_640x640.thumb.jpg.465bd01830a4c0bc4e7c1a11c8812b93.jpg

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

اگه برای دست کوچیک میخوای اینو بگیر بنظرم

Hatron HMW402SL

من حدود 2 سال داشتمش عالیه

خیلی سبک و کوچیک و خوشدسته(البته برای دست من خوب بود😄)

کیفیتش هم خیلی خوبه کلیک هاش هم بیصداس

2 سال سالم و قوی برام کار داد تا اینکه اسکرولش خراب شد و منم گذاشتمش کنار

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

اگه برای دست کوچیک میخوای اینو بگیر بنظرم

Hatron HMW402SL

من حدود 2 سال داشتمش عالیه

خیلی سبک و کوچیک و خوشدسته(البته برای دست من خوب بود😄)

کیفیتش هم خیلی خوبه کلیک هاش هم بیصداس

2 سال سالم و قوی برام کار داد تا اینکه اسکرولش خراب شد و منم گذاشتمش کنار

وای مارک hatron نه ، یه بار بیسیمشو پنج سال پیش گرفتم چند ماه هم برام کار نداد ، بخاطر بی صدا بودنش گرفتم ولی اصلا راضی نبودم 

بیشتر میتونم هزینه کنم بیشتر مد نظرم موسهای ارزون قیمت لاجیتک یا برند قابل اعتماده 

لینک به دیدگاه

۳۵ دقیقه قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

وای مارک hatron نه ، یه بار بیسیمشو پنج سال پیش گرفتم چند ماه هم برام کار نداد ، بخاطر بی صدا بودنش گرفتم ولی اصلا راضی نبودم 

بیشتر میتونم هزینه کنم بیشتر مد نظرم موسهای ارزون قیمت لاجیتک یا برند قابل اعتماده 

جل الخالق :|

والا من از بین موس های معمولی که داشتم با این مدل هترون خیلی حال کردم راحت 2 سال بدون ایراد کار داد بهم

نمیدونم شاید من شانس اوردم :D 

لاجیتک که اره برند خوبیه ولی چون خودم تاحالا غیر گیمینگ نداشتم نظری ندارم از لحاظ تجربی

ولی هترونه رو داشتم خوب بوده حالا نمیدونم چرا برای شما زود خراب شده!

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، smhk گفته است:

اینم ببینید

موس بیاند BM-3676

بیاند برند خوبی نیس بنظرم

محصولاتش کیفیت ندارن

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

موس ای فورتک N-70Fx

دوست عزیز ممنون از پیشنهادتون ولی من تا ۵۰۰ ۶۰۰ شاید بیشتر هم میتونم هزینه کنم ،ترجیحا یه موس که سویچ خوبی داشته باشه چند سال کار کنه

3 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

بیاند برند خوبی نیس بنظرم

محصولاتش کیفیت ندارن

توی رنج ۶۰۰ تومن موسی که سوییچ های خوبی داشته باشه مثل سویچ های omron  چیزی پیدا میشه؟

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

با سلام 

۱- موس ارزون قیمت برای هدیه میخوام 

کیفیت داشته باشه . برای دستای کوچیک . برای کارای عادی روزانه ، حدود قیمت ۶۰۰ تومن

موس خوش ساخت و باقیمت مناسب چه گزینه هایی دارم ؟

۲- راستشو بخواید یکی گفت موسم خرابه منم گفتم یه موس تو خونه دارم بهت میدم.

این موسیه که دارم عکسشو میزارم .البته یکم اسکرولش مشکل داشت بازش کردم دستکاری کردم درست شد 

الان که بعد چند سال نگاش میکنم کیفیتش خیلی به نظرم خوب نمیاد.روم نمیشه اینو بهش بدم  

از یه طرف بنظرم بهتر از موسای معمولی میاد از یه طرف چون خودم چند سال از لاجیتک g502 استفاده میکنم دیگه بقیه موسا به چشمم نمیاد موندم چکار کنم

Original-FMOUSE-X8-Dazzle-Colour-Diamond-Edition-Gaming-Mouse-Wired-Mouse-Gamer-Optical-Computer-Mouse-For.jpg_640x640.thumb.jpg.465bd01830a4c0bc4e7c1a11c8812b93.jpg

داداش اون دستهای کوچیکی میگی ، احتمالا رنگ صورتی میپسنده!😄

این نگاه کن هم رنگش صورتیه هم قیمتش خوبه

موس بی سیم میشن R545 Pink

3 ساعت قبل، Hadi MP گفته است:

درود بر شما؛ ایفورتک بلادی V8 حوالی 600 تومنه؛ ماوس فوق العاده با دوام و با کیفیت هست بخصوص اسکرولش! اگر پایینتر از این میخواین همون تسکو 759 بگیرین با چینی های دیگه یکیه 😄ولی قیمتش کمتره. (تسکو و چینی های عمر اسکرول و کلیداشون خیلی پایینتر از بلادی و لاجیتک و.. هست)

بلادی محصولاتش خوبه. به نظرم فقط اسمش زیاد تو ایران نیست ولی کیفیش دست کمی از لاجیتک نداره. یدونه TL8A از سال 94 دارم تا الان داره مثل بنز کار میکنه. اسکرولش اصلا خراب بشو  نیست فقط سالی یک بار دکمه های رایت لفت باید عوض کنید. لاجیتک g502 hero هم دارم که 6 ماه نشد دکمه های رایت لفتش خراب شد. بازش که کردم خیلی از نظر کیفیت با بلای نداشت. فقط ظاهر لاجیتک قشنگتره.

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، Hadi MP گفته است:

من تو ردیت meme دیدم که با ریزر هم مقایسش میکنن. جداً بلادی کیفیتش عالیه. اگر قیمتشو در نظر بگیریم بهترین انتخاب در بازه 600 تومنه. بلادی تو بازار اروپا بخصوص بریتانیا و روسیه فعالتره و شناخته شدست. ایران فقط لاجیتک جا افتاده!

نرم افزارش پولی نیست مگه؟

اخه آدم اینهمه پول بده بعد بهش بگن برای نرم افزارش هم جدا باید پول بدی؟ :| 

ولی خود موس رو اره منم قبول دارم بلادی از موس های خیلی قویه من که دیدم هرکی داشته راضی بوده!

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

دوست عزیز ممنون از پیشنهادتون ولی من تا ۵۰۰ ۶۰۰ شاید بیشتر هم میتونم هزینه کنم ،ترجیحا یه موس که سویچ خوبی داشته باشه چند سال کار کنه

درود اگر بالای 600 هدفتون هزینه کردن هست حتما برید سراغ logitech و سلطان موس های اقتصادی هم g102 هست که این مدل عملا g pro هست با قیمت خیلی خیلی کمتر

https://www.lioncomputer.com/product/kn338/G102-Prodigy?utm_source=emalls&utm_medium=cpc&utm_campaign=clicky

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

اسکرولش خراب شد و منم گذاشتمش کنار

میتونید اسکرول بخرید و با هویه به راحتی عوض کنید.

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، miladhaerian گفته است:

نه کلا منصرف شدم از این موس

14 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

درود اگر بالای 600 هدفتون هزینه کردن هست حتما برید سراغ logitech و سلطان موس های اقتصادی هم g102 هست که این مدل عملا g pro هست با قیمت خیلی خیلی کمتر

https://www.lioncomputer.com/product/kn338/G102-Prodigy?utm_source=emalls&utm_medium=cpc&utm_campaign=clicky

این موسای بی سیم که در حد دویست سیصد تومن به اسم لاجیتک هستن اصل هستن؟ اخه خودش موس بیسیم داره بنظرم شاید بد نباشه بیسیم براش بگیرم 

موس بیسیم ارزون قابل شارژ پیدا میشه که هربار نیاز به تعویض باتری نداشته باشه ؟ 

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

۱۵ ساعت قبل، miladhaerian گفته است:

خب نه دیگه بعد اون یه مدل سیم دار گیمینگ گرفتم اصن

اون رو هم برای وقتی که بخوام لپتاپ رو ببرم یه جایی استفاده میکنم چون بیسیم و کوچیکه

1 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

این موسای بی سیم که در حد دویست سیصد تومن به اسم لاجیتک هستن اصل هستن؟ اخه خودش موس بیسیم داره بنظرم شاید بد نباشه بیسیم براش بگیرم 

والا فک نکنم اخه لاجیتک کلا محصولاتش گرونه چه گیمینگ چه غیر گیمینگ

حداقل 500-600 تومنی هستن تاجایی که میدونم

بیسیم دارای باتری داخلی ارزون هم نه نگیرید بنظرم چون خیلی بی‌کیفیتن 

یه موس بیسیم معمولی با یه جفت از این باتری شارژی ها بگیرین بهتره

بعد چند بار شارژ و دشارژ هم که باتری ها عمرشون دیگه تموم میشه، راحت میشه عوضش کرد و نیاز به باز کردن موس نیست

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

موس بیسیم اگه میخوای روی هر سطحی کار کنه ، بلودی بخر.(برد بیشتر از دو متر پایدار نیست مخصوصا اگه مانع جلوش باشه) ولی روی هر سطح صاف و ناصاف راحت کار میکنه.

اگه میخوای برد بیسم خوبی داشته باشه (بیشتر از دو متر)، لاجیتک بخر. ولی سنسورش روی هر سطحی جواب نمیده باید حتما پد موس یا سطح مناسب باشه.

بلادی بی سیم هم دارم الان چند سال داره کار میکنه به دستگاه وصله . مصرف باطریش خیلی کمه.

https://www.lioncomputer.com/product/n9wrz/A4Tech-FStyler-FG30S-Wireless-Mouse

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۲۷ در ۱۵:۴۵، matrix.trixx گفته است:

این دومین باره مشکل دبل کلیک پیدا کرده بار اول گارانتی درستش کرد دوباره داره اذیت میکنه

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، YUNKI گفته است:

این دومین باره مشکل دبل کلیک پیدا کرده بار اول گارانتی درستش کرد دوباره داره اذیت میکنه

درود دوست عزیز یک ضرب المثلی هست میگه گر خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو اینجا اکثریت کشته مرده لاجیتک هست منم دوستان اون چیزی رو که دوست دارن بشون میگم نه اون چیزی رو که خوبه مورد داشتیم کلی مارو سوال پیچ کرد در مورد موس توی فروم اخرش رفت لاجیتک خرید حقیقتا بنده خودم برج 2 امسال به این دلیل لاجیتک نخریدم که خرابی سوییچ داخلش زیاد شایع هست پس از لیستم خط خورد شما که زخم خورده ای و شاید گوش کنی دفعه بعد خواستی بخری برو سراغ sharkoon light 100  یک موس خوب و باکیفیت هست و قیمتش هم مناسب هست https://torob.com/p/cf2bed4d-f977-4641-8054-d1f12a13b094/موس-گیمینگ-شارکن-light-100-rgb/

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، YUNKI گفته است:

چند وقته استفاده میکنید که دبل شده؟

لینک به دیدگاه

۱۲ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

چند وقته استفاده میکنید که دبل شده؟

دو سال و خورده تقریبا

لینک به دیدگاه

اگه بودجت کمه برو سراغ 

A4Tech

چون با پول بسیار کمتر آش  بیشتری  حاصل میشود

با 600 بودجه ...

این خوبه

A4Tech V8M Gaming Mouse

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۲۷ در ۱۵:۴۳، Hadi MP گفته است:

دوست گرامی نرم افزارش برای فعال سازی هسته های اضافست که فقط تو بازی بکار میاد!!! من 5 ساله V4 دارم بدون هسته های اضافه استفاده میکنم. ضمناً نرم افزار قابل استفادست برای تنظیم DPI و قابلیت های دیگه فقط اون آپشن های اضافه پولیه که اصلاً مهم نیست :| اگر لازمتون نیست خب لایسنس نخرید.

تازه دیدم این جوابتون رو :| 

اره میدونم امکانات اضافه اش پولیه

ولی خب مثلا هسته های اضافه اش چه قابلیت هایی داره که پولیه؟

پ.ن : چرا این ایموجیه :| گاهی دهنش خط صاف میخوره گاهی خط کج؟😐😅

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Hadi MP گفته است:

کیک اسلحه رو میگیره! و بهتر میشه بازی کرد. البته گیمر گیمر باشه نیاز نیست😂

خب ماکرو که خیلی ممکنه بدرد بخوره

حالا برای شوتر و گرفتن لگد گان نه چیت محسوب میشه

ولی گاهی نیازه تند تند پست سر هم کلیک کنه آدم، کی دلش میاد روی موس 1 میلیونی تند تند کلیک کنه😂

اره شاید خیلی هم بدرد بخور نباشه ولی اگه رایگان بود خوب بود

ینی نبودش مهم نیست ولی بودنش هم خالی از لطف نیست بنظرم

ولی به هرحال بلادی خود موس هاش خیلی قوی و خوبه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...