رفتن به مطلب

پیسی یا ps5

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان با بودجه ۲۰ میل بنظرتون ارتقاء بدم یاps5 بگیرم

قطعات pc که میخوام بگیرم

B560

I5 11400

16g ram ddr4 3200

مرسی از همه کسانی که نظر میدن♥️♥️

لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اون وقت با این پی سی هدفت بازی کردن هست؟؟؟

احیانا گرافیک چی؟؟

گرافیک داری؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، kamyar sharifi گفته است:

اون وقت با این پی سی هدفت بازی کردن هست؟؟؟

احیانا گرافیک چی؟؟

گرافیک داری؟

بله برای گیم میخوام گرافیک هم gtx 1650

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر بازی رو ارجینال تهیه میکنی ps5 در حال حاضر بصرفه تر هست 

در حال حاضر pc پلیرهای دوران سختی رو سپری میکنن😔

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، WINNER گفته است:

اگر بازی رو ارجینال تهیه میکنی ps5 در حال حاضر بصرفه تر هست 

در حال حاضر pc پلیرهای دوران سختی رو سپری میکنن😔

والا حقیقت اورجینال نمیگریم هیچوقت🤣🤣🤣

من از نظر اینده بینی و قدرتش میگم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
13 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است:

والا حقیقت اورجینال نمیگریم هیچوقت🤣🤣🤣

من از نظر اینده بینی و قدرتش میگم

پس همون پی سی بگیر

بازیهای کنسول حتی اشتراکیهاشون گرون شده

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، WINNER گفته است:

پس همون پی سی بگیر

بازیهای کنسول حتی اشتراکیهاشون گرون شده

مگه کپی خور نمیشه ؟

لینک به دیدگاه

کنسول فقط درحد فیفا و ریسینگ جوابهو کلا بازی تفننی . اگر روزی بیشتر از 2 ساعت  و بیشتر از 5 تا بازی مختلف میخوای بازی کنی قید کنسول رو بزن  . بنظرم یه پیسی پاسخگوی نیاز های بیشتری هست. گرافیک هم دنبال 6 یا 8 گیگ به بالا باش. از  1060 یا 580 به بالا. 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، milad.azn گفته است:

کنسول فقط درحد فیفا و ریسینگ جوابهو کلا بازی تفننی . اگر روزی بیشتر از 2 ساعت  و بیشتر از 5 تا بازی مختلف میخوای بازی کنی قید کنسول رو بزن  . بنظرم یه پیسی پاسخگوی نیاز های بیشتری هست. گرافیک هم دنبال 6 یا 8 گیگ به بالا باش. از  1060 یا 580 به بالا. 

داداش گرفتم گرافیکو دیگع تا یه سال دو سال دیگم جوابگو هست نیست ممنون بابت نظرتون

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Hadi MP گفته است:

با 1650 فریم ریت مناسبی نمیشه گرفت! اگر الان سیستم دارین و نسبتاً بروز هست. تهیه کنسول منطقی تره، اکسپلویت برای PS5 منتشر شده ولی هنوز جیلبریک نیست. امکان داره خبرایی بشه. در هر صورت با گرافیک 1650 کیفیت جذابی نخواهد داشت.

یعنی اگه ps5 بگیرم منطقی تره اخه من زیاد بازی میکنم

اخه تستاش تو یو تیوب که خوب بود نمیدونم حالا شما چجوری میگید جذال نیست

ویرایش شده توسط Deadgamer
لینک به دیدگاه

عزیز اگه گیم روی خروجی 1080 میگیرید و هدفتون گیم 1080 هست و تلویزیون فورکی ندارید وقت و پولتون رو برای کنسول هدر نکنید. هر چند دلایل دیگه هم دارم که کنسول به درد نمیخوره.

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، jj-۱۹۱ گفته است:

عزیز اگه گیم روی خروجی 1080 میگیرید و هدفتون گیم 1080 هست و تلویزیون فورکی ندارید وقت و پولتون رو برای کنسول هدر نکنید. هر چند دلایل دیگه هم دارم که کنسول به درد نمیخوره.

والا من هدفم ۱۰۸۰ هست ولی میتونم دلایل دیگه تونم هم بپرسم؟

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز الان طرف داره با 1030 بازی می‌کنه !!!!!!

استارتر عزیز رزولوشن ۱۰۸۰ کاملا این گرافیک واست جوابه فقط تنظیمات گرافیکی باید در حد کم و یا نهایتا نرمال بزاری که گیر و لگ نداشته باشی 

دوستان انگار اروپا زندگی میکنن و از قیمت ها بی خبرن

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Deadgamer گفته است:

والا من هدفم ۱۰۸۰ هست ولی میتونم دلایل دیگه تونم هم بپرسم؟

محدودیت یکی از عوامل بزرگ نخریدن کنسول هست. شما در کنسول شرکت یقه گیمر رو گرفته میگه پول بده اون پولی هم که من میگم بده! شما فقط تنوع لانچرهای گیم در پی سی رو ببین. اپیک گیم هر هفته بازی های ارزشمند رایگان میده! استیم خودش یه لانچر حرفه ای هست با تخفیف های عجیب. و لانچرهای دیگه که گیم های رایگان ارائه میکنن. شما با اکانت کرایه ای در پی سی میتونی هر گیمی خواستی با یه هزینه خیلی کم تهیه کنی. میام دوباره مینویسم.

لینک به دیدگاه

۱۰ ساعت قبل، Deadgamer گفته است:

دوستان با بودجه ۲۰ میل بنظرتون ارتقاء بدم یاps5 بگیرم

قطعات pc که میخوام بگیرم

B560

I5 11400

16g ram ddr4 3200

مرسی از همه کسانی که نظر میدن♥️♥️

سلام ،سیستم فعلی چی هست؟

تو پروفایلتون که مشخص نیست 

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام ،سیستم فعلی چی هست؟

تو پروفایلتون که مشخص نیست 

درود دوست عزیز سیستم فعلی

H61M-VS4

8g ram ddr3 1600

I5 3470

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، Deadgamer گفته است:

درود دوست عزیز سیستم فعلی

H61M-VS4

8g ram ddr3 1600

I5 3470

سیستمتون تقریبا مثل منه فقل پردازنده من ۳۵۷۰ و رم۴گیگ اضافی دارم

اگه میخاین به بهینه ترین حالت ممکن خرج کنید ،سعی کنید دست دو بخرید،البته از افراد معتبر ،اینطور هزینه میاد پایین و پول بیشتری برای اصل کاری ،یعنی گرافیک میمونه،گرافیک خیلی مهمه

اگه باندل دست دوم ۹۴۰۰و یک مادر بورد سری b پیدا کنید خیلی خوب میشه 

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

سیستمتون تقریبا مثل منه فقل پردازنده من ۳۵۷۰ و رم۴گیگ اضافی دارم

اگه میخاین به بهینه ترین حالت ممکن خرج کنید ،سعی کنید دست دو بخرید،البته از افراد معتبر ،اینطور هزینه میاد پایین و پول بیشتری برای اصل کاری ،یعنی گرافیک میمونه،گرافیک خیلی مهمه

اگه باندل دست دوم ۹۴۰۰و یک مادر بورد سری b پیدا کنید خیلی خوب میشه 

گرافیک رو خریدم عزیزدل 1650 دارم الان فقط میخوام باندل رو عوض کنم

لینک به دیدگاه

سلام به نظرم سیستمتون بفروشید پولتون بذارید روش بین 25 تا 30 تومن سیستم های خوبی پیدا میشه با گرافیک های 1660super or ti یا 1070 ک 5 سالی به ارتقا احتیاج نداشته باشید
کارت 1060 و 1650super برای full hd توی بعضی بازی ها مث red dead لگ دارن پردازنده هم کمی قویتر از 9400 پیشنهاد میشه باقی قطعاتم ک دست خودتون

2 ساعت قبل، Deadgamer گفته است:

گرافیک رو خریدم عزیزدل 1650 دارم الان فقط میخوام باندل رو عوض کنم

چ سرعت عملی به نظرم باندل عوض نکنید یه 3770 یا 2600k بگیرید یه رم 8gb با مشخصات رم خودتون هم اضافه کنید جوابه

لینک به دیدگاه

سلام.

در حال حاضر به صرفه ترین روش، خرید یه کنسول Xbox هست. (اگه بتونی Series X بگیری که خیلی بهتر از Series S خواهد بود)

شما با اشتراک گیم پس که ماهانه حدود 60 الی 80 تومن برات آب میخوره دسترسی کامل داری به تعداد خیلی زیادی بازی. هر روز هم داره پیشرفت میکنه.

حتما یه سر به سایت گیم پس بزن و لیست بازی هاش رو ببین.

اما درمورد سوالتون که بین PS5 و اون سیستم با گرافیک 1650 گفتین، نظر من روی PS5 هست. عمر و ارزش بیشتری داره.

لینک به دیدگاه

قطعا PS5 مگر اینکه hobby شما PC باشِ

لینک به دیدگاه

کنسول اولش بیست تومن میدی ولی تا اخر نسل باید دویست میلیون تومن پول بازی اشتراک بدی

قطعا پی سی گزینه اوله اصلا قابل مقایسه با قوطی کنسول نیست

لینک به دیدگاه

پی سی وقتی شرایطش منطقی هست که شما 70-80 میلیون بلکه بیشتر پول نقد داشته باشی، پس درسته کنسول شاید به قول شما 200 میلیون ازت میگیره ولی ریز ریز هست و درطول زمان هست و بهت فشار مالی یجا مثل خرید کامپیوتر  رو وارد نمیکنه مخصوصا که کنسول کاستوم شده برای گیم  -(فرق این 2 مثل خرید ماشین نقد و اقساطی میمونه و گرنه همه میدونند خرید نقدی بهتر هست!)

دوست عزیز بنده هم به شما پیشنهاد میکنم اگر سیستم فعلیتون جواب گو کارای روز مره تون هست کنسول بگیرید، حالا ایکس باکس یا ps5  دیگه خودش یه بحث جداس.

با خرید pc فقط بعدم برای خودتون یه عذاب وجدان ایجاد میشه که چرا کنسول نخریدید ، چون مشخصه شما هدف اصلیتون گیم هست .

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

پی سی وقتی شرایطش منطقی هست که شما 70-80 میلیون بلکه بیشتر پول نقد داشته باشی، پس درسته کنسول شاید به قول شما 200 میلیون ازت میگیره ولی ریز ریز هست و درطول زمان هست و بهت فشار مالی یجا مثل خرید کامپیوتر  رو وارد نمیکنه مخصوصا که کنسول کاستوم شده برای گیم  -(فرق این 2 مثل خرید ماشین نقد و اقساطی میمونه و گرنه همه میدونند خرید نقدی بهتر هست!)

دوست عزیز بنده هم به شما پیشنهاد میکنم اگر سیستم فعلیتون جواب گو کارای روز مره تون هست کنسول بگیرید، حالا ایکس باکس یا ps5  دیگه خودش یه بحث جداس.

با خرید pc فقط بعدم برای خودتون یه عذاب وجدان ایجاد میشه که چرا کنسول نخریدید ، چون مشخصه شما هدف اصلیتون گیم هست .

سلام دوست عزیز درسته من یه سوال دارم الان نمیتونم برم یه جایی مثل ps4 بدم برای بازی های ps5 بریزن؟

15 ساعت قبل، mahdi1226 گفته است:

سلام به نظرم سیستمتون بفروشید پولتون بذارید روش بین 25 تا 30 تومن سیستم های خوبی پیدا میشه با گرافیک های 1660super or ti یا 1070 ک 5 سالی به ارتقا احتیاج نداشته باشید
کارت 1060 و 1650super برای full hd توی بعضی بازی ها مث red dead لگ دارن پردازنده هم کمی قویتر از 9400 پیشنهاد میشه باقی قطعاتم ک دست خودتون

چ سرعت عملی به نظرم باندل عوض نکنید یه 3770 یا 2600k بگیرید یه رم 8gb با مشخصات رم خودتون هم اضافه کنید جوابه

میتونم هم این کارتو بفروشم جون اکبند هست یه بهترشو بگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...