رفتن به مطلب

پیسی یا ps5

اشتراک گذاری

Recommended Posts

۷ دقیقه قبل، Paxton گفته است:

من باز یه اشاره ای میکنم به موردی که گفتم (حس میکنم وسط پیاما، حرف من گم شد :D)

ایکس باکس سریز ایکس = 22 میلیون تومان

گیم پس التیمیت = ماهانه 70 هزار تومان (جای معتبر میشناسم، خودم یک ساله برای One S برادرم ازش خرید میکنم)

با قیمت های عجیب و غریب الان (بخصوص کارت گرافیک) سیستم ارزش خرید نداره، بخصوص که شما برای گیم میخواید و یک سیستم معمولی هم الان دارید.

داش مشکل اینه که ایکس باکس عالیه ولی خب انحصاری های دوتاشون داره روی پیسی میاد

لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۱ ساعت قبل، Deadgamer گفته است:

انحصاری های ایکس باکس که بله روی پی سی هم میاد. اما قیمت پی سی خوب کجا و قیمت ایکس باکس کجا.

ولی انحصاری های جدید پلی استیشن خیر. در حال حاضر انحصاری های نسل گذشته هستن دارن میان برای پی سی.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۹/۳ در ۰۹:۵۹، Deadgamer گفته است:

اگر با کلیت کنسول ( مثلا استفاده از گیم پد در بازی COD و .... ) مشکلی ندارید .

بهترین انتخاب فعلی کنسول ایکس باکس هستش .

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

یه سوال هیچ راهی نداره بشه به کنسول موس و کیبورد وصل کرد برای اینحور بازی ها؟

لینک به دیدگاه

۱۲ دقیقه قبل، Deadgamer گفته است:

یه سوال هیچ راهی نداره بشه به کنسول موس و کیبورد وصل کرد برای اینحور بازی ها؟

من خودم کنسول ندارم ولی تاجایی که اطلاع دارم بعضی مدل ها فقط میشه و همونم دنگ و فنگ داره

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۹/۳ در ۰۸:۲۴، Deadgamer گفته است:

خب الان سیستم من

H61M-VS4

8g ram ddr3 1600

Gtx1650 gaming x

Gigabyte p450b

تقریبا ۳۰ تا ۴۰ میل بودجه دارم و سیستم و مانیتور میخوام

میتونی اینم بفروشی 40 میلیونتو بزاری روش یه لپ تاپ گیم بخری با کارت 3060 یا 3070 که صفحه نمایششون از 166 هرتز تا 240 هست ، به اینم فکر کن اگه خیلی PC دوست دار داری .

خودم همینکارو کردم سیستمم 1060 بود با cpu 7500 core i 5 پارسال با مانیتورش زیر 30 تومن فروختم چند میلیون گذاشتم روش یه لپ تاپ با کارت 2070 گرفتم

لینک به دیدگاه

هیچکدوم! فقط زندگی رو بچسب! اتلاف وقت و عمره,بعد 20 سال گیمینگ تو 29 سالگی آخر گزاشتمش کنار الان تازه میفهم زندگی کردن یعنی چی و چه فرصت هایی رو از دست دادم با نشستن پشت مانیتور و تلوزیون

بچسب به ورزش و مسافرت و کار,با این چیزا وقتتو تلف میکنی و وقتی هم متوجه میشی که دیر شده.

ویرایش شده توسط Rexpowercolt
  • لایک 4
  • ممنونم 1
  • چرا؟! 4
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

فرق سری اس و ایکس چیه خیلی فرق زیادی داره؟

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Deadgamer گفته است:

فرق سری اس و ایکس چیه خیلی فرق زیادی داره؟

بله قدرت پردازشی سری ایکس به مراتب بیشتره.

سری اس کنسول خوبیه ولی بیشتر مناسب افرادیه که قرار نیست خیلی بازی کنن، احتمالا فریم ریت و اینا براشون مطرح نیست و خب به همین دلیل دوست ندارن هزینه ی زیادی هم بکنن. در کنارش یه گیم پس میخرن و هزینه هاشون به حداقل میرسه.

یک سری حرف ها هم گفته میشه مثل همینکه در آینده ممکنه بازیساز ها با قدرت سری اس به مشکل بخورن.

در کل اگر گیمر هستین و بودجه ش رو دارین سری ایکس گزینه ی بهتر و مطمئن تریه.

ویرایش شده توسط Paxton
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۹/۲ در 12:27، Deadgamer گفته است:

دوستان با بودجه ۲۰ میل بنظرتون ارتقاء بدم یاps5 بگیرم

قطعات pc که میخوام بگیرم

B560

I5 11400

16g ram ddr4 3200

مرسی از همه کسانی که نظر میدن♥️♥️

من تازه ps5 رو فروختم و کارت گرافیکم رو به روز کردم حقیقتش همیشه پی سی به روز داشتم ولی درکنارش کنسول هم خریدم و تا الان هم نگه داشتم یعنی هم ps3 هم ps4 رو نگه داشتم یا مثلا فروختم بعد ودوباره خریدم اما ps5 رو ترجیح دادم بفروشم

شاید بعدها دوباره خریدم هم قیمت عجیب غریب بازیهاش حالا چه فیزیکی چه دیجیتالی انواع مختلفش هم دریفت دستش هم حجم کمه ssd یش دلمو زد شاید 5 6 تا بازی هم باهاش بازی نکردم هم اینکه اصلا کلا با pc بیشتر حال میکنم

ودلیل دیگش اینکه الان تمام بازیهای مایکروسافت روی پی سی مییان بازیهای سونی الان دارن برای پی سی منتشر میشن جدیدترین هاشون که برای پی سی مییان gow و انچارتد 4 و lost legecy هست و مطمئنم روز به روز این فاصله انتشار بازیهای سونی روی پی سی کمتر میشه

هم اینکه تمام بازیهای نیتندو سوییچ رو با شبیه ساز میشه روی پی سی بازی کرد من جدیدا Astral Chain و Super Mario Odyssey رو تموم کردم همیشه هم دارم  بازی هایی مثل Mario Kart 8 Deluxe , Super Smash Bros. Ultimate , crash team racing v, رو بازی میکنم و  بازیهای دیگه که تو نوبتند اونهم با کیفیت بیشتر از خود نینتندو!! هر جوری نگاه کنی ادم یه خرج اولیه بیشتر بکنه برای پی سی باز هم به صرفه تره،،،، الان خرید یه سوییچ و این همه بازی چقدر هزینه داره?

هم تمام بازیهای مولتی پلتفرم هم که روش هست. الان بهترین پلتفرم نسل 9 همین pc هست در حال حاظر هم که دارم سلطان forza horizon 5 رو با دسته سریز اکس بازی میکنم😎

به نظرم بتونی حداقل یه 2060s یا 3060 بعدا به این سیستم اضافه کنی عالی میشه

نظر شخصی من به شما اینه که اگر کرکی باز هستید اگر انلاین باز هستید اگر اکانتی استیم دارید یا بازیها رو می خرید pc همه نیازهاتونو پاسخ گوئه یه هزینه اولیه داره ولی بعدا تو بازیها نسبت به کنسول جبران میشه

اما اگر بنا به خرید کنسول باشه من به شما پیشنهاد می کنم کنسول اکس باکس سریز  رو بخرید

الان قیمت PS5 اینقدر رفته بالا که با 20 تومن می تونید ps5 دسته دوم بخرید دستشم مطمئن باشید بعد یه مدت دریفت پیدا می کنه از ما که شد

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...