رفتن به مطلب

ارور صفحه آبی!

mamadj00911
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یه مدتیه وقتی تو لپ تاپم میرم توی تلگرام،ایتا یا سروش یا وقتی توی فتوشاپ میرم روی تایپ ارور صفحه آبی میده و ری استارت میشه!!!
یبار تونستم ازش عکس بگیرم پایین میزارم اگر چیز دیگه ای نیازه هم بگین فقط خواهش میکنم کمک کنین درستش کنم.
IMG_20211114_224221.thumb.jpg.62c28af36419671e8807ea04e8334abe.jpg

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، mamadj۰۰۹۱۱ گفته است:

سلام یه مدتیه وقتی تو لپ تاپم میرم توی تلگرام،ایتا یا سروش یا وقتی توی فتوشاپ میرم روی تایپ ارور صفحه آبی میده و ری استارت میشه!!!
یبار تونستم ازش عکس بگیرم پایین میزارم اگر چیز دیگه ای نیازه هم بگین فقط خواهش میکنم کمک کنین درستش کنم.
IMG_20211114_224221.thumb.jpg.62c28af36419671e8807ea04e8334abe.jpg

فکر کنم مشکل خرابی رم هست ،برنامه ی memtest86 رو دانلود،طبق آموزش روی یک فلش بریز و تست کن ،آموزشش تو اینترنت هست ،اگه خراب باشه،باید رم رو عوض کنی ،مگر اینکه گارانتی داشته باشه

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

فکر کنم مشکل خرابی رم هست ،برنامه ی memtest86 رو دانلود،طبق آموزش روی یک فلش بریز و تست کن ،آموزشش تو اینترنت هست ،اگه خراب باشه،باید رم رو عوض کنی ،مگر اینکه گارانتی داشته باشه

جناب لپ تاپم 32 بیته نمیتونم این نرم افزار رو روش نصب کنم

ویرایش شده توسط mamadj00911
لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، mamadj۰۰۹۱۱ گفته است:

چشم الان امتحان میکنم

جناب لپ تاپم 32 بیته نمیتونم این نرم افزار رو روش نصب کنم

شما فایلiso از این برنامه میگیرید ، و روی فلش میریزید ,بعد عین زمانی که میخاید ویندوز نصب کنید ،میرید توی محیط بوت و اولویت رو فلش انتخاب میکنید و خودش بالا میاد ،اصلا تستش توی محیط ویندوز نیست که ۳۲بیت یا ۶۴بیت بخاد 

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

شما فایلiso از این برنامه میگیرید ، و روی فلش میریزید ,بعد عین زمانی که میخاید ویندوز نصب کنید ،میرید توی محیط بوت و اولویت رو فلش انتخاب میکنید و خودش بالا میاد ،اصلا تستش توی محیط ویندوز نیست که ۳۲بیت یا ۶۴بیت بخاد 

آخه من تا حالا تو عمرم ویندوز هم نصب نکردم

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، mamadj۰۰۹۱۱ گفته است:

آخه من تا حالا تو عمرم ویندوز هم نصب نکردم

وضعیت دوشوار شد :)

کلی بگم ،این تصویر مشکل حافظه مموری هست و دو دلیل داره

۱. بخاطر خرابی رم هست

۲.بخاطر نصب نکردن درایو های مورد نیاز سخت افزار 

اگه فقط یه مدتی شده که سیستم اینطور شده و هیچ درایو یا نرم افزاری هم حذف و نصب نکردید ،پس مشکل از رم هست 

میتونید ببرید این خدمات کامپیوتریا بش بگی صفحه آبی میاد،رمم رو تست کن 

لینک به دیدگاه

۲۲ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

وضعیت دوشوار شد :)

کلی بگم ،این تصویر مشکل حافظه مموری هست و دو دلیل داره

...

باشه مرسی میبرمش

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام من یه مادربرد h61 ایسوس دارم با سی پی یو i5 3570k ویندوز ۱۰ رم هم ۲ تا ۴ گیگه گرافیک ۱۰۳۰ انویدیا رو میندازم مشکلی ندارم ولی rx 580 ای ام دی رو میندازم سیستم لگ میشه صفحه ابی میشه بدبختی پاورم هم گرین ۶۵۰ واته ۸ پین گرافیک هم داره الان موندم قطعه ها به هم نمیخوره یا کارت خرابه البته فقط تو بازی صفحه ابی میاد دما هم تا ۸۰ بالا میره همه میگن طبیعیه amd بخار برقیه 😂

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، Maxe گفته است:

سلام من یه مادربرد h61 ایسوس دارم با سی پی یو i5 3570k ویندوز ۱۰ رم هم ۲ تا ۴ گیگه گرافیک ۱۰۳۰ انویدیا رو میندازم مشکلی ندارم ولی rx 580 ای ام دی رو میندازم سیستم لگ میشه صفحه ابی میشه بدبختی پاورم هم گرین ۶۵۰ واته ۸ پین گرافیک هم داره الان موندم قطعه ها به هم نمیخوره یا کارت خرابه البته فقط تو بازی صفحه ابی میاد دما هم تا ۸۰ بالا میره همه میگن طبیعیه amd بخار برقیه 😂

گرافیک احتمالا لحیم سردی کرده و باید ریبال بشه ، اصلا طبیعی نیست ، گرافیک مشکل دار بهت انداختن 

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

گرافیک احتمالا لحیم سردی کرده و باید ریبال بشه ، اصلا طبیعی نیست ، گرافیک مشکل دار بهت انداختن 

دوست عزی شما گرافیک را روی سیستم دیگری تست کن اگر درست بود رمها را یکی یکی توی بازی تست کن

بنده این مشکل را داشتم که از ۴ عدد رم ۲ تاش خراب بود که این را به پای کلاهبرداری میزارم چون اکبند نخریده بودم نفر قبلی اورکلاک کردن بود که در حال حاضر مادربرد هم مشکل پیدا کرده و ۲ سال هست که نتوننستم جایی برای درست کردنش گیر بیارم و خود سازگار هم تشخیص نداد مشکل از کجا هست

لینک به دیدگاه

دما طبیعیه یا اینم طبیعی نیست لحیم نداره ها پلمپه لحیم داشت تابلو میشه کامل دیدمش پس فقط دلیلش خرابی کاره هیچ چیز دیگه نیست مثلا مشکل گلوگاه اینا مرسی

لینک به دیدگاه

مشکل دوستمون زیاد به خرابی رم شباهت نداره

اگر درایور کارت شبکه نصب نباشه یا اشتباه باشه و یا استفاده از شبکه شخصی انتقال داده هم میتواند موجب ایجاد چنین مشکلی شود

من با لپتاپ لنوو چنین مشکلی داشتم ولی خود بخود درست شد

شما رم سیستم را در بیار پایه ها یا همون کانکتورها را تمیز کن و دوباره نصب کن

در قسمت manage که با راست کلیک روی My computer میتونی ببینی وضعیت درایورها را چک کن و عکس هم بزار از قسمت device

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...