رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید مانیتور گیمینگ حدود ۱۲ تومن ( m27q گیگابایت خریداری شد )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

۱ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

پیام دادم زنگ زد گفت باید ببری گارانتی

خودت ببری ؟

من دقیق نمیدونم خودشون باید انجام بدن

پس قبلش یه زنگ بزن آواژگ

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۶ ساعت قبل، HAM۳D گفته است:

خودت ببری ؟

من دقیق نمیدونم خودشون باید انجام بدن

پس قبلش یه زنگ بزن آواژگ

نمیدونم والا 

زنگ زدم به گارانتی گفت بیار نگاش کنیم حالا فردا میبرم 

لینک به دیدگاه

دوستان از دیروز که مانیتور رو با کابل dp  وصل کردم (قبلش کابل dvi بود) موقع روشن کردن پی سی یه بوق ممتد و سه تا بوق کوتاه میزنه مینویسه vga  یافت نشد ولی بعدش کامپیوتر کامل بالا میاد بدون هیچ مشکلی 

گرافیکم gtx970  دوتا پورت dp داره رو هر دوتاش همینجوریه 

و یه سوال دیگه فردا میخوام ببرم گارانتی این پیکسلا انگار کامل سوخته نیستن مثلا توی صفحه کاملا سفید یکم حالت خاکستری دارن اینا هم جز پیکسل مشکل داره دیگه گارانتی قبول میکنه ؟ 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

دوستان از دیروز که مانیتور رو با کابل dp  وصل کردم (قبلش کابل dvi بود) موقع روشن کردن پی سی یه بوق ممتد و سه تا بوق کوتاه میزنه مینویسه vga  یافت نشد ولی بعدش کامپیوتر کامل بالا میاد بدون هیچ مشکلی 

و یه سوال دیگه فردا میخوام ببرم گارانتی این پیکسلا انگار کامل سوخته نیستن مثلا توی صفحه کاملا سفید یکم حالت خاکستری دارن اینا هم جز پیکسل مشکل داره دیگه گارانتی قبول میکنه ؟ 

فرقی نداره که کامل سوخته باشه یا نصفه، هر پیکسل از 3 تا ال ای دی قرمز سبز و آبی تشکیل شده که حتی اگر یکی از این رنگ ها آسیب ببینه یا کلا خاموش باشه دیگه اون پیکسل نمیتونه کار کنه، پیکسلی که سیاه یا خاکستری دیده میشه کاملا از رده خارج هست ولی بعضی اوقات پیکسل هایی که به رنگ سبز آبی یا قرمز در اومدن و در اون حالت گیر کردن را با نرم افزار میشه نجات داد(وقتی سیاه بشه دیگه کار نرم افزار نیست)

ویرایش شده توسط mrp7
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۹/۱۴ در ۲۰:۴۴، arvin_۳۹۳ گفته است:

اون 3تا بوق رو برا منم میزنه

از مشکلات کابل dp 

کارت گرافیک وقتی مانیتور خاموش باشه اونو نمیشناسه با کابل dp

از این به بعد اول مانیتور رو روشن کن که بوق نزنه

22 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

فرقی نداره که کامل سوخته باشه یا نصفه، هر پیکسل از 3 تا ال ای دی قرمز سبز و آبی تشکیل شده که حتی اگر یکی از این رنگ ها آسیب ببینه یا کلا خاموش باشه دیگه اون پیکسل نمیتونه کار کنه، پیکسلی که سیاه یا خاکستری دیده میشه کاملا از رده خارج هست ولی بعضی اوقات پیکسل هایی که به رنگ سبز آبی یا قرمز در اومدن و در اون حالت گیر کردن را با نرم افزار میشه نجات داد(وقتی سیاه بشه دیگه کار نرم افزار نیست)

با چه نرم افزاری من با همین مانیتور یه پیکسل دارم که تو پس زمینه مشکی ابیه میشه درستش کرد؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، HAM۳D گفته است:

با چه نرم افزاری من با همین مانیتور یه پیکسل دارم که تو پس زمینه مشکی ابیه میشه درستش کرد؟

https://www.jscreenfix.com/

• لایک 1
لینک به دیدگاه

منم یه m27q گرفتم خیلی خوبه راضیم

برای منم یه پیکسل آبی توی صفحه مشکی داره تقریبا میشه گفت وسط تصویر متمایل به راست

راستی برو سایت آواژنگ عکس از فاکتور و سریال کیس بفرست یه اس اس دی 120 گیگ هدیه داره

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، ATER گفته است:

برای منم یه پیکسل آبی توی صفحه مشکی داره تقریبا میشه گفت وسط تصویر متمایل به راست

راستی برو سایت آواژنگ عکس از فاکتور و سریال کیس بفرست یه اس اس دی 120 گیگ هدیه داره

هدیه برای خرید مانیتور؟ 

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، ATER گفته است:

فقط آنهایی که در تابستان خرید کردن شامل این طرح میشن.

لینک به دیدگاه

۱۳ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

هدیه برای خرید مانیتور؟ 

بله

۱۰ ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

فقط آنهایی که در تابستان خرید کردن شامل این طرح میشن.

نه من زنگ زدم گفتن همچنام فرم پر کنید ارسال میکنن

لینک به دیدگاه

۳۰ دقیقه قبل، ATER گفته است:

بله

اگه انجام دادین منم راهنمایی میکنید چکار کنم

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، ATER گفته است:

بله

کجا زنگ زدید 

منم آواژتگ رو گرفتم قسمت پس از فروش در جریان نبودن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...