رفتن به مطلب
  • 0

درخواست پیشنهاد برای خرید هندزفری بیسیم ورزشی

Sam-j
 اشتراک گذاری

سوال

سلام ،

عرض کنم خدممتون توی 2 سال اخیر بنده بیش از 4 تا هندزفری خراب کردم همه با نفوذ عرق موقع ورزش اخری هم که وان مور one more vi sport بود که خیر سرش IPX6 بود و دو ماه کار نکرد تا الان دو تا qcy خراب کردم که کیفیت خیلی خوبی داشتن از نظر صدا ولی خیلی سریع عرق خرابشون کرد یک ریمکس هم قبلا همینطوری خراب کردم

همش با این استدلال سراغ هندزفری های قیمت پایین رفتم که اگه گرونه رو هم بخرم باز خراب میشه،  ولی دیگه خسته شدم با پول این 4 تایی که تو این چن وقته خراب کردم میشد یه چیز خوب برداشت ولی الان هرچی تو بازار و سایتا میگردم چیزی به چشمم نمیخوره که این اطمینان رو بهم بده که دیگه با ورزش و تعریق براش مشکل به وجود نیاد

دوستان اگر موردی رو میدونید که مقاوم هست خوشحال میشم راهنمایی کنید ایندفعه تصمیمم اینه برم سمت یه چیز خوب ، بودجم مشخص نیست هنوز ولی خوش کیفیت هایی مثل بیرداینامیک و سنهنایزر ندیدم مدل هایی مناسب ورزش داشته باشن ریویوو های خارجی رو که میخونم برای ورزش بیشتر روی JBL تمرکز کردن که اون مدل های ورزشیش رو توی سایت های ایرانی ندیدم

لینک به دیدگاه

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0
۱ ساعت قبل، Sam-j گفته است:

سلام ،

عرض کنم خدممتون توی 2 سال اخیر بنده بیش از 4 تا هندزفری خراب کردم همه با نفوذ عرق موقع ورزش اخری هم که وان مور one more vi sport بود که خیر سرش IPX6 بود و دو ماه کار نکرد تا الان دو تا qcy خراب کردم که کیفیت خیلی خوبی داشتن از نظر صدا ولی خیلی سریع عرق خرابشون کرد یک ریمکس هم قبلا همینطوری خراب کردم

همش با این استدلال سراغ هندزفری های قیمت پایین رفتم که اگه گرونه رو هم بخرم باز خراب میشه،  ولی دیگه خسته شدم با پول این 4 تایی که تو این چن وقته خراب کردم میشد یه چیز خوب برداشت ولی الان هرچی تو بازار و سایتا میگردم چیزی به چشمم نمیخوره که این اطمینان رو بهم بده که دیگه با ورزش و تعریق براش مشکل به وجود نیاد

دوستان اگر موردی رو میدونید که مقاوم هست خوشحال میشم راهنمایی کنید ایندفعه تصمیمم اینه برم سمت یه چیز خوب ، بودجم مشخص نیست هنوز ولی خوش کیفیت هایی مثل بیرداینامیک و سنهنایزر ندیدم مدل هایی مناسب ورزش داشته باشن ریویوو های خارجی رو که میخونم برای ورزش بیشتر روی JBL تمرکز کردن که اون مدل های ورزشیش رو توی سایت های ایرانی ندیدم

سلام
این دوتا رو یه نگاهی بندازید .
https://head-phone.ir/product/585/هدفون-بلوتوث-حافظه-دار-جی-بی-ال-Endurance-Dive

https://iranheadphone.com/skullcandy/skullcandy-method-wireless-black-gray
این دومی رو یکی از دوستان برای فروش موجود داره ، اگر خواستید بگید قیمت بگیرم براتون

یه جبرا هم داشتم مدل halo samrt 
فوق العاده بود ! برای دوچرخه سواری استفاده میکردم . ضد آب . صدای فوق العاده با کیفیت و هیجانی و شارژ دهی بسیار زیاد . اما متاسفانه اون سری جبرا کلا مشکل داشتن توی تولید و بعد از حدود 3 سال دیگه روشن نشد .
مدل جدیدترش میشه Elite 25e ، البته تستش نکردم .

اگر تهران تشریف دارید به نظرم یه سر به ایران هدفون بزنید ؛ مدل های زیادی برای تست دارن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...