رفتن به مطلب

کلاهبرداری سایت با نماد اعتماد. 8 میلیون ازم خوردن.. تورو خدا کمک !

Recommended Posts

در ۱۴۰۰/۸/۳۰ در ۰۷:۰۱، emotion۲ گفته است:

نمیدونم بخدا...اخه نه پلمپ داشت، نه فاکتور خرید داشت...شایدم عوضش کردن. واقعا نمیدونم. فقط میخوام در حال حاضر ازش شکایت کنم ایناییم فک میکنن ب خاطر دوربین کیفیت مانیتور پایینه، من این ۲۴م ب دستم رسیده همین الان ۱ تومن زیر قیمت میفروشم بهشون...من بعنوان ی عضو کوچیک از خانواده لیون کامپیوتر وظیفه داشتم اطلاع بدم این موردو ک بقیه سرشون کلاه نره..چون این سایت کلا ۳ مدل مانیتور داره ک ی مدلش مدل مامیتور منه و قیمتش زیر قیمت بازاره و ممکنه دوستان ب طبع ارزون بودن اقدام ب خرید کنن...من وظیفه داشتم با سند و مدرک اثبات کنم ک ایشون کلاهبردارن... حالا کلاهبردارم نباشه جنس اشغال میده دست مردم و پسم نمیگیره! حالا اون میگه ازونجا عکس بده اون تمظیماتو درست کن،... تنظیمات فقط واسه کالیبره کردنه رنگه.. این کلا شطرنجیه! تو فیلما نقطه نقطس!  نمیدونم چرا درک نمیکنن بعضیا... 

اگر کسی فکر میکنه مشکل از کابله، از تنظیماته، از دوربین منه، از هرچی هست. همین الان بیاد ۷ تومن بدم بهش...کد رهگیریم میدم ک دقیقا ۲۴م رسیده دستم

وقتی نمیخاین قبول کنین لاقل ی حرفی نزنین ک منی ک مال باختم از حرفای شما بیشتر اتیش بگیرم... اشتباه کردم بدون پلمپ تحویل گرفتم میدونم. ولی منو مقصره کامل ماجرا نکنید.

برای تست از عکس استفاده کنید . فیلم اصلا قابل استناد نیست برای بررسی کیفیت .  برای اون مواردی که بحث کیفیت دوربین و ... هست مانیتور رو کنار تلویزیون بزارید با تصویر مشابه هم  و عکس یا فیلم تهیه کنید. اون مواردی که توی فیلم اشاره کردید لینک اون ویدیو رو بزارید تا توسط سایر مانیتور ها چک بشه. بیشترید عیبی که توی فیلم شماست عمق رنگ مشکیه که دوستان حق دارن درمورد کیفییت دوربین هم شک داشته باشن

لینک به دیدگاه

• ارسال 97
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۲ دقیقه قبل، Matin۰۰۷ گفته است:

مایل نبودم که اینارو نشون بدم ولی خودشون مجبورم کردن. اینکه اینجا نوشتن بعد یه مدت طولانی ارسال کردن بله درست میگن ولی با رضایت خودشون بود من گفتم کارتی که ازش پولو پرداخت کردید رو بدید پولتونو بدم گفتن نه. 
بعد اینکه بنده بهشون گفتم که بفرستید یه پلمپ براتون بفرستیم میگن نه پولمو میخوام اونم کامل(اثبات اینکه از خریدشون پشیمونن و کالا معیوب نیست)

پیوست های لازم: 
870493807_1.thumb.png.701d7c2f755dd6dca5c0ef7415a22acf.png348341766_.thumb.png.6081bbc8fe48e96e6bc44d102ad4ca61.png1977517135_1.thumb.png.2318ef96fa4dd1697e0cb9a7cf9bed17.png

چقد این حال اندر حکایت معامله چند وقت پیش منه ...

هم دردیم داداش / از قدیم گفتن حق با اونیه که واسه تک به تک حرفاش سند و مدرک داشته باشه ولاغیر ...

حرف زدن و همه بلدن ولیکن حرف زدن منطقی و صادقانه رو خیر ....

امیدوارم مشکلتون هرچه سریع تر حل بشه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۶ دقیقه قبل، Matin۰۰۷ گفته است:

مایل نبودم که اینارو نشون بدم ولی خودشون مجبورم کردن. اینکه اینجا نوشتن بعد یه مدت طولانی ارسال کردن بله درست میگن ولی با رضایت خودشون بود من گفتم کارتی که ازش پولو پرداخت کردید رو بدید پولتونو بدم گفتن نه. 
بعد اینکه بنده بهشون گفتم که بفرستید یه پلمپ براتون بفرستیم میگن نه پولمو میخوام اونم کامل(اثبات اینکه از خریدشون پشیمونن و کالا معیوب نیست)

پیوست های لازم: 
870493807_1.thumb.png.701d7c2f755dd6dca5c0ef7415a22acf.png348341766_.thumb.png.6081bbc8fe48e96e6bc44d102ad4ca61.png1977517135_1.thumb.png.2318ef96fa4dd1697e0cb9a7cf9bed17.png

متین جان ناراحت شدم همچین قضیه ای شده. ایشالا ساده و بی دردسر حل شه . اگر جنس مشابه باز شده یا پلمپ تو بساطت مونده عکس بگیر که پلمپ به چه صورته  یا اگر باز شده از کیفیت و ... عکس بگیر. تاپیک خیلی کش اومده .حرف و مدرک و سند هرچی هست بریز رو دایره .

من خودم از آقا متین یه خرید کوچیک داشتم با اینکه فن کیس بود دیدم با چه دقت و وسواسی تو نایلون حبابدار پک و ارسال شده کیف کردم.

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، milad.azn گفته است:

متین جان ناراحت شدم همچین قضیه ای شده. ایشالا ساده و بی دردسر حل شه . اگر جنس مشابه باز شده یا پلمپ تو بساطت مونده عکس بگیر که پلمپ به چه صورته  یا اگر باز شده از کیفیت و ... عکس بگیر. تاپیک خیلی کش اومده .حرف و مدرک و سند هرچی هست بریز رو دایره .

من خودم از آقا متین یه خرید کوچیک داشتم با اینکه فن کیس بود دیدم با چه دقت و وسواسی تو نایلون حبابدار پک و ارسال شده کیف کردم.

عزیزید و ممنونم بابت اشتراک گذاری تجربه تون.
بله عکس پلمب و بسته بندی ما هست
چسپ پلمپ خود شرکت ای او سی هم هست که دوستمون معتقده پلمپ اینطوری نیست و این پلمپ ها فیکن
پیوست:
71666302_.thumb.jpg.6ee0e8d76b54549f8c22aa575eecab91.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۲۵ دقیقه قبل، Matin۰۰۷ گفته است:

.

در شات آخری نوشته که میفرسته براتون

خودشونم در تاپیک گفتن که من میفرستم برای فروشنده ،اما ایشون قبول نکرد 

بقیه چت رو دارید؟

لینک به دیدگاه

۸ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

در شات آخری نوشته که میفرسته براتون

خودشونم در تاپیک گفتن که من میفرستم برای فروشنده ،اما ایشون قبول نکرد 

بقیه چت رو دارید؟

چرت و پرت گفتن من همینجا اعلام میکنم 7 تومن خریدارم اگر بازش نکرده باشه(پیچ های پشت مانیتورو) و ضربه نخورده باشه. با شرط مهلت تست 24 ساعته ازشون خریدارم. اگر هم مرجوع کنن عیبی ازش احراز بشه من براشون عوض میکنم رایگان هم میفرستم براشون.
اینجام خودشون نوشتن پلمپ بود!
از خودشون مدرک بخواید که اثبات کنن من بهشون گفتم پس نمیگیرم. اینارم یادم رفت بذارم. یارو بلد نیست روشنش کنه 😂
پیوست:
668809986_2.thumb.png.8b4c90f1da7bf53f43c19882b1dfb6b8.png1885742077_1.thumb.png.fa0b9efb33f45fbbd2d7cdcc1f0a3cba.png

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۳۷ دقیقه قبل، Matin۰۰۷ گفته است:

پیوست های لازم: 

#با بچه معامله نکنید!

• لایک 1
  • حالم خوب شد 10
لینک به دیدگاه

۵ دقیقه قبل، Matin۰۰۷ گفته است:

چرت و پرت گفتن من همینجا اعلام میکنم 7 تومن خریدارم اگر بازش نکرده باشه(پیچ های پشت مانیتورو) و ضربه نخورده باشه. با شرط مهلت تست 24 ساعته ازشون خریدارم. اگر هم مرجوع کنن عیبی ازش احراز بشه من براشون عوض میکنم رایگان هم میفرستم براشون.
اینجام خودشون نوشتن پلمپ بود!
از خودشون مدرک بخواید که اثبات کنن من بهشون گفتم پس نمیگیرم. اینارم یادم رفت بذارم. یارو بلد نیست روشنش کنه 😂
پیوست:
668809986_2.thumb.png.8b4c90f1da7bf53f43c19882b1dfb6b8.png1885742077_1.thumb.png.fa0b9efb33f45fbbd2d7cdcc1f0a3cba.png

درکش میکنم اگه هیچ چتی عکس نگرفت بزاره اینجا،چون نخاسته اینا رو کاربرا ببینن و مسخرش کنن 

بنظرم تو پیام خصوصی با حضور یکی از ناظرا حل بشه بهتره 

الان شما این چتارو گذاشتید حق هم دارید و اصلن بایدم اینا باشن تا درست قضاوت بشه،اما خب الان همه شروع میکنن مسخره کردن استارتر

خصوصی حل بشه بهتره،استارتر هم باید قبول کنه که فقط تعویض کنه و پولشو پس نگیره،چون دیگه خیلی گذشته از موقع خرید 

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

درکش میکنم اگه هیچ چتی عکس نگرفت بزاره اینجا،چون نخاسته اینا رو کاربرا ببینن و مسخرش کنن 

الان شما این چتارو گذاشتید حق هم دارید و اصلن بایدم اینا باشن تا درست قضاوت بشه،اما خب الان همه شروع میکنن مسخره کردن استارتر

خصوصی حل بشه بهتره،استارتر هم باید قبول کنه که فقط تعویض کنه و پولشو پس نگیره،چون دیگه خیلی گذشته از موقع خرید 

قربان بحث حل کردن نیست. استارتر دنبال اینه بگه من اینو نمیخوام بیا پس بگیر خداحافظ. قابل درکه من 20 الی 30 درصد کم میکنم(البته من گفتم 7 برمیدارم بهش 7.8 فروختم اول. اینجا هم تخفیف بهش دادم چون 20 درصد از 7800 میشه1.560) ولی ایشون میخواد کلا پولشو بگیره بره جنس سالم ولی غیر پلمپ رو به ما بده. 
مشکلی از دید من وجود نداره با این حال اگه واقعا حس میکنن میتونن کاری کنن برن پیگیری کنن. خوشحالم میشم چون بعد اینکه اثبات بشه عیبی در کالا نیست، من میتونم درخواست خسارت برای اتلاف وقتم ازشون بکنم.
و مهم تر از هر چیز من نیومدم که اینجا دادگاه بذاریم. بچه ها گفتن یکی داره پشت سرت بد میگه اومدم که رو کنم داستان اصلی چی بوده. طرف اگه یه درصد میدونست دستش به جایی بند میشه، تا الان اقدام قانونی کرده بود ولی خودم میدونه کاری از دستش بر نمیاد. تمام

لینک به دیدگاه

۵ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

دیروز برای کمک و گرفتن نتیجه نظر دادم بعد جوابشون بیشتر طعنه بود تا تشکر

ممنون از فروشنده

• حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، hosin گفته است:

منتظرم یه کم حرفها زده بشه و بعد می بندم تاپیک رو.

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

درود دوستان بنده همون پست اول بعد از نوشته های ایشون نوشتم باید قبل خرید میومدی مشورت می کردی نه الان واقعا فروشنده چه تقصیری داره که خریدار به انتخاب خودش بگه من این مدل مانیتور رو می خوام و اونم براش وارد کنه بعدش بگه سرم کلاه گذاشتی(شرکت AOC در سری جدید مانیتور اب بسته و خریدارهای سری جدید ناراضی بیشتر داخلش هست ربطی به فروشنده بنده خدا نداره) این کارا درست نیست دوست عزیزی که 28 سالته همه در خریدشون اشتباه می کنن مهم این هست که ما با اشتباهاتمون کنار بیایم و بقیه رو مقصر نکنیم اینجا هم جالب بود یک عده تز روشن فکری گرفتن علیه بنده و الان که فروشنده اومد و حقیقت مشخص شد همونا الان با فروشنده همدردی می کنن نکنید این کارارو دوستان در اخر به فروشنده عزیز توصیه می کنم مانیتور رو از ایشون با حداقل کسری بگیرن که نام نیک ارزشش خیلی بیشتر از ایناست ایام به کام

• لایک 2
لینک به دیدگاه

۵ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

درود دوستان بنده همون پست اول بعد از نوشته های ایشون نوشتم باید قبل خرید میومدی مشورت می کردی نه الان واقعا فروشنده چه تقصیری داره که خریدار به انتخاب خودش بگه من این مدل مانیتور رو می خوام و اونم براش وارد کنه بعدش بگه سرم کلاه گذاشتی(شرکت AOC در سری جدید مانیتور اب بسته و خریدارهای سری جدید ناراضی بیشتر داخلش هست ربطی به فروشنده بنده خدا نداره) این کارا درست نیست دوست عزیزی که 28 سالته همه در خریدشون اشتباه می کنن مهم این هست که ما با اشتباهاتمون کنار بیایم و بقیه رو مقصر نکنیم اینجا هم جالب بود یک عده تز روشن فکری گرفتن علیه بنده و الان که فروشنده اومد و حقیقت مشخص شد همونا الان با فروشنده همدردی می کنن نکنید این کارارو دوستان در اخر به فروشنده عزیز توصیه می کنم مانیتور رو از ایشون با حداقل کسری بگیرن که نام نیک ارزشش خیلی بیشتر از ایناست ایام به کام

عرض کردم بنده طبق قوانین سایتم(که با مشورت وکلا تنظیمش کردم) 20 الی 30 درصد کم میکنم به علت شکستن پلمپ کالا(شخص شما خودت حاضر نیستی کالایی رو به اسم نو بخری ولی پلمپ نباشه!)
20 درصد حداقلشه که میشه 1560 ولی من گفتم 7 برمیدارم (7.8 یا 7.9 بهش فروخته بودم)
درد ایشون مرجوع کردن نیست درد ایشون پس دادن کالاست اونم با استرداد 100 درصد وجه!
اگه اینجوری میخواست کالا بخره میرفت سایت (اونجا کالا) بعد 6 روز تست کردن میزد به دلم نمیشینه بی چک چونه براش مرجوع میکردن و تمام

• لایک 4
لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، Matin۰۰۷ گفته است:

این دوستمون مانیتورو از بنده خریدن و کل حرفاشون دروغی بیش نیست. ایشون بعد از خرید مانیتور پول لازم شدن و میخوان پس بفرستن
تمامی محصولاتی که از سمت ما ارسال میشه پلمپه. بنده فیلم پلمپ بودن محصول رو نیز در اختیار دارم . ایشون فکر کرده پلمپ مانیتور چیز خاصیه. یه نوار چسب 5 الی 7 سانتی هست که واترمارک مشکی خود AOC روش نوشته شده. دوستمون برگشته میگه این پلمپ نیست خودت زدی!!!
همچنین مسئله ای که هست من گفتم بفرستید تعویض کنیم گفتن نه نمیخوام گفتم پلمپ باز کردید من 900 تومن ارزونتر ارزون خریداری میکنم همین مانیتورو(مطابق قوانین فروشگاه، 20 الی 30 درصد کمتر از مبلغ نوی روز مانیتور، ازشون برمیداریم.)
این دوستمون هیچ دست آویزی جز داد و هوار کردن نداره . این عکس از دسکتاپ خود ایشونه که رفته پیش یکی از دوستای بنده مشورت گرفته براش فرستاده و به شما نشون نداده. پیوست میکنم ببینید.
هرکی هرچی میگه باور نکنید همین الانشم معلوم نیست که ایشون واقعا انقد درکشون از تکنولوژی پایینه یا واقعا از طرف یه سایت رقیب مامور شدن که بیاد تو فضای مجازی و اعتبار مارو خراب کنه(که نمیتونه)
اکثر دوستان اینجا از ما خرید کردن حالا ما تو فضای مجازی بیشتر با اسم SeveruS شناخته شده ایم اسم سایتمونم نمیبریم که تبلیغ نشه.
علی ای حال این دوستمون با این سطح درکش از تکنولوژی فکر کنم انتظار داره که هر ویدئویی با هر کیفیتی که دانلود میکنه رو 1080p ببینه! یه عکس دیگشونو پیوست میکنم
 همچنین از این مانیتور تعداد 13 عدد فروختیم تو سایت حتی یک نفر نبوده بگه فلان ایرادو داشت. 
هرکی هرچی میگه سریع باور نکنید دوستان :) 
بعضیا حس میکنن خیلی زرنگن میتونن هرچی بخرن خوششون نیومد مرجوع کنن انگار میوه س که از میوه فروشی خریدن
این عکس اولی هم که آپلود میکنم برای اولین ادعا هاشونه که میگفتن کیفیت نداره.
و همچنین لازم به ذکره که آدرس به ایشون داده شده و گفتیم مرجوع کنید براتون عوض کنیم گفتن نه. هنوزم اگه مرجوع کنن و عیب مانیتور احراز بشه، یه دونه پلمپش براشون فرستاده میشه 
222.thumb.jpg.6273f874031f9d08ed845f99b6e1fedb.jpg333.thumb.jpg.2dfc8ef7249131e664840c9a16c3c2e2.jpg111.thumb.jpg.5c46fc52342dd8888f739d51fd1dcba1.jpg.

فرض کنید شما درست میگید ، این آقا الان میگه من حاضرم یک میلیون زیر قیمت بدم بره ، یک تومن حاضره ضرر کنه ، اگر این مانیتور سالمه چرا حاضره با یه تومن ضرر بفروشه 

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است:

فرض کنید شما درست میگید ، این آقا الان میگه من حاضرم یک میلیون زیر قیمت بدم بره ، یک تومن حاضره ضرر کنه ، اگر این مانیتور سالمه چرا حاضره با یه تومن ضرر بفروشه 

اگر این مانیتور سالم نیست من رایگان یه پلمپشو بهش میدم!
بعدشم این آقا نگفته من یک میلیون زیر قیمت میدم. من بالا مدرک دادم شما چرا دوباره میای سر خونه اول؟
این آقا بلد نیست مانیتورو روشن کنه بعد شما میای میگی لابد یه چی میدونه. چت خودش هست که میگه این پلمب به دستم رسید!

لینک به دیدگاه

۱۶ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

منتظرم یه کم حرفها زده بشه و بعد می بندم تاپیک رو.

آرمین جان تاپیک رو نبند بزار با مدرک مشخص بشه 

لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

#با بچه معامله نکنید!

لایک

1-جنس پلمپ ارسال شده بود و خریدار تو تاپیک مدعی بود که پلمپ نیست

2-فروشنده هم هر کاری از دستش بر میومد انجام داد

هم گفت حاضره تعویض کنه

حتی حاضر شد 7000 تومن برداره

دیگه مشخص شد خریدار بچه هست و از عرف معامله کردن خبردار نیست یا طبق معمول تو خونشون دعوا شده گفتن چرا رفتی 8 تومن مانیتور خریدی

بچه ها اینم اضافه کنم هیچ وقت تلفنی معامله نکنید و یه جا صحبت کنید که چت هاتون بمونه مثل انجمن

توی تلگرام ممکن بود خریدار چت هارو پاک کنه

تلفنی هم که کلا نمی شد کاری کرد

ویرایش شده توسط HESAM OVERCLOCK HERO
  • ممنونم 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

۷ دقیقه قبل، Matin۰۰۷ گفته است:

عرض کردم بنده طبق قوانین سایتم(که با مشورت وکلا تنظیمش کردم) 20 الی 30 درصد کم میکنم به علت شکستن پلمپ کالا(شخص شما خودت حاضر نیستی کالایی رو به اسم نو بخری ولی پلمپ نباشه!)
20 درصد حداقلشه که میشه 1560 ولی من گفتم 7 برمیدارم (7.8 یا 7.9 بهش فروخته بودم)
درد ایشون مرجوع کردن نیست درد ایشون پس دادن کالاست اونم با استرداد 100 درصد وجه!
اگه اینجوری میخواست کالا بخره میرفت سایت (اونجا کالا) بعد 6 روز تست کردن میزد به دلم نمیشینه بی چک چونه براش مرجوع میکردن و تمام

ایشون حاضر بودن هر کسی بخواد 1 میلیون زیر قیمت بفروشن پیشنهاد شما هم همون میشه حالا باید منتظر موند و دید ایشون پاسخشون در قبال پیشنهادات شما چی هست

استرداد کالایی که پلمبش باز شده باشه با 100 درصد وجه منطقی نیست و هیچ فروشگاهی اینکار رو نمی کنه حتی همین لیون اگر ایشون با دلیل و مدرک شمارو قانع کنن که کالا معیوب هست شما موظف هستی یک مانیتور پلمب دیگه بهشون بدی بنده دیدم شما هر 2 پیشنهاد منطقی رو دادی و واقعا نهایت همکاری رو دارید انجام میدید امیدوارم خریدار هم منطقی باشن و اگر کالا سالم هست ولی مطابق میلشون نیست الکی جوسازی نکنن و بتونید باهم مصالحه کنید این مسایل پیش میاد دوست عزیز و همیشه معاملات اونطوری که ما دوست داریم پیش نمیره برای طرفین

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

اقایون امیدوارم ختم بخیر بشه ... اما یک نکته... که میدونم اسپم هست

اما خیلی وقت بود که ندیده بودم.... 

کنااااار صفحه اصلی سایت بعد از مدتها اومده Popular Now

واااووو .... خیلی کم محبوب دیده بودم ....

حالا هم که محبوب شده، چی هم محبوب شده.. عجب

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

ایشون حاضر بودن هر کسی بخواد 1 میلیون زیر قیمت بفروشن پیشنهاد شما هم همون میشه حالا باید منتظر موند و دید ایشون پاسخشون در قبال پیشنهادات شما چی هست

استرداد کالایی که پلمبش باز شده باشه با 100 درصد وجه منطقی نیست و هیچ فروشگاهی اینکار رو نمی کنه حتی همین لیون اگر ایشون با دلیل و مدرک شمارو قانع کنن که کالا معیوب هست شما موظف هستی یک مانیتور پلمب دیگه بهشون بدی بنده دیدم شما هر 2 پیشنهاد منطقی رو دادی و واقعا نهایت همکاری رو دارید انجام میدید امیدوارم خریدار هم منطقی باشن و اگر کالا سالم هست ولی مطابق میلشون نیست الکی جوسازی نکنن و بتونید باهم مصالحه کنید این مسایل پیش میاد دوست عزیز و همیشه معاملات اونطوری که ما دوست داریم پیش نمیره برای طرفین

منم منتظرم هستم استاتر جواب بده ، گفت یه تومن زیر قیمت میفروشم فروشنده هم حاضره یه تومن زیر قیمت پس بگیره ، اگر مانیتور مشکل داره قبول کرده مانیتور پلمپ دیگه واسش بفرسته

لینک به دیدگاه

الله اکبر 

خدا خیرت بده آقای فروشنده که اومدی

وگرنه امثال منه زودباور چه قضاوت هایی در موردت کردیم 

حلال کن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۵۹ دقیقه قبل، ultragame۸۸۸ گفته است:

گرنه امثال منه زودباور چه قضاوت هایی در موردت کردیم 

حلال کن

شاید مهمترین درسی که باید بگیریم همین هست. اینکه ما نمیتونیم در ارتباط با موضوعی که در جریان ریز داستان نبودیم، قضاوت کنیم. نمیشه صرفا بر اساس گفته های خریدار و یا صرفا بر اساس گفته های فروشنده نتیجه گیری کرد. به همین خاطر، بهتره موضوعاتی از این دست بین خود خریدار و فروشنده بر طرف بشه.

تو نوشتار همه تلاش میکنند خودشون رو به حق جلوه بدن، اما قضاوت باید با مشاهده تمامی اسناد و حضوری انجام بشه و جایگاه قانونی میخواد. ماها چون اطلاعی نداریم از اتفاقاتی که در بیرون انجمن رخ داده، نمیتونیم قضاوتی داشته باشیم. اصلا قضاوت کردن کار راحتی نیست، پس بهتره نکنیم.

صرفا دو طرف رو میتونیم با حقوق خودشون و راه های قانونی برای پیگیری حقشون آشنا کنیم و بس.

• لایک 8
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...