رفتن به مطلب

آیا کیبورد مخصوص بازی تی-دگر مدل Arena T-TGK321 کیبورد خوبیه؟ ، ممکنه برای خرید کیبورد تو این سبک و سیاق و چه بسا ارزان تر راهنمایی بفرمایید

اشتراک گذاری

در حال حاضر کیبورد شما چگونه به سیستم متصل میشه؟  

14 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. در حال حاضر کیبورد شما چگونه به سیستم متصل میشه؟

• بلوتوث
      0
    • کابل usb
    • دانگل USB
      0

Recommended Posts

سلام دوستان لیونی

امیدوارم  سلامت و پیروز و بهروز  باشید

آیا کیبورد مخصوص بازی تی-دگر مدل Arena T-TGK321 کیبورد خوبیه ؟، ممکنه برای خرید کیبورد تو این سبک و سیاق و چه بسا ارزان تر  راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

من حالا دقیقا در مورد این برند اطلاعی ندارم ولی تا ۹۰ درصد میشه مطمءن بود این برندهای متفرقه مثل همین یا رد دراگون و...کلیدهایی اینها کپیِ اصل هستند و از کلیدهای مکانیکال اصلی Cherry استفاده نمی کنند

یه برند معتبر بخرید حتی اگه مکانیکال هم نباشه صد برابر ارزش داره نسبت به این برندهای متفرقه ولی خب متاسفانه قیمتشون بالاست یه مدلی مثل ریزر cynosa v2 یه 2 تومنی قیمتش هست

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Divine گفته است:

سلام بعید می دونم کیفیت مناسبی داشته باشه 

چرا دلیلتون چیه برادر عزیز

57 دقیقه قبل، WAR گفته است:

من حالا دقیقا در مورد این برند اطلاعی ندارم ولی تا ۹۰ درصد میشه مطمءن بود این برندهای متفرقه مثل همین یا رد دراگون و...کلیدهایی اینها کپیِ اصل هستند و از کلیدهای مکانیکال اصلی Cherry استفاده نمی کنند

یه برند معتبر بخرید حتی اگه مکانیکال هم نباشه صد برابر ارزش داره نسبت به این برندهای متفرقه ولی خب متاسفانه قیمتشون بالاست یه مدلی مثل ریزر cynosa v2 یه 2 تومنی قیمتش هست

الویت برام سایز کوچک در کنار امکان بلوتوث هست

گیمر دیگه  نیستم برای کار نرم افزار یه کیبورد جمع و جور لازم دارم

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، farhadii گفته است:

چرا دلیلتون چیه برادر عزیز

به قول دوستون این قیمت اصلا جالب نیست مکانیکال بخرین کیفیت ندارن و دلیل دیگه هم همین برند تی دگر از مشتریام مشکلاتی داشتن و تا جایی که یادمه یه مورد این بود که ار جی بی ها مشکل خورده بود بعد یه هفته و دیگری بعد 2 3 ماه کلید های W A S D خراب شده بود بنده خودم همه مورد کیبورد مکانیکال تست کردم اما کیبورد تو رنج 1 تومن واقعا مکانیکال خوبی نیست کیبورد مکانیکال تو رنج 2 تومن  پیشنهاد میشه به نظرم بهترین مورد برای شما کیبورد AJAZ AK33 هست واقعا کیبورد فوق العاده ای هست بنده خودم انواع مدل ها رو تست کردم و یه تعدادی هم دارم الان

15 دقیقه قبل، WAR گفته است:

نه حالا یه سری از همین متفرقه ها که می گین کیفیت های قابل قبولی هم دارن همین رد دراگن مدل های خوبی هم داره 

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، Divine گفته است:

به قول دوستون این قیمت اصلا جالب نیست مکانیکال بخرین کیفیت ندارن و دلیل دیگه هم همین برند تی دگر از مشتریام مشکلاتی داشتن و تا جایی که یادمه یه مورد این بود که ار جی بی ها مشکل خورده بود بعد یه هفته و دیگری بعد 2 3 ماه کلید های W A S D خراب شده بود بنده خودم همه مورد کیبورد مکانیکال تست کردم اما کیبورد تو رنج 1 تومن واقعا مکانیکال خوبی نیست کیبورد مکانیکال تو رنج 2 تومن به بالا پیشنهاد میشه

ممنون برادر 

گیمر نیستم 

کیبورد بهتره بگیم شبه میکانیکال ، البته rgb  اش اصلا مهم نیس

جمع و جور و رخ دار و 60 درصد باشه  و بهتر از این موردی میشناسین معرفی کنین حتی  چه بسا حتی ارزان تر بهتر  rgb  اش اصلا مهم نیس

راستی این چطوره 

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل Fizz K617 RGB

نظرتون چیه دربارش

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

۲۲ دقیقه قبل، farhadii گفته است:

ممنون برادر 

گیمر نیستم 

کیبورد بهتره بگیم شبه میکانیکال ، البته rgb  اش اصلا مهم نیس

جمع و جور و رخ دار و 60 درصد باشه  و بهتر از این موردی میشناسین معرفی کنین حتی  چه بسا حتی ارزان تر بهتر  rgb  اش اصلا مهم نیس

راستی این چطوره 

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل Fizz K617 RGB

نظرتون چیه دربارش

از اون ارزونتر نمیشناسم ما رددراگون کیفیت بهتری داره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...