رفتن به مطلب

مشاوره تهیه لایسنس ویندوز

smhk
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
کسی از دوستان هست تا حالا ویندوز اصل از این سایتا که میگن ویندوز اصل میفروشن خریده باشه(نسخه ریتیل، نه oem و چیزای دیگه که معلومه یه جای کارشون میلنگه)
می خواستم بدونم تجربه ای دارید یا جای معتبر؟

دوتا سایت بود که می خواستم اسمشون بگم تا نظرتونو بگید ولی برای اینکه تبلیغ و...  نشه نگفتم

اگه نظر یا تجربه ای دارید برای اینکه اسمی برده نشه ممنون میشم پ.خ. کنید برام

یا اگه خیلی تجربه دارید بگید که من اسم اون سایتا رو براتون بفرستم نظرتونو بگید

پ.ن. خودم اوبونتو دارم 😂

لینک به دیدگاه

چرا اورجینالش رو میخوای؟ سفر خارجی دارین؟

لینک به دیدگاه

۱۴ ساعت قبل، smhk گفته است:

سلام
کسی از دوستان هست تا حالا ویندوز اصل از این سایتا که میگن ویندوز اصل میفروشن خریده باشه(نسخه ریتیل، نه oem و چیزای دیگه که معلومه یه جای کارشون میلنگه)

دوتا سایت بود که می خواستم اسمشون بگم تا نظرتونو بگید ولی برای اینکه تبلیغ و...  نشه نگفتم

پ.ن. خودم اوبونتو دارم 😂

درود دوست عزیز اگه سفر خارجی نداری یا اینکه با کرکی مشکل نداری ،یه کرک هست که برای همیشه حتی بعد از اپدیت به ویندوز یازده هم دیگه برای همیشه ویندوز مال خودت میشه یه جورایی تو سرورای مایکروسافت فکر کنم ثبت میشه 

لینک به دیدگاه

۱۶ ساعت قبل، smhk گفته است:

سلام

پ.ن. خودم اوبونتو دارم 😂

www.giftcardgo.ir

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۹/۱۴ در 04:53، ARMIN گفته است:

همینطوری، نه سفر خارجیم کجا بود 🙂

در ۱۴۰۰/۹/۱۴ در 09:25، arvin_393 گفته است:

درود دوست عزیز اگه سفر خارجی نداری یا اینکه با کرکی مشکل نداری ،یه کرک هست که برای همیشه حتی بعد از اپدیت به ویندوز یازده هم دیگه برای همیشه ویندوز مال خودت میشه یه جورایی تو سرورای مایکروسافت فکر کنم ثبت میشه 

میدونم کرک کارو راه می اندازه می خواستم همینجوری بدونم.🌷

کسی تجربه خرید از techrayan .ir یا  microsoft licence .com  رو داشته؟(مخصوصا اولی)

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۹/۱۴ در ۱۱:۲۱، jj-۱۹۱ گفته است:

این سایت توسط بنده از طریق سایت رسمی مایکروسافت استعلام گرفتم و معتبر هست و قیمتهای بسیار بسیار ویژه و ارزشمند و تخفیف دار و پایین ارائه میکنه. قیمتهایی که گاها تا فقط یک دلار دو دلار تخفیف میخورن.یعنی شما یک دلار یا دو دلار برای ویندوز پرداخت میکنید! بنده خودم منتظر تخفیف کریسمس هستم تا سریال ویندوز یازده رو تهیه کنم. یک دلار دو دلار پولی نیست.ما میلیون ها تومن خرج تجهیزات میکنیم اونوقت حاضر نمیشیم یکی دو دلار هزینه ویندوزو بدیم؟ (هرچند دلمون از تحریم های مایکروسافت پره و در نقض کپی رایت بهش نقد داریم ولی بازم دلیل نمیشه به خاطر یه هزینه کم مایکروسافت از ما برای استفاده ویندوزش راضی نباشه!)

https://www.allkeyshop.com/blog/

برای استعلام اعتبار این سایت از سایت خود مایکروسافت بخش پشتبانی یا تلفنی یا ایمیلی یا چت زنده و ... ارتباط بگیرید.

https://www.microsoft.com/en-us

اگر در برقراری ارتباط مشکل داشتید این پست رو نقل قول کنید تا به شما دقیقا راهنمایی کنم.

دوست عزیز allkeyshop  خودش چیزی نمی فروشه، مثل یه دیتابیس هست لیست همه فروشگاه های محصولات دیجیتال رو داره، در ضمن حتی نسخه OEM از سایت های معتبر در نهایت تخفیف برای ویندوز 10 کمتر از 10 دلار نمیشه. ویندوز 11 هم اروزنترینی که دیدم 19 دلار بود.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Games_OD گفته است:

دوست عزیز allkeyshop  خودش چیزی نمی فروشه، مثل یه دیتابیس هست لیست همه فروشگاه های محصولات دیجیتال رو داره، در ضمن حتی نسخه OEM از سایت های معتبر در نهایت تخفیف برای ویندوز 10 کمتر از 10 دلار نمیشه. ویندوز 11 هم اروزنترینی که دیدم 19 دلار بود.

سلام.ضمن عذرخواهی از شما و دوستان. متاسفانه با تماسی که با پشتیبانی مایکروسافت داشتم گفتند که  این وبسایتها مجاز نیستند و در لیست بلاک این شرکت هستند.از پشتیبانی پرسیدم بهترین راه برای خرید ویندوز یازده چیست فرمودند که:

The only way to acquire the windows 11 at the moment is to purchase a new computer or laptop that has pre-installed windows 11

بنابراین دوستان سایت allkeyshop معتبر برای قیمت گزاری و فروش لایسنس نمیباشد و ممکنه فروشگاه هاش فیک و بلاک باشن..لطفا در تهیه لایسنس دقت کنید و حتما در تهیه لایسنس مورد رو با مایکروسافت در میان بزارید

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، jj-۱۹۱ گفته است:

سلام.ضمن عذرخواهی از شما و دوستان. متاسفانه با تماسی که با پشتیبانی مایکروسافت داشتم گفتند که  این وبسایتها مجاز نیستند و در لیست بلاک این شرکت هستند.از پشتیبانی پرسیدم بهترین راه برای خرید ویندوز یازده چیست فرمودند که:

The only way to acquire the windows 11 at the moment is to purchase a new computer or laptop that has pre-installed windows 11

بنابراین دوستان سایت allkeyshop معتبر برای قیمت گزاری و فروش لایسنس نمیباشد و ممکنه فروشگاه هاش فیک و بلاک باشن..لطفا در تهیه لایسنس دقت کنید و حتما در تهیه لایسنس مورد رو با مایکروسافت در میان بزارید

بعضی از وبسایت هایی که اونجا لیست میشه، به اصطلاح Gray Market حساب میشن، قیمت ها ارزونتره و برای خیلی ها به صرفه تر حساب میشه. شما اگر لایسنس ویندوز 10 هم داشته باشید، به ویندوز 11 رایگان آپگرید میشه. لایسنس های OEM هم که خیلی ها روش حساسن  در صورت تغییر سخت افزار، با یه تیکت به مایکروسافت اکی میشن.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۹/۱۴ در ۰۴:۵۳، ARMIN گفته است:

سلام دوست عزیز مگه ویندوز کرکی تو سفرهای خارجی مثل کانادا و یا امریکا مشکلی ایجاد میکنه؟
منظورم اینه که از کجا میخوان بفهمن که مثلا ویندوز لبتاپ من اورجینال نیست ؟ بدون اینکه لبتاپ منو انگولک کنن

لینک به دیدگاه

۵۵ دقیقه قبل، Simorg گفته است:

سلام دوست عزیز مگه ویندوز کرکی تو سفرهای خارجی مثل کانادا و یا امریکا مشکلی ایجاد میکنه؟
منظورم اینه که از کجا میخوان بفهمن که مثلا ویندوز لبتاپ من اورجینال نیست ؟ بدون اینکه لبتاپ منو انگولک کنن

از اونجا که ایرانی هستی و میدونن ایرانی ها ویندوز کرکی استفاده میکنند. یه زمانی بود که نمیدونستن ایرانی چیه یا کیه، الان دیگه الحمدالله همه دنیا میشناسنمون کی هستیم و چی هستیم.

طبق قوانین هوایی مامورین فرودگاه می توانند لپتاپ همراه شما را به جهت بررسی روشن کنند.

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

از اونجا که ایرانی هستی و میدونن ایرانی ها ویندوز کرکی استفاده میکنند. یه زمانی بود که نمیدونستن ایرانی چیه یا کیه، الان دیگه الحمدالله همه دنیا میشناسنمون کی هستیم و چی هستیم.

طبق قوانین هوایی مامورین فرودگاه می توانند لپتاپ همراه شما را به جهت بررسی روشن کنند.

فاک اینجوری باید قبل رفتن ی ویندوز 11 لورجینال هم بخریم که🤦‍♂️

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، Simorg گفته است:

عوارض خروج از کشور داره میشه 5.200 دیگه خرید ویندوز 11 که چیزی نیست.

لینک به دیدگاه

۵ دقیقه قبل، Simorg گفته است:

First of all

Language my friend

There is no difference between finglish or english here 😁

در تایید صحبت های آرمین جان

بله شما گوشی و تبلت و لپ تاپتون رو میتونه مامور مرزی بگیره برای چک کردن

ولی با ویندوز کرکی کسی کاری نداره

ولی باید حواستون به فیلم ها و بازی ها و عکس ها و محتوای شبکه اجتماعیتون باشه

در جند کشور مامور حتی با گرفتن رمز عبور شما میتونه وارد قسمت مسیج های شبکه های اجتماعیتون بشه برای کنترل فعالیت های مشکوک و تا اینکار رو انجام نده راهتون نده و در صورت Refuse کردن شما 

شما رو Reject کنه به سمت مبدا و اسکورتتون کنند به سمت سالن ترانزیت تا با اولین هواپیما برگردید

ولی نگران نباشید چون اینها رندوم چک هست و به هیچ عنوان به ویندوز کرکی کاری ندارن چون همچنان سریال خورده

ولی اگر فیلم های دانلود شده دارید یا فایل نصب بازی میتونن دیوایس شما رو ضبط و یا مجبور به پاک کردنشون کنند

لینک به دیدگاه

۱۳ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

عوارض خروج از کشور داره میشه 5.200 دیگه خرید ویندوز 11 که چیزی نیست.

بله اونم از برکات انقلاب هستش :))

۴ دقیقه قبل، Ehsan.k گفته است:

First of all

Language my friend

There is no difference between finglish or english here 😁

در تایید صحبت های آرمین جان

بله شما گوشی و تبلت و لپ تاپتون رو میتونه مامور مرزی بگیره برای چک کردن

ولی با ویندوز کرکی کسی کاری نداره

ولی باید حواستون به فیلم ها و بازی ها و عکس ها و محتوای شبکه اجتماعیتون باشه

در جند کشور مامور حتی با گرفتن رمز عبور شما میتونه وارد قسمت مسیج های شبکه های اجتماعیتون بشه برای کنترل فعالیت های مشکوک و تا اینکار رو انجام نده راهتون نده و در صورت Refuse کردن شما 

شما رو Reject کنه به سمت مبدا و اسکورتتون کنند به سمت سالن ترانزیت تا با اولین هواپیما برگردید

ولی نگران نباشید چون اینها رندوم چک هست و به هیچ عنوان به ویندوز کرکی کاری ندارن چون همچنان سریال خورده

ولی اگر فیلم های دانلود شده دارید یا فایل نصب بازی میتونن دیوایس شما رو ضبط و یا مجبور به پاک کردنشون کنند

آقا پس اینجوری باشه کلا هارد پورتابلمو باید فرمت کنم 
کلا سریالای هارد رو هم پاک کنم 
واقعا مرسی از شما و آقا آرمین که اطلاع دادین 🙌

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Simorg گفته است:

بله اونم از برکات انقلاب هستش :))

آقا پس اینجوری باشه کلا هارد پورتابلمو باید فرمت کنم 
کلا سریالای هارد رو هم پاک کنم 
واقعا مرسی از شما و آقا آرمین که اطلاع دادین 🙌

بله هارد و فلش رو هم میتونن چک بکنند

ولی من هیچ باری برام اتفاق نیوفتاده و صد البته هم چیزی نداشتم چون نخواستم ریسک کنم

میگم رندوم هست و بسته به اخلاق اون روز مامور داره 😂 ولی باز من نخواستم روی شانس و اخلاق مامور تاس بندازم

لینک به دیدگاه

۶ دقیقه قبل، Ehsan.k گفته است:

بله هارد و فلش رو هم میتونن چک بکنند

ولی من هیچ باری برام اتفاق نیوفتاده و صد البته هم چیزی نداشتم چون نخواستم ریسک کنم

میگم رندوم هست و بسته به اخلاق اون روز مامور داره 😂 ولی باز من نخواستم روی شانس و اخلاق مامور تاس بندازم

بله دقیقا نمیشه روی اینجور چیزا ریسک کرد

لینک به دیدگاه

تنها قابلیتی که تو این چند سال ویندوز قانونی برام داشته فقط راحتی در اکتیو شدنش هست با یک ایمیل و تمام!

هیچ فرقی از لحاظ بهتر و سریع بودن نسبت به کرکی ندیدم حتی حس میکنم بخاطر اورجینال بودن مصرف cpu رم بیشتر هم هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...